Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
15. nov 2007

Díky, Bejca moja zlatá! Ináč nevieš čo je s Vladkou? Už má Lucinku určite pri sebe, len čakám, že sa ozve. A vy sa máte s Peťkom ako? Kope? Bože, ja mám niekedy ešte v noci také fantómne pocity, ako keby ešte Robko by bol stále v brušku. Je to taký čudný pocit...Jujjj!!!!A pritom včera sme oslavovali dva týždne...

mima07
15. nov 2007

ale nas tu uz je 🙂
lubii ako kedy sa narodil syn vyzera ze asi ako moj 🙂

pridala som nove fotecky

annika len si ho prikladaj a odstriekavaj najlepsie ked predtym hodis teplu sprchu lepsie ti to pojde

bejca
15. nov 2007

anika no vladka sa od nedele neozvala tak dufam ze uz su od pondelka dve 😉 a tiez cakam kedy sa ozvu 😉
Petko moj malinky kopka veselo 😀 sa tesim 😀 a v pondelok sme boli na kontrole a uz mame 1030 g a cca 37 cm 😀 srdiecko pekne bije 😉 a vsetko je tak ako ma byt 😉 sa tesim ...
mima idem kuk foto 🙂

bejca
15. nov 2007

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mima krasne fotecky 😀

monikaz
15. nov 2007

Annika dakujem za povzbudive slova. Tiez si myslim,ze ked to najmenej budem cakat, tak ten "cap" prileti 🙂 takze vobec nezufam...len Vam tisko zavidim - samozrejme v dobrom a pokial to nepride k nam, tak sa aspon poriadne od Vas priucim.... 😵

mima07
15. nov 2007

monikaz aj ja som otehotnela az ked som to zabalila uz som cakala na menzes a ze si dam antikoncepciu mala som ju aj predpisanu a menzes neprisiel tak som teraz rada ze sme takto dopadli

lubii
15. nov 2007

Ahojte maminy. Tata uspáva Samka, tak som prišla na pokec.
Bejca, ďakujem za privítanie
Monika, držím palce. Aj k mám priltel, keď sme to už ani nečakali.
Tata síce uspáva Samka, ale sa mu nedarí, idem ich pozrieť, ešte prídem

lubii
15. nov 2007

Samko už spinká, dúfam, že až do rána.
Mima, maličký je zlatučký a mladý muž je veľký fešák. Samko sa narodil 12.8. Ja si občas skočím aj k augustovým bábätkám, tam som Ťa už videla.

monikaz
16. nov 2007

ahojte tehulky, mamicky aj nemamicky... dakujem za podporu.
Holky ako brali "starsi" surodenci prichod mimisa? Ja mam obavu, ked to bude, ako to oznamim malej - 12 1/2 rokov 😨

annika
16. nov 2007

Mima, Máš krásneho synčeka. Kto je tá modalka na tých dvoch fotkách?
Bejca, videla som aj tvoje fotky zo stretka februároviek. Tie palacinky sú na pokušenie! Aj vy máte už pekné brušká!!!Len vieš čo neviem? Ktorá si ty na tých fotkách? Ja tipujem vedla Moniky, ale nie som si istá.
Lubi, včera aj náš ocko mal prácu s uspávaním Robka. Ani mu sa nedarilo velmi, od desiatej sme ho uspávali do jedenástej...Potom som ho zase nakojila a spal do štvrtej.AJ my s ním.... 🙄

monikaz
16. nov 2007

Annika a uz je mliecko ok?

annika
16. nov 2007

Už o niečo lepšie, sa mi zdá. A našla som aj niečo o kojení, keď máte čas, čítajte:http//www.provita.sk/wako.htm

bejca
16. nov 2007

anika no ved na tej jednej fotke to je pisane z lava doprava 😀 a som tam najtlstejsia 😀 najobjemnejsia xixixixi a mam taky zltkavy pulover 😀 a bolo strasne super :-d sme sa narehotali ako take kobyly z konika 😀

annika
16. nov 2007

Pozor, moja, Ty nie si vôbec tlstá, si TEHOTNÁ!!!!A to je rozdiel. 😀 😀 😀 😀 Ináč vidno, že ste sa dobre bavili!

bejca
16. nov 2007

anika 😉 ved ja viem 😀 to ja len aby si ma spoznala 😉

monikaz
16. nov 2007

bejca tiez sa pridavam k annike, ze vyzerate tam vsetky skvele... 😵 usmievave mamicky

bejca
16. nov 2007

monika dik 😉 fakt sme sa super bavili 😀 a som rada ze sme si take stretko spravili 🙂 bolo super a strasne sme sa nasmiali 😀 myslim ze to dopadlo oki 😀 a dalsie hodime na vianocne trhy v BA 😀 uz sa tesime teraz 😀 ale tam by nas malo byt podstatne viac 😀

mima07
16. nov 2007

annika to nie je modelka to je moj starsi syn 🙂 a posielam link na dobru stranku o kojeni www.kojeni.net

lubii
16. nov 2007

Ahojte, dievčatá. Samko dopapal a ja sa môžem chvíľu venčiť. Ďalej sa stará tata - ležia na gauči a uspávajú sa.
Monika, my sme to Danke povedali dosť neskoro, až keď prišli výsledky z amnio. Jej rakcia : áno? super. A odvtedy každý večer dostalo pusu na dobrú noc aj moje bruško.
Dievčatá, fotky máte krásne všetky. Annika, ja už si ani nepamätám, že Samko bol taký maličký ako Tvoj Robko teraz. Oni tak rýchlo rastú

lubii
16. nov 2007

Teraz som si čítala tému "namrazené materské mlieko" v "bábätkách". Annika, prečítaj si. Asi som Ti predtým poradila zle.

