Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

bubinko83
4. júl 2009

no my sme boli na tom kupku v banovciach a bolo super a aj Filipkovy sa pačilo,pospal 2 hodky v kočiku takže som si aj oddychla. 🙂 Kupili sme mu take ako keby plavacie koleso ale mato to spodok vyplneny takže je to bazenik(jak madar som to vysvetlila ale nevadi 😀, vy ste inteligentne)Tak sme mu tam dali do toho jeho bazenika vodu a sa tam vyčlapkal pekne.Potom ale zostal nejaky nervozny,ale mylsim že su to zubky zase.Cele tie horne dasna ma spuchnute ☹

bubinko83
4. júl 2009

ide titanic o osmej takže bude "romantikuš" večer 😉

ellen
4. júl 2009

cafte baby.. ja nahovaram na kupko aj mojho muza, hadam cez dovolenku, ked uz budeme obaja doma... no uvidi sa... ale ja by som isla aj po robote, len malu teraz nosime na bojnu, takze je to komplikovane... (a to mi musite dat za pravdu, ze mam odvahu, lebo ja som slon celulitidovy...) 😅

katinka0000
4. júl 2009

hojte!

ako ste prezili tuto krasnu sobotu? my sme sa pred chvilou vratili domov, takze zase pracovne. ale nicolasko bol s nasimi na den topvaru a potom este isli na ryby. 2-krat bol dnes v bazene, takze o program mal velmi dobre postarane. teraz spi ako zarezany.

dufam, ze zajtra bude rovnako pekne ako dnes. uz sa tesim, ako sa budeme spolu kupat.

dobru noc!

inffinity
4. júl 2009

Ahojky.. 😉

já jsem se asi tři hodky procházela s malou po venku a spálila jsem se 😠 no ale tak fajně že to vypadá i když jsem svlečená že mám stále na sobě tílko 😀 😀 😀 😀 jůůůůůůůj to bude noc 😖 😖 fičím do postele pa 😅

nada.hope
5. júl 2009

Ahojte zocharecky 😉
................rada neprerabajte kupelnu!!!! 😝 😝 😝 , ja som sa nechala dobrovolne nahovorit a teda uz nikdy viac, mam v byte bordel, snazim sa umyvat podlahu kazdu chvilu, kvoli malej, ale je to zbytocne ☹ 😠

Inac ako sa tu mate? tak kedy bude opravny termin na to stretko? Dufam, ze to stihnete zorganizovat skor nez pojdem v auguste do roboty, lebo potom by som tolko casu nemala 😉

bubinko83
5. júl 2009

nada aj my ideme prerabat cely byt komlet okna,jadro,podlahy.............ale medzičasom budeme u mojej maminy byvat takže v pohode 😎Inak si to neviem predstavit,ešte že mame takuto možnost.Potom sa nastahujeme až do prerobeneho noveho bytiku 🙂

ellen
5. júl 2009

cafte.. to je teplooooooooooo ☹ az sme vsetci unaveni... ale nevadi.. bazen nachystany, len aby neprisla burka...
my sme vcera poobede boli na bojnej na babici.. jaaaj, bolo super, mala bola hotova z "pipy" pstrosa, skoro ho nahanala pri plote, vobec sa nebala... no a prasiatka, kaciatka a srnky (volala "havo, pod sem..."), chcela mu dat za hrst (jej hrst) travy, esteze sme nedovolili, lebo by sme nemali prstiky.. 😅
ocino isiel napustit vody do bazena, asi sa tam nalozi aj on.. ako kapor... 😀
ja som tiez zvedava na ten opravny termin, aj ked neviem, kde bude Barborka tento tyzden, lebo zas sa to nejako miesa so svagrovymi detmi... (je tam dobre "i,y"???)... ale dajte vediet, ked, tak dobehnem na skok aspon ja vasich drobcov okukat... 😉

felixko
5. júl 2009

ahojte,
super počasíčko, idem využiť situáciu, že malá spinká, lebo je hore od 5.40 a šupnem sa do bazéna. ja mám normálne dovolenku keď som u našich. paráda. včera večer sme grilovali, malá vyprávala na terase o106, sme sa na nej nasmiali a vcelku dobre na naše pomery zaspala a spala.

baby v čom spávajú vaše deťúrence teraz v tomto počasí? ja som dnes malej nechala len body s krátkym tričkom a mali sme otvorenú vetračku, zakrytá nebola, lebo ona celé noci cestuje, tak to nemá zmysel zakrývať ju, ale myslím, že zima jej nebola, stále bola spotená

elen naša malá vola na psov že ugo, neviem prečo, ale tak si ich nazvala 😀

nada, bubinko naši minulý rok prerábali kuchyňu a potom okná v celom dome, mama bola z toho už zúfalá, lebo ešte chodila počas prerábky aj do roboty a binec bol fakt v celom dome, strašnéééééé

dejna3
autor
5. júl 2009

babyyy, tak my sme prerábali komplet celý byt za pochodu (tým myslím, že sme tam už bývali) 😝 😝 😝 😝 😝 ... tiež sme sa pôvodne mali nasťahovať do prerobeného, no situácia sa zvrtla inak 😒
to by som vám teda vedela rozprávať.. len pre ilustráciu: 3 týždne som fungovala nasledovne: večer sprcha u rodičov, naniesla som si nočný krém, a šup ho k nám do "bytu" a do postieľky... ráno som sa pobliekala, wc-ko sme, chvalabohu, mohli používať... čistenie zubov, umývanie tváre a make up až v kúpeľke v práci 😀 😀 😀 😀 😀 chodila som vtedy veľmi skoro do roboty, po tme, aby som nikoho nemusela stretnúť 😝 😀 😀 😀 😀 kolegyne mali vtedy zo mňa show 😀 a vedúci nechápal, ako to, že som o 6,15 v práci, keď inokedy som chodila na ôsmu 😀 😀 😀

dejna3
autor
5. júl 2009

felixko, sofi spáva zatiaľ v overalčeku s dlhými rukávikmi aj nožičkami, tiež celú noc cestuje a nie je zakrytá... krátke som ešte neskúšala, zatiaľ sa mi zdá, že je v pohode 😉

ika8
5. júl 2009

aj ika spáva v noci v overalčeku s dlhým rukávom aj nohávom 😅 a niekedy ju ráno musím prezliekať, lebo je dopotená. cez deň (aj teraz) spí iba v bodynku s krátkym rukávom a dávam jej (ale skôr na bavenie) plienočky. ale na sebe ju nemá nikdy 🙂

ellen
5. júl 2009

kupanie sme stihli medzi dvoma burkami, pridam foto 🙂 obliekali sme BAbu v izbe a zahlasila "mam kako" a pocikala nam perinu... ale zato mame hole fotky...
😀 mala teraz rozprava "bude bum-bum (burka)", upratuje kocky, no ona v poslednej dobe vsetko upratuje, utiera, zameta...
no a zas to nejak hrmi...

nasa spava tiez v overale s dlhymi rukavmi na vsetkych koncatinach, ale nepoti sa, mame otvorenu ventilacku, niekedy aj pootvorene okno, spi na opacnom konci izby ako je okno a intenzivne odmieta vankus a perinu, zato "Katku"-babiku, nie... 😀 a dnes este pre istotu nespala, lebo sme prekvapivo spali do pol deviatej... tak uz to ani neskusam, lebo uz je dost hodin...

inak, my mame hody, ale tu v dedine sa nic nedeje, ziadna aktivita, iba kolotoce, ale ani pocut ich nie je... ani neviem, ci ich stihneme, ked je dnes take blaznive pocasie, kazdu chvilu hrmi...

felixko
5. júl 2009

elen tie hody si pamätám, ako sme chodili k babke na zákusky a vykúkali, či už sú postavené kolotoče 😅 jáj pekné časy a ešte keď sme boli s tvojou babkou na viking lodi, chcela by som sa vrátiť do tých detských čias 😲

ja som sa dnes ledva ledva stihla okúpať, ale trochu som sa poopalovala. Ninka má toľko zážitkov, dnes sme sa zase kúpali, boli v pizzerii, tam sa hrala s kopou detí v detskom kútiku, teraz išli na školský dvor so psami...no ak mi neprespí celú noc 😢

ika8
5. júl 2009

felixko: a nešlape ninka na DURACEL? 😕 😀 Toooľko energie 😀

ellen
5. júl 2009

felixko, tak to si ja uz nepamatam, ja uz si pamatam len ze sme prevozili kvantum penazi, mali modriny od kolotocov, ale najdolezitejsie bolo, ze sme videli "ich"... (chalanov, co sa nam pacili a nevenovali nam ani minimalnu pozornost... 😀 ) jaaaaaaaaaaj, jak je to dobre, ked mam toho, co o mna stoji... (ale to boli len take detske lasky, za tym mi luto nie je 😵 )

Barborka je K.O.... nespala cely den, poslednu hodku uz bola unavena a z toho poriadne mrzuta, ale vzali sme ju ku kolotocom a dostala aj kornutok od zmrzliny. ani sme ju nekupali (ved sa kupala poobede 😅 ), len sme ju ledva prezliekli, uz nic nechcela, ani ruky zdvihnut a mliecko/kakao a sup do postele... este som sa vratila po flasu a zvestovala, ze vypila celu a ako som vysla z dveri, uz aj bola tuha...

manzel s mojimi rodicmi a krstnou isli na pifco, ja chrumem kukuricu varrenu... mnam... (P.S. to bude zajtra v robote katastrofa... 😅 😕 😀 )

kkkatarinkaaa
5. júl 2009

ahojte...nieco som prave objavila, kuknite si-sice sa to uz vas az tak netyka-teda zatial 🙂 - ale stoji to za to, je to strasne zlate.....
http://www.wimp.com./partlyclaudy

kkkatarinkaaa
5. júl 2009

jaaaaj omyl 😒 😠 😖

kkkatarinkaaa
5. júl 2009
ika8
5. júl 2009

kkkatarinka: je to krááásne 🙂 🙂 🙂

ika8
5. júl 2009

ja to vravím stále, že každý je iný a že detičky si vyberajú nás a nie my ich 😀 😀 😀

dejna3
autor
5. júl 2009

katarinka, to bolo super 😵 😵 😵 sme to kukali s drahým a nasmiali sme sa 😀

dejna3
autor
5. júl 2009

ika 😵

nada.hope
5. júl 2009

NO tak my nastastie mame byt prerobeny, len ta nestastna kupelna a teda chvalabozku, ze dedko s babkou byvaju nad nami a nemusime daleko do sprchy, aj malu okupat, len vybehnem o poschodie vyssie a som vo vode 😀 😀
Nastastie zachod mozeme aj my pouzivat, neviem ako by sme fungovali bez neho 😀 😀 😀 serblik zatial nemame 😀
Ninka spava v bodinku iba s dlhym rukavom, a inac ma nozicky hole, pardooon ma ponozky. Dnes toho za cely den prespala az 30 minut 😝 a po kupani zaspala ako keby som ju hodila do vody. 😉
Babule kedy ste zacali pouzivat sportak, ja o nom zacinam uvazovat, aj ked neviem ci to nie je este skoro, predsalen zajtra ma Ninka presne 5 mesiacov a sediet este nesedi, aj ked by veeeeeeelmi chcela 🙂

ika8
5. júl 2009

nada: my sme este vo vaničke... ja sa nejako neviem rozlúčiť... ikuška krásne sedká už aspoň mesiac, keď chce sedká, keď chce spinká vo vaničke... zatiaľ to funguje len neviem do kedy 😒 ja by som brala vaňu a nie vaničku ako pre vietnamské bábo ☹ . Takže moja rada: pokiaľ sa Ninka vmestí do vaničky, využívajte ju... nie je istota, že navždy bude chrbtica OK ale prečo tomu kriveniu ešte pomáhať 😝 - to je môj názor, isto ti ešte baby niečo odporúčia a rozhodnutie bude aj tak len na tebe 😉

katinka0000
5. júl 2009

ahojte!

danulik: naaaadherne fotocky!

aj nas nico sa hadze dozadu, ked sa mu nieco nepaci. je to riadny vymyselnik.

dneska sme sa vybrali na vylet. isli sme na duchonku (ak to niekto pozna), ale ako sme vysli z auta, tak po par krokoch zacal prsat. potom sme sa premiestnili k druhemu jazeru a tam tiez prsalo. tak sme isli len na zmrzku a utekali smutni domov. ale doobeda sa nico kupal v bazeniku, tak aspon doobedie nebolo uprsane.

katinka0000
5. júl 2009

prepacte za moj prispevok. nechtiac som ho vlozila sem a mal patrit do temy augustoviek. 🙂 😉 😀

katinka0000
5. júl 2009

ellen: barborka je v tom bazeniku zlatucka. 🙂

kkkatarinkaaa: fakt nadherne.

nicolasko tiez spava v body s kratkym rukavom a holymi nozickami. zakryvam ho len tou velkou plienkou a aj tak mu je teplo. balkon mame samozrejme otvoreny. on je neskutocne teplomilny.

nada.hope: ked ninka este nesedi, tak ju do sportiaku este nedavaj. je to skoro.

dejna3
autor
5. júl 2009

nadi, ja by som so šporťákom tiež ešte určite počkala 😉 ... sofinka išla do šporťáka, keď mala necelých 7 mesiacov (presnejšie 6m 3t), v hlbokom bola už takmer na doraz, ešte sama nesedela, iba podopretá, ale začínala moc špekulovať - tak aj kvôli trakom to už bolo vtedy bezpečnejšie v šporťáku...

ika8
5. júl 2009

dnes idem nejak skoro do hajan... tak dobrú 😔