Tabletky na zväčšenie pŕs

simuska307
4. okt 2017

Ahojte..chcem sa spytat ci mate niektora skusenosti s nejakymi pripravkami na zvacsenie a spevnenie prs po dojceni..do silikonov a podobnych veci ist nechcem..dakujem za kazdu radu ☺

deltaa
4. okt 2017

uz som sa zlakla ze na nabratie rozumu 🙏

acer11
4. okt 2017

A nič iné ako "podobné" veci ti nepomôže 😅

butyha
4. okt 2017

ak by nieco take existovalo - myslis, ze by sa niekto daval rezat kvoli silikonom....?

gabona1
4. okt 2017

Určite to nepomáha, viem od známej.

katus226
4. okt 2017

existuju - ale v zivote by som take riziko nepodstupila. funguju tak, ze ti totalne rozhadzu vsetky hormony v tele. docasne mozno sposobia zvacsenie/spevnenie, ale skus si vyhladat, co vsetko sposobuje hormonalna nerovnovaha (od problemov s otehotnenim az po viacere druhy rakoviny). druha vec - trh je zaplaveny podvodnymi pripravkami, ktore v lepsom pripade neurobia vobec nic, v horsom pripade uskodia.

0silvia0
4. okt 2017

@simuska307 tato tema tu uz bola, pozri starsie diskusie. V skratke: nepomahaju😂

nelinka2009
4. okt 2017

Antikoncepcia aj to nie kazda a nie kazdej... Istota su silikony

katusikkk
4. okt 2017

Cvicit cviky na spevnenie prsneho svalstva.💃

vedvieskto
4. okt 2017

Treba si natierat prsia kalciovou mastou ale len v parne pondelky, utorky behat po orosenej trave, stredu jest cesnak a stvrtok ist na plastiku asi nic ine mi nenapadne

deti95060810
4. okt 2017

keby fungovala nejaká mastička tak by nerobili silikóny....to by sme boli cickaté všetky 😀😀😀

simuska307
autor
5. okt 2017

Nechcem byt ceckata len nech to troska pevnejsie vyzera
Dakujem aj tak 😊

nelinka2009
5. okt 2017

@simuska307 tak cvic do leta,casu dost

reteska
16. sep 2019

baby mam na predaj cca 86 tabliet, otvorila som nove balenie 90cps Breast extra plus, a tak trosku som otehotnela :D cize tablety uz do firmy nevratim, a aj by som si ten vyživ.doplnok nechala, lebo učinky su podla mna naozaj super ale exp.doba je do roku 2020 a to ich este nebudem moct uzivat...cena dohodou