Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

schnek
10. nov 2007

to je fakt 😉
tak já mizim do obchodu. Snad mě tam neušlapou 😀

schnek
10. nov 2007

jsem zpět 🙂

sisstin
10. nov 2007

schnečku: tygr má zas prdy 😢 😢 😢

sisstin
10. nov 2007

jsem ho rozbalila..a už nebrečí 🙂 a kope nožičkama 😉

schnek
10. nov 2007

ono ho to přejde, neboj, musíš to chvilku vydržet 😉

sisstin
10. nov 2007

schnek: jinak vidím, že mě zas drbete na červnu 😅 už jsem si zvykla...k vám tam psát nebudu, protože vím, že to holkám vadí 😉 a že mě nemaj rády 😉 ale na moji obhajobu...fakt to nepíšu, abych byla zajímá...je to prostě můj názor.. 😉 i když teda asi jinej.. 😉 a ano..počet příspěvků..jsem osamělá, páč kámošky žádný děti nemaj..a už jsem celý těhu mimo..MP v řiti piči...a jsem rozmazlená, bydlim s rodičema..takže nemám nic na práci...a když malej spí..tak mám free..a měla jsem free od 30tt,, kdy jsem přestala chodit do práce 😉

schnek
10. nov 2007

siss, každá máme názor. Tak zkus nějaký mateřský centrum. nebo holky tady z MK t Pardubic, ne? já jsem taky našla pořádně kamarádky s dětma až tady

sisstin
10. nov 2007

schnek: já se vídám s holkama z MK z Pce 😉 ale všechny rodily jak já skoro..takže není moc času 😉 a taky jsou hodně se svýma chlapama 😉 jako vyrážíme..ale není to každej den že 😉 a pokud nejdu s malým ven...nebo tu není nějaká návštěva..a on spí..tak holt sedim na netu 😒 a píšu s lidma...i s drahým na icq...je to pro mě kontakt..a já jsem jinak hodně družnej člověk 😉

schnek
10. nov 2007

ale fakt nechápu, že do 12tt pro tebe Petřík nebyl mimi, tomu nerozumím. Jí otěhotněla a hned potratila a mimi to pro mě bylo

schnek
10. nov 2007

tak máš taky nějakou práci doma, ne? nebo pleť, vyší¨vej, skládej origami,...

sisstin
10. nov 2007

schnek: já nevím, jak bych ti to popsala... 😕 a nepíšu, že striktně do 12tt 😉 ale třeba mně ty UZV ..a měla jsem jen 3 za celý těhu nic neříkaly..prostě když jsem na to koukala, tak mi furt nedocházelo..že to je ve mně to dítě...nebo já nevim, jak bych ti to popsala 😕 až do porodu to pro mě bylo prostě takový nereálný..já fakt nevim..to se nedá popsat 😉 prostě dítko jsem neplánovala..a nikdy ve mně moc mateřský pudy nebyly..tak jsem to asi cítila jinak, než ostatní holky...a miminko to pro mě začalo být až po narození..asi tak nějak 😉 😕

sisstin
10. nov 2007

schnek: no já právě žádnou práci doma nemám.. 😉 v paneláku toho moc není...a běžný práce dělá mamka..jsem prostě rozmazlená 😉 a jinak před těhu jsem byla jen a jen v práci...a když jsem měla náhodou volno..tak jsem byla s přítelem nebo s kamarádkama...takže nějaký jiný zájmy moc nemám 😉 dřív jsem strašně moc četla..ale prostě ten net a psaní s lidma mě baví mnohem víc 😉

sisstin
10. nov 2007

já jsem třeba byla úplně hotová z toho, jak mi holky tady založily téma, když jsem rodila...že na mě mysleli, chodila mi spousta smsek...fakt mě to dojalo strašně..a tak mi vadí, že mě na červnu nemáte rády...jinak se tady bavím se strašnou spoustou holek..a žádnej problém 😉 jen, jak se načne nějaký vostrý téma..tak já jsem taková držka, že když si prostě něco myslim, tak mi to nedá to nenapsat...a pak jsem celá hotová, že se do mě někdo naváží...fakt už na to kašlu..pokolikátý už? 😅

schnek
10. nov 2007

tak to já bych věděla. ale mám školu a ta je momentálně hned po Ondrovi

sisstin
10. nov 2007

schnek: děláš školu? 😉

schnek
10. nov 2007

jj, dělám, ale jako když nedělám

sisstin
10. nov 2007

schnek: klobouk dolů..dítko, domácnost...studium 😉

schnek
10. nov 2007

no jo, mám, co jsem chtěla

sisstin
10. nov 2007

schnek: a jaký obor? 😕 děláš VS? 😕

schnek
10. nov 2007

jj, VŠ Karlovy Vary, obor právo v podnikání

sisstin
10. nov 2007

schnek: já jsem v ekonomickým směru..ale strááášně mě to neba..vždycky jsem chtěla psát nebo dělat korektury 😉 ale jak je člověk ze školy..tak zdebilní..a normálně jsem se přichytla, že občas udělám i hrubku 😲 😖

schnek
10. nov 2007

mě to ba, ale nestíhám

sisstin
10. nov 2007

šnečku, to dáš 😉 třeba za dýl, ale dáš 😉 já jdu ležet na chvíli..tygr by měl jíst..tak za půl hodiny..a doufá, že pak bude spinkat 🙂 tak dobrou noc 😉 🙂

schnek
10. nov 2007

kdepak za dýl, letos už končím, nechci opakovat, ale momentálně jsem fakt na krajíčku propadnutí 😠

sisstin
11. nov 2007

tak jsme měli docela dobrou noc 😉 vzbudil se jen třikrát, trošku plačkala..tak jsem ho pochovala...a spinkal 🙂 trošku bolelo bříško..ale po ovečce na bříško se vyprděl..už je to fakt lepší po tom Sabu 🙂

schnek
11. nov 2007

no vidíš 😉

schnek
11. nov 2007

juhú, holky, kdepak jste? 😕

alcatko.j
12. nov 2007

Siss se tu uz z pochopitelnych duvodu neukaze 😔 A myslim Snecku, ze ti to ani nebude vadit, protoze na Cervnu jsi o ni zrovna nemluvil se sympatiemi, takze tak 😔

schnek
12. nov 2007

hmm, tak nevim, ale mám pocit, že jsem neřekla nic špatnýho... nebo nepravdivýho. Však já tu nemusím být, vždyť o co jde...

alcatko.j
12. nov 2007

v klidu, ja nic neresei,, jen rikam, ze uz tu neni a nebude 😉