Tabletky na chudnutie a vaše skúsenosti s nimi

karin1611
3. feb 2008

chcem sa opytat ci mate skusenosti s tabletkami na chudnutie........nemyslim tabletky z teleshopingovych reklam ale tie z lekarne tipy lipoxal atd. Dakujem 🙂

cuncika97901
26. máj 2016

@martinocka1 ... Ahoj ... Mas uz dake vysledky? ...

martinocka1
26. máj 2016

Áno 8.5 kilá dolu a v pohode cítím sa super

kotenko
30. máj 2016

poznáte BodyKey? majú vytvorení program na chudnutie buď podľa obsahu tuku alebo obsahu sacharidov, záleží, komu čo viac sadne. od nápojov po tyčinky (ktoré sú mimochodom veľmi chutné), vitamíny, polievky, čaj... a v prepočte to vôbec nevychádza veľa, pretože čo sa týka polievok alebo nápojov, stačí nahradiť za jedno jedlo denne.
samozrejme, ako pri všetkom, treba mať zvýšený príjem vody a viac športovať. viem so všetkým poradiť, ak treba.píšte IP

martinocka1
14. jún 2016

Sibutramin nezozenies moja

habababa
29. jún 2016

predam sibutramin 20mg/20tabliet

zajac1k
28. júl 2016

@martinocka1 a kde si si ho bola vybrat ked sa smiem spytat?

tami12345
3. aug 2016

@gika nevies kde by som kupila sibu?????

tami12345
3. aug 2016

@habababa aký????20mg Genesis

nikalea_at
3. aug 2016

@martinocka1 ale da sa zohnat a velmi lahko ....ja sa chcem teraz na to tiez dat 🙂 tak uvidim

tami12345
3. aug 2016

@nikalea_at prosím ta a kde???az mi môžeš povedať

nikalea_at
3. aug 2016

@tami12345 tak su ludia ktory to predavaju ....90 tabletiek stoji 75€

tami12345
3. aug 2016

Keby som mala záujem vedeli by ste mi zabezpečiť ???

nikalea_at
3. aug 2016

@tami12345 mas spravu

martinocka1
4. aug 2016

99 % sú podvody

katy55
12. aug 2016

@nikalea_at aj ja poprosím správu, dufam teda ze to nie je nejaky fake.. 😉

klarazem
1. nov 2016

Ahoj ma tu niekto skusenosti s instatnou kavou na chudnutie ?

botea
2. nov 2016

ja mam dobre skusenosti s kavou vitaccino chut je celkom v pohode
rano po jedle si rozmiesam jeden sacok s teplou vodou tak 1,5 dc
nedavam ani cukor vsak chcem chudnut 😀
mam z nej vela energie a nemam chut do jedla hlavne na sladke nemam vobec chut 😲

nikalea_at
17. nov 2016

Baby ak by ste mali zaujem viem zohnat sibutramin je to original od Genesis viac info sprava

cuncika97901
18. nov 2016

@katy55 zohnala ci a bolo org ...?

monikapalo
18. nov 2016

@martinocka1 tak ako pokracujes? Dari sa Ti ?

cuncika97901
18. nov 2016

@cuncika97901 a pomohlo...?

cuncika97901
18. nov 2016

@katy55 a ... Pomohlo ... ?

martinocka1
19. nov 2016

Jasné mám 10 kg dole a som v pohode,

evittam
19. nov 2016

@martinocka1 Jasnééé a len na základe tabletiek.... 😀

martinocka1
19. nov 2016

Jasne ze ano ked mi nechutí vôbec jest a ne cvičím vobec,lebo to nejde mám dvojcata a este 2 chlapcov,

martinocka1
19. nov 2016

Evittam, prečo ťa irónia, je to logické, adipex je chem
Látka, žiadne placebo,ovlivňuje pocit hladu, z adipexu schschudne každý, pretože je potlačené to základné, pocit hladu a chuť, keby to bolo také jednoduché a my ľudia taky silní, nebolo by predsa tučných ľudí

martinocka1
19. nov 2016

Áno z adipexu schudne každý, len je problém aby ti ho obvodák napísal, pretože to nie je zdravé riešenie ale účinné je, a ak člověk používá rozum tak si váhu pekne udrží; ja ho užijeme len po tehotenstve a potom už je to na mne

evittam
19. nov 2016

@martinocka1 Hmmm, jasné. Len to ho ideš brať celý život? A je to hnusná sračka ničiaca zdravie - prepáč za výraz a tiež sa ospravedlňujem všetkým ostatným. A to viem o čom hovorím - kamarát z neho skolaboval a odviezla ho sanitka. A keď ten tvoj úžasný Adipex prestaneš brať tak budeš za chvíľu tam kde si bola predtým. A toto napíše matka dvoch detí? Si na seba hrdá? Ja áno - tiež som bojovala s nadváhou - a porazila som ju - ale zdravou a normálnou cestou - úpravou stravy, životného štýlu a cvičením. Ale veľa šťastia ti prajem - zdravie si už kazíš sama. A Adipex je na predpis preto lebo lekári vedia prečo - je možné ho brať len pod odborným dohľadom - napríklad ak je pacient veľmi obézny a potrebujú aby dosť rýchlo schudol napríklad kvôli nejakej dôležitej operácii a nie pre zakomplexované a tlsté ženy prežraté po tehotenstve, ktoré nedokážu normálne jesť a prežierajú sa naďalej.

nikalea_at
19. nov 2016

Nechapem na co sa tu taky ludia ako
@evittam vobev vyjadruju ..pis prispevky k bio strave a cviceniu a nie tu ....kazdy je svojpravny a hlada riesenia niekot siahne po cinkach iny po tabletkach 🙂 je demokracia 🙂 minaj svoju energiu niekde inde napr preho araj dochodcov nech nevolia jebnuteho Fica

evittam
20. nov 2016

@nikalea_at A ty tu čo po mne vyskakuješ - ja sa môžem slobodne vyjadrovať kde len chcem - tak ako aj ty. A ak sa ti to nepáči tak nečítaj. Vyjadrila som svoj názor, že nechápem ženy, ktoré si ničia zdravie a ešte si to aj zaplatia. A btw. - ja nikde nespomínam bio stravu. Sa ukľudni a ak nemáš čo napísať tak netuším načo sa rozčuľuješ. A dôchodcov si choď prehovárať sama a robiť agitátorku - na to nemáš ani čas a ani chuť...... 😅 😉