Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
10. nov 2009

felixko, neprovokuj 😠 😀 😀
už som si povedala, že jej stačí čiapočiek 😅
ale sú fakt krásne... 😉

na mmb je na figu to, že ani nos nevystrčíš z domu a minieš prachy 😀 😀 😀

felixko
10. nov 2009

dejna veď to, do normálneho obchodu sa väčšinou vyberieš vtedy, ak niečo potrebuješ a na mmb stačí len zo zvedavosti nakuknúť, nemusíš ani nič potrebovať a nakúpiš len preto, že sa ti "to" páči

naša malá sa hrá s novými čižmičkami, hovorí si pritom toko-loko a ešte sa snaží obliecť si pančuchy, ale na hlavu, asi si myslí, že je to šál 😀 ozaj a naučila sa hovoriť svoje meno, volá sa Nana

lucia563
10. nov 2009

...a este ked mate internet banking tak hotova pohroma 😀 😀 😀 neviem ci sa smiat ci plakat ☹ ☹ ☹

Felixko, tiez sa chystam muzovi povedat, nech nieco skusi stiahnut, lebo 3 casti dokola cely den, to je uz na mna vazne moc 😉 ...len co sa zobudi uz krici Maja, Maja 😀 😀

ika8
10. nov 2009

ahojte, a večer sa tu už nedebatuje? 😕 vidno, že dnes celý deň pršalo 😀 my sme boli dve hoďky s ikou v telocvični a o 21.h dom ju dala spať a nevládala ani protestovať 😵 uvidíme, aká bude noc 😕 dnes toho moc nepojedla, ale zato večer o 19,30 stiahla 160ml mlieka a pred 21h stiahla rovnako... takže sa za celý deň dorazila aspoň mliekom 😅

baby, nedávajte tie linky na mmb, kto sa má na to dívať, veď viete, koľko berieme z UpSVaR 😠 😀 😀 😀 a fakt kombinácia netu a ešte aj internetbankingu je v tomto prípade vražedná 😝

inffinity
10. nov 2009

Holky kuk sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user... dělá to moje kamarádka a má je o hodně levnější než na sk MMB

inffinity
10. nov 2009

😀 😀 😀 a když už jste v tom tak i moje maličkost 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=82716

jen nic nevyrábím 😝 😝

dejna3
autor
10. nov 2009

inffinity - ďalší provokatér 😠 😀 😀

ika, musím sa o comp podeliť 😅 a to už ikušku trénuješ? 😀

ika8
10. nov 2009

inffi: zas už mmb 😠 😀 😀 😀 hoci cz

dejna: jasné, že už trénujeme, zatiaľ iba chôdzu po zemi, po lavičke, držanie na rebrinách a ťahanie ostatných detí za vlasy 😅. Ale medzi deťmi je spokojná, ide aj za tými, ktorých vidí prvý krát a vôbec nemá strach.. zatiaľ 😵

inffinity
10. nov 2009

včera jsem se mydlila dokonce i na aukci 😀 😀 😀 já už utratila penééééz 😎 😎

ika8
10. nov 2009

inffi: veď to... o tie peniaze ide 😠 😀 😀 😀

dejna3
autor
10. nov 2009

tak ťahať za vlasy vie dokonale aj sofi... vždy mi vytrhne taký chumáč 😠 😝 už jej aj tato dohováral, že či chce mať plešatú maminku 😀

inffi, v piatok asi dojdú almužny tak preventívne bloknem mmb 😀

inffinity
10. nov 2009

ale no..však v rámci možností..co nevydělám nemůžu utácet, ne.. 😎 😎 ale co se týče těch čepiček tak kukněte jsou u holek levnější a můžete si nadiktovat jakou chcete a cca za 10dní jedu do Ov tak by to mohlo být i bez poštovného 😉

ika8
10. nov 2009

mňa našťastie nekváka 😉 , asi je treba k tomu dlhé vlasy 😵 čo u nás nehrozí 😀 😀 😀 ale keď sedím na zemi, postaví sa za mňa a pláca ma po chrbte a ja do toho kecám "dobrá, dobrá" 😀 😀 😀 keď ma nikto nepochváli, tak to kompenzujem takto 😀 😀 😀
v nedeľu cez superstar som skoro odpadla... keď v telke začali tlieskať a výskať, tak ika začala tlieskať a vrieskať... a to ona nikdy nechcela robiť ťapi-ťapi-ťapušky a tlieskanie ju potom už nikto neučil... tak to prišlo samo, fakt vidno, ako začínajú byť teraz okolo roka detičky učenlivé 😵

inffinity
10. nov 2009

😀 😀 😀 chi chi to Michalka tedka má novinku ona nepláče ale stěžuje si...no dneska se na mě v obchodě lidi dívali..Miška začala a to se z kočárku ozývalo " ajajajajaj a dídídídíd ajajajaj " atd 😀 😀 😀 a naučila jsem ji řvát 🙂 šikulka jedna moje.. no tatínek nás moc nechválí..samé opičky ju učím 😎

dejna3
autor
10. nov 2009

😀 😀 😀 to máš teda dobré, praktický účes na túto dobu 😉
nás takto sofi "poháňa", keď sa trepeme domov na 4. poschodie a maharadžova dcérenka sa nesie 😉 väčšinou si ju prehodíme cez plece (vrece cez plece 🙂 ) a ona plieska rúčkami do chrbta a rehoce sa vždy na toho, kto sa vlečie za ňou s nákupnými taškami 😀 😀 😀
učia sa veru rýchlo a všetko opakujú, opičky malé... stačí, keď raz ukážem 😉

dejna3
autor
10. nov 2009

inffi, tak tie sťažnosti musia byť veľmi podarené 😀 sofi má odmalička - dedede - to keď spustí, tak je zle... to už je na vážno ☹

ika8
10. nov 2009

ika sa sťažuje ňaňaňaňa, ale strááášne nahlas 😵 😀 😀

inffinity
10. nov 2009

dejna je to perfektní..ona vykládá vykládá a když už ji to nebaví tak začne nenápadně dí dí dí dí..když nikdo nic tak zintenzivní a pak přijde ajajajajaj to už bych ji měla vzít to už je až až 😀 😀 ale je sqelá vůbec nepláče..co už je větší a nezlobí ji to bříško tak je to super 🙂 je pořád vysmátá 🙂

no nic holky jdu za těma mojima mazlíčkama do postele..dneska jsem vzhůru už od 7h byla jsem s Miškou u DR. mimochodem dobíráme ATB a ve čtvrtek budou výsledky tak snad ok..

pa pa dobrou noc 😵

ika8
10. nov 2009

idem aj ja už, ešte nachvíľu kuk TV... dobrú 😔

dejna3
autor
10. nov 2009

dobrú, inffi 🙂
to je sranda, ako si každé dieťatko nájde spôsob vyjadriť nevôľu... a ako to dokážeme identifikovať, aj keď ešte nevedia povedať, že sa im niečo nepáči...

dejna3
autor
10. nov 2009

idem aj ja, pá, dobrú 😉

inffinity
11. nov 2009

Aohjte,
Dejna mě úplně fascinuje to jak to ta maminka pozná všechno..třeba když Mišička pláče, tak vím proč, když pláče jinak taky vím proč..je to úplně úžasné jak se vlastně naučíme spolu komunikovat 🙂 a tatínek je z toho chudák jelen, tráví moc času v práci a netráví s námi tolik aby to taky věděl..ale vždycky za mnou příjde, jestli není Mišičce tohle a já mu povím že ne že tamto 😀 😀 je to paráda

dejna3
autor
11. nov 2009

inffi, aj ja som vedela rozoznať plače... keď chcela papať, spať, ísť na ruky a pod. 😉 teraz je to už trošku ťažšie... ale v podstate to nejak odhadujem 😀

bubinko83
11. nov 2009

baby,ktore byvate na vychode chcem sa spytat je tu niekde lekaren? Alebo kde je najbližšia?dik

inffinity
11. nov 2009

bubinko, lékárna je vedle srdiečka taková malá..

bubinko83
11. nov 2009

infinity,dakujem 😉

inffinity
11. nov 2009

Nemáš za co 😉

dejna3
autor
11. nov 2009

baby, to je počko, čo? 🙄 ja chcem aspoň trošinku slnečného svetla 😝 dnes je martina, keby aspoň nasnežilo 😔