Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vanilka32
26. apr 2008

ahojte dievcata, tak sa opat hlasim aj ja. prave som si doprezerala album beji, maly je naozaj nadherny ako pise pizzamati a ten sibalsky usmev, no na zjedenie! ale ako keby ti z oka vypadol, mas tam fotku kde si aj ty a to ked si porovnam s tymi poslednymi, no nemozes ho zapriet 🙂 🙂
Annika, gratulujem k prvemu zubku!!! 😀
my sa chystame v pondelok na druhy velky UZV, dufam ze bude vsetko v poriadku, male je velmi zive babo, permanentne kopka, vyspat mi neda.
chcela som sa Vas spytat, najmensie papucky,topanocky pre babo maju aku velkost? 18? 🙄 vyuzili ste tie boticky co sa volaju capacky? velmi sa mi pacia, jedny by som si aj kupila, vyuzijem ich? DAKUJEEEM. a peknu slnecnu sobotu zelam. 😎

bejca
26. apr 2008

krasne slnecne ranecko 😀 dufam ze tak aj zostane aby sme mali pekne pocko 😀

Pizza veru clovek necaka a straaaaasne to potesi 😉 🙂 😵 a dakujeme za pochvalu 😀 je to proste mamin syn 😀 aj mama sa rada ksichtila ked bola mala 😀
Vanilka aj tebe dakujeme za pochvalu 😀 ale co sa podoby tyka ja si myslim ze je cely tatino a len pusinku ma pomne 😉 ale nech je pokom chce hlavne ze je a je nas 😀 😀 a ja som tie caacky nemala a ani nepouzivam nic take ked tak tak mame ponozticky a take ako papucky 😉 ale je to tiez ponoztickove .. takze ja ti neporadim 😅 a aj nas Petko tak kopkal 😀 a zostalo mu to takk sa stale mece 😀 no zlaty je 😀

baby ja uz neviem co ten nas Petusko ma s tou kozou .... doki povedala ze ma drazdivu kozu ale toto ... nad prskami ako je klucna kost ma ako keby "zodratu " kozu ... ja neviem uz som mu to vsetkym moznym natrela a stale to ma take skarede ako zodrate ... boze moj ... chudiatko moje 😢 😢 😖 ☹

azuzi
26. apr 2008

ahojte, dobre rano Vam prajem, aj ked pre mna nie je bohvieake dobre, citim sa dnes ako vystaveny citron. V noci som sa zobudila o polstvrtej a zda sa mi ze som uz nezaspapala - no hrozne ked clovek chce spat a neda sa. Chcem byt uz tam kde Ty pizzamati 😒 .
Idem nieco uvarit a potom po Samka do nemocnice a na stavbu - poobede pride elektrikar a mali by zacat na buduci tyzden, ta elektrika je pre mna absolutne nieco nezrozumitelne - ale ja viem ako by som chcela mat rozmiestneny nabytok a kde budu treba zastrcky a svetlo, tak to si chcem ustriehnut. 😉 😉 .
Bejca my sme pri Samkovi tiez dostali od susedy strikovane papucky ked sa narodil. 🙂 🙂 . No ty sa mas lepsie ty si dostala aj svetrik, ja ked som cakala Samka - tak som si kopec veciciek pre neho sila a strikovala a teraz akosi nestiham, muz mi hovori, ze si chcem vymyslat robotu 😒 😒 . Asi to bude tym domom. Ja velmi rada sijem, ale uz som davno nic neurobila. 😒 😒 .
Vanilka prajem Ti nech Ti dobre dopadne druhy velky UZV.

bejca
26. apr 2008

Azuzi keby si si precitala stranky ked som ja bola v tvojom tyzdni tehotenstva tiez som nemohla spavat a bola som hore aj od dvoch 😖 viem ake to je .. a vecne sa mi to stalo ked som isla na wc a potom som nemohla zaspat aj 2 hodiny 😝

vladkaz1
26. apr 2008

beji tie fotky no nemam slov krasa!!!!

