Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
15. mar 2009

Ahojte,

pozerám , že ste všetky víkendovali, aj my 😉

v piatok sme boli na výstave nábytku v Nitre, som bola celkom spokojná, boli sme do obeda a ešte tam nebola invázia ľudí

v soboru sestra oslavovala narodky, také okrúhle 😀 a dnes sme tvrdli doma 😠 lebo zasa pršalo, už ma z toho počasia porazí 😠

Annika už viete predbežné výsledky z monitoru, 😉

azuzi
15. mar 2009

No baby pozeram ze Vas pochytilia nakupna horucka, no ja tiez nakupujem ale do domu, Martinkovi som objednala jarnu bundu z baby bazaru za 10 Eur 😀 😀 .
Pozerala som v Polsku pre neho v normalnom obchode a tiez to vychádzalo na cca 600 Sk, tak sa mi to zdalo drahe.
Bejca, bundicky su pekne 🙂 🙂.
Oza pozerala som foto Tvojich chlapcov, su zlati a tiez mate Samka ako my. 🙂 🙂.
Annika ked budeme vsetci takto chodit nakupovat von tak to nie je pre nas bohvieco, ale co uz, aj ja nakupujem v Polsku, myslim si ze mame vysoku DPH, napr. Poliaci maju 11% a my 19%, neviem ako je to v Madarsku.
My sme cez vikend robili podlahy v dome, vcera bol s nami aj Martinko, ale uz je to teraz s nim tazke, lebo on uz sa potrebuje hrat na zemi a tam to este nejde, ani vonku sa na zemi neda hrat 😒 . Takze ho budeme musiet nechat s nasimi. ☹ ☹ .
Dnes sme sa riadne nafetovali, zacali sme lakovat, a to este budeme zo tri krat, uvidime.

lubii
15. mar 2009

Beji, bundičky sú 😉 peknučké. My sme boli dnes v Hypernove a tam je aj kenvelo, ale ani ma nenapadlo tam zájsť ☹ , ale zato som si kúpila ja také šatotričko na leto v HM. Ale pod podmienkou, že ho dostanem až na meniny 😀 Ale to je za chvíľu. A vyskúšala som si tam moje nové topánky, lebo vonku ešte nemôžem, lebo je zima a blato. Hlavne, že nám sľubujú už týždeň, že bude teplo 😖
Marti,kúpila som ich u Baťu. Sú to také skoro ako balerínky, ale s fajne hrubou a mäkkou podrážkou 😉

annika
16. mar 2009

Ahojte!! Lubi aj ja som pozerala tú jarnú kolekciu včera, no ale nejak som nič nenašla na seba... ☹ ☹ ☹ Buď sú na mladučké babenky alebo strašne drahéééé!!! A teraz, čo som na materskej, ani nepotrebujeme tolko vecí, veď len sem tam som medzi ľudmi... Ale nejaký ten kabátik jarný by som aj ja potrebovala...
Dnes Robko spal /a ešte aj spí/ úplne super!!! Celú noc sme prespali, papal len o šiestej a odvtedy ešte stále ťahá!!! Aj ja som už konečne vyspatá!!!
Nika, gratulujeme sestre!!! A výsledky ešte nemáme, až o tri týždne. 😖 😖 😖

janka_fr
16. mar 2009

Ahojte,

mame krasny vikend za sebou a este krajsi tyzden nas caka. Hned ma clovek viac energie ked svieti slniecko a je teplucko. Vcera sme boli korculovat, ale teda poriadne ma bolia stehna a aj prdel 😅

Vidim ze vas chytila nakupna horucka. Zda sa mi ze u nas su veci na deti trosku predrazene, ved to co si Beji pisala ze co stali povodne tie dve bundicky 😨 Su peknucke 😵 . Ja som take nieco podobne kupila Jullianovi este minuly rok a je to ze 2v1, a da sa to nosit spolu ,alebo teda oddelene. Tu riflovu nemal ani raz na sebe, lebo mu bola stale velka, Jullian je prcek, tak uvidim ci mu teraz bude dobra. Tu spodnu bundicku sme vynosili ale riflovu nie.

Ja neviem co ma Jullian proti prebalovaniu, ale u nas je to za kazdym s obrovskym placom. Tak zacne pritom revat ze az nedycha. 🙄 Fakt neviem preco. Nic nepomaha, aj Franck saskuje pritom, aj sa mu snazim vzdy nieco nove dat do ruky aby sa na chvilku zabavil ale nezabera to.

ozi
16. mar 2009

Čaute baby, ja som sa teraz vrátila z vonku. Hrozné počko, ale čo mám robiť, keď zatepľujeme a Samko nemôže spať dnu. Už aby bolo aspoň teplejšie, aspoň ako v sobotu. ☹
Azuzi, ja som Ti vravela, že máme rovnaké mená našich chlapcov, len obrátene. Ja mám Maťka staršieho. 😉

xly
16. mar 2009

Ahojte, ja mam 36 a tiez ma moj gynekolog odporucil na odber plodovej vody.Som v 17 tt,a po precitani viacerych clankov a skusenosti ,neviem co robit.Velmi sa bojim, dokonca poznam pripad mojej kolegyne ,ktora prave po odbere potratila.

