Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
4. mar 2008

No cafte diki za pochvalu ja sa tesim a kolko stal sa nehovori 😀 .No ja som cez vikend varila z mleteho masa rezne nastuhas tam syr das korenie podla chuti rozmocenu zemlu alebo rozok vajicko obalis v struhanke a vysmazas.A ktomu som spravila kasu zemiakovu mnam dobre to bolo kysla kapusta je k tomu vyborna 😉 Annika no nechcela by som byt v tvojej situácii, chuda ja sa bojím zubara jak cert 😝

annika
4. mar 2008

Ja už chodím zubárovi ako domov. Zajtra si vyfasujem aj kľúče od dverí..xixixixi
Vladka to je niečo ako fašírky, len to vyprážiš, nie?

bejca
4. mar 2008

no len take ako pise vladka my nemozme 😝 vyprazane co najmenej a kyslu kapustu uz vobec nie 😖
ale to s tym mletim masom celkom zaujimave 😎

lubii
4. mar 2008

Čaute
No Annika, ten zub ti nezávidím, ja mám so zubami tiež furt problémy. Držím palce aby si mala kľudnú noc.
A nevarte toľko, veď mám pri vás mindráky, že ja nič nevarím. Ja cez deň nestíham. Teraz varím polievku na zajtra.

lubii
4. mar 2008

Vladka, my sme boli ešte v decembri 2 krát vo vani, tam nás teta naučila ako ho máme držať vo vode, olievať hlavičku, raz ho aj ponorila pod vodu, ale som nestihla zaregistrovať ako, takže to nevieme. 1 hodina vo vani stála 170 korún. Teraz chodíme do bazéna - 1 hod za 100sk. Je to v nemocnici na rehab. odd. Tu si ale robí každý čo chce a čo sa naučil vo vani. Tak sme si zaplatili 5 hodím a potom sa prihlásime aj do nejakého kurzu, len tie sú už drahšie. Jeden je za 2000 za 8 lekcií, druhý 3500 za 10 lekcií. A keď sa niečo naučíme, tak sa vrátime späť do nemocnice. Dala som pár fotiek do albumu.

bejca
5. mar 2008

dobre ranko 😉

lubi ake pekne fotecky 😀 maly je nadherny 😉 a to co ma v tej vode plienku ci co ??? lebo ja tiez chcem s malym chodit v lete na kupalisko a neviem ci musi nieco mat v bazene alebo co 😕 😨 porad 🙂

annika
5. mar 2008

Jéj, Lubi krásne fotky! Vidieť, že sa nebojí malý vo vode! Dobre sa cíti , v bezpečí. Aké sú to pampersky, fakt???
Dnes som mala lepšiu noc, no ani sa nečudujem z tolkých tabletiek! Dnes mi vymení tú drenáž , dúfam, že už to nebude tak velmi bolieť.
Robko sa dnes zobudil o štvrtej, napapal sa a veĽkými očami sa díval okolo.... 😀 Ja, že spi už, Robinko a on sa len smial na mňa. Zaspal o pol šiestej... Paráda! 🙄 🙄 🙄

bejca
5. mar 2008

anika super ze si si trochu oddychla 😉 a aj ja dufam ze ta ten potvorsky zub nebude uz tak boliet 😅
my sme tiez mali taku noc 😝 o 2 hore aj o 5 😝 a potom mrncal tak som po 6 uz vstavala 😝 no co uz a dnes tomu spanku tiez moc este nedal ... zatial je viac na rukach ako v postielke 😝 jaj jaj aj teraz sa pestuje 😅

annika
5. mar 2008

No, ja som stihla dnes akurát povysávať, vyprať a upiecť ryžový nákyp. Zubár mi vymenil to niečo, ešte som si dala jeden ibalgin.Istota je istota. Robko mi zatial spal len polhodinku, dúfam, že poobede to bude dlhšie.... 😅 Aj ja si ľahnem asi. Pozerala so fotky Peťkove a to privítanie je nádherné! Raz mi prezradíš, ako si to dokázala!

