Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
11. feb 2010

jáj, babuľky, ste zlaté 😵 😵 😵 kľudne pokračujte 😀 😀 😀
no, je to určite hlavne o pocite, pribrala som našťastie zatiaľ podstatne menej než pri sofi, ale veď si istotne všetky spomeniete, aké nemotorné sme boli ku koncu tehu 😅

ika, tak aj vy ste už boli pod nožnice? 😉 a dala si ikuške skrátiť aj tie kučery zo zadu? 😕
my sme zatiaľ vždy obišli len s ofinkou...

kati, čauko - neprezradím 😉 ale veď čoskoro sa to už dozviete 🙂

felixko, teda segry sú riadne "bosorky" 😀 😀 😀 a s tou matrikou - ja mám tiež veľmi pozitívnu skúsenosť - ohľadne vybavovania TP - úradníčka mi bola ochotná v priebehu zopár minút vybaviť záležitosť, ktorá pracovníkom
na katastri trvala asi 60 dní, vrátane buzerácie 😝 😠

ika8
11. feb 2010

dejna: padli za obeť všetky vlasy 😝 predpokladám, že dokedy bude bez čiapky, tak zasa budú aj kučery 😅

katinka: aj dedko keď zbadal iku, povedal aký pekný chlapček.. fakt sme sa nemohli na ňu vynadívať, je úplne iná 😵

katinka0000
11. feb 2010

ika: ale nie, je fakt hrozne zlata. vlasky jej dorastu a v lete jej budes robit chvostiky. 🙂

dejna: jasne, ze sa dockame. ved april je uz zachvilu tu. kolko kg si teraz pribrala? isto nie si ziadny tucko. 🙂

sofia122
11. feb 2010

ika mala je zlata a vsimla som si ze mate tie iste papucky co sme kupili pred 2dnami sofinke.dnes jak snezilo ale sa to aj topilo dufam,ze sa to nezacne topit naraz to by bolo strasne.vcera sme boli vonku sofinka utekala a spadla cela do bacoryny keby uz boloteplejsie.uz by bolo lepsie aj pre nase deturence.

ika8
11. feb 2010

jaaaj, mirka bodaj by si mala pravdu a bolo by už teplúčko - stačí 25stupňov 😵 to obliekanie drobcov je zničujúce 😝

ika8
11. feb 2010

aj ty si kúpila papučky v tehotke? my sme mali aj menšie a osvedčili sa, tak sme teraz kúpili 20 🙂

sofia122
11. feb 2010

ano kupili sme ich v tehotke mi nosime 18-19cislo.a kolkatku ma ika nozicku?

sofia122
11. feb 2010

sofia tak zacala cil plakat jak keby sa niecoho bala zobrala si krabycu aj s kremom co nam doktorka dnes dala na koznom a nechce ju pustit tak sa hra.je tostrasne.mas pravdu ika staci 25stupnov ty drobci sa v zimnom obdoby velmi zle pohybuju a clovek ich stale musi obliekat vyzliekat strasne.

ika8
11. feb 2010

19 sú už len tak-tak /tie má u babky/ a tak sme teraz domov už kúpili číslo20

sofia122
11. feb 2010

tak to ano nam su 19 este trochu velke.ika chcem sa spitat kedy planuje te druhe babo?mi ked sofinka bude mat 4-5rokov.

katinka0000
11. feb 2010

ika, sofia: aj nico ma take papucky, len samozrejme nie ruzove. 🙂

sofia122
11. feb 2010

tak chodime nakupovat do toho isteho obchodu.aj mne sa tam luby vyber topankov pre deticky a predavacka je velmi ochotna rada tam nakupujem

inffinity
11. feb 2010

sofia v tehotke? tam je moc prima paní 🙂 taky tam chodím, minule jsem tam Mišičce koupila bryndáky s tygříkem 🙂
mimochodem tedka jsem ji uložila 😒 spala od 20 do 21 a až tedka zalomila, chjo.. ☹

sofia122
11. feb 2010

inffinity ano v tehotke.no zas moja sa pre pol hodinou zobudila s krykom a nechce nejako zaspat.vcera v noci sa zobudila len 1krat tak som sa celkom dobre vyspala a dnes mi to vynahradza aj za ten vcerajsok.

dejna3
autor
11. feb 2010

kati, no pohybujem sa tak na + 9 až 10kg... takže pokiaľ to už nejak extrémne nepoletí hore, budem veľmi spokojná 😉 som sa bála, že zas naberiem 19 - 20 kg 😝 😝

dejna3
autor
11. feb 2010

aj my máme také papučky, ale béžové, ružová ani červená vtedy farba vtedy nebola...

sofia122
11. feb 2010

dejna tak to si na tomdobre skoro ako ja ked som pribrala 8kg nie moc ale ze som mensej postavy mala som co robyt.si na tom vyborne.

