Som zaľúbená do svojho ex

jaruzima
8. nov 2012

Ahojte chcela by som radu od skusenejších žien. Moj problem: Som zalubená veľmi do svojho ex-priatela (on ma vztah ale aj ja)sme stále v kontakte uz sme to skončili minimalne 100krat vydržali sme max 2tyždne bez seba.Vraví mi ako len mna miluje ako nikdy nikoho,ze som jeho životná laska,(pri milovani ked mam oragazmus len namna sa diva a seba ani nechce spravit)ked sme spolu smejeme sa zabudame na realni svet...stale nanho myslim chcem to skončit ale nejde to ale ani spolu nemožeme byt lebo to by bolo hrozne ale taha sa to uz takto dlho...poradte mi prosim ako mam zabudnut nanho len Vás prosím kočky ktore ma chcú uražat ani nepíšte nemam záujem o hadky ale o realnu radu ktora mi pomože....milujem ho uz 6rokov a chcem zabudnút strašne nanho ale neviem ako.. 😖

magic08
8. nov 2012

@jaruzima a preco vlastne nie ste spolu? nechapem...

katkapapacova
8. nov 2012

@jaruzima otazka je preco to tak dho tahate?mate deti?ty alebo on?si vydata?co budes robit ked to praskne?je tazke ti napisat ze urob toto alebo toto, treba brat vsetky pre a proti, hladat pricinu preco mas vztah s byvalym ked niekoho mas, musis si asi najprv ujasnit vsetko v hlave, vymazat cislo, odstahovat sa alebo proste zmenit prostredie nekontaktovat ho a jasne oznamit ze si viac neprajes kontaktovanie

wewerka27
8. nov 2012

@jaruzima
Ahoj, porozprávaj sa s ním a nejak to vyriešite...buď buďte spolu alebo sa prestaňte úplne baviť a bude jednoduchšie zabudnúť ako by si ho mala vídať...ale rozhodne sa o tom porozprávajte 🙂

wewerka27
8. nov 2012

@jaruzima A hlavne...nebuď s niekým iným keď ľúbiš jeho...

metlonka
8. nov 2012

dalsia dnes zaregistrovana..niekto sa asi veeeelmi nudiii...nedala si svojmu 6mesacnemu dnes hriby? 😀

felinda
8. nov 2012

nechápem, či si zas niekto robí prdel...však piatok sa blíži...a koľko máš rokov?? len si pri tom sexe dávajte pozor, lebo ak z tohto vzťahu bude dieťatko, tak budeš vypisovať ešte veľa tém 🙂
inak tak tiež nechápem, prečo nieste spolu???však sa o tom porozprávajte....alebo hold...keď už máš ten orgazmus, tak mysli na iného 😀 možno ti to pomôže...

jaruzima
autor
8. nov 2012

už sme to 100 krát skončila ale stale sa dačo stane že sa stretneme (neviem sa s nikym tam milovat ako s ním) nemožeme byt spolu mame rodiny a ja chcem zabudnút ale nejde to ja som staržia od neho a som stale najivna stale mu vravim daj mi pokoj ale on sa stale ozve a ja ked ho vidim rostapam sa strasne

felinda
8. nov 2012

@metlonka ty možno ona si dala tie hríby.....a dáko jej nesadli 😎

metlonka
8. nov 2012

@felinda no tiez ma napadlo...ze to boli nejake halucinogenne 😀

jaruzima
autor
8. nov 2012

tak sme sa aj zasmialy dobre chcela som len radu ja viem ze som hlupa a chcem zabudnut ale nejde to prosim vas ak nemate zaujem mi pomoct nepiste tu hluposti

jaruzima
autor
8. nov 2012

ale je to moj sef v praci a ma 3deti tak ja neviem

talula
8. nov 2012

@jaruzima zlatko, v prvom rade si uvedom, ze ste obaja poriadne sebecky ak vam vobec nezalezi na vasich partneroch a rodinach!! Ak by ti na nich zalezalo neboli by o com... A ako pises, ze ti neda pokoj = vobec ta nemiluje ak neberie ohlad na teba, na tvoje dobro a tvoju rodinu, nezalezi mu na tebe, len za to ze vam to v posteli smika....
Neuviedla si ani vek, dnes si sa len registrovala, z coho vyplyva, ze deti asi nemas a chces tu len nieco riesit alebo sa poriadne zabavat!!!