bejca
5. mar 2008

mnam ryzovy nakyp to lubim ale neviem to robit ☹ dakujem za pochvalu anika ale to mam moznost vo fotaku dat fotku do hocijakeho ramceka 😉 takze tak - nic zlozite 😀 a mne Petko tiez od rana az teraz spi ale mne sa este nechce ....teraz o 14 ho asi budem kojit a potom pojdeme von a potom si lahnem dufam ze bude spinkat 😉

annika
5. mar 2008

40 dkg ryže, liter mlieka,5 lyžíc kr. cukru a,jeden vanilkový cukor a 4 vajce a ja zvyknem aj marhuľový kompot do toho, no len marhule.To je všetko a nie je to komplikované.

vladkaz1
5. mar 2008

Anika ano jak fasirky len tam ide syr a spravi tomu super chut a vysmaza sa to.Svekrusa robi aj zeleninove rezne a su fantasticke len ja to tak dobre neviem spravit 😠 Lucka mala peknu noc zaspala o 20.00 po okupkani a zobudila sa 7.00 takze vyspatá do ruzova xixi Dnes sa mi nic nechce som jak mrtvola len by som spala muz pride az o 00.45 v noci tak zasa same.Dnes som varila krokety a masko a zajtra chcem robit nejake prekladane zemiaky teda co ladnicka dá.Lubi a od kolko mesiacov sa zacina plavat?Dala by som si palacinky. 😅

vladkaz1
5. mar 2008

A este som zabudla pochvalit fotecky .Musim vam hodit fotky aj ja LUcka je na koleno.... 😕

vladkaz1
5. mar 2008

Tusim si pisem sama zo sebou ? Lucka zacala vcera hovorit take skomolene mamama mama mááá smejeme sa z muzom ,ale ked sme to poculi prvý krat tak nam zamrzol usmev .Muz : pocula si co povedala boze a teraz obidvaja nadšený.Isla som na wc a pocujem ako Boris frfle malej : a preco nehovoris tatata 😅 A Mala Lucka stou podarenou hubenkou stale dokola mamama a potom sa jej to uz komolilo upne a neslo to 😉 moc sme sa tesili

bejca
5. mar 2008

anika a potom co s tym alebo aky je postup 😅

vladka tak si lahni a spinkaj 😉 ked sa ti nic nechce - a ani mne sa uz nic nechce pojdem sa prejst ked sa Petko zobudi a napapa 😀 a potom dufam ze cela rodinka zalahneme xixiixixixixxi a preco si dala Lucku na koleno 😨 😵

vladkaz1
5. mar 2008

Spat sa mi nechce Lucka prave zaspala, som az tak leniva ze by som nezaspala.Lucku som dala na koleno preto ze v predu mala 8 cm vlasy a v zadu a na boku plesinu bolo to uz smiesne a tie vlasky boli take uzikove ked sa stale suchala hlavičkou o podusku.Tak sme sa rozhodli ostrihať nech jej to rastie pekne rovnomerne .U nas strasne fuci ani von sa neda ist 😝 .Beji s tými radami mi pripominas moju mamu 😉 ona mi povedala pred chvílou to iste 🙂

annika
5. mar 2008

Ryžu uvaríš v mlieku a necháš to vychladiť. 4 žĺtky s cukrom vymiešaš, spojíš to s ryžou a s ušľahaným bielkom a dáš to do rúry, pečieš 40 min. na 180 stupňov . Ja do toho dávam aj marhule alebo višňu z kompótu. To je všetko, Bejca! Nie je to veda.
Vladka, aj Robka sa "rozpráva" a už týždeň sa hlasno aj smeje .Tak sa vie rehotať, že mne aj slzy tečú.
Trošku je asi soplavý, ten pondelok na sone, keď sme čakali viac ako hodinu na tej chodbe v nemocnici, tak určite tem prechladol.

