Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
2. júl 2009

ahojte!

ika: o 22:30 tap-tap-tapusky? co ikuska nemoze spavat?

inak vsimli ste si, ze nazov nasej temy zmenili? uz nie su topolcany napisane velkymi pismenami. ☹

nico dneska zaspal vynimocne neskoro. az o 21:45, pretoze mi po ceste z prievidze spal. domov sme prisli nieco pred osmou. potiahol si takych 45 min. a 100 m pred nasim domom sa zobudil.

ika8
2. júl 2009

katinka: inuška chodí spinkať tak okolo 20h a budísa, resp. ju budím o 22.30h na papanie... chvíľku sa pohráme a potom do hajan 😉 teraz už spinká

dejna3
autor
2. júl 2009

tu som 🙂

dejna3
autor
2. júl 2009

katinka, práve som to teraz zbadala 😕

dejna3
autor
2. júl 2009

ale zmenili to tuším vo všetkých názvoch tém

ika8
2. júl 2009

ika sa zobudila, vonku robila mládež hluk 😠 . Vypila 100ml čajíku a ešte nespinká, iba ležká.

ika8
2. júl 2009

dobrú 😔

dejna3
autor
2. júl 2009

človek má niekedy 100 chutí im vynadať, že? len potom si spomenie, že sme boli takí istí, len to bolo už asi pred 100 rokmi 😝 😀 😀 😀

dejna3
autor
2. júl 2009

dobrú 😔

kkkatarinkaaa
3. júl 2009

sssimi- popozeram a uz neviem sice odkial ale asi ho kupime- poziciame aj my 🙂

bubinko83
3. júl 2009

ahojte,my sme chceli ist na kupko ale nejako sa nam zmraka 😠

bubinko83
3. júl 2009

ozaj boli ste už s detmi na kupku?

felixko
3. júl 2009

ahojte,
bubinko my sme na kupku este neboli, dnes sme Ninuške napustili bazénik, chvílku sa vyšantila a už spinká. teraz som na rade ja.

bubinko83
3. júl 2009

ja by som už tak radaa išla na to kupalisko niekedy.Ja davam malemu do lavora vodu a tak sa kupe.Jemu to stači,ale ja by som aj rada medzi ludi. 😉

felixko
3. júl 2009

bubinko aj ja som rozmýšlala, že by sme išli na kupko, ale nemám plavky 😀 musím si najskôr zohnať, teda vlastne aj jedny mám, ale také domáce na dvor, na kupko by som s nimi už nevyšla

ada ako ste na tom so spaním? my stále rovnako, dnes do rána bola hádam 10 krát hore. aj si cucla čajíku /konečne mi trošku vypije, stále ju nútim piť z flašky cez deň, tak si zvyká 😖 /, ale potom hladala cicik, lebo hrozil plač, tak to skončilo ako obvykle.

elen návšteva bola fajn, aj nabudúce, aspoň nám ubehol čas 😎 teda mne 😀 odo dnes sme v Urminciach, mangel ide prerábať svokre tú spálnu, včera som mu povedala, či netreba niekedy aj mne pomôcť, či vždy len mamičke ☹

baby, posťažujte sa aj vy na svoje svokry, nech mi je ľahšie 😠

felixko
3. júl 2009

labelka ani mne Ninka nechce spávať, Ninky sú asi takí malí nespavci 😝 😀 u nás sa vstáva okolo šiestej

felixko
3. júl 2009

ssimi aj ja som si musela dávať pozor zo začiatku na to, čo zjem. prvé dva tri mesiace mávala koliky. nemohla som jesť skoro nič. keď som si dávala pozor na stravu, malá bola fakt kľudnejšia. tak veľa trpezlivosti. teraz už spakujem všetko 😢

bubinko83
3. júl 2009

my sme boli na tom kupku a stretli sme sa aj s teri a Filipkom ,nefunguje im počitač ☹ Moj Filipko sa moc neokupkal pretože asi mu bola vodička studena ,plačkal tak sme šli von z vody.Ale za to na hojdačke sa mu pačilo a ked som ho odtial vybrala to bolo plaču.Normalne som nechapala ,tak som ho dala naspat a bolo dobre. 😵 Ale druhy krat to iste ,ale čo už ved som ho nemohla hojdat do rana 😀

