Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
18. mar 2009

no tak ty si uz baran 😉 ja som este ryba 😵 😉 ved to je aj na mne vidiet ze som taka ticha 😀 😀 😀 😀

mima07
18. mar 2009

tichuckej bejce vsetko najlepsie k 18 😉

nika07
18. mar 2009

som baran, ale vraj atyp. 😀

nika07
18. mar 2009

aj moja segra je ryba 😀

bejca
18. mar 2009

Mima dakujeeeeeeeeeeeeeeem 😀 s tou 8 -ckou na konci si sa trafila 😀 😀

Nika 😉 a moj muz je baran 😕

annika
19. mar 2009

Bejca, gratulujeme aj my!!! Všetko najlepšie k narodeninám!!!!!Cmuky!!!! Aj Robko posiela velikánsku pusinku!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
19. mar 2009

Anika ze aj ja posielam Robkovi veeeeeeeeeeeeeeeeelikansku pusinku a aj tebe dakujem 😵

dnes si idem pre vysledky 😕 snad sa tam teda dostanem ...ked bude plne ordinacia atk pojdem inokedy - nechcem tam Petka tahat 😅

annika
19. mar 2009

Pre aké výsledky??? 😉

bejca
19. mar 2009

no ved beham koli tym mojim klbom konecne ked uz nekojim ☹ a brala mi 3 ampulky krvy 😝 a moč som zbierala 24 hodin 😝 tak som zvedava co mi nasli 😝 a potom idem 26.3. k tomu dokimu co ma nastarosti klby a tak 😝 som objednana na hodinu tak som zvedava ci sa atm aj tak dostanem 😒

azuzi
19. mar 2009

No Bejca aj ja sa pripajam s gratulaciou k narodeninam a vela zdravia 🙂 🙂 .
Tak nech Ti to dobre dopadne s tymi klbikmi, aj moj muz mal s tym riadne trapenie a pomohli az kortikoidy.
Nas Martinko si riadne skracuje v poslednej dobe spanie. Vam kedy cez den zacali spavat deti len raz, Annika Teba si pamatam, ze si to nedavno spominala, aky stary bol Robko?

bejca
19. mar 2009

Azuzi dakujem 🙂 😵 a co sa spanku tyka my sme mali dlho dva - doobeda okolo 10,30 cca hodku - to bol uspech 😅 a poobede tiez cca hodinku okolo 15,30 😉 no a potom sme nabehli uz len na jeden okolo 11,30 a to spal cca 2 hodky ale odkedy zacal viac behat tak sme znovu presli na dva spanky 😉 asi je viac unaveny 😵

no a ja mam total nervy 😠 😠 😠 nad nami niekto t preraba a stale buchaju , vrtaju a pod.....Petko ked ide spat tak ma drzi pevno okolo krku alebo ruky ..ledva ledva vyklznem co to spravim a potom zasa strasny rev ☹ 😢 musim ho znovu ulozit mojkat a zasa ma drzi pevno a place az vzlyka ☹ .........jaaaaaj nech uz to dorobia 😅 maly ma uplne depky zo spanku ☹ uz to trva par dni neviem ci nie aj vyse tyzdna 😅

inak Ajka tu dlho nebola ale by ste neverili aka je sikulka 🙂 hodim link a pozrite 😉 vsetky torty ktore tam najdete robi ona 🙂 😵

bejca
19. mar 2009

JAnka a ozaj som zabudla nas Petko tiez niekedy zacne plakat ked ho prebalujem , a aj teraz zacina mat nervy a hadze sa dozadu ale opatrne aby si hlavu nebuchol 😀 a aj ked sa mu nieco nedari alebo ak neni po jeho tak to co ma v rucicke hodi veeeelmi daleko 😕 😅 asi take " blbe " obdobie alebo co 😅

Azuzi no neviem co ma tvoj muz ale mna bolia klby na dotyk 😝 alebo kosti ... a ja mam problemy aj osteoporozu a co ja viem co este 😝 no a mala som uz velmi dlho brat take prasky a tabletky a neviem co este 😝 ale som to nebrala lebo som stale brala hormony aby som zostala tehu 😅 no a to sa asi ani dokimu nebude pacit ze som nic nebrala ._N ale ved ma nezabije snad 😅 😕 😉

aja7
autor
19. mar 2009

Ahojky 🙂

zdravim vsetky moje stare zname aj nove nezname mamicky a ich babatka, vlastne uz "velke" deticky 🙂
Bejca ma bonzla 😀 tak som vas prisla aspon pozdravit 🙂

annika
19. mar 2009

Ajkaaa!!!!! Ahoj!!!!!!Super, že ťa "vidíme"!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ako sa máš, holka????? Adamko je krááásny !!!!Pekne Vám rastie ako z vody! Určite aj poslúcha, že?
No a tie tortyyy!!!!! Ajka, to si ty robila, piekla???? Ako robíš tie figúrky????Alebo ich kupuješ???? Nádherné sú, fakt! Ja som otvorila albumík " Adamko od 1.roka" a kukám, čo sú tie nové fotky tam dole? Kto tam ležííí?????xixixixixixi. Potom som si všimla že je to len torta a nie vražda....!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅

annika
19. mar 2009

No, Azuzi, mne teraz už dva týždne, že spíme len raz. Dovtedy ako píše Bejca, alebo raz, alebo dvakrát, ako kedy aký bol unavený!!!! Ale keď sme spali dvakrát, tak večer sme išli spať len okolo pol jedenástej... 😠 a to nebolo bohviečo....ale teraz sa to upravilo asi, spíme len od 12 do 14.hod. a večer o pol ôsmej kúpanie sa a o deviatej hajde spať.... 😀 😀 😀 😀
Bejca, držím ti palce s tými doktormi a s tými kĺbmi. Nech ťa nezje ten doki!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Veď čo bude potom s nami bez teba???
A viete kto mi chýba na tom fóre? Ella!!!! Neviete čo je s ňou????

