• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sny

1. novembra 2015 
autor
ja mam vzdy erotik sny ked nemam dlhsie sex ze muz je na sluzobke a podobne.
26. okt 2006 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka neviem recept. ked mam dostatok, sniva sa. ked mam pocit, ze je malo sexu, tiez sa sniva. niekedy sa sniva priamo po. proste neviem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2006 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissik, to je zavidenia hodne. mne sa tiez snivaju len ked je nedostatok...
26. okt 2006 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno ma nedostatok stale :grinning:
26. okt 2006 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, nemam, vid vyssie :wink:
26. okt 2006 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej sisik tie tvoje sny :wink:
26. okt 2006 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved v tom je ten for ze mas nedostatok aj ked mas po... :grinning: proste staly apetit
26. okt 2006 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nufka myslis ze za chvilu budem logovat, ako sa mi snivalo?
podla snaru z odkazu na prvej strane ma maju postihnut aj dobre, aj zle veci, tak neviem, co si mam vybrat :confused:
ale ak sa mam riadit pocitom pri sne, tak ten bol prijemny

mel ja sa v tom sama tiez nevyznam, drahy vravi - no to je uz mimo temy sny :pensive:
26. okt 2006 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo temy sny??? mozno mas fakt dake neuskutocnene sny ohladom toho...a preto sny!
26. okt 2006 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel :grinning: :grinning: prestan robit freuda, lebo zistim, ze som nenasytna bestia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2006 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte j ked som bola tehotna tak sa my snivalo ue som na prechadzke s dievcatkom asi tak 1,5 rocnym....a este ze som aj krvacala.....
27. okt 2006 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale v skutocnosti si nekrvacala, ze? lebo vraj krv je ocista ze sa clovek ocistuje
27. okt 2006 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak to ja som este pred tehu mala vzdy, kazdu noc sny.... vacsinou uplne hrozne, desive.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a aj teraz mam, lenze kedze su prerusovane tym ze idem tak cca2-3x na wc, nie je to take hrozne. aj ked aj za ten cas medzi sa co-to stihne..... :grinning:
27. okt 2006 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz sa vam tehu alebo snazilkam snivalo o vasich detoch? mne ako snazilke sa snivalo ze som mala dve deti chlapca a dievca. ked som bola tehu snivalo sa mi ze mam chlapca a hugo je na svete.
27. okt 2006 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco sa mi snivalo, neviem ci v suvislosti prave s mojim babatkom. ale nejake dieta, babatko tam bolo.....
27. okt 2006 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj melory. Nechcem Ta naplasit, ale uz moja prababka vravievala, ze ked sa sniva s detmi znamena to trapenie, alebo starosti.
27. okt 2006 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...presne tak :wink: ..ale také "milé" starosti :slight_smile:
27. okt 2006 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zas sa mi snivalo s dietatom, bolo asi 87mesacne sedelo na zemi a ja som mu kontrolovala plienku ci ma plnu, bolo to dievcatko.
29. okt 2006 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neverím na vykladanie snov. Prorocké sny sú o niečom inom. Jedine, že by Boh niekoho vo sne požiadal o záchranu našej planéty, ale predpokladám že nikomu sa nesnívalo o tom ako "SEDÍ NA NUKLEÁRNEJ BOMBE" a padá smerom k zemi niekde v Amerike. Sníva sa nám lebo mozog nespí, ale triedi všetko, čo sme zažili, čo nás zraňuje alebo čoho sa bojíme. Mne sa často sníva o zombíkoćh a príšerách ale to len vtedy keď pozerám horory. Keby boli prorocké to by vyzeralo. Takže žaby nechajte na kameni a hlavne nerátajte koňom zuby či ako je to v poverách.
29. okt 2006 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tia to je tvoj ateisticky nazor ja si zas myslim ze sny aj ked nemusia mat vyklad tak nam maju co povedat.
29. okt 2006 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete co ahodou znamena ze sa my snivalo ako som z celou rodinou utekala pred lavou??.... :confounded:
13. nov 2006 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...láva=utrpíš škodu...aspoň toľko hovorí snár...
13. nov 2006 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa sniva permanentne aj 2-3 sny za sebou s uplne odlisnymi temami, realne aj totalne bludy, prijemne a tie menej...
Ale jeden z mojich dnesnych snov by som nepriala nikomu, este teraz mam otrasne pocity, ked si spomeniem. Boli sme vonku, dokonca viem, ze to bolo na Sancovej ul. v okoli hl.stanice a moj maly v nestrazenej chvilke vhupol do nejakeho cudzieho auta na miesto vodica, normalne nastartoval a zmizol mi z oci. Ja som sa rozbehla za nim, odbocil o ulicku dalej smerom naspat, tak som bezala so strasnym tusenim, ze to neprezije cez ulicu oproti a tam som uz len videla zdemolovane auto a moj chrobacik lezal na zemi a umieral mi pred ocami...normalne mam slzy teraz :cry:
13. nov 2006 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mne sa snivavalo, ze mame dievcatko a na 3D nam potvrdili dievcatko - sny su zive.
16. nov 2006 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

mne sa vcera snivalo, ze som stala pred zrkadlom so sportovym kocikom, drzala som ho, ale v kociku ziadne babetko nebolo...hmmm :confused: kto by mi to vedel vysvetliiiit?... :grinning:
17. nov 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budeš mať šťastné manželstvo a veľa detí :slight_smile:
17. nov 2006 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka, super zmena fotky... :grinning: a odkial si to nasla? zo snaara?
17. nov 2006 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..lyzenka...zo snára :wink: ..neboj..z bruxa to nemám :grinning: /...a ďakujem/ :wink:
17. nov 2006 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to by bolo fajn, dufam, ze ten snar neklame... :wink:
17. nov 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to hovorí snár...ale som si istá..že pán Freud by Ti to ukážkovo rozanalyzoval...keď sa jedná o "prázdny kočík" :wink:
17. nov 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok