Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
7. okt 2009

fakt neviem, čím to je, ale asi tam budeme chodiť poobede spávať obe 😀

ja pijem minerálku v noci aj kvôli tráveniu... musím mať vždy nejakú bublinkovú, najlepšie magnéziu... len mám aj trošku obavy, kvôli tým ľadvinám, lebo na tie by som minerálky veľmi nemala... a hlavne tie bublinkové 😔

ika8
7. okt 2009

to viem... aj mne zakázali na chvíľu, ale bolo to mojim omylom... mala som na 100%krv z nosa na prste, a dostala sa mi takto do vzorky moču... ale ja som si na to spomenula, že mi ráno tiekla krv z nosa a isto sa to mohlo iba takto kontaminovať 😉 nikdy predtým ani nikdy potom mi minerálku nezakázali 😵

dejna3
autor
7. okt 2009

ja som sa dnes vychystala na urológiu (heh, konečne 😅 ) a dokiho som zastihla už len medzi dverami, ako odchádza na 2 dni do prahy na nejaké školenie ☹ tak budem musieť ísť budúci týždeň... to mám aj poradňu a asi budem musieť vziať sofi so sebou, lebo mi ju nebude mať kto postrážiť... tak som zvedavá, ako pochodíme 😕 😅
idem si umyť vlasy a sprchen,
takže prajem dobrú noc 😉

ika8
7. okt 2009

tak budúci týždeň prajem pevné nervy u dokinov 😝 a dobrú 😔

ada11
8. okt 2009

ahojte maminy, som tu zase na skok, niečo som pozerala na nete, tak som kuk aj tu 😀

Anet chodí už sama , je strašne podarená a keď sa zohne, tak ohromne vzdychne ako keby mala 100 rokov 😀 pozerám, že choroby zúria široko ďaleko. ja mám zasae Maťrku chorú, no vydržala až 1,5 mesica bez choroby, paráda 😠 má laryngitídu a berie Zinnat, s ťažkým srdcom ale dala som jej ho, lebo teraz keď chodí už do školy, tak nechcem riskovať nejakú dlhú liečbu ☹ som zvedavá kedy to chytí Anet.

katinka, aj Anet sa často budí, nejako to neprestáva 😝

felixko, veru ešte aj ja kojím, ale že by bola zdravšia, tak eeeee 😠 snáď možno v budúcnosti, i keď.....

felixko
8. okt 2009

dejna aj ja som pila donedávna len minerálky, teraz po tej osvete, že máme kvalitné vody z vodovodu a pijeme minerálky, pijem aj ja vodu z vodovodu. ochucujem si ju trochu citrónom tiež kvôli tráveniu. a zvykla som si.

katinka0000
8. okt 2009

ahojte!

ada: vitaj! lucka mi spominala, ze bola aj s jasminkou u vas na navstevu. 🙂 aj nico sa stale budi. fakt neviem, kedy uz prespi celu noc. sa nezapru, ze su narodeni v rovnaky den. 🙂

ja pijem odjakziva vodu z vodovodu. ale moj manzel ee. ten musi mat stale nejaky sladeny napoj. hrozne s tymi chlapmi.

dnes sme boli s nicom navstivit kamosku v prievidzi. bolo super ale kratko. pred osmou sme prisli domov. cestou domov som musela soferovat a zaroven ho drzat aj vzadu za ruku. ked som prisla domov, tak som si necitila rameno 🙂

katinka0000
8. okt 2009

tusim tu nikto nie je. tak dobru noc!

ellen
8. okt 2009

no... tak sa nam to vratilo... ako som si tu tukala (a realne aj na hlavu), tak sme vcera v noci nespali, lebo Babu sa stale budila, rano som ju dala este babke, ale s tym, ze ak by nieco, nech mi hned vola... a aj volala, tak sme utekali mudr., lebo mala teplotu, plus kasel, plus total hlieny... mam p-cko este aj dnes a zajtra dovcu.. ale pre istotu dnes nespala zas cely den, zalomila o pol siestej, zato som dobehla cely den, co som nestihla popri nej...
bola tu aj sestra s malym, len som sa bala, aby si to nepreniesli, ale zatial vyzera, ze to zvladli obaja... uz to vidim, ze malej proste chyba niekto v jej veku, lebo ked Danco odide, mala je ako bez duse, aj ked sa jej venujem.
dufam, ze dnes sa uz vsetci vyspime, aj ked to vyzera tak, ze dalsi pacient je na ceste... 🙄 mangel... 😅

ika8
8. okt 2009

no ja som sa ráno tiež zľakla... ika bola celá červená v tváričke, ale horúca sa mi nezdala. Ale aj tak som zmerala teplotu a našťastie nič... som si vydýchla... len dokedy 😒 ☹ach tie hnusné choroby 😝 😠

dejna3
autor
8. okt 2009

felixko - no nápoj z vodovodu - to je iná kapitola ☹ keď vidím to čo sa usadí na pohári, tak sa mi to veru veľmi nechce piť 😝 sme sa o tej zdravej vode z vodovodu minule akurát bavili, keď dávali v správach ten prúser s kontaminovanou pitnou vodou - v revúcej - myslím to bolo... 😠 .......... ale napríklad u drahého babky je tak perfektná a chutná voda - mňam 🙂 ... na druhej strane ja potrebujem práve tie bublinky... na žalúdok

