Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
12. okt 2009

a kde to tam v HC robia? v nemocke, alebo je to nejaké súkromné centrum? 😕

nada.hope
12. okt 2009

Dejna ja to jediny rodinny domcek medzi panelakmi, ma ho tam doktor, ktory robi 4D, je fakt mily................odporucam vsetko okomentoval urobil fotky, dvd bol zlaty......odporucam. 😉

dejna3
autor
12. okt 2009

tak, ak sa rozhodneme, tak ma babule budete navigovať 🙂

nada.hope
12. okt 2009

neboj tam to asi vsetci poznaju a je tohned za postou,....ved aj ulica sa tak vola, neboj 😉 😉 😉 😉

dejna3
autor
12. okt 2009

ozaj babule, ako teraz obliekate drobcov von? najmä do kočíkov, lebo mne sa zdá, že je teda riadna kosa 😨

ika8
12. okt 2009

dejna my sme dnes boli vonku, ale ešte až takto nefúkalo, ike som dala pančuchy a na to ponožky, navrch nepodšité riflíky a hore mala tielko, tenke trigo s dlhým rukávom, sveter, menžestrovú bundu. Dala som na ňu aj letná dečku, ale mi ju skopla, tak som to vzdala... hoci mala studené rúčky, líčka a noštek mala teplé... a keď som ju doma vyzula z topánok, nožičky mala tiež teplé... ale zajtra to bude asi iná kosa... som už pripravila nánožník 😕

ika8
12. okt 2009

na celý týždeň hlásili oblačno a prehánky, denná teplota max. 6st a nočná min. 2st 😖

ika8
12. okt 2009

už ste pospali??? ☹

kkiikkaa
13. okt 2009

tu sa píše len po nociach?! 😕
v hlohovci objednávajú cca na 21 tt (ja som volala asi 2 týždne pred tým), cez týždeň (40€)- cez víkend (45€), aj večer. je to dosť, ale stojí to zato, keď dr.povie, že všeto je ok a dvd ostáva na pamiatku 🙂 naša malinká si stále schovávala tváričku rúčkami, ani za svet sa poriadne ukázať! 😠
ozaj holky, ktorá detská doktorka z tých pri autobusovej stanici je dobrá?!ja bývam kúsok od TO,prídem autobusom a nechcem sa ešte trepať cez pol mesta. tej, ktorej by sme patrili, nehrozí ani náhodou, že pôjdeme.
ps: aspoň že to slniečko trošku vykúka 😎

felixko
13. okt 2009

ahojte,
my sme mali ísť dnes ráno na kontrolný výter, ale nakoniec sme zostali doma, lebo Ninka ešte trochu soplí, tak pôjdeme až zajtra. chystáme sa teraz len do obchodu, už sa začali preháňať po oblohe čierne mraky, takže na prechádzku to nevyzerá.

katinka aj my pozerávame 112, obdivujem prácu všetkých či záchranárov,policajtov al.hasičov. klobúk dolu. musia mať zlaté nervy. včera som nepozerala, lebo Ninka nemohla zaspať, po dlllhej dobe sme museli vytiahnuť kočík a uspať ju v ňom. ale vyšiel jej nový zub, asi preto bola mrzutá.

kkkika vitaj. ja chodím k Dr. Kuklovej a som veľmi veľmi spokojná 😀 😀 😀

kkiikkaa
13. okt 2009

felixko, ďakujem za privítanie, takže kuklová má jeden bodík 🙂
vy už máte všetky "veľké"deti (ja len také asi 20 cm 😀 ), starosti so zúbkami, chodením, papaním.... ešteže tu je dejna -tá ma zachránila!!!do inej témy sa mi moc nechce...
idem ja malinkú nakŕmiť, asi je hladná, keď tak kope 😉 žeby som jej dopriala aj niečo sladké?! 😀 škoda, že je také počasie, išla by som kuken do mesta a kúpila by som jej-nie sebe!- veterník, mňam 😀

dejna3
autor
13. okt 2009

kika, ja mám ešte trochen menšie než ty 😀
veru aj ja som rada, že tu nie som sama tehuľka, pokiaľ sa naďa nepridá 😀
inak k tomu nočnému vykecávaniu - to si mala vidieť asi tak trištvrte roka dozadu.. to tu boli iné dialógy v noci, aj 5 -6 strán sa popísalo 😅

ika, no tak nejak podobne som chcela poobliekať aj ja sofi... asi vyrazíme do mesta, musím jej ísť pozrieť nejaké svetríky, ktoré by som obliekala pod bundu.. ona má zateplenú bundičku, takže len niečo tenšie...
tento týždeň by mali dostať aj zimné vecičky, chvalabou, že bude materská 😀

dejna3
autor
13. okt 2009

kika, a kedy ideš najbližšie k sílešovi? ja idem tento týždeň, asi vo štvrtok...
ja mám teraz skôr nechutenstvo, jedávam asi len 2x denne, viac do seba nedostanem 😝 a sladkosti mi vôbec nechutia - ale tie mi nechutili ani pri sofi

katinka0000
13. okt 2009

ahojte!

no vonku je fakt hrozne pocasie. neskutocne fuka vietor. s nicom sme boli doobeda na prechadzke a fukal taky silny vietor, ze ked utekal, tak spadol az tak, ze teraz ma cely nostek oskrety. ale nato ako vyzera, tak plakal velmi malo. asi len takych 20 sek.

felixko: ved to aj my. ja by som to robit asi nemohla.

dnes som sa nicovi trochu hrabala v ustockach. ma neskutocne napuchnute dasienka. no hroza. tak uz aspon vieme pricinu toho nocneho budenia. ☹ nech su uz tie hnusne zuby konecne vonku. 😖

akurat som dovarila a idem sa napapkat.

