Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
29. aug 2008

Dobre ranko
aj ja som tu malinky pred chvilkou zaspal(som zvedava do kedy)
Beji babycook je taka masinka, v ktorej sa vsetko robi na pare.Das tam zemiacik a masko napriklad a za 20 minut to mas hotove. Ta zeleninka ma uplne inu chut ako ked to robis vo vode. Potom to tam mozes aj vsetko rozmixovat,Rbim mu v tom detske vyzivy z jablcka a z hrusky velmi mu chutia.

http://www.aubert.fr/repas/babycook-2-beaba,fr,...
ja mam tento, je to fakt vyborna vec

Ja som tiez sama lebo drahy pracuje, ale na obed je s nami 🙂

janka_fr
29. aug 2008

ked na to kliknem tak to nejde otvorit ale ked si to skopirujes tak to funguje, tak ak chces mrkni na to

bejca
29. aug 2008

Mima drzime palceky Alexikovi 😵 a uz teda zadne 😨 inak ja mam niekedy pocit ako keby Petkovi isli vsetky zuby ked si pchha prsty az do hrdla a do bokov 😀 😅

Janka super vecicka 😉 idem posmirovat ci to nemaju aj u nas 😅 niekde 😵 a moj muz tiez pride domov z prace niekedy okolo 13,00 🙂 najeme sa a pojdeme asi k svokrovcom - tam by som chcela so svagrinou dohodnut nejaky vylet na zajtra 😅 som zvedava ci sa mi zadari 😅 🙂

bejca
29. aug 2008

no co som hladala tak u nas som nasla len klasicke take tie poschodove velke ☹ nic take sikovne ako si dala link ☹

janka_fr
29. aug 2008

to je skoda lebo je to vyborna vec.....

Ja zajtra zase vytiahnem Francka na korcule, ma byt u nas pekne a v nedelu uz ma prsat 😒
Idem dokuchtit, robim francuzske zemiaky, strasne to zboznujem.Neviem ale preco sa tak volaju, lebo ked som to Franckovi uvarila a povedala ze ako sa to vola tak bol prekvapeny, lebo to pred tym nikdy nejedol,ale chuti mu to velmi.

bejca
29. aug 2008

😀 😀 😀 😀 xixixi no vidis 😀 ale ani ma to nikdy nenapadlo ze preco sa to tak vola :N inak uplne normalne by sa to malo volat prekladane zemiaky 😀 😵

janka_fr
29. aug 2008

fuuuu dovysavala som, este poumyvat dlazku ale sa mi nechce, ale musim lebo Jullian sa vsade plazi tak nechcem aby to on poumyval.
Taky je umrnkany uz aby mali zubky vonku a stale sa snazi vytlacit zo seba plac, normalne to vidno ako nasilu chce plakat 😅 a vydava pritom zvuk v podobe ne ne ne. Idem pokracovat v makani

vladkaz1
29. aug 2008

Ahojte vobec som vecera nemala cas sa zastavit.
Stale nieco upratujem ,uz som si odtiahla spotrebiče v kuchyni a umývam umývam umývam.
Ani aj ja mam nejake deepkove obdobie neviem co zasa so mnou je 😝 ,pojdem pozriet vase foto .
Mame 3 zub a uz ide očný 4 tak si viete predstavit ako to u nás vrie z nervami xixi Lucka nonstop hore v noci.
Vcera bola umna kamoska z anglie tak som sa strasne potesila ze ju vidím tak sme vyrazili na kavicku po dlhej dobe xixi bolo dobre a stale sme si mali co povedat.
Aj mi gratulujeme k pol rociku 😀 .
Pozeram ze ste tam riesili nejake testy neviem nezapojim sa lebo som o tom vobec nepocula 😕 .
Azuzi som rada ze rastiete do krasy a malinky ti robí radost,neboj vsetko sa to poriesi aj z bývaním mi sme natom ako vy podobne.
Jani tak daj Juliankovi bocenku sladucku, nech nema take bolesti zubkov.
Beji caves 😉 kedy dame stretko?

annika
29. aug 2008

Vladka, kde upratuješ??? Už v novom??? ČI ešte v starom???

annika
29. aug 2008

Janka aj ja som dnes vysávala a teraz som dokončila dlážku a ešte robím knedle a parené buchty, deti to zbožňujú! Ale teraz som dala asi veľa džemu do toho, uvidíme aké budú.

bejca
29. aug 2008

Vladka kde upratujes ?? ha 😨 ale predpokladam ze v starom lebo ho musite odovzdat ze 🙂 a stretko no daj tip kedy a kde 😉

Anika ty robis parene knedle aj buchty 😕 to som este nerobila ale aj ja to lubim 😵 zeby som sa stavila u vas 😀

pridala som par fotto 😉 ak cchete tak kuk 😵

annika
29. aug 2008

Príd Bejca. a k tým knedliam mám aj sviečkovúúúúú!!!!Idem kuk fotky. Aj ja som dala dve nové.

annika
29. aug 2008

Juj, Peťko na tom nočníku je na jedenie!!!! A ten palec na nožičke! Jujjjjj!!!!!
Kde si kúpila ten nočník? takéto som ešte nevidela u nás.

mima07
29. aug 2008

annika to kde ste boli? 😲 v tej vanicke 😀

mima07
29. aug 2008

bei tak uz setris 😀 plienky nemusis kupovat

annika
29. aug 2008

Mima, na dvore moja...Máme doma takú Wellness hydromasážnú vaňu, tak tam chodíme sa kúpať...
Na firmu sme to kupovali, ale cez zimu to využívame my.

lubii
29. aug 2008

Ahojte 🙂
Riešili ste francúzske zemiaky? 😉 Ja som sa fakt nad tým zamýšľala asi pred 2týždňami,že prečo sú francúzske 😅 . My ich robíme každú sobotu,lebo Danka je na nich závislá 😀 Aj som sa Ťa chcela,Janka na to opýtať, či ich u Vás robíte 😉
Beji, super fotky na nočníčku 😉 . Krásne si malého odfotila v akcii 😀 .Aj výsledok bol pekný 😉
Annika 😅 ,aj ja chcem takú vaničku na dvore .

annika
29. aug 2008

budúcu sezónu to budeme mať v kempingu našom, tak príď na dovču k nám!!! Ale KOšice je asi ďaleko od nás, že?
No ideme sa kúpať, malý sa teraz zošmýkol na parkete, asi je už unavený...

nika07
29. aug 2008

Ahojte kočky, ako sa tu mávate, čo je nové? 🙂

nika07
29. aug 2008

Anika akú firmu máte?
a o akom kempingu hovoríš? 😉

bejca
29. aug 2008

Anika neviem odkial je ten nocnik 😅 to Petko dostal od krstnej sbvojej 😉 a dakujem za pochvalu 😵 tu vanicku tisko zavidim 😅

Mima to len vcera som ho len tak ze skusim ho posadit a naraz sa mu zadarilo 😵 😀 ale dnes uz vrestal ked som ho posadila 😀

Lubi dik 🙂 😵 veru pekne xixixiixixixix

ahoj Nika 😉

nika07
29. aug 2008

bejca, Peťko ako podrástol, je 🙂 strašne zlatý

bejca
29. aug 2008

dakujem 🙂 veru rastie ako z vody 😵 😀 alebo z toho ze papa kazde cca dve hodky v noci 😅 😀

lubii
29. aug 2008

No konečne ma pustili k počítaču 😠 . Ale vy už asi všetky spíte 😉

mima07
29. aug 2008

lubi ja este nespim 😀

lubii
29. aug 2008

Ahoj Mima 😉

lubii
29. aug 2008

Annika, možno niekedy prídeme 😉 ,mymáme neďaleko DS kamarátov 😉

janka_fr
29. aug 2008

Ahojte nocne sovy 😉 😀

janka_fr
29. aug 2008

Jeeeeeee moj byvaly kolega je z DS.