Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
30. okt 2008

Ahojte kocky
Neyne blahozelam ku skuske a kludne ostan medzi nami.

Ten hopsaci ponny je z tvrdsieho plastu, alebo je to nieco take ako ta fitlopta??
Vcera sme boli na oddeleni cudzokrajnych chorob a Francka a mna zaockovali ale Julliana este nie.Ta vakcina proti zltej horucke sa moze davat uz od 6 mesiacov ale odporucaju az od 9 takze mame pockat do 14.11 a potom mame stretnutie este raz a mame sa dovtedy rozhodnut ci mu to dame pichnut.Som na vazkach pretoze ja mam reakciu na tu vakcinu, priznaky su podobne chripke a mala som aj teplotua opuchlo mi to ale Franck nema nic no ale maly Jullian neviem ako by na to reagoval.Lenze tu chorobu roznasaju komare takze zvazujem ci ano ci nie. Sietku na kocik aj na postielku mame aj odpudzovac komarov do zastrcky a aj nejake repelnty budeme mat tak uvidim.Este mame 2 tyzdne na rozmyslenie.

mima07
30. okt 2008

janka kam sa chystate? nieco mi uniklo? 😲

bejca
30. okt 2008

Mima: http://www.priemyselnytovar.sk/dema.files/detai...

Janka kam idete ?? ani ja si nepamatam ze by si spominala nieco 😅

annika
30. okt 2008

Bejca, krásny oslík!!!!Juj, strašne sa mi páči!
Janka, kde sa chystáte?????Oddelenie cudzokrajných chorôb....joj, to znie vážne!!!

bejca
30. okt 2008

Anika dik 😉 a je strasne zlatucky 😵 a ako krasne erdží a cvala 😀 jaaaaaaaaaaaj dufam ze sa Petkovi bude pacit 😉 a neviem co este dokupim mam pre neho ten vlacik zvukovy , toho psika hovoriaceho dve tricka a toho oslika 😵 chcem, este kocky asi krtko alebo disney nejake a neviem co este ... chcela som mu dnes kupit taku krasnu supravu ale mali len 92 a ze to je na rok a pol az dva roky 😅 takze nic .... este skusim nieco pozret 😉

janka_fr
30. okt 2008

Ahojte

My ideme na svadobnu cestu do Senegalu a tam je potrebne mat vakcinu proti zltej horucke.Sice ked my ideme je suche obdobie a aj mame sietky pre maleho a aj repelent bude z SVK a aj do zastrcky mame odpudzovac ale tak pichnutiu sa clovekneubrani a preto neviem.TAto vakcina ma trvacnost az 10 rokov a my mame v plane s malym cestovat len neviem ci ho dam teraz zaockovat alebo az pri dalsej ceste.Neviem naozaj, pretoze sa moze od 6 mesiacov ale odporucaj az od 9 a to bude mat aurat ked tam budeme takze nas musia zaockovat ked bude mat 8 1/2 mesiaca.Ja som mala po zaockovani aj teplotu,opuchlo mi to a mala som priznaky ako na chripku-cele telo ma bolelo.Pred tym som bola rozhodnuta ze mu to dam ale teraz to zvazujem.Sice symptomy mi uz presli ale predsa on je taky malinky este. Idem si na nete najst este viac info.

Beji ako vyzera ten vas oslik?? To je ten ponny co dala Mima link??Ja neviem co mu kupim, chcem auticko take nakladne, nejake kocky, aj krtka by som chcela u nas na SVK a teda este neviem co vsetko. Lebo ajteraz ma kopec hraciek a s nicim sa poriadne nechce hrat. Alebo mu kupim nejake kabliky a ovaldace a to by mal asi najvacsiu radost 😀 😀 😀

janka_fr
30. okt 2008

Beji uz som si ho pozrela je super ja som nejako prehliadla ten link co si dala 😅

bejca
31. okt 2008

Janka aha 😵 tak vy na svadobnu cestu 😉 a ja ti neporadim lebo aj ja by som sa bala ho zaockovat 😅 ale tak rozhodnut sa musite vy 😅 a ak chces drachsie auticko alebo odrazadlo zalezi kolko chces investovat 😉 moj muz tiez chcel auto take na elektriku ale som ho zrusila lebo si myslim ze deti maju mat hracky primerane k veku a maju im podporovat myslenie 🙂 takze nedostane auto 😅 len trojkolku macko pu od babky 😵 a u nas to vsetko co som popisala a u druhej babky tricko a taku vkladaciu zvukovu korytnacku 🙂