pa a pekny den!

felixko
13. okt 2009

dejna aj si bola so Sofi v meste? my sme boli len na skok v obchode, chcela som sa ešte trochu s Ninkou poprechádzať, ale tak fučalo, že sme len behli do obchodu, ktorý máme oproti činžiaku a leteli sme domov. potom sa chvílu naháňala po balkóne. ja som jej obliekla rovno zimnú bundu, bola ako snehuliak, ledva sa v nej hýbala, ruky mala asi v polovici vetrovky, tak nemohla ani nič chytiť

dejna3
autor
13. okt 2009

felixko, hej, išli sme do mesta, ale začalo poprchať, tak sme to stočili rovno do tesca 😉 v tescu majú zľavy, 30 - 70 %.. kúpila som sofinke, takú tenšiu mikinku, pod bundu za 4eurá a babka kúpila malej zimnú vetrovočku, zateplenú kožušinkou 😵
ešte sa tam tento týždeň určite raz otočíme 😀
došli sme v pohode domov, až na to, že cca 200m od činžiaku začal strašný vetrisko a padal ľadovec a došla som úplne mokrá 😝 tak som teraz zababušená v deke a chlípem čajík 😉

teri3
13. okt 2009

ahojte, ja som dnes bola v meste, lebo som kvôli dačomu musela, ale dalo sa to zvládnuť. Filipka som dobre poobliekala a mal studené ručičky, tak som mu dala aj rukavičky - taký bol zlatunký, obzeral, že čo to má, ochutnával...

ika8
13. okt 2009

aj my sme boli dnes v meste, dala som nánožník a bolo fajn... myslím, že bude aj horšie, tak sa treba postupne pripraviť 🙂

ellen
13. okt 2009

caute, ja som z toho pocasia taka leniva, ze sa mi ani pisat sem nechce... 😅 u nas v robote este buraju, vrtaju, betonuju, zvaraju, no proste stavenisko a my to veselo 🙄 dychame...
inak nic nove, ako choroba prisla, tak aj odisla, BAbu je zivsia a zivsia, vsetko opakuje, dokonca aj to, co nemusi... nasmejeme sa jej niekedy tolko, ze aj sme radi, ze ide spat a smejeme sa dalej bez nej... 😀 cervos (cervik) je to...

katinka0000
13. okt 2009

my dneska s nicom spime vo vedlajsej izbe. prva noc bez ocinka. manzel sa cely den neciti dobre a teraz vecer mu zostalo velmi zle, este ma aj zimnicu, tak sa obavame, ci nema crevnu chripku. no a neviem si predstavit, ake by to bolo, keby ju nico dostal. tak radsej spime vedla.

uz ste tusim vsetky v postielke. idem si ja docitat knizku. dobru noc!

dejna3
autor
13. okt 2009

máme pokazený dvd player a ideme kuki film, tak sa odpájam, lebo comp ideme napojiť na plazmu...
papá a dobrúúú 😉

kkiikkaa
13. okt 2009

dani, k sílešovi idem bud.štvrtok (chvalabohu ma sestrička objednala. raz som tam sedela vyše 2 hodín, keď mi ešte bývalo zle). v 15 tt mi už bolo celkom ok. sladké si dám asi každý deň, ale nechcem sa prežierať, ja neviem schudnúť. zatiaľ sa držím, len 3 kg, ale loptička už celkom pekná 🙂 a to som pred 2-3 týždňami vyplakávala, že bábo nerastie, lebo som mala len tú svoju stálu slaninku, žiadne tehubruško.
žeby sme konečne začali s výbavičkou, keď sú tie zľavy v tescu?! ešte nič nemáme ☹ ale kočík je zaparkovaný v detskej 🙂
jaj baby, tak vám závidím, že máte chlapov doma (aj keď chorých), mne je tak smutno za tým mojím, fňuk. ale zarábať treba, pôžičky hnusné.
idem si čítať a búvať aspoň raz pred polnocou, majte sa, brú noc

dejna3
autor
14. okt 2009

ahojte 😉
kika, ja idem zajtra... teby sestrička objednala ne konkrétnu hodinu? 😕 lebo ja budem musieť vziať zajtra aj sofi, nemám ju kam dať 😒 tak som zvedavá, ako dlho budeme čakať a ako to zvládne... 😅
ja sa odvážim až zajtra ráno, lebo mám pocit, že aj keď nejem, furt len priberám 😝
aký ste kúpili kočík? 🙂
to ti verím, že ti je smutno ☹

dejna3
autor
14. okt 2009

a kde sa všetci flákate?

inffinity
14. okt 2009

ahojky..hlásím se dneska Miška v postýlce v TV o5 fotbal 😠 jůůů že já se nechala ukecat aby sme tu druhou tv nechali u rodičů ☹

dejna3
autor
14. okt 2009

inffinity, nám tiež chceli dať naši takmer nový televízor, lebo si kúpili iný.. a tiež ma "niekto" ukecal, že načo 😝

ada11
14. okt 2009

katinka, aj Anet má strašne opuchnuté ďasienká, jedna stolička už presvitá skoro 2 mesiace a stále nie je prerezaná, hnusoba 😠

dejna3
autor
14. okt 2009

no teda, naši futbalisti sa môžu hanbiť - za takú "výhru" 😝 🙄

ada, čau 😉

ada11
14. okt 2009

dejna, predsa tu niekto je 😉

ada11
14. okt 2009

ja už pôjdem, lebo Anet je od 20,00 už 3.raz hore 😝