ada11
3. júl 2009

felixko, u nás sa nič nezmenilo čo sa týka spania, len niekedy je to horšie, predvčerom sa budila asi každú hodinu, plakala, menila polohy o 106, no a potom prdkala, tak asi preto 😉 ja ti poviem, že teraz si pýta MM ešte častejšie ako predtým, normálne ma pri saní už trošku bolia prsia 😠 ale ešte vydržím, len tej čaj, či vodu, to je pre nás umenie vypiť. dávam jej priamo z pohárika, ale ak za celý deň vypije pol deci, tak to je už akože dosť ☹ dávam Anet vodu, ale bude mrnčať pokedy jej nedám cicik 😕

bubinko, tak teda na kupku 😉 prídi k nám pri činžiak a napustíme deťom bazén s teplou vodou 😀 a máme tam aj nejaké hojdačky, síce biedne ale máme 😉

sofia122
3. júl 2009

ahojte uz konecne mam pocitac.ako ste sa mali ked som tu nebola sofinka stratila dudel a namesto neho som dala druhy.nechcela vobec zaspat ,ale nakoniec o 21.00hod zaspala uvydime aku bude mat noc.ja som tiez chcela monytor dychania ,ale odhovorili ma ,ze naco si ho budem kupovat ,ze v rodine sa nic take nestalo tak som ho nekupila.dnes som bola u doktora SILESA a tam kde mala ordinaciu doktorka tak tam si sstrycky spravyli mali butik maju tam pekne vecicky aj som jej kupila.Budu mat,ze vraj aj na jesen oblecenie pre deti tak uvydim ci sa tam potom zastavim.

ada11
3. júl 2009

sofia, to fakt 😕

sofia122
3. júl 2009

ano fak .

katinka0000
3. júl 2009

ahojte"

ada: moj nico ma tiez niekedy taky problem s vodou. dneska vypil toho strasne malo. tak som mu dala viackrat mliecko. to mu chuti vzdy. no co, su to stale este malicke babatka. 🙂 🙂

bubinko: neviem, ci si to tu uz pisala. ako si dopadla na endokrinologiu? vysledky su uz lepsie?

bubinko83
4. júl 2009

kati maš IP 🙂

felixko
4. júl 2009

bubi 😉

ada no pre predstavu ti napíšem, ako vyzeral náš včerajší večer. Ninka zaspala od únavy o 19.30, už o 21.00 bola hore, vyspatá. ale plačkala, trela si očká, len nevedela zaspať. a to ani na rukách, v kočíku, v postielke, skrátka nikde. plač trval asi celú hodinu, zaspávali sme tak, že som ju pestovala, keď som prestala, začala ma kopať a vykrúcať sa, tak sme zas pestovali, keď som už myslela, že je v hajanoch, uložila do postielky, zas sa začala plaziť a boli plače. toto sa opakovalo ani neviem koľkokrát, len viem, že som bola spotená ako myš a bála som sa aj lahnúť. do rána papala len 3 krát, čajík si len cucla, a ďalej hladala mliečko 😔 a to som bola odhodlaná, že dnešnú noc vyskúšam nedať a pestovať, ale poviem ti, že som nevládala. mňa tiež bolia prsia z toľkého cuckania, doteraz bolo všetko ok a už ani nepíšem, kde sú moje trojky ako keď som bola tehotná? 😀

dejna3
autor
4. júl 2009

ahojte 🙂
jejdá, babulky, vy už chodíte na kupko 😵 my sme sa dnes chystali tiež, no akosi nám to nevyjde, máme toho tento víkend fakt veľa a nestíhame ☹

felixko, môj drahý je tiež už ceký týždeň mimo domu - príde sa len vyspať ☹ maľuje sa u babky, robí sa veľké upratovanie, objednali aj kontajner z MsÚ... a teda babka má riadne velikánsky dom, takže ani netuším do kedy ešte bude takto...

felixko
4. júl 2009

dejna ale nerobí to v rámci dovolenky ako ten náš 😀

my sme práve malú uspali, kukla som sem a ideme sa trošku vykupať v bazéne

dejna3
autor
4. júl 2009

my kvôli tomu chaosu u babky ani do bazénika nemôžeme ☹

felixko, ale zas drahý má dnes okrúhloviny a ja mu organizujem oslavu a netuším, ani kedy bude k dispozícii (lebo to nevie ani on) a na kedy mám pozvať napr, mojich rodičov 😠 🙄 ... škoda reči 😒

felixko
4. júl 2009

dejna tak si tiež dobre nasr...á 😖

dejna3
autor
4. júl 2009

tak veru, felixko 😝