bejca
31. okt 2008

a dik za pochvalu 😉

h0blinka
31. okt 2008

😀

bejca
31. okt 2008

😀

janka_fr
31. okt 2008

Beji ja mu nechcem teraz kupovat auto na elektriku na to ma este casu dost ale myslela som take auticko ako boli volakedy tatrovky-nejake take nakladne auticko. No uvidime.V obchodoch uz zacina masirovanie hlaviciek s oddeleniami hraciek-nenormalne sa to rozrastlo tak zacnem nieco pozerat.

No a to ockovanie to sa bojim ale zase ta reakcia mi uz odznela a hovorim si mozno lepsie mat vakcinu ako schytat tu chorobu, na ktoru zatial nie je liek. No neviem zvazujem , uvidime.Pisala som aj do mama a ja pani doktorke, tak uvidime co mi poradi.Do 7 dni by som mala mat odpoved. Mame este 14 dni na premyslenie.

dula_renka
31. okt 2008

agi2 nech skusi rano pred tym nez vstane z postele zjest maces, mne to pomahalo 😉

annika
31. okt 2008

Janka, bože, Senegal...To je kde????? Ani neviem to zaradiť, idem pozreť asi mapu sveta.... 😀 😀 😀 😀

annika
31. okt 2008

už som si našla Afrika a hlavné mesto Dakar....Juj, znie to zaujímavo.... 😉 😉 😉

vladkaz1
31. okt 2008

Kocky ake darceky budete riesit deckam k roku nemam ani sajnu diki papa nazdarek 😉

vladkaz1
31. okt 2008

kde ste kto??????, nudim sa 😝 ja ked som tu cely den tak nikto nikde sakris 🙂

bejca
31. okt 2008

Anika este ze ta tu mame 😀 😀

Vladka byva to tu take opustene posledne dni ☹ 😖 co uz ...

Janka tak asi by som radsej dala zaockovat a ved snad len za par dni ak by bola reakcia tak to prejde 😉 a mozes sa vyvarovat napr aj nejakymi cipkami dopredu 🙂

bejca
31. okt 2008

a nad tou Tatrovkou som dumala aj ja ale mam obavu ze ci by sa nevyklopil 😅 aha kuk tu :

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

vladkaz1
31. okt 2008

beji tato posledna sa mi paci najviac aj rozumna cena 😉
No fak som sa tesila ze si pokecam konecne nie len ahoj ako sa mate? ale ze sa aj zapojim opitam na deticky a pod.
takze tak tak aspon ty mi zhrn co nove? ako Petko pokroky... 😉

annika
31. okt 2008

ahoj Vladka, aj ja som tu!!!!

annika
31. okt 2008

My máme dnes presne 1 rok!!!! Ale oslavovač ideme zajtra. Pred rokom som už bola potom...po pôrode myslím...

annika
31. okt 2008

Bejca, aj ja idem dnes kúpiť to auto v Dráčiku. Je to super cena, a viem, že sa to bude páčiť malému. Už to minule pozeral, ale vtedy to bolo drahéééé....

vladkaz1
31. okt 2008

Je anni ahoj taaaak gratulujeme a veluuuuuuuu pusku Robkovi xixi.
No ako sa citis ked si na vsetko spomenies?
Ja ked tak rozmyslam mam zmiesane pocity zo vsetkeho ...
Juj tusim som sama seba dojala som si spomenula aka bola moja Lucka maluskava a pokrcenucka ,to ani neni pravda ze uz mame rok za sebou... 😵 ☹

vladkaz1
31. okt 2008

velkuuuuuuuuu pisem cim dalej horsie 😀

annika
31. okt 2008

Veru tie spomienky sú ešte stáále čerstvé....

annika
31. okt 2008

A čím ďalej, tým krajšie...xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀
Pamätáš? Boli sme nervôzne ako besnutí psi...Ja preto, že som vedela do čoho idem, ty preto, lebo si nevedela čo ťa čaká...

annika
31. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A kedy ideš znovu??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
31. okt 2008

Anika vsetko naj Robkovi 😵 posielame za kybel pusiniek cmuky cmuk 😵 😵 😵 😵 😵