inak, keď som čítala, ako vás ninka hryzie, spomenula som si na sofi... tá tiež hryzie, ale cielene, vždy toho, kto ju naštve 😅 teda väčšinou mňa, keď jej niečo zakazujem 😝

felixko
9. okt 2009

ahojte, my sme dnes na skok u babky, malá už tasá psa, mama mi hovorila, že keď odídeme, pes spí celý deň, je z nej total unavený

dejna aj dneska Nina pohryzla sestru do líca, lebo jej nechcela niečo povoliť 😀 😀 😀 niekedy sa až trasie od zlosti

elen mamina mi hovorila, že ste chorí, to mi je ľúto, rýchle uzdravenie prajem. Duso je doma už skoro dva týždne, už je dávno fit, stále mi opakuje, že aká som ja štastná žena, že ho mám 😀 😀 😀 , lebo mi vyvára, upratuje, malú stráži...teraz od pondelka mi bude ťažko zvykať si, keď nastúpi do práce. skončili časy ničnerobenia

ellen
9. okt 2009

felixko.. mala je uz v pohode... vcera nespala cely den, ale dnes taha uz od 11. a este stale 😀 tak uz mam oprate, upratane, cakam s nou na obed, najeme sa spolu... akurat pocasie sa nam kazi... 😖

a k muzom, to sa oni radi pripominaju, co vsetko pre nas robia... vcera som hustila sestru, ze aj my sa musime pripominat, lebo potom to beru automaticky... ale vramci srandy, aby si nemysleli, ze vsetko trva vecne 😵

zdenallicka
9. okt 2009

Holky, ahoj.. SorrY,ze vam sem lezu, ale potrebuju AKUTNE vedet, co to znamena PITVOR...

felixko
9. okt 2009

tak pred chvilou som volala doktorke o výsledok výteru z hrdla, Nina mala zas bacila. ATB, ktoré má, sú citlivé na baciloša, tak po doužívaní ideme na kontrolný výter. vyslala som aj manžela na výter, lebo tiež využíval druhé ATB a doktor mu výter nespravil aj keď mu spomínal, že dcéra mala bacila 😒

katinka0000
9. okt 2009

ahojte!

vonku teda vobec nie je pekne pocasie. zeby sme uz mali po slniecku? ☹

ellen: drobcekovi zelame skore uzdravenie. 🙂

dnes sme boli s nicom na plavani. boli sme v bazene sami, lebo deticky su chore. nico sa tam vyzival. skace do vody ako rybka. a uz sa chyta trochu aj plavat. zatial sa mu dari udrzat sa nad hladinou len par sekund.

pitvor nie je nejake miesto, izba alebo miestnost v dome?

katinka0000
9. okt 2009

felixko: aj nico mal v aprili bacila. tiez nam brala dr. 2-krat vyter. neboj, isto bude vsetko o.k.

felixko
9. okt 2009

katinka našťastie malej chutia ATB, keď zbadá flašku s tým sirupom tak chce ham ham,ona by to pila hocikedy. ozaj, práve mi segra požičala tri knižky od Urbaníkovej, večer idem na to 😀 😀 😀

katinka0000
9. okt 2009

felixko: som zvedava, co na tie knihy povies. uz som citala urcite aj nieco lepsie, ale som si super pri nich oddychla.

dejna3
autor
9. okt 2009

felixko, a aké knihy máš? ja som čítala zatiaľ len jednu - prvú, ale bola výbornááááá 😉

veru, raidna kosa bola dnes 😝 konečne aj kúriť teraz večer začali 🙂 tak odvzdušňujeme radiátory... ale vraj by sa ešte malo vrátiť babie leto, že toto ochladenie, by malo trvať zopár dní, tak uvidíme 🙂

pitvor - nie je skôr niekde vonku, pri dome? 😕

katinka0000
9. okt 2009

dejna: neviem, ci toto ochladenie bude trvat zopar dni. dnes som pozerala pocasie a na bud. tyzden na stvrtok hlasia 9 st. to nie je bohvieco.

fakt neviem, co ten pitvor presne je, ale viem, ze je to nieco s domom alebo s byvanim. 🙂

dejna3
autor
9. okt 2009

mne to ochladenie, teraz momentálne až tak veľmi neprekáža, ale tie dažde ma teda poriadne se.ú 😀 😀 😀

superstarujete? 😕

ika8
9. okt 2009

teda slovenskí chalani sú zatiaľ lepší 😉 jedine český cigánik bol OK 😀

dejna3
autor
9. okt 2009

ja ako fakt nechápem, prečo tam vzali toho bena - mulatko 😕 veď on má problémy so spevom už od prvého castingu 🙄
povybarali tam všelijakých "exotických" - arab, mulat, angličan (či čo je to)... len aby boli zaujímaví, ale na úkor kvality ☹

ika8
9. okt 2009

tak presne títo sa mi vôbec ale vôbec nepáčia 😝

ika8
9. okt 2009

a aj toho vietnamčeka si mohli odpustiť 😝 ešte nedospieval, ale nie je to nič moc 😝

dejna3
autor
9. okt 2009

hej aj toho som chcela spomenúť, len som bola v tom, že vypadol... ups, som sa zmýlila 😅

ika8
9. okt 2009

habera to už zhodnotil: mne sa to nepáčilo 😀 😀 😀

ika8
9. okt 2009

no chodur dnes trochu glgá, ale z čechov je jednoznačne najlepší 😅

dejna3
autor
9. okt 2009

som zveavá, aké budú v nedeľu baby....

ideš kuki ten film? 😕