Annika hehe no hlavu tak tak.... A zub????? Sakra tak uz moze jest zuť co sa dá hehe super!!!!

Vanilka gratulujem!!!!!! Tesime sa

Azuzi chapem ta no musis vydrzať moja drzím palceky... 😉

Pizza este nic??? 😀 😀 😀 som zvedavá 🙂

Kocky drzte sa mi
Lubka dakujem za gratuláciu no dufam ze to výde ked nie tak nie uz si stoho nic nerobím. 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

annika
26. apr 2008

Ahojte mamulienky! Dúfam, že každá sa má fajn a detičky poslúchajú.
Ďakujeme za gratulácie, ešte stále máme len jeden jediný zúboček 😀 😀 😀 Dúfam, že sa mu už konečne pribudne aj párik.
Mima, a kto si má kúpiť tie nové šaty? Ja? Alebo Robko???
Azuzi, dúfam, že synátor sa má dobre a že ste už domka.
Vanilka, v pondelok držíme palčeky na uzv.
Pizza, 3. máj sa blíži, no aj 1.máj je super dátum...sviatok práce..hehehe
Bejca, moja, neviem ti poradiť s tou kožou, je mi lúto. Aj mne od včerajška svrbí celé telo, ja neviem, žo to je, asi zase dali viac chlóru do tej mestskej vody a sa tu škrabem ako neviem čo...

lubii
26. apr 2008

Annika, to som písala ja s tými novými šatami 😉 , jasné, že ty si ich máš kúpiť 😀 , ak si ty našla zub.
Pizza, Vanilka, držím vám palčeky. My sme doteraz chodili v ponožkách, ale teraz, keď už prestávame nosiť fusak, tak už by sa potrilo aj nejaké topánočky 😉 , kúpili sme zatiaľ také manchestrové papučky, ale na leto chcem nejaké sandálky. On si totiž papučky stále sťahuje 😠

annika
26. apr 2008

Aj my sme mali len ponožky, no veru teraz už bez fusáku potrebujeme aj niečo na nožičky. V Hypernove mali také capačky, taksi kúpime asi jedny. TAké papužky sandáločky už máme, no a veru už potrebujeme 18-ky a aLE MUSíTE VEDIEť, žE U Náš KAžDý Má veľké nohy, manžel 48-ky!!!! ja 41-ky. Tak sa nečudujem, že 17-ky sú nám už malé....

bejca
26. apr 2008

ahojte 🙂 uz sme doma 😵 musim toho nasho syna vynachvalit do nebies 😀 baby klobuk dolu , on ako keby vedel ze to je jeho den alebo co 😨 pozeral , pocuval usmieval sa a aj pospinkal na rukach 😀 no nadherny 😀 cely cas na MNV pozeral a sedel mi na kolene 😀 a vsetko obkukal no uzasny 🙂 plackal len trosku okolo 15,00 to uz bolo po obede tak som isla k svagrine nakojit a prebalit a potom spinkal 😉 no uzasny bol 😀 tesim sa 😵 ale na fotecky budete dlho cakat 😅 vsetko nam fotil profesional co aj svadobne takze to bude za dlho 😅 ale dufam ze budu stat zato 😀 no idem ho okupkat a za chvilku ulozit pa 😉 ale torty mam vyfotene aj ja tie prihodim xixixixiix

lubii
26. apr 2008

Ahoj beji, pozdrav maličkého, keď bol taký dobručký 😉 🙂 , a ty si aká kočka 😲 😵 ?

annika
27. apr 2008

No,veru si fešanda!!! Ale aj tie torty vyzerajú super!!!!Mňami! 😉 😉 😉 Tearz by som si dala kúsoček!
Lubi, dnes ideme schopingovať, tak si kúpim tie šaty, keď nájdem nejaké!!!xixixixixi

bejca
27. apr 2008

ahojte 😉

Dakujem za pochvalu kocky xixixi len to plavacie koleso okolo zaludka a brucha 😝 xixixix ale co ved uz nemam 20 😀 no nie 🙂 aj ked zostane 😵 /co by som nerada lebo nic neoblecem 😅 /

