Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dannynka
4. nov 2007

oli- 😀 😀 😀 😀
dobry napad 😉 😉

leva
4. nov 2007

Mozno by mu osvietilo v kotrbe.

olianko
4. nov 2007

danny to nas raz tak napadlo ked sme boli na jednom koncerte 😅

dannynka
4. nov 2007

a aj ste tak spravili??

luciferova
4. nov 2007

leva - ze maternice 😀 😀 😀 a tie podprdy su dobry napad 🙂

olianko
4. nov 2007

danny co si ..ved fanusikovia Greksu by nas zozrali 😅

leva
4. nov 2007

Taka som nasra.a na ti soplave pubertiacky,len to zavadza s esemeskamy,oni nepozeraju na spev a drzia tam soplaka falosneho co o speve ani sajna pomali.

dannynka
4. nov 2007

oli no veru ano 😀 😀 😀

jul
5. nov 2007

boooooze babulky ,ale ste vcera toho este popisali,som musela vsetko citat dozadu 😀 😀

mne sa vcera pacil Marcel...samoska,Robo to super zaspieval,som cakala horsie,potom Chrenko sa mi lubil to je jasne....Dominika a Ivana su donho buchnute 😀

a ked sa pytali Chrenka,ze do koho je,tak preco nepovedal,ze do priatelky? 😕 to sa mi nejak nezdalo.

Vierka bola uzasna vcera 😵 a Ivanu som ani nepozerala,radsej som odisla z izby,asi by mi prislo zle 😝

erika153
5. nov 2007

jul presne aj moj muz to tu rozoberal, ze preco nepovedal, ze do svojej priatelky 😀 zeby sa rozisli?? a co stryka festera odkopla frajerka? 😅 ta co sa stalo? nemam tu slovenske denniky (a ich zarucene spravy) tak neviem co sa deje. 😀

jul
5. nov 2007

erika,nieco som zaregistrovala,ze ona mu dala kopajdy (festerovi) 😅
ale o tom chrenkovi teda neviem nic,mozno sa mu paci viacej dominika 😝 😀

jul
5. nov 2007

ozaj,dufam,ze dnes vypadne bud:
konrad,krak alebo ivana 😝 😝 😝 😝

certica
5. nov 2007

krak vcera vcelku slusne odspieval, ale ja mam naneho averziu, ked ho vidim konec! 😲 taky spomaleny, slizky,tahavy - mam dojem, ze by sa dal natriet na chleba a ten pohlad jeho priklepnuty

erika153
5. nov 2007

😀 😀 baby vy ste podarene. najhorsie ze mne sa paci 😀 😀 ale podla mna vypadne bud on alebo ivana dnes.

monatko
5. nov 2007

aj mne sa krak lubi, ale myslim si, ze vypadne, lebo toho maleho smrada urcite podrzia vsetky zakladne skoly na Slovensku 😝 ak vypadne Ivana, narod je hluchy.. boze uz zniem ako Habera 😀 😀

janino
5. nov 2007

ahojte... 🙂
aj mne sa krak paci...erika 😉

ale konrad to včera riadne zvrzal 😕 ...fakt som zvedava, kto vypadne...škoda, že už to ozaj nie je o speve 😝

certica
5. nov 2007

tak konrad tam nemal byt uz davno pradavno...

erika153
5. nov 2007

no vcera som ho aj trochu lutovala ked sa tak myslil 😅 ale taky trapas to bol! ked sa pomylil raz, tak cert to vezmi aj marcel sa pomylil a nevadilo ale ked aj po 10x 😀 tak to uz sme sa skryvali pod vankuse...
a verte mi ze po tomto kole dostane najviac smsiek lebo ho tie pubertacky lutuju tak mu poslu este viac
😠

cat
5. nov 2007

ja tipujem dnes Ivanu al. Kraka, na toho mam tazku averziu (zdravim ta certica 😀 )ja ho vidim ako slizkeho a nudneho.

jul
5. nov 2007

certi 😀 😀
presne mi vadi na krakovi ten "priklepnuty" 😀 pohlad,strasne pozera,raz zahlida,potom kuka jak tela na nove vrata 😒 😒 faloš mu srši z oci 😎

boooze a ivana rozprava jak 6 rocne decko 😝

jul
5. nov 2007

ja som konrada vcera pocula spievat len kusok a mala som dost,fakt sa viac krat pomylil? 😅

andy.a
5. nov 2007

dúfam,že ľudia budú mať rozum.. 😀 😀 😀 a vyhodia Kraka.. 😝 😀 😠

jul
5. nov 2007

ked krak vypadne,tak som zvedava aky pohlad nahodi 🙄

certica
5. nov 2007

no priblbly, jak inac. on sa tak aj pohybuje 😀

jul
5. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
5. nov 2007

Krak mi je totálne nesympatický..nesedí mi do SHS ani typovo,ani spevácky,ani vekovo.. 😠

je tam akoby navyše.. 😠

nera
5. nov 2007

ak mám hodnotiť spev, tak by som vyhodila Konrada....už viackrát bol strašne falošný a ostatní...každý nejak vyzerá, ale ja som myslela, že je to spevácka súťaž 😉 tak ja to radši len počúvam a radši nepozerám....

jul
5. nov 2007

presne,ani mne tam nesedi,je tam ako keby do poctu ,ako keby isiel len okolo 😀 je taky zvlastny typ 😝

certica
5. nov 2007

nera, mozno na tom nieco bude... ja hudbu celkovo radsej len pocuvam - ked je zvuk, obraz si dotvorim uz sama podla vlastnych predstav, nie co mi tam nanutia druhi 😀

monatko
5. nov 2007

nera, malo by to by o speve, ale ako vidis a citas, velakrat sa sklonuje slovicko "sympatie" 🙂konrad nema hlas, to je fakt..