Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
17. nov 2009

alicc, ty si priamo z TO?

alicc
17. nov 2009

ano som

dejna3
autor
17. nov 2009

v TO zatiaľ nič také nie je - aspoň teda neviem o tom 😕 v lete sme dávali stretká vonku - na lavičkách alebo v pizzerii... teraz v zime by sme sa asi nikam nepomestili 😒 jedine do kulturáku 😀

budeš rodiť v TO?

alicc
17. nov 2009

a myslím, že sa poznáme - máme spoločnú známu Ingridku, pozerala som tvoje fotky, malá je strašne zlatá. 😀

ika8
17. nov 2009

ahojte,
no toto??? myslíte mňa??? alebo sa nebavíte o mne? 😕

ika8
17. nov 2009

ale isto ee 🤐 veď nás je toľko 😉

dejna3
autor
17. nov 2009

ika, i tebe tentokrát asi nie 😉 ja už viem, koho alicc myslí 🙂
a odkiaľ sa poznáme?

ika, ty si mala tuším pred rokom termín 🙂 si pamätám - malú revolucionárku 😀

ika8
17. nov 2009

ano, presne pred rokom 🙂 ale krpcovi sa nechcelo do tej zimy 😀

ika8
17. nov 2009

idem od vás, čaká ma žehlička 😖 😝

katinka0000
17. nov 2009

ika: tak ikuska uz bude mat rok. moje nervy tak rychlo to vsetko leti.

dani ty si ani neuvedomis a druhy drobec bude na svete.

dejna3
autor
17. nov 2009

ika - to je teda "príjemná" spoločnosť na večer 😝 😀

kati, dúfam, že máš pravdu 😉

idem off, papá 😉

alicc
18. nov 2009

ahojte babulky.pekny den.
dnes bude asi fakt pekne -aspon teraz je príjemne. 🙂

inffinity
18. nov 2009

Ahojte holčiny..jak jste tu sponínaly to centrum mohly byste mi každá napsat do mailu jak byste si to představovaly? Co by tam všechno mělo být a tak? Co byste tedy vy osobně využily? Děkuji

rakosniicek@seznam.cz 😀 my tedka měníme vchodové dveře takže tu je zima jak v rusku 😖 😖

felixko
18. nov 2009

ahojte,
ja som sa pred chvíľou vrátila z mesta, bola som v robote zaniesť jeden papier, nemohla som sa odtiaľ dostať, lebo kolegyňa mi chcela všetko porozprávať a nakoniec som nevybavila v meste absolútne nič, čo som mala na lístočku napísané, lebo toho bolo dosť a musela som ponáhlať za malou, lebo ju strážila segra, ktorá išla do roboty.

infitity hádam niečo také ako MC plánujete zriadiť? napíšem ti do mailu ak bude čas moje predstavy 😀

jáj, tak sa mi nechce ísť s Ninušou von, lebo som sa náhlila z mesta, teraz ma nohy bolia, potrebovala by som oddych, ale drobec už zjavne potrebuje vyvenčiť, lebo už nevie, s čím by sa hrala

dandulik
18. nov 2009

katinka............a nemožem malej nijak ubížíť, ked jej dám aj to umeleé mlieko............lebo ona mi fakt to moje už nechce ťahať..........som znej zúfala............dávam jej ho len raz za deň......

kkkatarinkaaa
18. nov 2009

caute- dakuje za povzbudenie 😉 duam, ze to obdobie prejde aj u nas...ked mne to je tak luto, ked sa tak srdcervuco rozplace a tak jej padaju slzicky... ☹ 😢 jaaaj boze.... ale dnes som stretla v meste aj kamosku, ta mi tiez povdala, ze mala ma asi pomyleny den s nocou....no musim ju cez den castejsie budut a zabavat ju, aby nespinkala , lebo ona vydrzi cez den v pohode aj 5 hodin v kuse prespat....a v noci ledva ledva 3 hodinky....

dandulik- ja sice este neprikrmujem, ale myslim, ze tym UM nemozes babatku ublizit. 😉

inak, je skoda, ze materske centrum v TO nie je...

kkkatarinkaaa
18. nov 2009

felixko- to ano, je zlata a v podstate dobre babatko, len ako vravim, tie posledne 4 noci su take uplakaneee ☹ ale my si nejako poradime 🙂

teri3
18. nov 2009

materské centrum tu kedysi bolo, robila tam aj jedna moja spolužiačka zo SŠ, ale nakoľko som vtedy ešte nemala deti, tak som tomu veľmi nevenovala pozornosť 😕

dejna3
autor
18. nov 2009

ahojte 🙂

áno, MC už v TO bolo, volalo sa, myslím, Nezábudka... alebo tak nejak podobne... no nejak sa to asi nedalo hospodársky zvládnuť, bol tuším problém s financiami... viete, ako je to u neziskoviek 😒

dnes som sa konečne objednala na 3D do HC, tak budeme mať vianočné prekvapko 😉

dandulik, pokiaľ nellka už tvoje mlieko nechce ťahať, snaž sa čo najviac odsať a dávať jej hlavne MM... popritom, ak by nestačilo, pokojne môžeš dávať aj UM... my sme tak fungovali asi 2 mesiace 😉 nemám pocit, že by to malej vadilo a rozhodne to ani neublížilo

kkiikkaa
18. nov 2009

felixko, ja toho ani nechcem veľa kupovať práve preto, že hneď z toho drobec vyrastie a aj niečo dostane (teda dúfam!!! 😀 ). ale keď mali v tescu akciu, tak sme jej kúpili už aj väčšie bodynka - veď aj tak ich bude potrebovať. práveže na začiatok ešte nemá skoro vôbec nič ☹
pôrod je pre mňa najväčší strašiak na svete...
zubárku mám tiež veľmi "rada"

fakt je škoda, že v topíkoch nie je žiadne MC ☹ voľačo nevymyslíte?! 🙂

jáj, mne zajtra príde manželík, sa tešíme obidve 🙂 včera sa malá celý deň vrtela,kopala, kotrmelcovala... fakt od rána do noci (ja netuším, kedy spí). ale samozrejme akonáhle som zapla foťák, že zdokumentujem tie brušné tance, nastal kľud. a to urobí beťárka vždy! 🙂

ika8
18. nov 2009

ahojte,
už žiadne nočné hovory? 😕

dejna3
autor
18. nov 2009

ika čau 🙂
ja snorím na mmb 😀 požehlila si včera?

ika8
18. nov 2009

požehlila... aj ja snorím mmb a hľadám autosedačky... porovnávam ceny, snorím aj iné stránky a zisťujem kvalitu.. vy ste už kúpili? ika sa minile už nezmestila do vajka a taoki sme trpli aby neboli cestou policajti 😕

dejna3
autor
18. nov 2009

jejdá, ee, už sme dávno ani neboli autom, ale určite ju tam už nenarvem 😒 ja to furt odkladám, lebo vždy je niečo "dôležitejšie" a keďže auto nemáme, tak nám až tak veľmi zatiaľ nechýba... ale určite budem kupovať...

ja hľadám pre zmenu nejakú tehu bundičku alebo kabátik, lebo tento môj mám už dosť natesno 😅 som myslela, že do vianoc nejak vydržím, no neviem to odhadnúť... možno ani nie... ja som mala všetko úzke vypasované bundičky a kabáty 😝

dejna3
autor
18. nov 2009

ika, daj vedieť, čo si objavila 😉

ika8
18. nov 2009

vybrala som takúto, ale ešte stále snorím 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6764077
no ale riadna dražoba 😖

ika8
18. nov 2009

tak dobru 😔 😔

dejna3
autor
18. nov 2009

vyzerá fakt super 😉

dobrúúúú 😔

felixko
19. nov 2009

ahojte babule práve myslím na moju kolegynku, ktorá dnes ide na pôrod, dostane vyvolávačku, lebo jej princezničke sa nechce na svet. bola na umelom oplodnení a hneď na prvý šup sa im to podarilo.

naša Ninka je ako 100 čertov, naučila sa vyliezť na postel, na gauč, na nočné stolíky, stále musím byť v strehu, či niekde nie je vysadená a nespadne. hrúza. za všetko piští, plače...práve som jej pustila rannú rozprávku, tak mám chvílu frei

kkkatarinkaaa
19. nov 2009

ahoj Kati...my sme pre zmenu zasa este v posteli...teda Viki este buva...vstali sme o pol siedmej, na nase pomery super neskoro 🙂 napapala sa, trosku sme saskovali a o stvrt na 9 zalomila... ale zaspali sme az pred jednou v noci.....maska mala, o polnoci sa len rehoce a rehoce 🙄