Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

butterfly333
1. apr 2016

@sonaja Velmi pekne dakujem už to chcem mat za sebou stale chodím po operaciach dufam že toto bude posledná,len nech zistia či som v poriadku a pomože mi ta laparka.

sonaja
1. apr 2016

NZČ .celý týždeň som chcela napísať...reku ešte je skoro ešte je skoro vydrž aspoň do piatku. všetko bude ok . neboj sa.

sonaja
1. apr 2016
butterfly333
1. apr 2016

@sonaja Dakujem si moc zlatá 😉 😉 😉

sonaja
1. apr 2016

@butterfly333 🙂 ozvi sa potom. ja sa sem asi cez víkend nedostanem ale v pondelok urotok budem čakať akos a ti darí

butterfly333
1. apr 2016

@sonaja no ozvem len zajtra sa stahujem tak neviem ako to bude s netom kedy to zapoja,kokso som tam volala do orange že to zapojenie stojí 100e su normalny?Volakedy to stalo30e.No tak uvidím ale ozvem sa určite.

sonaja
1. apr 2016

@butterfly333 no tykokos. pekne šak by mali byť radi že máte ich net a nie pýtať za to ešte 100 eur. ok šak jak ti to bude vychádzať s časom.....

butterfly333
1. apr 2016

@sonaja jasne ozvem sa možno mi to pojde cez mobil musími to syn nastavit ja to v mobile nepoužívam.,

sonaja
1. apr 2016
butterfly333
3. apr 2016

@sonaja ahoj no ja už ležím v nemocnici zajtra ma čaká laparka. Už sme sa stihli včera prestahovat len ešte net nejde. Tak sa ozvem ešte z nemocnice po operacii.

sonaja
3. apr 2016

@butterfly333 ahoj.no sikulky ste.drzim palce.drz sa

butterfly333
3. apr 2016

@sonaja dakujem uz som si aj trocha pospala je tu klud fajnovo. Teraz som večerala a zajtra ma to čaka. Som zvedava kedy ma pustia dufam ze čoskoro.

sonaja
3. apr 2016

@butterfly333 snad najneskor v steedu pojdes.aspon si oddychnes

bosorka27
3. apr 2016

@butterfly333 držím ti palce aby všetko dobre dopadlo.

butterfly333
4. apr 2016

@sonaja ahoj tak už som po operacii.

sonaja
4. apr 2016

@butterfly333 nooo super , zvládla si. ako sa cítiš? pekne oddychuj

butterfly333
4. apr 2016

@sonaja no citim sa slaba ešte ubolena. No som rada že to mam za sebou

sonaja
4. apr 2016

@butterfly333 leškaj oddychuj bubuškaj.

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja ahoj no som doma v utorok ráno ma pustili z nemocnice je mi fajn až na to krvacanie neviem kedy to prestane kedže mi robili aj hysteroskopiu aj laparo.Mala som tam myom a cystu to mi asi vybrali kedže mám na bruchu tri diery,a vaječníky su priechodne avšetko v poriadku ešte čakám na vysledky z hystologie.

sonaja
7. apr 2016

@butterfly333 akurát som rozmýšlala že ti písnem včera večer. či si už doma a v pohode. tak fajn.super. tak teraz už len chvilku počkať a šuky šupky. vo februáry kočikujeme. 🙂 🙂
výslekdy budu samozrejme úúúúplne v poriadku.

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja Ahoj si zlatá že namna myslíš,ja som v pohode včera som bola už autom vonku,neblí ma to ,len to krvacanie,ale pijem alchemilkový čaj tak snád pomože,no som aj ja zvedavá ako to dopadne kedy sa zadarí neviem dufam že sa mi ovu neposunie,Som na pnke už to bude rok čiže 18.4.mi končí pnka amusím do prace kde ma samozrejme čaká vypoved zo zdrav dovodov a potom si budem hladat novu pracu,od soboty sme prestahovaný ešte ma čaká nová praca no super snad sa zadarí čo najskor,A čo ty ako si natom??

sonaja
7. apr 2016

@butterfly333 no práve, samé zmeny práve preto sa zadarí. a kde pracuješ ked musíš skončiť. skončiť z tovjej strany? alebo zamestnávateľ koli pn-ke.
no a ja som momentálne 3 DC ☹ tak uvidíme

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja Ja pracujem v automobilovom priemysle na vystupnej kontrole no kedže po operacii nohy mám v nohe 4 šroby a skracovane prsty na nohe no skratka ma to bolí nedokážem dlho stát na jednom mieste a dlho chodit mám aj koleno operované a nejak nenarovnám uplne nohu,dr mi povedal aj napísal že to mám z nespravnej či nevhodnej obuvy no kdže ja vysoke vobec nenosím takže to mám z pracovnej obuvyod kedy som tam nastupila,noakedže pre mna nemaju taku pracu kdeby som mohla sediet dostanem vypoved zo zdr,dovodov.No ja som dnes 9Dc tak uvidím ako sa to bude dalej vyvíjat čo povie gyn,

sonaja
7. apr 2016

@butterfly333 aha no fasa. tak pozri pkene pojdeš na urad práce, hod sa behom 10 dní na PN - gynekol. problémy naťahuj naťahuj a už budeš potom tehu tak pracu nemusíš riešiť 😉

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja no ja aj keby idem na pn nič nedostanem len z uradu prace ale uvidím ako sa budem citit.

sonaja
7. apr 2016

ale dostaneš pokiaš pojde na do 10 dní skončenia prcovného pomeru dostaneš pn urad prcáe sa ti preruší , budeš brať pn a ked skončíš pn urad prcáe a ti bude zase pokračovať. neveim či som to psrávne napísala. skrátka o peniaze z uradu prce neprídeš len sa to akoby stoplo listok na peniaze neviem bud budeš museiť na urad práce nostiť alebo na socku a to je všetko. po pn normálne prídeš na uprad práce a poklračuješ . čiže- nárok na podporu máš pol roka. ty budeš na urade práce nahlásaená 5 dní pojdeš na pn. , po skončení na pn pojdeš na urad práce (akoby do roboty) a tam budeš ešte pol roka minus 5 dní poberať peniaze zu uradu práce!!!!! tým si to celé predlžiš takto možeš mať peniaze za pn 1 rok a ešte aj z uradu pol roka
@butterfly333

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja ale mne už socialka pnku nebude vyplacat somuž rok na pnke možem byt aj nadalej ale nič mi nebudu platit.

sonaja
7. apr 2016

ale musí...z inou diagnozou , nie?
@butterfly333

butterfly333
7. apr 2016

@sonaja nie pýtala som sa

sonaja
7. apr 2016

@butterfly333 tak kokos tak nemala by si nárok teraz som voalal našej mzdárke že nedostala by si ozaj.iba keby si tam bola mesiace trebarz tak potom máš narok na pn a ale iba 2 mesaice keby si tam bola 5 dní tak len 5 dní. to je jaka kravina platíš celý život a nedotsaneš viac ako jeden rok. a máš si dať žiadsoť na invalidný dôchodok.!!!!!!! buď ti schávalia lebo nie. robiť možeš aj popri tom.ak by si si našla robotu. možno dostaneš aspoň polovičný. skusiť by som skusila na tvojom mieste za to nič nedáš okrme trošky behania po doktoroch