Stažnosti na neseriózne firmy. Zaberajú?

jarka007
1. jan 2009

Poznate stranku
http://staznosti.sme.sk/company_top_statistic.p...
kde sa da stazovat na neseriozne firmy ? Pride mi to ako dobre citanie comu sa mam vyhnut. Ja som vedela, ze sa da na SOI, ale zdalo sa mi to komplikovane. Takto je to omnoho lahsie. Mate s tym uz skusenosti ? Zabera to ? To sa mozem stazovat aj na spravanie predavaciek v obchode ?

Sorry, ak tema existuje, nikde som to nenasla. A dufam, ze sa to nebude povazovane za reklamu.

rybkana
6. okt 2019

@olivs zda sa ze je to nejaky podvodnik aj 4kvasnekapusty teraz pisal to iste

4kvasnekapusti
6. okt 2019

@rybkana áno na 2 krát

anny29
6. okt 2019

@4kvasnekapusti máme s nimi zlú skúsenosť. Chceli sme v daný deň odstúpiť od zmluvy stále sa len vyhovárali a na ďalší deň sa ozvali že objednali materiál aj keď sme s nimi niekoľko krát volali že to nechceme . Materiál priniesli ale platili sme 2krat toľko čo by sme dali inde

stevkagallova
20. okt 2019

@anny29 moji rodičia mali v minulosti s nimi dobré skúsenosti,tak sa rozhodli že si od nich dajú aj bránu a oplotenie. V decembri podpísaná zmluva, daná záloha v apríli to mali realizovať a stále nič. Predtým som zmluvu nevidela a vedela som, že to majú prísť realizovať až v auguste. Keď som sa pýtala našich, že kedy majú prísť nech sa pozrú na zmluvu tak vtedy si spomenuli že v apríli. Volal im brat,otec a keďže k ničomu nedochádzalo tak otec im povedal že podá trestné oznámenie. O pár dní sa ozval nejaký ich robotník že sa suma navýši lebo vraj zle bola nameraná brána.
Tam som už zasiahla ja a napísala som im mail, zatiaľ však bez odpovede. Realizáciu diela by mali robiť tento týždeň tak som zvedavá ale nič navyše im nezaplatia moji rodičia. Už aj tak mi príde tá suma prestrelena. A keby odstúpili tak prídu o 1700€. Veľmi zle je tá zmluvu postavená lenže naši sú už starší tak boli ľahko oklamateľný

anny29
20. okt 2019

@stevkagallova to je mi ľúto ,dúfam že to dopadne dobre. U nás to tiež objednávala mamka , najprv ich zavolala s tým aby sa prišli pozrieť spravia cenovú ponuku, ale dala sa nimi prehovoriť a podpísala zmluvu a zaplatila zálohu, lenže tá cena bola veľmi prestrelena, poradila sa až po ich odchode preto do dvoch hodín im volala že to neberie a zmluvu chce zrusit .To sa už vyhovárali všelijako že už sú na ceste preč , ale zavolajú šéfovi a cenu znížia a ozvú sa na druhý deň .Jasné že sa neozvali a to som im už zavolala ja ako si to predstavujú tak povedali neskoro materiál sme objednali pýtam sa prečo ? Keď mamka po ich odchode v ten deň hneď volala že to nechce prečo to objednávali napriek tomu ? Vraj my tomu nerozumieme a takto sa to robí ...ok dohodli sme sa že z tej zálohy 1200 prinesú materiál ( plech na garáž ) a 400 vrátia . Tak aspoň takto sme to zjednali , ale schválne sme sa boli pýtať v inej firme presne na taký druh materiálu a cenovo to vyšlo ani nie 400 eur , takže o 400 stovky nás oklamali ...uz je to jedno lepšie než prísť o 1200 ale nebudem ich nikomu odporúčať !

ivkarrbt
12. jún 2020

@olivs dobry den uz ste to vyriešieli?

ivkarrbt
12. jún 2020

@4kvasnekapusti už ste to vyriešili dako ? Dakujem 🙂

anny29
15. jún 2020

@ivkarrbt dobrý, všimla som si vás komentár....máte s nimi skúsenosť?

olivs
8. júl 2020

@anny29 dobrý deň,je to už dávnejšie,ale stále by sa to dalo riešiť,ak chcete,môžme sa spojiť a podať spoločne staznost)/žalobu..

olivs
8. júl 2020

@4kvasnekapusti ako ste dopadli?

olivs
8. júl 2020

@ivkarrbt no náš "okradli"o 600eur zo zálohy,vrátili nám iba časť..vy ste ako dopadli?

tomasrybka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomasrybka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivs
25. dec 2020

@tomasrybka pomohlo vam nahlasit to?

tomasrybka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anny29
28. dec 2020

@olivs žeby sa ozval niekto z fachu ? Označil ma ale keď som sa prihlásila už to bolo vymazané takže ani neviem čo písal .