vladkaz1
5. mar 2008

Annika no mame ale sikovne deticky xixi 😀 sranda stale si neviem zviknut ze Lucka tak rychlo rastie hovorila som vam ze ma uz 67 cm?Tak to uteka....Zachvilu budem stara a deti sa budu starat o mna xixi....

lubii
5. mar 2008

Ahojte, no šikovnučké máte detičky. Vladka, že 67? Môj má 69 😅
V tom bazéne má plavecké plienky huggies, sú dosť drahé, ale dajú sa použiť aj viackrát - vyžmýkate, dáte na radiátor vyschnúť. To nám poradila sestrička v nemocnici 😀 , dostať aj v DM-tie ich.
Vladka, u nás berú do kurzov až od 6 mesiacov, ale čo hovorili dievčatá z Ba a okolia, tak aj od troch.

bejca
5. mar 2008

anika dik idem si to ulozit 😉 a super ked mate s vladkou take sikovne deticky 😀

lubii dik 😀 takze plavecke plienky xixixii pohladame 🙂 len neviem ci to treba aj na kupalisku 😅 ale asi hej aby sa nestala " nehoda" v bazene xixixiixixxi

bejca
5. mar 2008

inka o 14,30 som kojila potom sme isli von a nie a nie spat ☹ vrestal ako blazon ☹ tak som mu o 16,15 dala zasa papu a potom za hodinku zaspal a este spinka 😅 dufam ze este potiahne lebo okolo 20,00 ho kupem a nechcem ho predtym kojit 😅

vanilka32
6. mar 2008

ahojte mamicky, tak vas idem opat raz popytat o radu: mam upchaty nos, uz par dni, v noci tragedia, neda sa mi lezat. Citala som tu na fore ze je to vraj normalna vec, niektore tehulky maju nos upchaty aj niekolko mesiacov a nesuvisi to s nadchou. Co ste si aplikovali do nosa na uvolnenie? nespala som takmer celu noc, a po piatich dnoch ma to uz zacina otravovat! ☹ dakujem za rady.

lubii
6. mar 2008

Dobré ránko.
Vanilka, ja som to nemala, ale skús si striekať do nosa Vincentku.

annika
6. mar 2008

Existuje tiež nosný sprey s morskou vodou. Mar, či Sterimar sa volá. V lekárni ti poradia určite. To sa smie, viem určitre.

bejca
6. mar 2008

dobre ranko 🙂 spala som da 6 hod a od vtedy mrncime a pestujeme sa 😝 ale momentalne sme zaspinkali tak sme prisli kuk 😉
vanilka ja som mala zapchaty nos ale ked som bola chora 😖 ale skus aj Libenar kvapky - su to detske kvapky aj pre novorodeniatka takze skodlive by nemali byt ani v tehu 😉

vanilka32
6. mar 2008

sterimar mam, absolutne nezabera...skusim teda mozno ten Libenar 😢 uplne som z toho bez nalady.

bejca
6. mar 2008

vanilka klud 🙂 jeden zapchaty nos ta nemoze rozhodit 😉 a skus sa aj nad vincentkou naparit 😉 alebo nad slanou vodou , a aj solux mozes skusit 😉

vanilka32
6. mar 2008

huraaa, uz mam jednu nosnu dierku volnu, coryzalia zabrala, a este mam na akutne pripady cize na dnes zajtra muconasal plus, normalne ozivam, dnes sa dufam konecne vyspim 😉

bejca
6. mar 2008

no teda super 😉 vidis 😀 tesime sa s tebou xixixiix

annika
6. mar 2008

Vidíš, Vanilka!Bude to lepšie určite. Aj môj "zub" sa umúdril trošku, dúfam tak aj ostane. Už len drahéh potrbujem pri sebe a budem o.k.
Dala som pár fotiek do albumu,kuknite! Konečne som prišla na to ako treba zmenšiť fotky pri našom novom foto-programe.trvalo to týždeň....huráááá!!!!!