Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

vierocinka
3. mar 2016

@nika80 ešte sme neboli chcem sa objednať, no uvidíme čo povie 😉

margareeetka
3. mar 2016

Ja z drobcom musim ist lebo sa mu opakovane vracia abces a uz 3antibiotika vybral a chodimime furt na chyrurgiu mu to rezat a iz som zufala z toho

margareeetka
3. mar 2016

mamicky akurat som citala ze v tehotenstve je nebezpecne ten rotavirus a teraz neviem co mam robit

hamimami
3. mar 2016

Prosím vás dievčatá aká je tam teraz situácia čo sa týka nejakých vírusov a tak? My nastupujeme v pondelok. A ako je to s bazénom, mám vôbec brať plavky, keď všade čítam že je problém sa tam dostať? Ďakujem

monicka123
3. mar 2016

My sme sa vcera vratili a ten virus bol na 4B. To bolo poschodie pod nami. Ale už zopar dni bol tam s virusom pokoj. Vsetko dezinfikuju, žiaria svetlom. Myslim si, ze to bude v pohode.

monicka123
3. mar 2016

@hamimami Čo sa týka bazéna, ja som počula, že je lepšie do tam nechodiť. To povedal zamestananec, tak asi vie, čo hovorí. Asi až tak často vodu nemenia.

janula2511
3. mar 2016

Na jak dlhy cas sa chodi?mi mame vseobecnu poistovnu.

janula2511
3. mar 2016

@vierocinka ahoj a na ako dlho ste tam boli?

hamimami
3. mar 2016

@monicka123 ďakujem 🙂 prosím ťa vieš mi ešte odpovedať ako je to s tým bazénom?

hamimami
3. mar 2016

@monicka123 jaaaj už vidím odpoveď, dlho mi to načítava. Takže ste ani neboli? Tak to teda nebudeme ani asi riskovať

julli
3. mar 2016

@monicka123 dnes sme pozerali na bazen cez okno a myslim si to iste...

nika80
3. mar 2016

@janula2511 myslím, že všeobecnáma mininálny počet nocí 14. My máme Dôveru a tá má 16 nocí.

zuzoka
4. mar 2016

@janula2511 ,minimum je 15dní/ 14 nocí

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 my sme boli na 14noci máme union a to je minimum čo sme tam museli byť aby to poštovné preplatila skôr nás pustiť nechceli.Do bazena a spoločnej herne nám neodporucali ísť keďže sa tam stretávajú deti zo všetkých oddelení. chodili sme veľa von kúpili sme si mesacenku na elektricku(vláčik )a chodili sme na výlety .

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 poisťovňa preplatila

janula2511
4. mar 2016

A kdo urci kolko dni tam budeme?ja alebo poistovna?a da sa tam vybrat cichcem ustavnu alebo kupelnu liecbu?

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 mne volali aby sme si dohodli termín nástupu a tip ubytovania a s tou pani som sa dohodla koľko tam budeme. A aký je rozdiel V ústavnej a kúpeľnej liečbe?

janula2511
4. mar 2016

@vierocinka gkedy ste boli v kupelov?a vy ste mali ake ubytovanie?na kolko ste boli?a mozem sa spitat kolko ste platili?dobre bolo?

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 my sme boli 14noci, ubytovanie 1A;izba za 2eura spoločná kuchyňa,kúpelňa a WC stravu som si po 8dnoch odhlasila lebo mi stačilo dojednať po dcére, platila som 170€ale 10€sme platili za pep test na reflux.ak by som niekedy išla určite si dám obyčajnú izbu za 2€ale bez stravy,len dcére stravu.bolo dobre A stretla som tam super baby, len ten vírus čo tam bol nás trochu naplašil bol aj U nás ale baby a deti vracali len 2-3dni a bolo dobre.

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 vrátili sme sa v pondelok

janula2511
4. mar 2016

@vierocinka a to teraz bol virus tam?

vierocinka
4. mar 2016

@janula2511 Áno vracanie

janula2511
4. mar 2016

@vierocinka ale ja si myslim ze tam je stale nieco.vela deti tak zato.tam mozno ze ani neni taky mesiac kedyby nic nebolo

mysicka242
9. mar 2016

Ahojte baby. mame nastupit 18.3. tak by som mala zopar otazok. 1: ak vezmem malej kocik je kde ho tam uskladnit? 2: je moznost niekde tam ubytovat manzela so synom ked pridu na vikend alebo mam hladat nieco v okoli. Kedze nastupujeme narychlo neboli uz volne nadstandardne izby tak ideme na nemocnicnu, hadam to bude v pohode. A ako je to cez vikend mozme aj niekde vypadnut alebo musime byt len tam. Dakujem krasne 🙂

janetinka
9. mar 2016

Mamicky, ako dlho trva kym sa tam dostaneme? Pediatricka nam to potvrdila a este alergo. A co s tym potom? Kto to posle?

molin
9. mar 2016

@janetinka ja som si to posielala sama priamo do Srobarovho ustavu a oni mi potom volali , a dohodli sme si termín nastupu.

daniela81
10. mar 2016

@mysicka242 Ahoj mu sme sa práve vratili. Sú tam miesta na kočíky. Aj ja som mala.
A poobedia sú takmer všetky voľné A môžete chodiť kamkoľvek. To je úplne najlepšie.
A môj manžel tam býval pár dní. Majú pri ústave ubytovanie A dá sa zarezervovať . Mne to rezervovala tá pani čo mi volala keď nám oznamovalA dátum príchodu A tak.

molin
10. mar 2016

@daniela81 Ahoj. Smiem sa spýtať koľko platil manžel za to ubytovanie? Ďakujem pekne.

julli
10. mar 2016

@molin hneď poblízku pod cestou je penzión Remi, noc by mala stáť 10€, v apartmáne ak by si chcela pobudnúť aj s manželom príp.ďalším dieťaťom aj ty,tak vychádza na 20€. Kamarátka tam predvčerom volala,cez víkend príde k nej manžel na 3 dni.

vierocinka
10. mar 2016

môj manžel si našiel ubytovanie neďaleko V Starej Lesnej u jednej pani V dome a platil aj zo synom 13,50€na noc .Víkendy sú voľne V sobotu sme boli na Tatranskej Lomnici a V nedeľu na Štrbskom plese.