nika07
16. mar 2009

Xly, nemáš sa čoho báť, to je malé percento, že by si potratila, a vôbec to nie je hrozné, treba veriť že všetko bude OK,

aj ja som bola, a som rada, že som sa tak rozhodla,

a odkiaľ si

držím palce, je to len na tebe ako sa rozhodneš
😉

nika07
16. mar 2009

Annika, ďakujem odovzdám 😉

bejca
16. mar 2009

no veru vsetky akosi nakupujeme 😀 ale to bude asi jarom 😵 len to pocasie 😝 JAnka velmi zavidim ze ste mali taky krasny vikend 😕 u nas bola pekne len sobota 😅 a v nedelu znovu prsalo , fucalo 😝 no otras ... a veru su drahe tie vecicky pre deti ...ale tak keby mam dat za jednu do 4 euro tak nekupim ale takto ma to vyslo na polovicku a este sme mali eura co Petko dostal k narodeninam tak preto som mu ich kupila 🙂 a po druhe - kedysi ked som fajcila cca 30 cigariet denne tak mi to nebolo luto len tak vyfuknut do vzduchu ?? tak nech chlapec ma 😉 😵

xly vitaj 🙂 aj ja som bola na amnio a vobec to neni take strasne ...ale ja som sa tak strasne sama seba zdeptala strachom o miminko ze mi az zle prislo a to je horsie ako ten odber ... neviem kolke babatko cakas ale ja som sa strasne bala koli tomu ze to bolo prve babatko po tolkych rokoch co sme spolu ...no ale neboj vsetko dobre dopadne 😵

bejca
16. mar 2009

*nie 4 euro ale 40 euro 😉 tam malo byt 😅

azuzi
17. mar 2009

Oza sory nevsimla som si vtedy tu poznamku ohladne mien 🙂.
Xly ak si veris ze dietatku niec nie tak na amnio nemusis ist, ale ak chces mat klud cele dalsie tehotenstvo tak je dobre to podstupit, inak ja som tiez mala z toho nervy a to cakanie na vysledky este horsie, zelam vela trpezlivosti.
Dnes sa u nas ukazuje pekny den, ale stale chladno na lakovanie podlah to nie, ale mame v dome taky smrad, fetaci by si prisli na svoje 😀 😀.
Martinko cim dalej tym smelsie pobehuje okolo vsetkeho, tak som strasne zvedava kedy sa pusti sam.
Janka aj nas Martinko riadne vyvadza pri prebalovani, uteka my, musim ho nahanat, potom ked musi lezat tak place, no hroza. 😒 😒 .
A bola si sa korculovat na kolieskovych korculiach? Ajtam kde budeme byvat sa bude dat korculovat, tak mozno si potom korcule zaobstaram, tu u nasich du kopce a to nejde. 😉 😉

ozi
17. mar 2009

Čaute kočky, Xly nemusíš sa báť, aj ja som na tom bola, dalo sa to vydržať, najhoršie je to čakanie na výsledky, ale teraz je už super. 🙂
Azuzi, musím Ťa poopraviť, Ozi, nie oza, má to svoj dôvod. Nie Oza ako koza, ale Ozi má pekné kozy, xixi. To nie je ten dôvod, ale aj tak sa dá. 😀

azuzi
17. mar 2009

No dobre tak sa opravujem ozi. 🙂 🙂

ozi
17. mar 2009

nič, v pohode, nemusíš sa ospravedňovať 🙂 Azuzi, ako, nechystáte sa niekedy aj na tretie? Ja som pôvodne na to ani nemyslela,ale potom som zrazu strašne chcela ešte dievku, aj keď to ani nemuselo vyjsť. 🙂

azuzi
17. mar 2009

No ozi uz veru nie, ja mam uz rok po styridsiatke 😀 😀 . Dievcatko by som ale brala 😀 😀 . Uz nebudem pokusat osud.

janka_fr
17. mar 2009

Ahojte,

Xly vitaj, riziko potratu pri amniocenteze je tusim 1%, ja som to radsej podstupila, chcela som byt kludna ze je vsetko v poriadku. Myslim ze vsetky kocky co su tu, to maju za sebou a naozaj to nie je nic hrozne.

Beji ty si bola taka tuha fajciarka??