Lubi odovzdam 😀

Anika aj ja by som si dala jaaaaaaaaaj tolko zakuskov a ja som mohla len 3 samrholky ☹ vseto ostatne sama cokolada a orechy ☹ / alergeny/ takze tak ... moc som si zakuskov neuzila xixixixi ale nevadi 😉

bejca
27. apr 2008

a este som zabudla ked sa dari tak sa dari 😀 v noci sme spinkali od 20,00 do 3,10 😉 a potom o 6,00 trosku cuckol a spali sme az do 9,15 😀 xixixixi super ze 😀 a este nas aj svokra pozvala k obedu 😀 no parada 😀 teraz sme prisli - nakojim a ideme von je nadherne u nas 😉

annika
27. apr 2008

No, už sme doma z nákupov, ale nové šaty som si nekúpila, aj tak sme blúdili tri hodiny v Plaze. Ale Robkovi som si našla taký krásny spací vak na leto!!!! 😀 Tak sa teším z toho! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bejca, aj u nás je nádherné počasie, aj sme spinkali doobeda vonku dve hodinky!!!!Tak ty sa máš! Kľudná noc, nedeľa bez varenia.......Super! Trošku ti závidím v dobrom...
Aj Robko spal dobre dnes, no ale v meste mali majalfest, tak o druhej v noci ešte muzika hrala a bolo to počuť aj u nás...Okolo tretej s tým skončili, až potom som vedela zaspať, horooorrr čo???

mima07
28. apr 2008

dobre ranko 😉
annika co sa predbiehate? 😲 😀 gratulujem k zubu 😉 maly je stale bezzuby caka az bude mat 1 rok potom to pekne oslavi 😀 😀
bejca riadna kočica 😉

bejca
28. apr 2008

krasne slnecne ranecko sa praje 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuj baby idem sa chvalit 😀 Petko vcera zaspinkal o 20,00 a v kuse spinkal az do 4,30 😀 😀 😀 😀 celu noc prespal 😀 xixixiix tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 a ani som neodstrekovala dufam ze to nebude mat vpliv na mliecko 😅 ja som sice potom nemohla zaspat tak som vychystala muza do roboty anajedla sa 😀 a pozerala TV chvilku a uz bolo 6,10 xixi a to uz Petko pytal znovu papat tak som mu dala a potom sme zaspali spolu a keby mi muz nezavolal o 9,00 tak spime este mozno teraz xixixixixi

Anika neboj na saty co ti podnu do oka niekde narazis 😉

Mima 🙂 😵 dik za pochvalu chi chi ale az taka "kocica" som neni chi chi chi ked schudnem potom mozno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi
28. apr 2008

Ahojte kocky, zdravim Vas - doobeda este pracujem tak len tak narychlo. S manzelom som sa cely vikend hadala, znicila som mu vecer cigarety, lebo mi lezie na nervy to fajcenie. 😠 😠 .
Bejca pozerala som tiez fotky a na tej poslednej si kocka a to plavacie koleso vobec nie je vidiet.🙂 🙂 .
Vcera som citala o sandrike z tretieho trimestra, ze ma problemy so synacikom, tak nato myslim - ze vraj nema biele krvinky a krvne dosticky a ma rozne zapaly a vnutorne krvacanie. Dufam, ze sa to da doporiadku. 🙂 🙂
Asi to bude so mnou aj s tym predporodnym stresom. 😒 😒 . 😒

bejca
28. apr 2008

Azuzi dakujem 😀 a neboj aj mne liezlo vselico uz ku koncu na nervy 😀 a vlastne tusim cele tehu 😀 vsetko bude oki 🙂 😵
inak kocky uz sa vam to blizi 😉 😀 tesime sa na fotecky 😀