maminuska
8. nov 2012

@jaruzima hm čo by na t hovorila jeho manželka, nad tým si nekedy uvažovala ? Alebo aj ona je hrozná , žijú spolu ako brat so sestrou , nemiluje ju.....
Moja tieto kaleráby tlačia ženatý muži radi . Zas až taká láska to nebude 🙂

modra
8. nov 2012

@maminuska presne tak az taka laska to nebude 🙂 A keby si si to tak obratila ze ci to iste robi aj tvoj muz vadilo by ti to? Treba to raz a navzdy skoncovat. Zmen pracu!

nice202
8. nov 2012

@jaruzima a tie tri deti ma s jednou zenou alebo kazde s inou?

talula
8. nov 2012

@jaruzima vravis, ze ho milujes uz 6rokov, myslis tym 6rokov odzaciatku vasho vztahu az do teraz, alebo je to cas odkedy ste sa rozisli??

macamac
8. nov 2012

nuž dievčence- zobrali ste jej vietor z plachiet 😀

alebo už účinkujú hríby v plnej paráde 😕 😅 😀

lujza123
8. nov 2012

@jaruzima hmm taky je zivot..univerzalna rada ako zabudnut neexistuje. Mozno pomoze cas, mozno zmena prace a mozno nepomoze nikdy nic.
Skus skocit za jeho zenou a povedz mu o vas. To iste povedz aj svojmu chlapovi. Snad ta ich reakcie vyliecia z lasky.
Alebo budte spolu, mozno aj to je riesenie, milovat a trapit sa. A asi najpradvepodobnejsie je ze ostanete v stave v akom ste este par rokov. Taky je zivot, kazdy ma svoju cestu. Niekto prezije jednu lasku od strednej az po hrob, niekto sa vzdy nestastne zamiluje tam kde nema.

lujza123
8. nov 2012

@macamac ale ano je hribova sezona...asi bol niekto natrhat lysohlavky

lussy211
8. nov 2012

@wewerka27 Zabudnúť sa nedá keď niekoho miluješ:/ Dá sa to len potlačiť a aj tak bude len trpieť, pokiaľ sa o tom chce rozprávať tak by som to takto riešila a dohodla sa na ďalšom postupe, pokiaľ nemá žiadne záväzky a žije s niekým vo vzťahu a miluje iného tak nemá zmysel to ďalej ťahať.Ale vidím že majú rodiny tak mi z toho vyplýva bu´d to on zneužíva ako rozptýlenie alebo neviem.je to divné

carodejkka
8. nov 2012

Toto mi trochu pripomína mňa....tiež som mala ex priateľa...ja som bola vydatá, on ženatý...keď sme boli spolu - myslím tým, kým sme spolu chodili, mali sme úžasný sex.Ale žiaľ, IBA sex....spoločnú reč ani nie...bývali sme niekedy aj týždeň bez pozdravu - nedalo sa byť spolu....ale keď sme sa rozišli, chýbali sme si a vyznávali lásku...tak to trvalo 4 roky....no teraz, keď mám 2 deti a kopu starostí s nimi, akosi mi nezostal čas naňho...a aj keď si spomeniem naňho, tak len sa rýchlo opýtam, ako sa má a tak... občas si píšeme sms-ky....ale rodina, deti, to človeka a takéto "lásky" zmení...

sissy27
8. nov 2012

@jaruzima tu pomôže len jedno - dospieť a utriediť si priority...

erika160669822
8. nov 2012

Ahojte.Aj ja som v takej situacii len nie ja som v styku s byvalym ale moj uz teraz ex priatel sa styka s byvalou a to som uz raz prekusla v septembri pred rokom ale uz teraz nie.Mame spolu chlapca ma tri rocky a ostavam na neho sama.A este nieco musim dodat jeho byvala ho dala pred 8 rokmi zavriet za to ze ju tyral a ked ho pustili za dva a pol roka tak sa mu zacala ozyvat.On odolaval 6 a pol roka s vezenim a pred rokom si zacali pisat a pokracuje to az doteraz.Tak som mu dala zbohom.Mrzi ma to koli malemu ma ho rad maly ale ja taketo netolerujem.Budem chudobna ale spokojna.Vidite aj taketo veci sa stavaju.ZIAL.

anavila
8. nov 2012

@jaruzima poznáš pesničku od Elánu - 11te prikázanie? pusť si ju 😉

denae
11. nov 2012

@jaruzima ...fuha...no, ešte aj šéf... 🙂 🙂 😲 😲 zmeň miesto, odsťahuj sa, vypni telefón...a po čase máš po probléme. Prepáč, ale tvoja naivita ma dohnala k takejto odpovedi.