monikaz
17. nov 2007

lubii tak dik za pobzbudive slova, no dufam, ze coskoro aj ja budem moct mojej mladej oznamit, ze nebude uz jedinacik.

holky to amnio vam v ktorom tyzdni robili? a ako sa to robi? krv alebo plodova voda sa vysetruju?

bejca
17. nov 2007

monika ahoj 🙂 no to beru plodovu vodu ☹ 😝 a mne to robili v 17 tt 😉

bejca
17. nov 2007

ale samozrejme ze najprv beru krv a az potom sa ide na amnio ak to odporuci genetik ...

monikaz
17. nov 2007

bejca dik za vysvetlenie

bejca
17. nov 2007

monika nemas za co 😉 cokolvek -od toho tu je to forum 😉 ak vieme poradime 🙂

annika
17. nov 2007

Ahojte mamulienky!
Dnes to nejak nestíham, máme furt návštevy a ja som už na odpadnutie unavená. Ešte dobre, že malý to bere športovo, jemu sa páči že je furt na rukách. Len aby si na to nezvykol... 😅
Aj ja som bola na amnio, veková indikácia, povedal pán genetik, ale ja som bola v 19.tt, dosť neskoro.Ale ako písala Bejca, najprv ti vyšetrujú krv, až potom na amnio. Ty sa musíš rozhodnúť, či áno alebo nie, oni, čiže lekári, len "odporúčajú".
My sme dcérkam oznámili hneď na začiatku, lebo sme boli na lyžovačke a ja som lyžovanie brala s rezervou, len pomaličky , nijaké besnuté jazdy a tak. Ony si to všimli a už vedeli na čom sme.Jednoducho to vycítili.
Mima, je to tvoj syn??? Prepáč, ale ajtak vyzerá ako model. Díky za link, hneď tam kliknem a prečítam. Ahojte, zatial!

ellla
17. nov 2007

ahojte - nestacim sa cudovat ako sme sa tu pekne rozmnozili 🙂 - to je naozaj super. vsetky nove kocky zdravim!
lubii - aj my mame Samka priblizne rovnako stareho 🙂
annika - pamatas si ked ste my radili ohladom mliecka? dobre si mi poradila tie ovocne caje, tie pijem na litre. inak aj ja som mala dlho pocit, ze mliecka je malo, ale bol to len pocit. tak ako radia kocky tiez som si mliecko odstrekavala a davam ho do mraznicky (moze tam byt 3 mesiace , v chladnicke 24 hod). ked maly vecer plakal a myslela som, ze je hladny, tak som rozmrazila vo vodnom kupeli, ale ani raz ho nechcel. neskor som pochopila, ze bol chudak asi prezraty 😀 a ja som mu este davala. len nejake 3 tyzdne mam pocit, ze sa mi mlieko dobre rozbehlo a prestala som sa bat. rano vsak este stale odsavam - vcera som mala rekord - 180ml 🙂 zasada cislo 1 je ziadne umele mlieko a prikladat kolko treba. ak zacnes dokrmovat, je riziko, ze coskoro kojit prestanes. drzte sa!

annika
18. nov 2007

AHojte!
Díky Ela za dobré rady, fakt je že ma držíte nad vodou s tým kojením.
My máme za sebou strašnú noc, Robko zaspal o tretej ráno... 🙄 Sme s manželom hotoví. Celý deň nekakal ten náš malý a o jedenástej v noci z neho vyšlo asi všetko naraz. Potom som ho pekne nakojila, zaspal ale na polhodinku len, potom sa zobudil strašním revom. Ja som sa normálne zlakla. A plakal do tej tretej. NNechápem, čo to bolo, ale sme s manželom v šoku ešte stále...
Aj ja som si myslela, že mám málo mlieka, alebo že je to riedke, slabé. Neviem. Alebo bol prežretý aj on? Ufffff!!!!

lubii
18. nov 2007

Ahojte.
Annika, mali ste rušnú noc. Už je maličký kľudný? A čo Tvoje mliečko? Ja som tu minul hovorila, že aká ja moja Danka milá k maličkému. No tak včera nám predviedla žiarlivostnú scénu ako vyšitú. Dnes si to žehlí.
Ellli, pzdrav Samka. Ale sa nám rozmnožili. Ja som vôbec netušila, že je to také obľúbené meno. Keď niekto na ulici zakričí Samko, ta sa otočí každé tretie dieťa.

annika
19. nov 2007

táto noc bola oveľa lepšia,než tá predošlá. Ešte stále nad tým rozmýšlam, a asi tá jablčná šťava, čo som si dala pri tej návšteve, tak asi to muvadilo v noci. Nič iné mi nenapadá. Mliečka či mám? No, kojím, a malý vydrží tých dva a pol hodín, tak asi hej. Aj odsávam a večer, po kúpaní mu to dávam , aby som mala dosť na noc. Aj moja Anna je dosť žiarlivá, viac než tá staršia. Asi to ešte potrvá, kým si na to zvykne, že už nie je tá najmenšia v rodine...