azuzi
19. mar 2009

No Bejca, zelam nech Ti nad Vami uz doprerabaju a nech mate pokoj, No vidim, ze to mate este s tymi spankami rozne, Anniika mne by tiez vadilo ukladat maleho az o pol jedenastej, radsej mam vecer klud a som ochotna rano skor vstat. Len teraz sa najnovsie zacal budit medzi piatou a siestou a uz nezaspi a je hore, zacne po nas poskakovat a chce sa hrat 😀 😀

aja7
autor
19. mar 2009

Annika, dakujem 🙂

Mame sa vyborne, bezkame, papame, uz dokonca aj spime celu noc a 2x denne 🙂 Si ma rozosmiala s tou vrazdou 😀 😀

Vsetko som robila sama, vratane figurok, robi sa to z cukrikov marschmalows, ak chces presny recept, daj mi vediet, preposlem ti cez IP 😉

Boze, nedavno si nas upokojovala pred amniocentezou 😕 😅 a o chvilku budeme mat skolkarov 😀
Niekedy by som chcela zastavit cas 🙂

bejca
19. mar 2009

Anika 😵 dakujem dufam ze to dopadne v pohode 🙂 a veru Ella tu nebola velmi dlho a neviem ani co s nou je 😅

Azuzi no dufam ze uz budu koncit 😝

Ajka 😀 no nezjedz ma 😉 a amnio ani nespominaj 😝 a ani tych skolkarov lebo to uz aj pomalu do docvhodku pojdeme 😕 😀 😀 😀 😀

bejca
19. mar 2009

a vysledky mam O K 😎 😵 inak medzi recou 😉 tak uz len k tomu s tymi klbami 😝

lubii
19. mar 2009

Ahoj,Ajka, no tie torty sú kráááásne. 😉 😵 .Ale mne by bolo ľúto ich zjesť.

Beji, gratulujem k narodeninám 😉 , aj k dobrým výsledkom 😉

annika
20. mar 2009

Bejca!!! Super!!! Tak sa cítiš aj dobre, nie???? 😉 😉 😉 😉
My sme sa včera fotili na deckom ihrisku, no a piesok sa nám straaašneeee páčííííí!!! Aj sme to ochutnali....xixixixixi Kuk do albumu Zlatko....

azuzi
20. mar 2009

Annika fotecky krasne, aj nas Martinko chodi stale do kosa 😀 😀 , a ako nabera s tou lopatkou 😀 😀 .
Tie preliezky a suchacku mate super na tom detskom ihrisku 🙂 🙂

janka_fr
20. mar 2009

Ahojte,

Aja krasne torty 😵

Beji tesim sa ze vysledky su dobre a snad aj s tymi klbami to bude fajn.

Azuzi, nas maly asi od 9 mesiacov obcas vynechava jeden spanok. Aj dnes, nesiel spat o 11:00,ale az teraz.

Annika, Robko je podareny a s hlavou v kosi-parada.

Jullianovi vysiel prvy horny zubok, takze uz su 3 vonku a teraz uz lezie aj druhy horny, no a o to je to horsie v noci.
Dnes je u nas zase krasne a aj vikend ma byt pekny, tak pojdeme zase korculovat.

azuzi
20. mar 2009

Janka zavidim Vam jarne pocasie u nas je zima ako v zime 😠 😠

bejca
20. mar 2009

Lubi dakujem 😵

Anika fotecky krasne 😵 Robko je strasne zalty 🙂 a veru veru citim sa uuuuuuuuuuplne super 😝

mam pocit ze sa za chvilku rozsypem 😝 starsne ma tie klby alebo kosti alebo co to je bolia ☹

Janka gratulujem k zubku 😵 zachvilku nas dobehnete 😉

ja som dnes piekla na zajtra torty 😅 jednu parizsku 😵 a druhu taku ... no uvidime co z toho bude 😅 snazila som sa ako ta svedska co sme mali ... na jednu cast dzem jahodovy a na dalsie poschodie pudingova plnka s jahodami na vrch slahacka + jahody a nie poleva alebo marcipan ale somd ala len zelatinu 😉 tak som zvedava co zajtra aka odozva bude 😅 hodila som tiez par fotiek do albumu 😵 mozte kuk a k chcete 🙂

nika07
20. mar 2009

Čauko,

no Beji, super, že by konkurencia 😀 , som bola dnes u toho mladíka, a nebol doma 😠 som mu chcela vrátiť tácku, tak musím znovu zajtra, ešteže sa mlaá rada vozí v aute 😀

Annika super fotky, kedy už bude teplooooooooooooo,my už pomaly ani von nechodíme, strašne tu vždy fučí

Janka gratulujeme k zúbku, ked prídete Jullianko bude už šelmička zubatá 😀

bejca
20. mar 2009

Nika aj my sme tak na dva krat boli u neho lebo nebol doma 😅 a aj to su peniaze 😅 u nas tiez fuci ako besne 😝 chodime von len na cca pol hodku a uz prchame domov lebo sa to neda vydrzat ten vietor 😝

nika07
20. mar 2009

ja som si vždy zavolala, neviem čo ma napadlo ísť len tak, som sa previezla 😅