• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
Čaute baby, no podľa mňa s tým zhadzovaním je to tiež dosť nechotné, ale asi to majú predpísané, aby to nebolo asi nudné alebo neviem čo...Habera pán dokonalý má zhadzovať ( prečo iné by ho tam držali ? ), Lučenič zas má zachraňovať, a Darinka má dobre vyzerať, asi tak...
8. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vystihla si to Marya ale toto prehnal Habera.
8. nov 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náhodou, Habera je jediný úprimný v porote, Lučenič sa len vykrúca a diplomaticky reaguje a Daru niečo buď baví, alebo nebaví...
A že ich zhadzujú, sorry, ale život je tvrdý a showbiznis ešte viac, z predošlých ročníkov by mali byť na to pripravený..., ale sú to ešte deti, a ešte sú aj v puberte, tak si všetko berú k srdcu, toť môj názor...
8. nov 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, súhlasím.... nech si zvykajú na to, že sa s nimi v biznise nikto nebude maznať....
8. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si myslím, že je fajn, že ich tak cepuje, Lučenič tam je totál zbytočný, vždy povie to isté, čo tí dvaja, akurát v ,,ružovom,, :confounded: ... aj keď sa mi niekedy zdá, že asi majú zlý odposluch porotcovia a nie vždy čisto počujú cez ten hluk v sále... ja väčšinou súhlasím s Darou a potom s Paľom...Lučenič-ten je tam tak na dve veci... :angry:
A pravda je, že showbiznis je veľmi tvrdý a taká citlivka Ivka tam ,,neprežije,,...
A to nehovorím o bulvároch... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hrozne uz leze na nervy,ked pokazde Dara povie,ze ...to som ja chcela povedat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inac videli ste tie videa,tusim na bleskovkach ako vystrajaju tí soploši na tej rozluckovej party? No strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ta štetina mamba sa tam furt otrca,ukazuje sa a liepa sa po kazdom :angry: Fuj,lepkava je jak lepidlo :rolling_eyes:
8. nov 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul ano je slizka, ved ked uz hm....toho pica rozplakala?
8. nov 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najlepšie sú vyjadrenia, že to sú ešte deti a na tých párty sa tak ale netvária :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
8. nov 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ahojte, to čo bolo v nedeľu? chrenko vypadol, aké nespravodlivé!!!!!
kedy už vypadne ten Konrád?
9. nov 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte, ak chcete trošku humoru, tak si navoľte stránku 790na txt markíza a prečítajte si príspevky teens. je to niekedy až do popuku. a hlavne po rozhodnutí :grinning:
9. nov 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ten Konrád počarbany mi uz ide riadne na nervy...a ja ani Krakena moc nemusim.. :confounded:
A Miška je veru skoda.. :cry:
9. nov 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krak by tiež mohol do zadku. Konryho ako ho volajú fans si ho nedajú, pozri si txt stránku počas vyraďovania. určite sa zasmeješ.
a chúďa Dominika.
9. nov 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozerali Teleráno, Jaroš vravel, čo budú spievať. Mne sa zdá, že to bude zase kolo od veci a v pondelok vypadne niekto iný ako ten Konrád
9. nov 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca - hocičo budú spievať, tak počítam, kým neostanú nejaký 4,5-ti, tak tam ten dilino Konrád ostane :angry: !
Pubišky totiž neriešia, ako spieva...len nechápem, čo vlastne riešia...ja byť pubiškou, on by sa mi aj tak nepáčil...to skôr Michal :wink: .
Tu vyššie už Erika písala, čo budú spievať. No, bude to náročné kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. nov 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa aj tak Konrád nepáči, zdá sa mi taký divný.
:rolling_eyes:
ale ten účes má fajn, nie?
10. nov 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ako tokio hotel, alebo kedysi The Cure :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
Ja som nikdy nebola na také extravaganné tipy :confounded: ...A neznášam to jeho sebavedomie...
10. nov 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale no, ved nebudte take precitlivene. Ved deturence a ich rodicia vedeli do coho idu, aj Haberu poznali, tak co? nech ich len pekne zdrbkava. Hadam si nemyslia, ze zivot je len med lizat. A ak sa to niekomu nepaci, tak nech ide domkov, moznost ma vzdy :wink:
Ja zase nepochopim, preco spievaju furt vsetci take stare vykopavky? To uz na disco kolo nie je nic modernejsie a krajsie ako ABBA? :confounded: A hlavne ked to ma spievat 15tka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem, asi aj preto ma tato superstaros nejak nechyta. Je to biedne, kazdy z nich chce byt hviezda, odkazuju nam co dokazu a skutek utek. Chyba na slovensku je ta, ze spevak moze byt aj super, ale to ostatne - zlozenie textu, hudby...nic moc...no vid: "ked to nejde, tak to nejde" :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No megg - tiež si myslím, nech si vyskúšajú, showbiznis je tvrdý!!! No ťažko vybrať na disco kolo nejaké súčastné skladby... aspoň ja si pod discom predstavujem kedysi 80-te roky... skôr im mohli zvoliť iné témy: rap, soul...a teda nejaké konkrétnejšie...nie také všeobecné...a to si teda neviem predstaviť ako budú spievať kolo Žbira :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Mohli dať Žbirka versus nejaká babská speváčka pre holky... nejak nedomýšľajú...alebo keď v prvej sérii hodili kolo Gombitka, tak ona spieva strašné výšky a nie každý má upišťaný hlas a transponovať si skladby nemôžu a aj to nechápem, prečo... :confounded:
Veď raz si každý vlastné skladby prispôsobí a zloží na svoj hlasový rozsah...tak čo?!
10. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som aj ja zvedava na zajtra...a budu aj tancovat..no Šimka si osobne neviem predstavit..ten pôsobi hrozne ťarbavo...spieva dobre ale neznasam sa na neho pozerat..ta jeho mimika a teraz ked mu vyholili tie pajsle, vypada ako idiotko.. :sweat_smile:
A Konrada podla mna pubertacky posunu az do prvej trojky, pretoze urcite tie hlasujú najviac... :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paneboze ved disco hitov je na mraky. Ved potom cela superstar vyzera ako spomienky pre dochodcov :unamused: Ale co, ludia im to zeru, tak neni o com. :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze chrenko vypadol
10. nov 2007 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet veru je ho velka skoda :cry: :cry: :cry:
10. nov 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, len nech netancuje Ivana... :confounded: !
10. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda - a nech tancuje, aspon bude sranda :grinning:
10. nov 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciferík - :grinning: :grinning: :grinning: ...to je pravda, nech sa nenudíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a koniec koncov Mikuláš sa blíži, musí trénovať pre Haberovú malú :grinning: ...
10. nov 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite jej zase nasadia tie balerinky :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jul - v šteklách by predviedla pokazenú gymnastiku :unamused: :grinning: ...
10. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uces a"la Hečková :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,dobre ste ju odhadli,som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte pravdu- Ivana nech netancuje. síce dobre spieva ale je hrozná!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
síce nie som extra pekná :grinning: , ale ona je taká divná, taká strašne veriaca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok