Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
3. dec 2009

ahojte!

alicc: gratulujem k dalsej bambulke. 🙂

teri: no o druhej my isto nemozeme, lebo vtedy mi nicolasko este spinka. ja idem do mesta rano, lebo si chcem ist dat konecne zmenit doklady od ukoncenia VS, uz to bude skoro rok a este som sa k tomu nedostala.

katinka0000
3. dec 2009

felixko: tak drzim palce pri prerabke. stoji to vela nervov. ale na druhej strane je to super, ze bude vacsi. uz moze potom prist aj druhy drobcek. 🙂

dejna3
autor
3. dec 2009

alicc, jeeej, gratulujem k princezničke 😵 😵 😵

my tiež ideme zajtra do mesta, ale neviem, o koľkej sa dostaneme z domu 😉

sofia122
3. dec 2009

ahojte aj mi sa chystame do mesta ,ale okolo 15.00hod lebo sofinka do 14.00hod spinka.tak sa tam asi viacere stretneme na mikulasa. alicc aj ja gratulujem k cerke.

felixko
4. dec 2009

alicc ja čítam, všetci ti gratulujú k princezničke a ja že si už porodila 😀

bubinko83
4. dec 2009

kde ste všetky na namesti? 😉 My sme tiež planovali ist ,ale bohužial Filipko mal rano telpotu a kašlik tak sme išli k dokine a vyfasovali sme antibiotika takže super vikend mame pred sebou ☹ Ešteže maly je ako-tak v pohode nejak to nevnima.A dokina mu pozerala aj zubky a vraj nam idu všetky naraz teraz.Tak som zvedava čo bude dalej.Ale nech teda vyjdu ked maju a budeme mat pokoj 😉

dejna3
autor
4. dec 2009

hehe, a kde ste boli všetky? 😀 my sme prišli o štvrtej na námestie, aj s babkou a nikoho sme ani nevideli... ale bolo tam milión ľudí... potom som stretla len adkuto, tak sme sa poprechádzali, trošinku vykosili a išli domkov 😉

dejna3
autor
4. dec 2009

bubinko, filipkovi želáme skoré uzdravenie a nech ho zúbky moc netrápia 😉

sofia122
4. dec 2009

ahoj dejna aj mi sme tam boli.bolo tam pryserne vela ludi a tych kocikov s drobcami.bubinko nech sa filipko rychlo uzdryvy a nech ho netrapia tie neposlusne zubky.

alicc
5. dec 2009

ahojte babulky, dakujem ku gratuláciam. 🙂
včera sme boli pozrieť v meste aj my, ale bol to chaos stres a panika. poriadne sa nič nedalo vidieť. 😝
Filipkovi želáme skoré uzdravenie. 😅 😅 😅

labelka
5. dec 2009

ahojte...chcem sa len spytat ci neviete kedy a kde bude Mikulas 🙂 ...by som sla s Ninkou pozriet 🙂 dakujem

lucia563
5. dec 2009

Labelka, tak Mikulas bol vcera, to uz asi nestihate... 😉 ale ako tu konstatujete, ani nasmu Filipkovi sa nepacilo, z kocika nevidel, na rukach nechcel byt a chodit pomedzi milion ludi sa nedalo 😠

...teraz sme sa vratili z prechadzky, bolo celkom prijemne...v telke je Shrek, keby som bola vedela, tak mu to nahram, teraz pozera aspom ten ,,zvysok,,...

felixko
5. dec 2009

ahotej, aj my sme práve prišl z prechádzky, vonku je super, Ninka si trošku pospinkala, teraz už papá kukuričáky a stojí na nočnom stolíku. tatinka opäť nemáme doma už 3 víkend pomáha sestre na byte, konečne skladajú nábytok. už ani neviem ako vyzerá.Ninočka sa k nemu tak túli, keď príde domov, vidno, že jej chýba.

baby, nezabudnite dať čižmičky do okien, hádam na nás Mikuláš nezabudne 😀 😀 😀

dejna3
autor
5. dec 2009

felixko, na drobčekov určo nezabudne, len či si aj na nás spomenie 😀

náš tata je tiež furt preč z domu a keď príde, tak akurát rozmaznáva dcérenku svoju 🙂

labelka
5. dec 2009

aha...tak nic 😅 ...dakujem lucia 🙂

lucia563
5. dec 2009

Felixko a kde ste spacirovali?? 😉 😉 ci sme sa neobisli nahodou 😉 ...no nas ocino, to tiez je sviatok, ked ho mame doma, bud je v praci a z prace ,,taha,, na dom, aj teraz je tam... piatok sviatok, on maka, ale hadam to uz za chvilu skonci, a vianoce stravime konecne spolu, lebo toto uz fakt je moc... 😠 😠

felixko
5. dec 2009

lucia my sme boli len na sídlisku /bývame na Fku/, bola som lenivá ísť ďalej, tak sme krúžili koldokola.

teri3
5. dec 2009

lucia, včera sme ťa s ikou videli pri obchoďáku 😉 . Aj sme rozmýšľali, že sa na teba vrhneme, že poznáme teba aj drobčeka, ale sme sa obávali, že by si bola "mierne" šokovaná 😀 😀 😀

labelka, zajtra by malo byť čosi v tom OC Juh. Aďkina Martinka tam vraj bude aj vystupovať, tuším by to malo byť o pol druhej 😉

alicc, aj my gratulujeme ku princezničke - manžel bude rád, taký babinec 😀

dejna, Mikuláš ani na nás nezabudne, len sa uvidí, čo v tých čižmách vlastne nechá 🤐 😝 😀

lucia563
5. dec 2009

Teri ahoj, no pri obchodaku som aj zazrela nejaku skupinku s kocikmi, ale nevenovala som pozornost, zhanala som sestru 😉 😉 ale ako nic v zlom, kludne ste mohli, myslim, ze Teba z videnia poznam,a zda sa mi ze som Ta videla aj na BOJNEJ, ja som odtial 😉... rozmyslam nad Ikou...ale uz tusim viem 😉 ...

Felixko, ja som zas bola len na pesej popri stromceku a tak, byvame na Mexiku, ale asi uz len 2 tyzdne dufam 😉 😉

Filipco dnes vynimocne skor zalahol, tak idem asi kuk do bedne, co tam je, ale o takomto case hadam aj nic 😠

sofia122
5. dec 2009

ahoj teri ano tu na juhu-oc je mikulas zacne sa to o 14.oohod tak som to citala.a ako sa mate dlho sme sa nevydeli.a co drobec?

teri3
5. dec 2009

lucia, veď aj ty mne sa zdáš akási povedomá... 🙂 . Nabudúce ťa už isto ohlásim 😉

mirka, veru, už sme sa dávno nevideli, ale teraz už chodím málo do mesta. Filipko sa má dobre, včera mi normálne sedel v kočíku, inak chodíme von už bez kočíka. A ako sa máš ty aj so Sofinkou?

ika8
5. dec 2009

ahojte,
tak ika ešte zasa nespí... špacíruje sa tu v spacom vaku 😅 už je v tom macher

lucia: tak ja som nespoznala teba, ale filipka 😉

felixko
6. dec 2009

ahojte,
no ako baby, Mikuláš prišiel? my sme Ninke už večer dali čižmičky do okna, ale plakala, museli sme jej ich dať dolu a musela sa s nimi hrať 😉 potom sme ich potajomky premiestnili do kuchyne, kde si ráno našla dobrotky a varechu. bola úžasná, ako tam stála a vykrikovala od radosti. ja som jej pri ostatné dobrotky postavila aj flašku mliečka, tú si hneď vzala a utekala do spálne, popritom vykrikovala mňááám..keď dopila flašu utekala do kuchyne a ešte musela zbaštiť jedného brumíka.

katinka0000
6. dec 2009

ahojte!

aj my sme boli v piatok na mikulasovi, ale nikoho som nestretla. nico tam behal ako odtrhnuty z retaze. stale mikulasovi kyval, az by si rucku odtrhol. velmi sa mu pacilo.

vcera sme boli vo viedni. stretli sme aj mikulasa, pozreli sme vysvietenu vieden. nico bol zlatucky. bol dobry ako anjelik a mikulasa sa vobec nebal. stale ho hladal a kazdemu ukazoval, co dostal.
dnes mame velku oslavu. nico ma meniny. uz mam vsetko pripravene. mame pripravene pre nicolaska este jedno prekvapenie. sestra sa prezlecie za mikulasa a donesie mu darcek. v nasej izbicke si nasiel v cizmicke balicek rano a to bolo radosti. sice som mu tam dala len ovocie a brumika, ale on sa tesil z toho, ze mu to doniesol mikulas.

bubinko: filipkovi skore uzdravenie zelame!

nada.hope
6. dec 2009

Ahojte maminky,..................dodatocne zelame vsetkym oslavencom vsetko naj ci k narodeninam, alebo k vymesacnikom,................my dnes tiez mame vymesacie a Ninka nam prave od vcera zacala sama chodit, zatial je to iba par metrov, ale sama sa z toho tesi, ze moze ist niekam po nozinach aj bez nasej pomoci,......je to uplne uzasne sledovat pokroky malych drobcov.............................. 😉

dejna3
autor
6. dec 2009

ahojte 😉

sofinka dnes dostala tiež kopu dobrôtok, veľmi sa z toho tešila, chcela ochutnávať všetko rad radom 😀

nicovi gratulky k meninkám 😵 😵

ninočke od nadi gratulky k prvým krôčikom 😵 😵 aj k výmesačiu 😉

sofinka dnes tiež konečne urobila svoje prvé krôčiky, tiež prešla len kúsok, ale keď zistila, že šla bez pomoci, tak sa veeeeľmi z toho tešila 🙂

my sme si teraz večer s drahým dopriali "sladkého mikuláša", urobila som palacinky, takže sme sa prejedli, a teraz odfukujeme pri telke 😀

alicc
6. dec 2009

ahojte ,
my sme sa pred hodinou vrátili z Blavy, boli sme na balet (Alicka a ja)Luskáčik v novom národnom divadle. Bolo to krásne, hudba, kostými, scéna, baletky v krásnych sukničkách.... 🙂 🙂 🙂 Normálne som uchvátená a fakt máme z toho zážitok. 😀 😀 😀

felixko
7. dec 2009

ahojte,
dejna Ninka je presne taká maškrtnica ako Sofinka, chcela koštovať všetko rad radom, ale nebolo to už o chuti, len by jej oči jedli, všetko bolo mňááám.

baby, to počko dnes vyzerá hrozne, kedy už nasneží a začne poriadne mrznúť? nech máme pekne vianoce. musíme si to vymodliť 😉

bubinko83
7. dec 2009

dejna Sofinka ešte sama nechodi? Som mylsela že ano. 😉 Ved ma čas aj tak.Nič nezmeška.Aj naš Filipko začal sam od 13 mesiaca.Ja som sa prave pytala dokiny dokedy maju povychadzat všetky zubky a ona že troch ročkov.Takže super neni sa kde nahlit a mylsim že ked idu zubky všetky naraz nieje to moc prijemne ani pre to samotne dietatko.Ale samozrejme su to všetko veci ktore my nevplivnime a musime sa drobčekom prisposobovat. 😵

felixko,aj naš Filipko chcel všetky sladkosti rozbalit hned,ale najviac ho zaujali kinder vajička 🙂

ada11
7. dec 2009

aj my prajeme dodatočne všetkým oslávencom všetko naj, taktiež gratulujeme dvom slečnám k prvým krôčikom 😉 chorým prajeme skoré uzdravenie a zdravím aby sa nenakazili 😉

my sme včera boli na Juhu, lebo Maťka tam vystupovala zo ZUŠ-ky. Aj Anet dostala od Mikuláša balíčky, ale našla si tam kašu, výživy, kekse a pod. - sladkosti jej nedoniesol, veď pokým nepríde na tú chuť, tak ju to nepokúša. 😉 ešte sa napapá takých vecí dosť a má super učiteľku - Maťku 😀
čo sa týka toho Mikuláša v piatok, tak podľa môjho názoru to nebolo nič moc 😉 lepšie by to bolo ak by prišiel na koči, tak by ho videlo viac detí 😉

bubinko, neboj tie zúbky výjdu, väčšina už do 2 rokov 😉

tak ja už prchám, lebo zase ideme na hudobku .papapa 🙂