ika8
11. feb 2010

mirka, ja radšej nič neplánujem 😉

inffi: ika spinká od 21,15 a už dvakrát plačkala 😕 včera sa iba napapala nejak po polnoci a ani raz okrem toho sa neozvala 😵 takže dnes je to o niečom inom 🤐

katinka: no nico by bol dosť smiešny v ružových papučkách - a keď sme už pri tom, koľkatku má nohu ten tvoj chlapina? predpokladám aspoň 22 😕

inffinity
11. feb 2010

No já jak jsem šla rodit Mišku tak jsem měla 65kg 😀 a asi 14dní - 3týdny po porodu asi kolem 47kg 😖 😖 ale už jsem to zas dohnala na svých 53 😀 😀 😀 tolik cukroví jak letos přes svátky jsem snad ještě nesnědla..

ika no mi toto Miška tedka dělá už třetí den.. jen včera pěkně spinkala..

jinak jsem přemýšlela že bych Mišku zkusila strčit fdo chodítka, takže bysme taky potřebovaly koupit papučky 😅

sofia122
11. feb 2010

tak ja uz musim koncit sofinka nezaspala a cil ju mam tu na rukach.dobru noc prajem

inffinity
11. feb 2010

dobrou 🙂

ika8
11. feb 2010

mirka: ika už je v našej posteli, už plakala 5x 😝 😖 ... tak dobrú 😔

dejna3
autor
11. feb 2010

mirka, dobrú...
tak naša herečka zaspala len pred chvíľkou, vyše hodiny sa vykecávala v postieľke - lebo si u babky schrupla na hodinu - asi do ôsmej 😝

inffinity
11. feb 2010

no ika to já už ani neříkám že je v naší posteli..to je samozřejmost.. 😀 😀 😀 kolikrát se ani nenamáhám ji dávat do postýlky 😝

teri3
11. feb 2010

dobrúúú 😉

ahojte, tak my sme dnes boli večer na návšteve a Filipko sa mi zdal akýsi horúci a doma som mu (už ako spiacemu, lebo inak sa nedá) odmerala teplotu a má 38,3 - pod pazuškou 😖 . Tak pôjdeme zajtra pozrieť mudru, nerada by som cez víkend letela na pohotovosť 😒

ika, počuj, tá Tvoja modelka s tými vytrčenými rebrami je "in", teraz letia také typy 😀 . A kdeže pracuje taká zázračná kaderníčka, čo Ti ostrihala dieťatko? Totiž si to dosť dobre neviem predstaviť pri tých našich šidlách a chcela by som dať Filipka ostrihať. Už sme ho raz strihali mašinkou, ale radšej by som ho dala normálne. Tiež bol vtedy taký iný... 😉

dejna, pekne sa držíš s kilečkami 🙂

karinka, vitaj 🙂

katinka, na Nica som zvedavá v tej maske

teri3
11. feb 2010

ozaj baby, ako ste na tom s tréningom na nočník, ja som tam predvčerom Filipka po raňajkách posadila a vydržal tam hádam aj 10 minút, medzi tým sa asi tak 15x postavil a zase si sadol, ale musela som mu dať všetky možné knižky 😅 . Nočník síce zostal prázdny, ale na prvý krát celkom fajn, teda tak serióznejšie, lebo on tam veselo vysedáva, ale oblečený 😀

ika8
11. feb 2010

teri: strihala ju pani na stanici, je tam aj detské kaderníctvo.. ika sedela na mne, držala som jej ruky, stále som na ňu musela rozprávať a tatino listoval pred ňou v časopise, lebo už nechcela vôbec držať 😝 pani to zvládla bravúrne, ja by som sa bála, že jej odstrihnem ucho alebo vypichnem oko, ako sa stále metala a chcela jej vytrhnúť nožnice z ruky 😝 .
a to, že má filipko teplotu, ma mrzí... snáď to rýchlo prejde

ika8
11. feb 2010

a ika tiež sedáva na nočníku v gaťach 😉 vydrží snáď 10sekúnd 😖

dejna3
autor
11. feb 2010

teri, nech filipkovi teplota prejde 😉
ika, my sme sofi dávali strihať cca pred 2 týždňami.. postup podobný, až na to, že kaderníčka sa jej doslova "vyšantila" na ofinke... má ju takú modernú, prestrihanú nožničkami cik - cak, aby ju nemala zarovnanú jak rumburak 😀
ja by som si tiež netrúfala strihať je sama.. jednak by mi to dlhšie trvalo, nebolo by to pekné a ofinku nám aj tak strihajú grátis 😉

ika8
11. feb 2010

felixko: ten sunar complex majú v kauflande v akcii za 7,89 od soboty... je tam napísané rôzne druhy, tak snáď pochodíš lepšie 😵