Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
3. nov 2007

nebojkaj urcite na teba budem mysliet 😀 a drzat ti palceky aj s Lucinkou 😀

bejca
4. nov 2007

vladka hned od rana na teba myslim 😅 drzte sa nam 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

annika
4. nov 2007

Ahojte!!!!!
Už sme doma z nemocnice, 31.10.2007 o 13:03 sa nám narodil malý Robko s mierami 3470 g, a 51 cm. Máme sa dobre malý je celý otec, nádherný a dobručký. Pôrod bol rýchly a veeelmmi bolestivý, lebo som sa z tej tabletky príliž rýchlo otvárala a za 5 hodín bol Robko na svete. Dosť som sa z vnútra roztrhala, ale za ten nádherný pocit to stál, lebo som veeelmiii šťastná mamička.

vladkaz1
4. nov 2007

Annika mi vam zo srdca s Luckou gratulujeme nech vam malicky rastie do krasy ,velmi sme na vas mysleli 🙂 A ty teraz hlavne odpocivaj a vychutnavaj si to!!!Dufam ze tatinko ti pomaha 😀 😀 ahooooj a drzte sa mi pekne!!! 🙂

vladkaz1
4. nov 2007

Je baby zabudla som vam napisat ze ma poslal domov nic sa mi v krcku nezmenilo a povedal mi doktor ze si to nezobere na zodpovednost aby mi to vyvolal a mohlo by sa nieco stat musime len cakat .Takze tym padom ma rodit nebude lebo stredu ide na pn jedine ze by som sa otvorila do stredy na 5 cm co pochybujem.Tak utorok idem pani Stefanikovej na poradnu a ona uvidí .Placentu mame v poriadku takze mala moze byt este tyzden v brusku bez problemov a mam to nechat nech to pride prirodzene mi povedal.Takze sme natom stale tak isto a moze rodit aj za tyzden. 😝 .Som strasne rozrypana akj troska krvacam a bolí ma cely spodok take tlaky ale co mam robot ked sa nechce ist malej von? No nic musim len cakat. 🙂 ☹

aja7
autor
5. nov 2007

anika..blahozelam k Robkovi 🙂 Drzte sa, oddychuj co najviac, aby si sa mu mohla venovat 🙂 Vsetko dobre zelam. Velmi som na teba myslela.. 😉

bejca
5. nov 2007

anika 😀 tesim sa s tebou 😀 posielame mu veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelku pusinku 🙂
vladka juuuuuuuuuuj ja som vcera na teba tak myslela ze uz niekde lezis vecer s Lucinkou v naruci 😅 a ty si este kindervajicko 🙂 nebojkaj ved ona sa vypyta ked bude jej cas 😀 😉

bejca
5. nov 2007

anika pozerala som fotecky je naaaaaaaaaaaadjerny 😀 uzasny mnam mnam 😀 cmuky cmuky cmuk 😀 😀

annika
5. nov 2007

Díky, Bejca! Aj tebe Aja a Vladka!
Je to ozaj fantastický pocit a zážitok, čo na vás ešte len čaká, ale má to význam pekne to vyčkať.Som asi tá našťastnejšia mamička na svete, aspoň to teraz tak cítim. Tá tretia fotka je presne po pôrode, keď mi ho doniesli ukázať a dali mi ho do náručia. S manželom sme sa rozplakali, ako malé deti. Toto sa nedá opísaŤ, to je Boží dar, verte mi...

aja7
autor
5. nov 2007

zavidime ti anika, urcite vsetky 🙂
ako to prebiehalo?

mima07
5. nov 2007

anika gratulujem maly je krasnucky nech ste zdravy, vela mliecka a rychle zahojenie

annika
5. nov 2007

Díky, Mima!
Smotný pôrod bol rýchly a to bolestivejší. Začali mi vyvolávať v utorok infúzkou. Nevyšlo to. Po troch hodinách infúzie, žiadne kontrekcie. Čo som mala, aj tie mi zmyzli. Tak som as vrátila na rizikopvé oddelenie. Na druhý deň mi dali čípol Prostin,o 8:00 ráno. A keďže o 11 hod som bola len na 2,5 cm otvorená, tak mi nasadili aj druhú polovicu čipka, aj napriek tomu, že sa to smie len po šiestich hodinách len. A vtedy sa to začalo, o 11.30 som už mala minútové bolesti a nikomu to neprajem, otvárať sa tak rýchlo, jak ja. O 13:OO bol Robko na svete. .... Z vnútra som sa dosť roztrhala, veď 7 cm za hodinu... Holky, to bola fuška! Ale zvládli sme to Manžel tam bol pri mne v tej poslednej hodine, a bola to obrovská pomoc...Je to super tam mať niekoho blízkeho...Ja by som to navydržala bez neho, určite.

bejca
5. nov 2007

juuuuuuuuuj anika 😅 bojiiiiiiiiiiiiim uz teraz 😅 a obdivujem ta 😀 si statocna 😀 ja si vobec neviem porod predstavit a asi ani nechcem 😅 uz teraz mi je ze 😝 a mala si aj epiduralku ?? alebo nie ??

annika
5. nov 2007

Ani to mi nestihli, ešte dobre, že môj doki to stihol, veď som už stlačila, keď tam bohehol.
Ale to bol len môj príbeh, tvôj bude isteže iný, jedinečný, neboj sa!

bejca
5. nov 2007

jaj no ono sa to lahko hovori ... ale ved nejako tie deturence na svet prist musia 😀
a anika uz mam tie nalepky 😀 a mozu sa aj na dvere a skrinu a hocikam a su prelepovacie 😀 a vcera sme boli v BA v Europamoebli a mali tam lampu do zasuvky -vecer co ti stale svieti a aj tam bol motiv Mickey Mausa tak aj tu som kupila sa tesim 😀

vladkaz1
5. nov 2007

ahojte kocky ked to tak citam normalne som dojata tesim sa svami 😀 .

