Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

eros
19. dec 2008

capy nevidis ma???si v marcovkach co?

capy
19. dec 2008

zasa si ma odhalila 😅 😅 😅

robim vianocny album 🙂

capy
19. dec 2008

keby to citali tak mame po nose 😀 😀 😀

eros
19. dec 2008

po ktorom????? 😀

capy
19. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀

eros
19. dec 2008

sa smej to je vazne 😀 😀 😀 😀 😀

capy
19. dec 2008

neako by sme to zvladli, alebo nie? 😅 😅 😅

eros
19. dec 2008

bez nosa asi tazko 😀 😀 😀

eros
19. dec 2008

ako vidim nei si tu tak idem do hajan tak sa tu maj 😀

capy
19. dec 2008

zelam ti dobru noc 😔 😔 😔

capy
20. dec 2008

no mala by som ist 😅 😅 😅 dobruuu 😔 😔 😔

eros
20. dec 2008

capy ako vidim sa lepsis znova nocujes ci bdies 😀 😀 😀

capy
20. dec 2008

ale kukala som telku a cakala kedy sa tomino zobudi na papanie. a tak som sla do postele az o stvrtej 😅

arabeska
20. dec 2008

cauko,
mate sa?
my sme zacali odstavovat dnes,a baby som hotova ☹ maly od rana nic nejedol ,pil minimalne a iba ruci,jaci...sklbe zo mna tricko 😔 natrela som si prsia horcicou tak uplne jacal ze dida blee 😢 😢 citim sa ako ta najhorsia mater na svete 😔 ale musim to vydrzat a dufam ze zajtra to uz bude lepsie 😔

capy
20. dec 2008

ar drzim palceky. ma sme zacali az v dvadsiatich mesiacoch a to bolo uz fajn. isiel na noc k babke a v poho. ani som necakala ze to bude tak super. myslela som ze mi bude babka volat ale zvladol to hned a uz si na didinu ani nespomenul.

eros
20. dec 2008

ar musis vydrzat a nepustit ak chces aby jedol teda aj ine bo ja som ta najhorsia matka ako si citala v 1 teme 😀 😀

capy no teda.mna by uz to kukani do bedne zmordovalo 😀 😀

arabeska
20. dec 2008

capy,ja by som ho kludne kojila aj dalej lenze on mi neje nic ine takze sme nuteny odstavit...nemyslim si ze 15a pol mesiaca je malo kojit.u nas je to odstavovanie troska komplikovanejsie hlavne kvoli tomu ze odmieta jest ☹

eros,uz som donho dostala aspon troska mliecnej ryze tak som rada,ale uz teraz sa desim noci ...ale nepovolim uz ani o krok,uz pekne papam homeopatika a prsia sa mi uz ani mco nenalievaju 😔

capy
20. dec 2008

ar aj my sme boli tak na tom, ze nechcel nic ine a tak som ho nechala a ono to potom tak neako prislo ze namiesto MM zacal pit kakauko a v poho. a kakao je u nas dodnes aj 3-4 krat za den 😅

arabeska
20. dec 2008

capy,nejedol ti vobec nic inee?lebo u ans je to tak a zial ja uz nemam nervy a ani zdrav stav na to abys om ho kojila aj kazdu pol hodku,ja sa bez neho uz ani vy.rat nemozem 😅 😝 a obavam sa ze u nas ani kakao nepomoze 😖 najhorsie to bude teraz v noci,ale stale si vravim ze zajtra uz bude dobre 🙂

capy
20. dec 2008

ani nie. potom zacal pribinakov, potom kakao tak som ho odstavila lebo siel do jasliciek a potom zacal postupne vsetko 😉

eros
20. dec 2008

boze to nie ako ja maly mi zacal az v skolke papat 3 roky na cecku keby som vedela skor odstavit aj odstavim.ale ked som si dala pribinaka hned ukazal a umyt 😀 😀 😀

neboj ar daj mu svedske stoly nauci sa alebo dojdi zasa k nam 😀 😀 😀 😀

eros
20. dec 2008

ar co povies nedojdes este na lekciu?????? 😀

arabeska
20. dec 2008

jasne ze dojdeme 😀 lens a musim vyzdravieet

eros
20. dec 2008

a to bude kedy cica moja???? 😀

capy
20. dec 2008

eros co porabas?

capy
21. dec 2008

no idem asi do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

arabeska
21. dec 2008

ahojte
erosku,no asi po sviatkox dufam ze uz budeme fit 🙂 a noc prebehla celkom v poho len mame zase problem ze od vecera do teraz vooobec nic nejedol ☹

eros
21. dec 2008

nevadi nehaj jo daj mu aspon pit on sa nauci papat len nepolav 😉 sice ta prava ti to pise 😀 😀

capy ked tunik nebol sla som kukat film 😉

capy
21. dec 2008

eros v pohode 😀 😀 😀

ar drzte sa 😉 😉 😉

eros
21. dec 2008

A dnes len pozdravim a pojdem

bola som s astorkou na nakupoch,ze cica???? 😀 😀