Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

mystery22
7. okt 2010

@jana252 Budeš moc hodná,ráda bych si je někde od tebe ofotila 🙂

mystery22
7. okt 2010

@duskaf já bych také potřebovala ubytování ještě pro dceru atd.,poradíš mi prosím tě kde jsi to ubytování sehnala?

marcolka
8. okt 2010

@anina71 jeeeeeeeeeeeej to si ma moc potesila, moc sa tesiiiiiiiiiiiiim a dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 😵 ako sa dohodneme? alebo mi prosim napis kde by som mala v TN cakat, KOCCA ma pozna, dame nejake poznavacie znamenie, tangáče natiahnute na hlave alebo nieco podobne... 😀 zatial papa

marcolka
8. okt 2010

@mirus68 nerob si starostky do zasoby, vsetky klebety o tejto skole su iba obycajna zavist, je to sukromna skola, ktora ma vysoke skolne a preto to niektori ludia nevedia prezit. Ja som pocula viackrat ze maju velmi dobre postavene osnovy. Ja sa tesim ze tam idem som na to pysna.Poznam ludi co tuto skolu uspesne skoncili a vyjadruju sa o nej iba v superlativoch.Co sa tyka akreditacie verim ze kompetentny to daju na poriadok, ved to je aj ich reklama. Takze hlavku hore a pod do skoly. 🙂

marcolka
8. okt 2010

@stefan1973 mozno ze nabuduce budeme chciet ist s tebou vsetky. 😀

mirus68
8. okt 2010

@marcolka dakujem za podporu, dnes tam idem osobne uvidim čo mi povedia..dufam, že budem spokojna a to zvladnem všetko ved sú to len dva roky...A dufam, že sa stretneme a tiež by som čakala v TN na vás všetkých...Dakujem zatial papa

marcolka
8. okt 2010

@mirus68 tesim sa ze si sa rozhodla papaa

mirus68
8. okt 2010

Este prosim ta to ubytko, to sa bude platit osobitne alebo to je v rámci ceny toho školného..alebo si máme zhanat každy osobitne ubytko ...dakujem.

marcolka
8. okt 2010

vraj tam sedi nejaky chlap pri skole a ten to zapisuje, ale netusim ako to bude iba jedna kocka z ktorou som sa spoznala tu na fore mi hovorila ze tam pojde uz o osmej rano koli tomu. Inak vobec neviem ako to prebieha s ubytkom.

alenkaaa
8. okt 2010

myslim,ze ubytko by malo byt v cene a nebojte sa..snad budeme mat kde prespat...iní s tymto problemy nemali..aspon som nepocula... 🙂 ...je tu niekto kto ide 29.10?..inak sa bojim tej matematiky,co tam mame..ach jaj 😝

m3lana
8. okt 2010

ahojte kto ide 22.10. z Trenčína do SH normálnym autobusom nie školským?? 🙂

marian111
8. okt 2010

@natashkaa
Ahoj, je to hneď vedľa hlavnej cesty na ľavej strane zhruba v strede dediny je to Kultúrny dom, oproti je autobusová zastávka. Keď si dáš www. mapy.cz a zväčšíš si ST tak je to tá modrá značka č. 10.
Ahoj

stefan1973
8. okt 2010

@marcolka tak beriem autobus 🙂 alebo mi bude stacit aj bicykel, ked pojdem sam 🙂

zuzka265
8. okt 2010

@alenkaaa - neboj alenka hádam to zvládneme všetci 😉 tak sa tam potom stretneme 🙂

marcolka
8. okt 2010

chichichi to uvidis ci autobus alebo radsej iba bicykel 😀 ...takze ako som pisala vyssie aby sme sa poznali tak tangáče na hlavu natiahnut 😀 😀 😀

marcolka
8. okt 2010

@mirus68 ubytko by malo byt v cene ale ozaj neviem co sa bude platit a co nie. Nejake peniazky si zober pre istotu.

gween11
8. okt 2010

@mystery22 Ahoj, já jsem taky z Olomouce 🙂 Ale jdu do Prahy na ŘLZ.

srnka1
8. okt 2010

@alenkaaa Ja idem 29. 10. 😉 Na matiku som aj ja zvedavá 😀 Kto ešte ide 29teho na špecku učiteľstvoo???

mirus68
8. okt 2010

@marcolka tak dnes som tam bola osobne..ako vidim chodí tam dost študentov..ale je tam pekne prostredie, no a s tým ubytkom to je v cene, strava sice nie ale to sa da, tiež pojdem busom z Trenčina tým školským tak sa tam niekde stretneme - Mgr. andragogy - zatim pa

mystery22
8. okt 2010

@gween11 Ahojky,to je škoda mohla jsi jezdit se mnou ☹

gween11
8. okt 2010

@mystery22 No jo, to jsem nevěděla ☹ Já jsem přemýšlela, jestli do Hrozenkova, nebo do Prahy. Jenže nemám auto, tak musím vlakem a lepší spojení je do Prahy.

blackjane
8. okt 2010

@marcolka 😀 veď viem, že ideš 😉

mystery22
8. okt 2010

@gween11 No,já budu jezdit autem,tak jsi mohla semnou,škoda ☹

blackjane
8. okt 2010

@mirus68 aj som na adragogike, ale istotne dostanú akreditáciu. na to ani nemyslím, že by ju nedostali.

blackjane
8. okt 2010

@anina71 noo už vás je do toho auta ako myší 🙂

hana2a1
9. okt 2010

ahojte vsetci, ja som bola v Hrozenkove v utorok 5.10., ubytovanie je v cene skolneho, stravu si platime, mozeme si ju objednat a obedy nam donesu tam kde mame aj prednasky. Strava aj skrypta zakupene na studij. sa platia v ceskych korunach. Ja idem na specku - vychov. Bc. 15.10. Povedali mi , ze mam prist radsej do osmej, lebo pred prednaskami si musime zabezpecit ubytovanie. mali by sme byt ubytovani az niekde na colnici, je to dost daleko od kultur. domu - tam mame prednasky. Take 2 km. - daleko. Ak sa niekto chce pridat, som z Topolcian, a idem rano asi o 6,15 -6,30 hod. autom.

karo
9. okt 2010

ahojte, ja som z trencina a idem 15.10. do hrozenkova na vychovavatelstvo ... kto je este z TN? ozvite sa mi na IP

tatat
9. okt 2010

alenkaaa, srnka1 : ja s kámoškou ideme tiež 29.10. na špec.učit.

fidorka1108
9. okt 2010

tatat 🙂 odkial si hm ako ides vlakom ci?... aj aj idem na špec. učit. 29.10.sa vidíme s ostatnými aj sa tesim aj maam obavy pa 😉

duskaf
9. okt 2010

@mystery22 Ahoj , tak nakoniec som to nezohnala, neodpísali mi. tak to riskneme a skúsime tam niečo nájsť, malo by to byť na benzínke. Tak zatiaľ pa. Duška