Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
21. apr 2008

pekne ranko 😀
Azuzi 😒 no stane sa 😀 ja som tak raz manzelovy vyprala tiket zo stavkovej vyherny 😅 to boli ine nervy - a nebola tam vyhra 1000 ,- sk ale omnoho viac 😅 ale vsetko dobre dopadlo nastastie ten kod na spodu bol celkom v poho tak mu ho vyplatili 🙂 😵 len tie nervy na zaciatku ked to zistil 😝 😝 😝 no Petko zaspinkal idem pracovat mam toho kopu pa pa

vladkaz1
21. apr 2008

Ahojte no Annika verim ze je to tazke, lebo to iste prezivame .
Mi doma som totalne ko a muz ani nehovorim ten je nervozny jak cert ,potom sa to odraza na nas dvoch ☹ .
Beji super aj ja by som chcela aby mi niekto navaril a nachystal.
A to 5 babko no tak poviem ti ze v dnesnej dobe odvaha!!!
Obdivujem ju!!
Azuzi tak co nasa peknucka ako to prezivas?
Uz sa ti to krati a na stavbe sa moc nenamahaj 😉 .
Chcela som ist na nakup ,ale zjavne bude pekne liat tak som sa vratila.
Dnes chcem varit mexicky gulas s fazulkami a kukurickou.
Mnam moc to lubim a este taky cerstvy chlebik sak ma aj roztrhne chichi 😀 .
Inak doma mam vsetko porobene ,kedze sme uz od 5 hore aj som poprala ,tak neviem co teraz robit.
Rozmyslam ze spravim babovku ked mala zaspi lebo sa unudim.
Kupila som si zensen ze na povzbudenie tak som troska aj aktyvnejsia 😀 .
Tak co kocky ?Ako sa dnes mate?

annika
21. apr 2008

Vidím, že každá ma svoje problémy dosť....
Ja som Robkovi na noc dávala Nurofen sirup a bolo o niečo lepšie, do tretej spal, hoci vo veľkej posteli vedľa mňa, ale aspoň spal.. .
Vladka, aj aj by som dala ten zensen, len sa bojím, že aj Robko bude potom zensejší...heheehe, keď mi vypije z mlieka ...
Azuzi, to ja som z takých praní hotová vždy. Raz som vyprala mobilný telefón, a keď papierové vreckovky pribudnú... Tak som k.o.

vladkaz1
21. apr 2008

😀 😀 😀 😀 Annika ženšenší 😀 😀 😀 si dobra ide ti karta 😀 .
No ,ale je pravda že každá z nás má toho dosť ☹ 😉

lubii
21. apr 2008

Čaute, malého som uspala na verande 😉 . V poslednej dobe zaspáva s plačom a pritom vidno na ňom, že je unavený, ale sám seba budí plačom 😖 . Vladka, Ťa obdivujem, že bábovku. Ja keby som v noci nespala, tak idem teraz s malým drichmať 😀
A pri praní som už teraz alibistka, všetci majú príkaz kontrolovať si vlastné vrecká, kým dajú veci do špinavého prádla 😀 , tak keď sa stane "nehoda", tak je to ich problém 😀 . Horšie je to ale ako píše Annika s papierovou vreckovkou 😠

bejca
22. apr 2008

ahojte kocky 😀 a co sem uz ozaj nikto nechodi 😨 😀 😀 😀 skoro nam tema presla na druhu stranu 😝 musela som ryyyyyyyyyyyyyyyyychlo napisat xixixi u nas je zatial nadherne slnecno a dufam ze aj zostane aby som mohla ist do toho msta konecne 😉 a v noci prsalo a aj sa strasne bliskalo 😕 ved uvidime ako bude .... inak vcera Petko zaspinkal okolo 19,35 a spinkal do 00,05 a potom do 4,10 to som ho dala do postele k sebe a spali sme do 7,30 😀 super klop klop som rada ze v noci spinkame dobre 😀

annika
22. apr 2008

Ahoj, moja! Ale chodí, len mám Robka furt na ruke a neviem tak písať, vieš?
No, spinkaj moja, kým vieš, lebo ja som dnešnú noc len tri hodinky... Dala som Robkovi Paralen čípok na noc , no ale potil sa z toho ako neviem čo!!!! A vrtil sa a mrvil sa a plakal a spieval... Takže horor... 😝 😝 😝 😝 😝
A teraz spí na terase už dve hodky a ja upratujem, odložila som si už čižmy...hehehhe dúfam že až do jesene..hehehe Aj u nás je nádherné počasie, v noci lialo a teraz je super!!!No už sa hlási ten malý spachtoš! Dala som nové fotky do albumu včera aj dnes. Kuknitee!

annika
22. apr 2008

Joj, a dnes mi pričla hojdačka, ale mám to ešte v krabici, počkám mangela asi...

