Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

lena363
20. sep 2010

ahoj.mam podanu prihlasku na spec. ped. 1.rocnik bc. v starom hrozienkove. Stale som nedostala rozhodnutie o prijati... ma niekto podobny problem?

stefan1973
20. sep 2010

@blackjane Ahoj 🙂 Tak to sme na tom rovnako dvaja. Ked budes mat info, tak daj prosim vediet. Dakujem

kocca
20. sep 2010

@blackjane Ahojky,aj mne prišlo oznámenie o prijatí na andragogiku mgr. v piatok ako tebe,netreba sa plašiť,zaplatíme a budeme čakať.Kočky tu písali,že by sme mali začínať 22.10.Neviem,či tento rok bude výber smerov:vzdelávanie alebo riadenie,malo by to byť dokopy(viď niekoľko strán dozadu na koníkovi),ale ak sa bude dať vybrať,ja si dám vzdelávanie,záleží čo potrebuješ k svojej práci alebo čo ťa viac baví.A ozaj,odkiaľ si?Ja z trenč.kraja.

kocca
20. sep 2010

@stefan1973 Ahoj,tak už sme na tom rovnako traja... 😉

miruskag
20. sep 2010

ahojte,
zacinam studovat na ujaku socialnu a masovu komunikaciu prvy rocnik a chcela by som sa spytat ci je tiez niekto v tomto rocniku s kym by som sa mohla spojit a popisat???dakujem e-mail: mirka.guzikova@centrum.sk

blackjane
20. sep 2010

Ahojte ozvite sa kto ešte idete na mgr.-andragogiku, budem rada, aspoň sa trocha spoznáme 🙂 a popíšeme si, čo kto zistil a budeme ,,múdrejší,, 😉

afrodita088
20. sep 2010

@lenkamys
Ahoj,to este neviem lebo mi
zatial este nic neprislo...☹

afrodita088
20. sep 2010

@didinkaka
Ahoj som z NR a zatial mi este nic neprislo tak stale cakam...

afrodita088
20. sep 2010

@stefan1973
Ahoj mne tiez este nic neprislo tak stale cakam dnes som tam pisala e-mail tak uvidim...

slavkadamko
20. sep 2010

tak už sme piati 🙂

blackjane
20. sep 2010

Hlavne že nás pribúda 😎

marcolka
21. sep 2010

@blackjane ahoj aj ja idem na andragogiku mgr. som z trencina... 🙂

lenkamys
21. sep 2010

@afrodita088 Ahoj neboj sa oni na teba nezabudnú.

lila710
21. sep 2010

čaute, ako ste sa dopracovali k ID ja som ešte nič zo školy nedostala idem na špec.pedagogiku mgr. ďiky za radu

templerin
21. sep 2010

@marcolka
aj ja. Som z BB a v piatok mi prišli tiež doklady o prijatí s ID a teším sa na stretnutie všetkých, ktorých prijali.

mystery22
21. sep 2010

@lena363 Já mám také podanou přihlášku na spec.ped. bc a také mi ještě nic nepřišlo. 😢

templerin
22. sep 2010

@lila710 síce ja idem na nmgr andragogika, tiež som dlho čakala a nevedela som čo sa deje. Písla som mail do SH na študijné, a obratom mi odpísali, že ž dohľsdnej dobe dostanem vyrozumenie. O 3 dni nato t.j. tento piatok mi prišiel list, že ma prijímajú, bolo tam ID a postup ako sa treba prihlásiť a termín, dokedy máš zaplatiť školné.Takže Ti neostáva, samozrejme ak máš všetky doklady, ktoré požadovali v poriadku tak len čakať.

afrodita088
22. sep 2010

Písala som tam e-mail prečo mi ešte nič neprišlo zo školy a odpisali mi že moju prihlášku evidujú a rozhodnutie o doručení mi bude doručené čoskoro ..tak nam ostava iba čakať...

blackjane
22. sep 2010

Tak budeme čakať, už nás je dosť, ale do októbra to bude ok.

tatat
22. sep 2010

Mali ste niekto problém so zasielaním a schválením fotky? Ja som už poslala aj poštou a dvakrát elektronicky a stále fotku v Mogise nemám. Kam sa mám obrátiť? Už čakám mesiac. Poraďte. 😢

dda
22. sep 2010

@tatat posielala si fotku ako prílohu emailu, alebo si si ju natiahla sama?

tatat
22. sep 2010

Ja som to posielala cez program, ktorý mi poslal pán z technického. Fotka sa preskenovala a poslala som ju. Vieš ja som posielala fotku kámoške. Najprv jej fotku ktorú poslala poštou neschválili a keď som ju poslala elektronicky ,tak kámoške ju schválili a mne nie. Ja tomu nechápem. Boli sme sa s kamoškou fotiť spolu.

dda
22. sep 2010

@tatat poslala som ti link, podla ktoreho som foto natahovala

tatat
22. sep 2010

dda ja som to posielala v tom , čo si mi zaslala ty až 3-krát

dda
22. sep 2010

ak ti system potvrdil, ze foto preslo, tak problem je na ich strane. ☹ Budes to musiet urgovat emailom/studijne, u mna autorizácia trvala dva dni, aj to len pretoze bol vikend. drzim prsty 🙂

duskaf
22. sep 2010

@lila710 Jéééj ahojte, náhodou som Vás tu našla, ja idem tiež na špeciálnu pedagogiku - mgr - Hrozenkov. S fotkou som mala tiež problém, napísala som mail a na druhý deň tam už bola, tak nech sa to aj Vám skoro vyrieši.

tatat
22. sep 2010

duskaf prosím komu si volala? Ja už som emailovala s celou Prahou kde pracujú s nahrávaním fotiek a stále : fotka nikde

duskaf
22. sep 2010

@janka8359 Ja som z Košíc a idem na rovnaký odbor ako Ty.

duskaf
22. sep 2010

@tatat Ja som mailovala tu valickova.monika@ujak.cz
Vždy mi táto pani pomohla.

duskaf
22. sep 2010

Kočky neviete mi poradiť, kde by som si mohla vopred objednať ubytovanie, keby som chcela ísť na ten víkend do Hrozenkova aj s manželom a deťmi?