Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
18. okt 2009

kika, aj ty sa čoskoro dočkáš 😉 ani sa nenazdáš, ako to ubehne... fakt... mne to pripadá, že len pred mesiacom sme ju priniesli z pôrodky 😅

ika, onedlho bude aj ikuška oslávenec výročník - posledná z "našej várky" 😀 😀

hehe, ika - kika ..... som zvedavá, kedy si vás začnem mýliť 😀 😀 😀

kkiikkaa
18. okt 2009

veď aj to...ako to rýchlo uteká... //ja by som brala mať zase takých 19 🙂 // nejako rýchlo mi tie tt naskakujú...
a prečo tie bábätká nenosia bociany?! alebo chlapi!!! ja odmietam rodiť!alebo nech ma uspia...
ika-kika-gymnastika 😉 prečo by si sa mala mýliť?! ja som ešte len kinderko 2v1 😅

kkiikkaa
18. okt 2009

tých 19 som samozrejme myslela rokov 😀 (nie tt)
už idem fakt búvať, brú

ika8
18. okt 2009

dejna: áno, zachvíľu to čaká aj nás 😝 😵 😀 😀 😀

dejna3
autor
18. okt 2009

kika, tak to ja som pri sofi vymyslela lepší spôsob 😀 detičky by sa liahli z vajíčok, pričom ich výroba by ostala pôvodná... potom by sme len vajíčko 9 mesiacov opatrovali v teplúčku a bavlnke doma, nejakou sondou by sme ho živili a keby prišiel čas, tak by sa bábo vyliahlo 😀
a drahý hneď na to: no to si viem predstaviť, žeby sa na tie vajíčka predávali rôzne čiapočky a oblečka, aby sme si ich mohli fintiť 😀 😀
... len si skús predstaviť takú absurditu, že máš doma uložené mimi-vajce 😀 😀 😀

ja si ešte suším vlasy, tak tu pobehujem 😅

dejna3
autor
18. okt 2009

ika, aj ty ešte strašíš 😀

ika8
18. okt 2009

áno straším, ale práve sa chystám vypnúť PC a zaľahnúť 😔

dejna3
autor
18. okt 2009

tak dobrú, idem aj ja off 😔

felixko
19. okt 2009

ahojte,
dnes tu ešte nikto nebol, teda pardón dejna posl.príspevok o 00:53 😉 to ja som už hodinu zarezávala. Ninka včera zaspala až okolo 12hod.dokonca s tatinkom, čo nemá zvykom 😝 😀 teraz sme boli vonku na detskom ihrisku, pôvodný plán bol, že pôjdeme do mesta, ale zbadala hojdačky a vykrikovala hojda hojda, tak ma ukecala 😀 😀 😀 domov sme odchádzali s plačom,lebo by sa hojdala asi do večera😠 😠 😠 teraz kŕmi plyšákov knihami, pchá im ich cez hlavu a hovorí ňam ňam

dejna krásna tortička, išla som si oči vyočiť 😀 😀 😀

kika nerob si vrásky z toho, že budeš mať bábo v športiaku otočené proti sebe. aj my máme taký kočík a nevšimla som si, že by Ninka tým utrpela nejakú ujmu. keď sme ju tam prvý krát posadil,i bola taká šťastná, prekvapená a hlavne zvedavá, že ani nevnímala, že ma nevidí. ja som inak zvyknutá sa s ňou cestou rozprávať, tak určite vníma, že som s ňou. ak by sa bála, asi by to dala najavo. baby, zdá sa mi, že až veľa čítame a potom máme zbytočné obavy, myslím si, že ľuďom, čo žijú v nevedomosti je lepšie, lebo nemajú zbytočný strach ako my, čo vieme.

kkiikkaa
19. okt 2009

no ahojte, dnes som si po dlhej dobe poobede 2 hoďky pospala -super- akurát, že zas bude horšie zaspať večer.

dani, tá "výroba" detí sa ti/vám evidentne páči 😀 😀 😀 načo to meniť, že?! 😀

felixko, dík, asi máš pravdu. ale ak budeme mať druhé a nový kočík -tak určite už bude s možnosťou prehodiť rúčku. a s tým čítaním a vedomosťami máš pravdu na 100%!!!ja sa bojím, ako sa postarám o dieťa, či to príde samé, alebo sa to naučím (v živote som bábo neprebaľovala a pod.) určite to bude spojené s kopou stresu (ja som strašný nervák a stresák, keď niečo neviem, alebo mi to nejde). ale potom si poviem, že takú 15ročnú cigánečku to vôbec netrápi a (väčšinou) to dieťatko vypelhá.
o tehotenstve a o pôrode už tiež moc nečítam - je toľko rizík, čo všetko sa môže stať, hrôza pomyslieť. len si pozriem, ako rastie, koľko meria, čo už vie urobiť... a keďže stále v brušku tancuje, tak si hovorím, že jej je dobre 🙂

dejna3
autor
19. okt 2009

kika, hehe, komu by sa nepáčilo? 😀 😀 😀
čo nosíš oblečené? ešte zapneš svoju bundu? ja si budem musieť na zimu niečo kúpiť, ale potrebovala by som už aj teraz nejakú... lebo ja mám všetko také krátke mini bundičky, v ktorých, mi akurát tak na kríže fučí 😝 to isté aj pulóvre a tričká...
dnes som stretla albínku, ona tiež čaká mimi vo februári... a ja už viem, čo to bude 😉 nepôjdete spolu aj do porodky? 😅
a veru, aj tu na koňovi, nečítaj všetko, lebo ti z toho preskočí 😝 niekedy sa tu objavia také názory - že pomooooooc 😕 😲 😲 😲

sofia122
19. okt 2009

ahoj dejna aj ja prajem sofinke vsetko najlepsie k prvemu rocku.