vladkaz1
22. apr 2008

Beji chodime len sa nemozeme stretnut naraz ved mame toho dost!!
Lubka nemusis obdivovať aj mne sa chce spat ale ked zalahnem som tak unavena ze nemozem zaspat a cele telo mi brní mravcami takze tak.
Inak nejako nas neposluchaju nase deti ze?
Vsetky revu a su hore v noci ja sa uz asi zblaznim dnes sa mi uz krížia oči...
V noci sme sa striedali s muzom.
Annika foto som pozrela ste rozkošný a ta foto ze idem na ples parada 😀 😀 😀
Dnes mi prisla vzorka tych plienok s pruskom nathovacim na boku pampers tak jej ju vyskusam dat 😀
Inak asi zaspim po stojacky ☹
Annika super aku hojdacku potom odfod som zvedava 😉

mima07
22. apr 2008

annika pekne foto a robko aky stihlucky 😉 to len moj je taka gulka 😲
vladka ja pouzivam tie pampersky a su super lebo hugies nas uz ta ista velkost tlacia 😀
pozeram ze aspon tehulky by mali udrziavat temu kym sa da 😀

annika
22. apr 2008

dala som fotku o hojdačke...

mima07
22. apr 2008

annika ta hojdacka je taka iba na zemi stojaca a do kolko kg ?

annika
22. apr 2008

do 15 kíl, moja.a stojí na zemi, a ty sedíš pri nej a hojdáš malého...

mima07
22. apr 2008

annika toho som sa bala ze len do 15 kg 😀 inak sa mi velmi paci ale neviem ci nam by sa do toho oplatilo investovat ked maly ma 10 kg 😀

annika
22. apr 2008

Ale je to len podľa mňa len odhad, hojdačka je stabilná , nesie to aj viac určite. Len aby malý v nej vydržal viac než 5 minút...

bejca
22. apr 2008

ahojte 😀
Anika krasne fotecky 😀 a hojdacka supis 😉
inak ja som dnes KO 😝 rano som stihla detsku a spalnu upratat , potom som isla do toho mesta povybavovat co bolo treba 😅 /peso tam aj spat 😝 / odisla som z domu o 11.00 a vratila som sa o 13.30 😅 😎 /kupila som si okuliare xixixixixi okrem ineho 😀 / a potom zobrala psa a isla vencit 😅 prisli sme domov o 14.00 😨 no a vydrhla kupelku a doupratovala obyvacku a kuchynu 😅 potom sa zobudil Petko dala som mu papat sup s nim do lehatka na stol do kuchyne 😀 a varila som a on sa hrajkal s hrazdickou a potom zaspinkal a je na stole v kuchyni a spinka a mne sa vari 😀 a prisla som vas kuk 😉

azuzi
22. apr 2008

Ahojte kocky, Anika hojdacka je super - keby ze sa rychlo prestahujeme aj my ju mame kam dat.
Bejca ja som tiez KO, dnes rano som bola len na kratkej sluzobke asi 60 km ale v Mastinskej pri Poltari, v zivote som tam nebola, je to hrozne chudobna oblast Slovenska, same zakruty domov som z tych zakrut prisla tak vykrutena, ze som si musela lahnut spala som aj 2,5 hodiny.
Vcera sme riesili ci tento nas byt nejdeme pred predajom dat trochu do poriadku - hlavne vymalovat a vymenit za plastove okna. Citala som ze by to na kupujucich malo zabrat 😀 😀 . Boze ale ako sa mi tomu nechce venovat, po malovani bude treba poriadit 😠 😠 .

lubii
22. apr 2008

Ahojte,
Annika, krásne fotočky 🙂 , tá v lavóriku je super 😀. Aj hojdačka je pekná 😉
Beji, Ty si šikovná 🙂 , mám pri vás niekedy normálne mindráky. Kedy stihnete upratovať, veď ja sa niekedy nestihnem ani najesť 😀
Azuzi, neviem ako je to teraz, ale my keď sme predávali byt, tak sme tiež sondovali a vyšlo nám, že plastové okná nezvýšia cenu bytu, väčšinou chcel každý radšej lacnejší byt v pôvodnom stave a potom si ho upraviť podľa svojich predstáv. Ale vymaľovať by asi pomohlo 😀

annika
23. apr 2008

Ďakujem, kočky a pekné ránečko!!!
Tak Robko spinkal dnes úplne super, zobudil sa len o tretej a teraz. Neviem, či z toho Panadol sirupu to tak nádherne spinkal, ale konečne som vyspatá aj ja po týždni... 😀 😀 😀 😀 😀
Bejca, ty funguješ na duracelky????? Veď toľko toho by som ani ja nezvládala... Dnes si hotová,čo??? 😝 😝 😝
U mňa to tak funguje. Po celodennom upratovaní ďalší deň je horororororoorror!!!! 😅 😅 😅

bejca
23. apr 2008

Dobre ranecko kocky 😉

Azuzi len spinkaj 😉 bud rada ked sa ti da spi a spi a spi 😀 😀 😀 a ja by som v byte nic nerobila - my sme predali aj bez vymalovania a bez plastovych okien ... a vlastne pise to aj Lubi 😀 a tiez si myslim ze si zbytocne vyzenies peniaze z vacku lebo ich nebude zaujimat ze su "funglovky" tie okna 😉

