Slovensko-český pokec. Pridajte sa

monkula
26. okt 2007

Ahojte, zakladám túto tému s cieľom, aby sme si pokecali, páči sa mi, keď sa takto mažú hranice, čo vy nato?

sisstin
30. okt 2007

schnek: tak u nás je to naopak, přítel má v Blave moc dobrou práci v NBS a i jiné výdělky..takže jemu zas odchod sem do Čech nehrozí..takže se stěhovat budu já 😕 mně to nevadí, ale ráda bych šla aspoň do Trnavy..Sereď je prdel světa 😒

pettru
30. okt 2007

No, Siss, sice Trnava je na tom lip, ale doopravdy jen o kousek 🙂

sisstin
30. okt 2007

pettru: já bych chtěla do BA..strašně..ale přítel nechce za žádnou cenu, že mu prej stačí, že je tam furt..a byt tam nechce..a taky ty ceny tam 😖 ale město je to úžasný 😵 😵

schnek
30. okt 2007

Mě by to neva, já bych šla hned. Ale nerada bych se vzdávala stylu, jakým teď žijem a to by tam nešlo.

pettru
30. okt 2007

Mne se BA taky libi 🙂 ale radsi bych manzu dostala k nam (CB), tam se mi libi jeste vic 🙂jinak v trnave ceny bytu - to je taky docela palka.

monkula
autor
30. okt 2007

Hmmm, a to ste ešte nevideli, koľko pýtajú za byt tu, v Malackách 😒 😒 😒

schnek
30. okt 2007

No a kolik kde chtěj za byty?

monkula
autor
30. okt 2007

No, u nás v MA sa byty pohybujú od 1 200 000 za jednoizbáky, k tomu snáď, nie je čo dodať, BA je este drahšia, tam úýtajú vyše milióna za garsónku, aj my riešime otázku, či si zobrať hypošku, alebo nie, ale mňa maximálne desí predstava, že Jarko bude mať 35 rokov a my splatíme poslednú splátku za hypošku... 😒 😒

vladkaz1
30. okt 2007

baby aj mi ideme teraz kupovat 2 izbovy v trnave mame len 1 izbovy a by ste sa cudovali jake palky!!!!!Som stoho znechutena.

sisstin
30. okt 2007

no prý v Seredi je to právě levnější než v TT 😕

vladkaz1
30. okt 2007

A este k tomu na to ze tu zijem v Trnave 24 rokov tak tu smrdi tak kanalizacia ze si niekedy ani nemozeme otvorit okno!

monkula
autor
30. okt 2007

Ahoj vladkaz, ešte si kinder surprise? Fotky som dostala ďakujem si zlatá tehuľka 😀 😀

Sereď je lacnejšia, áno, ale lacnejšie sú Nové Zámky a je tam celkom pekne, no idem upiecť drahémi koláčik, majte sa pekne...

vladkaz1
30. okt 2007

Do Novych Z. by som nesla byvať nepaci sa mi tam a Sered no no no.... samí fetak takze to nieje ziadna vyhra tiež ,ale to je vsade asi. 😒 😝 Dakujem za kritiku 😀 Este som stale pokope ale mam pocit ze sa coskoro rosypem.hehe

schnek
30. okt 2007

A to jsou ceny za nový nebo za starý byty?

pettru
30. okt 2007

Jeee, a kde bydlis v TT? vim, ze u tesca tak "prijemne" voni kanalizace. jinak v TT jsou 1izb tok od 1,25 mil Sk a to sou uplne takovy ty prtavy bauringy (33m2) my chceme kupovat 3izb. tak sem na to zvedava, kdyz sme koukali na nejaky nabidky, tak se mi z toho zvedal zaludek... 😖

sisstin
30. okt 2007

vladka: no právě..samej feťák 🙄 🙄 🙄 🙄

monkula
autor
30. okt 2007

schnek, za staré s umakartovým jadrom 😝 😝

schnek
30. okt 2007

hmm, tak to je síla, my koupili v Plzni 4+1+L+komora panelák, ale beton. jádro za 1.200 tis

vladkaz1
30. okt 2007

Ja som byvala 22 rokov oproti tescu a teraz byvam kusok vedla o 4 cinziaky ale ten smrad strasny. 😝 😝 😝 Neni tu dobre vyriesena kanalizacia a dokonca to niekedy vyplava aj na cestu fuj fuj ako minuly rok na vianoce.Takze asi tak .Teraz byvame v 1izb na 8 poschodí pítaju za ten byt 1.mil400tis a to teda nedam .Nasi byvaju v 3 izbovom a ta cena sa pohybuje okolo 2,5-2,6mil, podla toho ci mas plastove okna a prerobene jadro.Chceme ist na druzbu do tych novych bytov co ma pegot(citroen)muz tam robi a ma uz podanu ziadosť tak cakame. 🙂

sisstin
31. okt 2007

huhuhuuu 😀 tak tygr konečně spí 😝 😀

schnek
31. okt 2007

ahoj holky 🙂

siss, zase bříško?

sisstin
31. okt 2007

schnek: jo 🙄 od šesti od rána 🙄

schnek
31. okt 2007

ono ho to přejde, těch prvních 6 týdnů je nejkritičtějších. Pak se oba tak nějak srovnáte a půjde to 😉 Taky jsem to přežila, teď už se z Ondry jenom radujem, jak pěkně spinká 😀

schnek
31. okt 2007

Běž si lehnout, dokud spinká. Já těch prvních pár týdnů spala s ním. Jakmile usnul, tak jsem taky mazala spát 😀

monkula
autor
31. okt 2007

Ahojte, aký ste dnes mali deň, my celkom fajn, len som dáka unavená, Chiarka mi už viac ako dva týždne chodí spávať po polnoci, aj odruhej nadránom a ja to už akosi začínam pociťovať, únava na mňa sadá...

schnek
31. okt 2007

Ahoj monkula 🙂
Ondra nám právě pozvracel půlku postele. Dostal kaši a po prvních dvou lžičkách natáhnul a bylo to.

monkula
autor
31. okt 2007

A už mu dávaš kašičku? Asi ho tým pádom ale nedojčíš, však?
Netráp sa, ja som Jarka dojčila ani nie 3 týždne a Chiarka cicia doteraz...

monkula
autor
31. okt 2007

Akurát som skoukla fotky, Ondrík je krásny a akurát sa Jarko hrá s opicou, ktorú máte aj vy... 😉 😉

schnek
31. okt 2007

Tak nějak s tím začínáme. Dneska byla trochu hustější, tak asi proto. Ve 2 a půl měsích jsem přišla o mlíko. No jo, před měsícem jsme tam byli za rodinou a udělali výlet do Bojnic.

monkula
autor
31. okt 2007

Hmmm, v Bojniciach je krásne.. A ešte otázočka, ako sa voláš? Nech Ti stále nehovorím šnečku... 🙂 🙂