bejca
5. nov 2007

ahoj vladka nasa 🙂 mala 🙂 mlada 😀 no co ako sa mate s Luckou ?? kinderko nase ?😉

annika
5. nov 2007

Ináč som rada, že nemáš Bejca ten cukor. Bolo by tom s tým určite ťažšie.
Ale predtav si, už ani ja nemám, zrušili mi diétu podla výsledkov, čo tam robili v nemocke. A ešte jedna vec, mám presne toľko kíl,ako pred tehom!!A ešte pol kila mínus!!!!Na to aspoň bola dobrá tá diéta
Vladka, držím ti palčeky aby si to mala za sebou, a zaspievame si spolu potom tú pesničku: Čo bolí to prebolí, nepredbiehaj čas...

veronkaj
5. nov 2007

ahojte, môžem sa pridať?
o pár dní mám 35 a ako som zistila čakám miminko
mám doma už jedno dieťa má 11 a teraz s priateľom do bytu mi pribudol aj jeho syn ktorý má 4. ideme preto byt vymeniť za väčší a do toho som tehotná.
Nielenže mám zmiešané pocity ako to zvládneme a musím si zvyknúť že nás je teraz doma veľa oproti tomu ked sme dlho boli len ja a dieťa.

prosím vás ako to zvládate, psychicky aj fyzicky, pretože ja som medzitým o dve deti prišla a mám obavy ako to zvládne to menšie dieťa nový prírastok a aj ked náš príjem nieje vysoký lebo robíme v št. správe a tak to bude ťažké vyžiť piati z rozpočtu - teda nereálne a priatel si bude musieť nájsť prácu ešte pomimo.

veronkaj
5. nov 2007

neviete mi dať niekto radu ako je najlepšie v mojej sit. zvládať obavy?

ivcap
5. nov 2007

Ahojte. V prvom rade Ti Annika gratulujem ku krásnemu synovi a som rada, že Vám všetko dobre dopadlo a ste zdraví. Presne viem, o akom pôrode si písala, lebo takú rýchlovku som aj ja mala pri Saške. Mne pichli infúzku o pol ôsmej a o deviatej bola malá na svete. 😉 .Išlo to rýchlo, no tie bolesti 🙄 , ale aspoň som to mala hneď za sebou a netrápila som sa celý deň 🙂. Veronkaj nebojaj, len musíš myslieť pozítívne a trochu si ver, že to všetko s priateľom zvládnete. Máš dcérku a tá Ti určite pomôže buď so synom, alebo s maličkým. Môj manžel tiež chodí na brigádu. Takže je buď v robote, alebo na brigáde ☹ . Je to takto asi lepšie, lebo by som potom musela ísť ja do robotky.

bejca
5. nov 2007

juuuuuuuuuj baby vy tu strasite s tym porodom 😅 normal husacina po mne beha ☹ no neviem ci si nevybavim cisarsky ................... bojiiiiiiiiiim uz teraz .......... 😝 😝

bejca
5. nov 2007

inak ahoj veronka 😀 som zabudla prepac 😉
a neboj zvladnete to v poho 🙂 a ja tiez ked bude mat Petko 1,5 roka mienim ist do prace ...ine my neostane ☹ a ved dcera ma 11 pomoze ti uvidis :-d treba ju pripravit ze bude velka sestra 🙂 a drobec bude rad ze sa bude mat s kym hrat 🙂

ivcap
5. nov 2007

Beji o cisárskom ani neuvažuj. Tú bolesť vydržíš(budeš musieť) 😉 Dieťa príde na svet a je po bolesti a po cisárskom sa budeš trápiť bolesťami ešte niekoľko dní a nebudeš sa môcť postarať o malého. To je aspoň môj názor.Keď máš strach, tak si vybav epidural, ja som ju chcela, ale cez víkend epi u nás nedávajú ☹ Len si povedz, keď to vydžali ostatné, tak to vydržím aj ja. 😵

bejca
5. nov 2007

ivcap ved ja viem 😅 len vies je to strach a ked popisete taketo zazitky myslim ze sa kazda zena boji .... ale nejako to zvladnem hadam ...snad 😅

annika
6. nov 2007

O akých bolestiach tu píšete? Veď ja sa už na nijaké nepamätám... 😀 😀 😀

bejca
6. nov 2007

😀 😀 😀 anika si zlata 😀 fakt si ma potesila 😀 som rada ze si taka vesela kopka 😀

vladkaz1
6. nov 2007

ahojte tak zasa nas poslali domkov ale mame dobru spravu 😀 uz mam zmaknuty krcok takze stvrtok idem znova tak by to mohlo byt. ked nie vo stvrtok tak na buduci tyzden uz na 100 perc.Lebo to sa caka kym sa to spusti.Uvidime ako budeme na tom vo stvrtok .Drzte sa kocky ja som uz spokojnejsia ze sa to trocha pohlo a mala sa tam vrtela ostosest. 😀

annika
6. nov 2007

No, vidíš! Hlavu hore, holka! 😀 To je ono.Všetko má svoj čas.Ja viem, že sa to ľahko povie, ale s tou cukrovkou, čo som mala a s tým pichaním inzulínom aj ja som si vytrpela svoje.Ale popviem ti, že SA TO OPLATILO!!!!

bejca
6. nov 2007

vladka 😉 tak teda budem na teba mysliet vo stvrtok hned od rana 😀 a drzat palceky 🙂