Lubi no ved v ramci moznosti ani mne sa nedari kazdy den vsetko co by sm chcela spravit 😀 a uz dlho som sa nemohla dokopat nieco spravit 😝 tusim od minulej stredy som tu ani prstom nehla 😅 asi som mala vcera duracelky ako pise Anika 😀 😀 😀

Anika dnes mienim iba umyt akvarko s korytnackami 😅 😝 a ozehlit inak mam leharo 😀 😀 a som rada ze je Robkovi lepsie 😀 tesime sa 😵 😵

bejca
23. apr 2008

a v sobotu mame uvitanie / krstiny / xixixi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

vladkaz1
23. apr 2008

🙂 🙂 🙂 ahojte tak ale dnes ste toto popisali xixi. No ja ako obvykle vobec sme nespinkali v noci.
Dnes som isla lekarke lebo mala sa mi skriabe stale v usku ,ale ked jej ho cistim tak nic neboli ju to a chcem ju dat zaockovat stym prenevarom ked je za 85sk 😉
Ale bolo tan asi 30 ludi tak som sa zvrtla na nohe a isla domov.
Zajtra jej radsej zavolam kedy mozeme prísť, musíme násjť dôvod preco je Lucka taká nervozna.
Len aby to nebolo nieco s uskami si to potom hodim 😝
Annika hupacka nadherna aj ja by som chcela uz som nad tym uvazovala ,ale unas uz by sa fakt nedalo chodit hehe.
Beji asi si na duracelky 😀 😀 😀 dojdi aj ku mne umyť kupelku 😉
Lubka som rada že ste uz zdravucky to je podstatne!!
Azzuzi ja som zasa toho nazoru ze to pomoze, lebo ja keby som kupovala byt tak uz to chcem mat porobene tie okna a tak ,nechcelo by sa mi to meniť. 🙂

bejca
23. apr 2008

☹ 😖 Vladka klobuk dolu 😅 ja keby som nespala celu noc by som bola 😝 😝 KO a nic by som nerobila asi tyzden 😨 😕 pevne nervy 😅

vladkaz1
23. apr 2008

😀 😀 😀 🙂 Beji no to je asi sila zvyku dnes sa mi tak dobre tvrdo spalo len na chvílu 😝 , ale to stávanie som myslela že ma švihne muž isiel o 5 do roboty takze od tedy taham ja 😝

bejca
23. apr 2008

😝 😝 😝 to pozman ked ma muz rannu tak tiez potom nemozem zaspat 😝 😝

vladkaz1
23. apr 2008

😝 😀 ja hovorím že raz to malu musí zmohnúť a bude spať celý den.Kde berie energiu ja neviem a este ako vymyšla kvetiny mame ošklbané a tak..

annika
23. apr 2008

TAk taký deň je len v rozprávke, Vladka...
Bejca, môj muž má vždy rannú... 😝 😝 😝 Ale včera došiel domov o deviatej večerrrrr 🙄 🙄 🙄 Toľko mali prácu... 😠 😠 😠
U nás je zase chladno, malý spí zase vo fusáku, ja už asi nikdy neodložím ten fusak!!!!
Aj ja som pýtala doktorku na prenavar a povedala, že 6 týždňov musí byť medzi očkovaniami a to povinné druhé sme mali 1.apríla, tak koncom mája ideme na ten prenavar. 😨 😨 😨
Bejca, ty môžeš malého si dať zaočkovať naraz s tým povinným.

lubii
23. apr 2008

Ahojte, my sme prišli z očkovania 😒 , to zas bude večer 😖

bejca
23. apr 2008

no moj muz chdi jeden tyzden na 6-tu a druhy na 9,30 😉ale aj tak chodi skor do prace lebo je toho tiez dost 😝 takze odchadza aokol 8 z domu ... co uz .. a vracia sa z rannej okolo 16,30 a z poobednej okolo 18,45 😕 😨 takze tiez ho neni cely den 😝

Lubi drzime palceky 😅 🙂 😵 a posielame velky cmuk a trosku mu to aj za nas pofukaj 😉 🙂 😵

Anika a to je co za ockovanie ten prenavar 😅 a treba to u doki objednat ???? a je vobec dobre dat vsetko stepit ??? 🤐 😨 ja som z toho dilino 😝 😅 🙄

lubii
23. apr 2008

To Ti Dr. dá recept a vyberieš v lekárni za 87 Sk-1dávka, pichajú sa 2 dávky. Dúfam, že dobre hovorím, to mám len od jednej mamičky, ktorá to vysvetľovala v čakárni inej mamičke. Mňa Dr. o tej možnosti len informovala, lebo vie, aký mám názor na očkovanie 😎. Malý sa má zatiaľ celkom dobre - 37,5