• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko-český pokec. Pridajte sa

19. januára 2014 
autor
vDˇaka za link ,asi si to kúpim
18. júl 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, já hodila 2x to samý, to druhý měl bejt na ty čípky... not ot je fuk :wink:
18. júl 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíš, co vím, ženský jsou s tím spokojený, ale je to míň spolehlivý než HA :wink:
18. júl 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neva, ja som pochopila, a čípky aj tak ee :sweat_smile: :sweat_smile:
Šaty už máš? :dizzy_face:
18. júl 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám, už je mám upravený, jen čekám, až bude hezky, že je vyperu a zatím je pořád hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jak upravený? :confused:
18. júl 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela jsem si je nechat upravit, kupovala jsem je hotový a musela jsem je nechat zúžit a dodělat ramínka :wink:
18. júl 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snečku, to je krásne album :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A tie červeno biele aty boli nádherné.... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím jít, O. nějak kašle a je nevrlej, tak si lehneme spolu, MP je na noční :wink:
pa :slight_smile:
18. júl 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, krásný byli, ale bylo to takový prapodivný, jak by je byli šili a nějak jsem tomu nevěřila :wink: a fakt jsem neměla čas na nějaký pokusy a omyly :wink:
brou :pensive:
18. júl 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú noc....
18. júl 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím ženy
,tak jsem si dočetla včerejšek a musím potvrdit vaše slova,jo bylo by třeba kamion,schnecku ty si ndovedeš představit 2děti a psa?...já jsem toho zářným příkladem,akurát nemám psa ale takové menší tele a to bydlíme v posledním patře a bez výtahu,však kukni do mého alba a už si nepředstavuj nic,takhle vyadá realita :grinning: ,....
...jsem prostě zatím strhaná jak alík,ale už je to den ode dne lepší,fakt nekecám :sweat_smile:
19. júl 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liviky máš velmi peknú rodinu no nebojíš sa že si ten pes ich dá po zub... :grinning: myslím deťurence...
19. júl 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majado :slight_smile:
..já se spíš bojím o psa :sweat_smile: ,malá mu už stihla prozkoumat všechny otvory a to vážně :wink: ,Whitík je strašně zlatý,nechal by na sobě i dřeví štípat,j to taková živá atrakce pro všechny děti když jsme někde na městě,furt se po něm nějaké dítko válí :sweat_smile:
19. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

Livi tak to je super,tak velký pes a tak hodný k dětem i cizím.To ho někdy musíš přivést až bude srazík :grinning: ,Kačenka by byla z něho unešená.A Michalka ta se sice bojí,ale jak vidí psa tak ukazuje na něho a kecá si po svojemu,taky nadšená.Ale blízko k němu nepůjde,jen tak zdálky :grinning:

Schnek,hezké šaty :wink:
19. júl 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo kldně pavli my ho sebou taháme snad všude :grinning:
19. júl 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no minule jsi ho neměla chyba!!!! :grinning: :grinning:
19. júl 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakto,,my se přece viděly u kyvadla na dětskej den a to byl s náma mezi tím mumrajem lidiček :grinning:
19. júl 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky,
to s tím představováním 2 dětí a psa, já to myslela stran balení se na dovolenou :wink: protože už teď máme co dělat, aby se pes vešel do kufru a to je ten náš kombík opravdu velikej :grinning: pamatuju, když jsme jeli ještě sedanem, když byli Ondrovi 4 měsíce na 10 dní (4 v SR a pak v hotelu) největší tašku měl samozřejmě on a to jsme měli papírový pleny. A táhli jsme samo kočár, sterilizátor, mlíko, flašky, vody plus propriety pro psa atd. To bylo peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to máš vlastně pravdu,ale tam to byla taková rychlovka :grinning: :grinning: :grinning: .Já myslela tam v pizzerce na autobusáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak co jste holky dneska prováděli????

My byly venku,bylo hezky.Ale Miška měla dneska nějaký uřvaný den tak to byl trochu děs.Já už nevím někdy co s ní.Někdy jak má takový den tak se od ní nesmím hnout ani na krok,všeho se bojí a nikdo se k ní nesmí přiblížit,tím myslím děti.Tak si pořád říkam je malinká,tak snad z toho vyroste .Pak se na mě lidi dívají, třeba proč se tak strašně bojí dětí a myslí si že je to malý uřvanec.Ale ona je přitom jinak fakt moc hodná,no fat někdy děs!!!!! :angry:

Nejsem na to zvyklá protože Kačka byla uplně jiná,ta se nebála ničeho :grinning: .Fakt mají každá uplně jinou povahu :unamused: .
19. júl 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo no na sraz jsem ho nechtěla vzít,páč jsem se bÁla ,že by jste se lekly a utekly a já sae s Váma ani neseznámila :sweat_smile:
my dnes doppo šly na zmrzku a odpo jsme šly pod letní kino do Jeníka na pivko a houpačky,tata byl samozřejmě v práci,ted jsem holky vykoupala nakrmila,Lili už spinká a ted jdu klepnout Viki,to bude horší páč strašněmoc odmlouvá a vymýšlí a já už dnes nemám moc síly :unamused:
19. júl 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

Holky kde jste všechny???

my byly dneska zase venku,konečně je zas hezky,tak snad už to vydrží :wink:
20. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím,já jsu tu páč je dnes venku zas hnusně,pavli tys to asi zakřikla :slight_smile: ,po dlouhé době je fakticky hnusně,tak asi budem sedět doma,a já vyžehlím tu kupu prádla :sweat_smile:
21. júl 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky

Holky kde jste všechny??????? :confused:

My odjíždíme v pátek na dovču,tak už se moc těšíme!!!!! :wink: .Peru,uklízím a zítra budu balit :unamused: ,to nemám moc ráda,musím si všechno napsat,aby jsme nic nezapoměli.

Kačenka byla v pondělí u zubaře,tak má vytrhnuté dvě jedničky dole,kývali se ji tak vypadá srandovně a taky byla dneska nastřelit naušničky,bobek malý ale byla moc statečná,jen pár slziček ukáplo.

jinak co dnes podnikáte????U nás je škaredě tak budem sedět asi doma a nebo půjdem k ségře na návštěvu
23. júl 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sedíme taky doma,odešla návštěva a já se marně snažím uspat Viki :unamused:
23. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak co Livi povedlo se uspat Viki???

My taky sedíme doma,segra jela pryč,tak jsem upekla buchtu uklízeno taky mám tak si jdu ted hrát s holkama do pokojíku.Večer tu nakouknu :wink: papa
23. júl 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Tak konečne sa mi podarilo tu nakuknúť...malý je už 3dni nepokojný neviem či mu idú zubky alebo s toho počasia ...konečne zaspinkal tak dúfam že bude dlhšie....len na rukách by sa nosil a stále len mrnči a plačka ...
24. júl 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík!!!!!!

Majada Míša je ted taky nějaká uknouraná,myslím že je to i tím počasím,nemůžem ani ven a už je to pro ně nuda :angry:

A jinak holky jdu se s váma rozloučit,zítra odjíždíme na dovču do Prahy za tchánem,tak snad se to počasí umoudří jak slibují

Za týden pááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...............nikto?

Pavla prajem peknú dovolenku užite si ju a potom sa ozvy ako bolo.... :slight_smile: :wink:
26. júl 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok