Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
30. aug 2008

Mima 😀 😀 😀 😀 no to ma taky ritual ci co 🙂 😵 da si tu korytnacku do pusinky s jednou rukou pliska po vode a s druhou si skriabe medzi nozickami 😀 umreli by ste keby ste ho videli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lubi vy uz mate kolko zubkov 😀 😵 my stale este ani jeden 😅

bejca
30. aug 2008

a Lubi dik za pochvalu 😵 inak ja si skor myslim ze on to tak zuje koli tym zubom 😅 aj ma taku hvezdicu a aj tu tak zuje 😅 😀 ale tu si musi drzat lebo mu vypadava tak ma radsej korytnacku 😀 tu si nemusi pridrzat 😀

bejca
31. aug 2008

uz sme hore asi hodinu a pol 😝 🙄 noc ako vzdy stale mrncal a kojili sme 😅 skusala som mu dat aj caj ale to bol priserny rev a vypluval ho ☹ potom zasa nechcel byt v postielke tak reval ako tur 😖 takze klasika prso a do postele a tak do rana bieleho 😒

nika07
31. aug 2008

Prajem dobré ránko,

annika
31. aug 2008

Ahojte! Nika, kde si? Stratila si sa v éteri???
My dnes celkom dobre sme spali, o tretej a o šiestej Robko vypil 200 ml sunaru a spal potom ešte do ôsmej. Aj ja som spala ako dudek, aj sa mi snívalo niečo!
Ocko je už doma, prišiel včera večer, unavený z tej cesty, boli až pri Salzburgu a ešte niečo ďalej. Celý je hotový z tých Álp, že sú fantastické a krásne. Už sa teším na zimu, máme tam objednanú lyžovačku niekde! xixixixi To som blázon, čo? Ešte je leto a ja sa už chystám na zimu....

nika07
31. aug 2008

Annika boli sme na dovolenke a teraz nič nestíham 😝

annika
31. aug 2008

No, to verím. Ja som nikde nebola a nič nestíham.xixixixixixi.No a pri tom všetko aj zabúdam...To je horor so mnou. Teraz sme sa vrátili z Tesca , kde sme šli pre smotanu. Všetko možné sme si pokúpili, len smotanu nie... 😉

lubii
31. aug 2008

Ahojte,

Nika,ako bolo na dovolenke?

My sme doteraz mali módnu prehliadku 😀 . Danielka robila revíziu šatníka 😉 . Vyhodila polovicu vecí 😀 Konečne tam má poriadok.

annika
31. aug 2008

A čo urobíte s tolkými vecami, Lubi? Ja som ich zvykla do domova detí poslať, vyhodiť ich je mi ľúto.

lubii
31. aug 2008

Dávame ich do charity

nika07
31. aug 2008

lubii bolo super, konečne si malá užila tatina a ja som si oddýchla 🙂

bejca
31. aug 2008

Nika a ked mame nove fotto s dovci ?? 😉 🙂 cakame 😵

Anika ja vsetko hadzem do smetiaku 😅 🤐

my sme dnes boli na Červenom kameni tak ak chcete kuk fotto 😉

mima07
31. aug 2008

bei pekne fotky ako bolo bolo tam plno ludi?

vanilka32
31. aug 2008

beji, tak to sme sa tam skoro stretli...zvazovali sme aj my vylet na Cerveny kamen, nakoniec ma muz zlanaril ist prvykrat korculovat (uz som mu to slubovala rok hehe) tak som mu teda spravila radost. Ale islo mi to celkom dobre, tak zajtra pokracujeme v treningu 🙂

nasa Simonecka ma uz super rezim, vecer pred deviatou ju ulozim do velkej postele hladkam ju po tvaricke (v malej nie a nie zaspinkat samostatne) a potom ju po hodinke prenesiem do jej postielky a pat hodin pekne spinka. Tak sa tesim ze mame pekny rezim 🙂

nika07
31. aug 2008

bei super fotky,
vidíš dobrý napad na výlet je to tak blízko a už sme tam dávno neboli

bejca
31. aug 2008

kocky dik za pochvalu 🙂

Vanilka kde si bola ?? ty nas tu so Simonkou zanedbavas ☹ 😉 dufam ze sa polepsite 😵 a som rada ze ste oki a zacinate mat "rezim" aspon aky taky 😵 a teda no skoda ze ste neisli - mohli sme dat kafco 🙂

Mima bolo plne parkovisko ale tak v poho nemala som dojem zeby to bolo preplnene 😵 ale pocko super tak sme sa mali celkom oki 😉

vanilka32
31. aug 2008

Jaaj beji, ja mam take obdobia kedy pisem a potom zbieram nove zazitky a fotky a opat pisem 😀 dake fotecky som pridala, kuk ak budete mat chvilku 😎

mima07
31. aug 2008

vanilka super fotky 😉maminka chudučka kočka a simonka krasne babatko
musim uznat ze spinkajuce babatka su najkrajsie 😀

bejca
1. sep 2008

dobre ranko 😉

moji chlapi este spia 😵

Vanilka nadherne fotecky 🙂 Simonka nadherna princeznicka a ta teda klobuk dolu ty aka kocka a chudulinka 🙂 jaaaaaaaaaaj uz asi zacnem ajja zo sebou nieco robit a zacnem asi tou dietou : cica nezer 😅

Mima aj ja uznavam 😀 😀

nika07
1. sep 2008

dobré ránko,

bejca berieš ma do spolku 😀 😅

vanilka Simonka bude riadna kočica/po maminke/ tatino si musí zaobstarať guľovnicu, ako hovorí náš 😀

bejca
1. sep 2008

Nika berem 😉 inak fakt ma to uz fakt sere som ako taka "obluda" 😝 a budem musiet zacat cvicit doma aspon nieco a asi zacnem vecer len ovocie jest 😅 inak to uz nevidim ...

lubii
1. sep 2008

Ahojte, dobré ráno 😉

Beji,pekný výlet ste mali 😉 Fotky sú super.

Vanilka,aj ty máš krásne fotky, a mne sa najviac páči tá posledná "veget v sieti" 😉

nika07
1. sep 2008

bejca ovocie nie, tam je cukor teoriu viem, ale prax je horšia 😀 😝

bejca
1. sep 2008

Lubi dik 😵

Nika a co teda ???? 😨

mima07
1. sep 2008

dobre ranko
no baby ja som sa napratala na rajanky co ja vobec neranajkujem ale ked manzel spravil 😀 😀
ja sa pripajam do spolku ja som uz obmedzila sladkosti uz ficim len na horkej cokolade a obmedzujem pecivo a chleba zatial sa ako tak dari 🙂

nika07
1. sep 2008

zeleninu ☹

bejca
1. sep 2008

Mima aj ja chcem aby mi niekto spravil ranajky 😅 🙂 a tiez by som sa napraskala 😀 a taka otazka 😅 ty naco nieco obmedzujes ?? ved si chuducka 😕 🙂

Nika ked ja zeleninu moc nemusim 😝 😅 😖

vanilka32
1. sep 2008

dakujem za lichotky 😎
co sa tyka chudnutia, nikdy som nejedla tolko sladkeho a aj tak chudnem, tak asi to bude tym kojenim, ved vidno ze Simonka hladom netrpi a ja sa castokrat citim uplne vycucana 😀
Ale chodim aj 2x do tyzdna do fitka, to skor kvoli psychike aby som bola aj medzi ludmi.
Podla mna schudnut nie je vobec problem, chce to iba disciplinu a sportovat 3x do tyzdna ak to ma pomoct chudnutiu. Ja prejdem kazdy den s malou 5 km s kocikom, aj to je sportovanie.

Dnes som o 6tej rano muzovi upiekla slivkovy kolac na ranajky, ani neviem cim si to zasluzil 😀

co planujete robit s detickami dnes? dajte daky tip.

annika
1. sep 2008

Ahojte! Vanilka, slivkový koláč sme mali dnes i my....A moja diéta je v kelu....
Zeleninu...Ja ani polievky nemám rada, zo zelenín len papriku a paradajky. Uhorky, kareláb a karfiol ma nafukuje a nerobí mi dobre ani na žlčník...
Vanilka, Bejca, krásne fotky! Simonka je kráska! Peťko je chutnučký!
AJ ja som dala pár fotiek, čo ocko vyfotil v Alpách.

nika07
1. sep 2008

annika super fotky, vy ste vuzzzzz)Vuv éuuuuuuuuubcxpctťéxppxotťxt