Ozi-kozy 😀 😀 😀

ozi
17. mar 2009

Azuzi, toľko by som Ti ani nehádala.Ja takmer 36, preto som si radšej teraz pohla,muža som však našťastie dlho prehovárať nemusela. 😎
Ahoj Janka, pravidelne sa na mne takto zabávali, takže som zvyknutá. 😀

bejca
17. mar 2009

Azuzi nas Petko tiez velmi dlho behal okolo nabytku alebo popri niecom ... a pustil sa behat az po narodeninach - presne na oslavu svojich narodenin 😵 ale drzime palceky 😵

Ozi 😀 😀 dobre prirovnanie 😉

Janka veru bola som 😝 a ked sme isli von tak aj dve krabicky som stiahla 😝 no ale mne idu na chut stale 😅 len sa zatial drzim 😅 dufam ze vydrzim .... ale si neverim ☹ 😔

janka_fr
17. mar 2009

Jullian sa vysantil vonku a teraz spinka a ja mozem konikovat 😀 Poniektori ludia dnes boli len v trickach s kratkym rukavom, tak je nadherne.

Beji uz ked si tolko vydrzala tak snad uz nezacnes znovu.Toto ja nastastie nepoznam, ja som tak doteraz asi vyfajcila dokopy tych 30 cigariet.

ozi
17. mar 2009

Jani, Ty len stále provokuješ s tým počkom! 😖 Pošli už aj dačo k nám.
bejca, už nezačni, veď je to hnus! 😝 Ja som ako pubertiačka z frajeriny vyfajčila dve cigarety, našťastie ma to nechytilo. Ale to asi preto, že obaja rodičia veľmi fajčili a ja som to nenávidela.

mima07
17. mar 2009

cauko babulky
no ktoze to tu provokuje s kratkymi rukavmi? 😲 😀 jani dufam ze take super pocasie prinesies so sebou
pridala som fotky mali sme navstevu tak sa alex predvadzal a cas rychlejsie ubehol ked sa von neda ist ☹
ozi az teraz som si vsimla meno pre malu aj ja som chcela alexandru alebo alexiu 🙂

annika
17. mar 2009

Pekný večer!!! No, ja som celý deň tu nebola, nestíhala, mám doma dcérku Annu chorú, ani ja sa necítim bohvieako...Sorry, ale vás čítam o 106, verte mi! 😉 😉 😉
Janka, pošli už nám do kelu nejaké to slniečko, lebo ma chytí depresia a to bude zle!!!! 😠 😠 😠
Ter az som dopozerala aj Ružovú záhradu v teklke, aj tam samé negatívne veci, jedna skrachuje, druhá tiež...Potom tie choroby a depresívne nálady..... No ja neviem, ale asi končím s tým seriálom... 😒 😒 😒
Bejca, aj ja som bola fajčiarka, od 14 som si vyfajčila dosť...xixixix, a aj pri dvoch dcérkach, kým som bola v tehu, tak ani jednu cigaretu, no ale keď sa narodili a už som nedojčila, tak zase som začala... ale teraz som si povedala DOSŤ!!!! Pán Božko mi ho dal asi preto, aby som to zvládla bez tých ciagriet!!!! 😉 😉 😉 Takže hlavu hore a drž sa aj ty, moja!!!!! 😀 😀 😀
Veď ja asi nemám ani čas na tie cigarety... 😝 😅 😅 😅 😅 😅

lubii
17. mar 2009

No ani mne sa dnes nepáčila Ordinácia.Ani jedna pozitívna scéna 😖 . Kto to má pozerať???

Janka, aj ja chcem slniečko. Musí tam byť krásne,tam kde bývate. Normálne som si spomenula na tie francúzske historické romány, čo som kedysi čítala 😉

nika07
18. mar 2009

Dnes nikoho, kde ste všetky, v tomto otrasnom počasí 😠 😝

bejca
18. mar 2009

Janka ,Anika ved ja sa snazim 🙂 zatial to ide ale ci vydrzim uvidime casom 😉 inak 11.7. to budu 2 roky 😅

Janka prines to pekne pocasie uz 😉

Mima super fotky a jasne kto iny ako krasna Linduska 😵

Anika skoro sa uzdravte posielame s Petkom pusinky 😵

janka_fr
18. mar 2009

Caute,

uz vas teda nebudem provokovat, ale len tak po mimo, dnes je zase 20 stupnov 😀 Nebojte prinesiem vam rovno dve slniecka, Julliana a mna 😀 😀 😀

BEJI prajem vsetko najlepsie k narodeninaaaaaaaaaaaaam. 😉 😵

nika07
18. mar 2009

beji ty máš dnes narodky 😵 , tak všetko naj, naj,naj, aj ja som marcová 😀

Janka tak rýchlo príď, lebo to počasie je u nás otrasné 😝

bejca
18. mar 2009

JAnka na tie slniecka sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😵 a teda fakt zavidim ze 20 stupnov 😅 😕 u nas 6 a fucalo ako besne 😝 tfuj 😝 a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 😉

Nika a kedy mas narodeniny ??? a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem aj tebe 😵

nika07
18. mar 2009

31