dejna3
autor
19. okt 2009

mirka, dík 😉

sofia122
19. okt 2009

aj mi takto presne pred rokom uz sofinka bola na svete tak to strasne leti.

dejna3
autor
19. okt 2009

dnes nikto neponocuje? 😕

ika8
19. okt 2009

ahojte, ja som teraz zapla PC 😅

dejna3
autor
19. okt 2009

ika, aha čo som našla 😵 😵 😵 😵

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6418234

ika8
19. okt 2009

to si už ty odpovedala ako záujemca? inak na MM je veľmi veľa vecí s kyttinkou 😵

dejna3
autor
19. okt 2009

samozrejme 😀 😀 😀
ja viem, ale veľa vecí sa dá zohnať v hm - ku, tak nosí švagriná... ale túto súpravičku nemajú ani v obchode, ani na nete...

ika8
19. okt 2009

ja to nejak nesledujem 😅 tak neviem, čo kde majú 😕

ika8
19. okt 2009

takže sofi bude celá kittynková - aj gaťuše aj bunda??? 😵 ak ešte nemá, tak treba doobjednať 😀 😀 😀

dejna3
autor
19. okt 2009

ee, teraz dostala tepláčikovú súpravku 😉

ika, ako spávate? vetráte? už aby sme urobili tú detskú... sofi spí veľmi nedobre v tom vaku ☹ celú noc pomrnkáva, lebo sa nemôže v tom otáčať, tak ako by chcela 😝 odokrytú ju nemôžem nechať a ja potrebujem na spanie chladnejší vzduch... 😔

ika8
19. okt 2009

my sme dovčera spali pri otvorenom okne dokorán... včera bolo mínus, tak som nechala len ventilačku... ika spáva v čiapočke a vaku a je prikrytá jednou tenkou dekou a jednou hrubou dekou... cez noc sa budí iba máličko, oveľa menej ako v lete 😝 - ťuk-ťuk, dúfam, že za chvíľu nespustí končerto grosso 😝 😀 😀 😀

dejna3
autor
19. okt 2009

no to je práve problém, že sofi sa odokryje... takže je len vo vaku... čiapku si tiež neviem predstaviť, ako by som jej na noc dala, je na ňu dosť alergická 😠 😝
už len fakt rýchlo urobiť izbičku, kde jej bude teplúčko a my budeme vedľa vetrať 😉

ika8
19. okt 2009

ika vôbec neprotestuje, keď jej večer pre spinkaním dávam čiapku a potom ju dám do vaku... len si mrmle alebo sa načahuje za dverami... už si raz hrkla aj po čele 😝 😀 ... a odkopať sa nemá šancu, keďže je vo vaku, jedine sa krúti ako krokodíl a to si občas strhne deky... ale ja ju chodím kuk, až pokiaľ riadne nezaspí, potom je už pokojná a nevyhrabe sa 😉

dejna3
autor
19. okt 2009

tak sofi je asi akrobat, ale ona sa rozkope aj keď je vo vaku 😠 😠 😠 a krúti sa celú noc, takže vždy keď idem na wc-ko /čo je teraz často/ tak ju presúvam a zakrývam 😝

ika8
19. okt 2009

a neviem si predstaviť, že by zatiaľ ika nespinkala s nami v izbe... niekedy keď mrnká, tak iba tíško urobím šššššššš a ona sa upokojí a zaspí a nemusím k nej ani vstávať... a keďže máme iba dvojizbák, tak ani nebude mať tak skoro svoju izbičku... určite až nástupom do školy 😉

dejna3
autor
19. okt 2009

my máme tiež 2-izbák, ale postieľku jej dáme tak, že bude vlastne hneď vedľa... a dvere budú stále otvorené, takže, šššš môžem robiť aj ja 😉 do izbičky dáme aj válendu, lebo spočiatku asi budeme s drobčekmi možno spávať oddelene...

ika8
19. okt 2009

jáááj... my máme ďalšiu izbu cez chodbičku, takže takto by to nešlo ☹ a keď už budú krásky v izbe dve, bude im veselšie a isto sa zaobídu aj bez vás 😀 😀 😀 a daj potom vedieť, či to bude kráska a či krásavec... ale podľa mňa to bude kráska 😵 ... ale manželikovi ani muk 😵 možno do tretice to vyjde 😀 😀 😀

dejna3
autor
19. okt 2009

hehe 😀 😀 😀
no aj ja som zvedavá, aj mám ciťák, ale moc sa nespolieham, lebo ciťák minule zradil 😀

idem ešte kukenzi na you tube, tak som si oživila v pamäti tú pesničku od black sabbath, idem niekde pohľadať 😉
/včera ju spievali v češtine 😝 / inak aj dominika bola včera bohovskááá... a dnes to vyraďovanie ☹ nechápem, prečo karolínu 😕 ale čo už 🙄