vladkaz1
28. apr 2008

Ahojte tak vidím že elán nadovsetko xixi.
No mi sa máme fajn len ja na prd mám po celom tele exém strasne svrbí sakra.
zacalo mi to na prstoch ,potom mi to prepuklo na predlaktie a teraz to mam uz aj na nohe zo zadu...
Najhorsie na tom je ze uz to má aj muž na rukach tak ja neviem dúfam ze je to len nejaka alergia na prostriedok a ze to nechytí malá... 😠 😠 😠
Inak vsetko po starom a vsetky vas pozdravujeme.

vladkaz1
28. apr 2008

Pizza akurat som si precitala tvoj príspevok, prepac nevsimla som si.
No vie potrápiť potvora a ked nie ona tak muž oni sa doplnaju a vzdy v naj nevhodnejsiu chvíľu 😝
Som aj ja taka troska podrazdena s toho exemu a so vsetkeho.. ach jaj to je na dlho a ani nechcem riesiť.
Dnes od rana vsetko robil muž bojím sa že ten exem prejde na malú a tak.
Mam aj taky krem vobec to nezaberá budem musieť isť zasa kožnej.
A co inak ako sa cítiš?

bejca
28. apr 2008

Vladka tak dufaj ze to bude len nieco z prachu na pranie a nie ekzem , lebo ten by ste asi nechytili obaja aj s muzom naraz 😉 skore uzdravenie 😵

baby ja som dnes prvy krat od porodu navarila fazulovu polievku a bales 😅 zachvilku idem kojit a ja dufam ze to Petko zvladne v poho 😅 no ale ved ma 10 tyzdnov dnes a vsetci my presvedcaju ze oni uz po 6 tyzdnoch zacali normalne jest 😅 tak som zvedava 😉 drzte palce 😀 aby iba "prdkal" xixixixixi

mima07
28. apr 2008

annika tak sme vas dobehli mame zub 😉 😉

lubii
28. apr 2008

A my ešte nie

mima07
28. apr 2008

lubi a si si ista? dnes som kamoske tvrdila ze este nemame ked mi ukazovala dva zuby jej syna a maly nam pekne otvoril usta co dovtedy nechcel a kukam a bol tam 😀 😀

lubii
28. apr 2008

Každý deň mu kontrolujem prstom ďasná 😀

annika
29. apr 2008

Ahojte!
Mima, gratulujem k zúbku, aj my máme už dve! 😀
Vladka, bude to nejaká alergia určite, alebo máš aj vyrážky? Aj ja sa chystám na kožné, mne tiež celé telo svrbí a mám ju suchú ako sahara. Len teraz nemám čas.
Zomrela nám svokra včera... Mala len 60 rokov, holky! 😢 😢 😢 😢 😢 Dostala infakrt myokardua odišla tak rýchlo, že si nevieme vzpamätať z toho... 😢 😢 😢

bejca
29. apr 2008

ahojte , ja som bola dnes rano u nasej doki koli Petkovi lebo ma cely krk taky ako zodraty nie len kusok ... uz som strasne zufala aj som jej tam plakala 😢 😢 aj teraz mi slzy tecu 😢 😢 dala nam par kuskov takych vzoriek co jej dali vola sa to ICTAMO a je to podrazdenu kozu .. povedala ze to mam skusit na kusku koze a uvidim a kupat v hypermangane .. tak uvidim ci to pomoze ...

Mima gratulujeme k zubku 😉

Anika to mi je strasne luto ☹ to je ta mama co bola na tej operacii ??? uprimnu sustrast ☹

mima07
29. apr 2008

annika uprimnu sustrast

annika
29. apr 2008

Ďakujem babulky Áno, ona bola po operácii, Bejca.

azuzi
29. apr 2008

Ahojte kocky, anika je mi tiez velmi luto co sa Vam prihodilo v rodine.