Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

teri3
13. feb 2010

babuľky, ďakujem 🙂 . Dejna, som zvedavá, ako to budeš zvládať s oboma drobčekmi. To, že to budeš zvládať, o tom nepochybujem 😎 . Mirka, aj ja už som uvažovala nad cvičením, ale to by som chodila do mesta a to by bolo minimálne dve hodiny, ak nie viac...ale teraz ešte čakám na nejaké tie vyšetrenia a potom sa uvidí. Ale to už bude marec a isto aj viac slniečka 😵

to s tým sánkarom je strašné a smutné 😔

inak skoro som zabudla, Filipko sa dnes tvári akože nič nebolo - takmer normálne papá a po teplote ani náznak (len podľa môjho "testu")

dejna3
autor
13. feb 2010

biatlon veľmi nemusím, ale môžeš priebežne podať info 😉 medaila určo poteší 😵

ika8
13. feb 2010

a kvôli takým zraneniam nemusím sánkovanie, boby a nehovoriac o skeletone 😖 kto toto mohol zaradiť na olympiádu? veď tam ide stále o krk, a to doslovne 😝 😠

tak už máme to zlato isté 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som taká šťastná 😵 😵 😵 😵

ika išla teraz spať, asi chcela vidieť ten závod 😵

ika8
13. feb 2010

švédky sklamali, neboli ani v prvej desine... nemky tiež pohoreli 😉 a to nám vyhovuje 😀 😀 😀 nemusia všetko "zožrať" veď majú toľko titulov a medailí a ešte budú aj ďalšie preteky, tak tam si môžu niečo ešte uchmatnúť. Ale nebolo by zlé, keby aj kuzmina ešte zabojovala. Veď teraz musí byť riadne medailovo napašmaná 😵 😵 😵

dejna3
autor
13. feb 2010

no šak, keď mamina kuká, ona bude spať? 😀 😀
super, prvá medaila 😵 😵 😵

bože, ale je to fakt strašná tragédia, taký mladý chlapec 😔 na ruskom programe ukazovali celý záznam, ako vyletel z tej dráhy 😖

dejna3
autor
13. feb 2010

no veď to... po minulých rokoch už veľmi nedúfam, že by bola medaila z hokeja 😒 takže aspoň takto to treba nahnať 😉

inffinity
13. feb 2010

ahojte maminy..tak já jsem dneska ale úplně vyplivnutá 😢 😢 😢 Miška šla spinkat až 22:30 😒 nevěděla jsem už co s ní..to už je čtvrtý den ☹ akorát že dneska nespala od osmi do devíti ale vůbec naposeld venku..

jinak mám příšernou depku ☹ mám pocit že na mě všechno padá že jsem na všechno sama, tatka se může kdykoliv sbalit a jít se odreagovat ale co já?? já nic..furt jsem s Miškou pořád si hrajeme a tak a já bych potřebovala aspon na chvíli vypnout 😔 😔 je to děs.. dejna jak ti závidím že tu máš kamarádky 😅 😅 co uá bych za to dala mít ty svoje taky tady..vykecat se s bezdětnýma a pokecat s maminama.. tady jsem ráda že znám aspon někoho s dětma a je fakt že o jiném se moc ani nebavíme..chtěla bych vypadnout aspon na hodinku ven na čaj a vypnout hlavu...fúúúúúúúúúúúú fakt ale tento týden na mě padla taková krize po cělých těch osmi měsících...ne že by mi nějak vadilo být s Mišutkou, jsem s ní ráda..hrajeme si a děláme blbiny ona už pěkně opakuje a začíná mluvit říká a dělá pápá a když chce vzít tak říká hap nebo ap podel toho jak se ji to povede a když něco chce tak na to ukazuje a dává mi najevo že to chce..rozumíme si krásně a je to všechno super, ale orčitě mi rozumíte jak to myslím..

uffff

omlouvám se za román ale nějak si němám komu postěžovat 😅 😅

teri jsem taky moc ráda že už je malý oki 😉
a olympiádu zatím neřeším 🙂
a jaro no kdyby už začalo včera tak by udělalo nejlíp....jůůůj jak já tuto zimu trpíííím 😀 😀

ika8
13. feb 2010

inffi: aj olympiáda je odreagovanie a keď to nesie medaile, tak tým duplom... inak neviem si predstaviť, že by ika nechodila k babke... ty tu máš iba svokru a to nikdy nebude ako tvoja mamina 😕 verím, že ti to občas vrazí na mozog 😒 😝

dejna3
autor
13. feb 2010

inffi ☹ ty to máš o to ťažšie, že si v zahraničí, ďaleko od rodina a priateľov... to je ozaj veľmi náročné na psychiku, hlavne keď je človek stále doma... 😔

inffinity
13. feb 2010

☹ 😢

dejna3
autor
13. feb 2010

mne teraz momentálne chýba ku šťastiu najviac ten pocit, vyblázniť sa so sofi niekde v snehu , alebo aj tak doma... musím si stále dávať pozor, aby ma neudrela, nekopla a samozrejme, že aj nevládzem toho toľko... a tiež mi trošku ľúto letnej dovolenky 😅 pôvodne som chcela, aby sme šli toto leto niekam, k moru aj so sofi a užili si prvú dovču v trojici... no budeme si musieť ešte chvíľku počkať a pôjdeme potom už 4 😉

teri3
13. feb 2010

inffinity, vidím, že máme podobný problém 😨 . Ale ja sa aspoň nemusím strachovať, keď teraz chodím na kadejaké vyšetrenia, čo je s drobcom, lebo manžel sa postará. Inak my už máme aj s manželom dohodu, len sa musia poriešiť tieto zdravotné problémy, budem mať nejaké to popoludnie len pre seba 😎 . Aj Ty by si mala urobiť nejakú dohodu s tým svojim, uvidíš, keď už bude mať malá okolo roka, už sa nebudeš o ňu toľko báť, určite už aj teraz je to iné, ako keď bola celkom maličká 😉

inak my olympiádu zatiaľ nesledujeme, lebo vo všeobecnosti sa ten náš televízor moc nedá pozerať (kvôli anténe). Naposledy sme tuším niečo pozerali na Vianoce 😅 😕 😀

dejna3
autor
13. feb 2010

inffi, onedlho malá podrastie, začne loziť, džavotať a vystrájať hneď bude kopec "zábavy" 😅 v lete ju budeš už naháňať po vonku 😀

ika8
13. feb 2010

teri: no tak ja som TVmaniak 😅 viem, že to nie je nič moc, ale každý máme nejaký ten zlozvyk 😉

dejna3
autor
13. feb 2010

ika, aj u nás fičí telka 😀 😀 ale niekedy ju púšťam kvoli sofi a reklamám 😀 keď chcem ostrihať pazúriky a podobne 😀

ika8
13. feb 2010

ika si púšťa tv sama... ona ho nepozerá, ale musí ho zapnúť... teda sleduje tiež iba niektoré reklamy 😵

dejna3
autor
13. feb 2010

aj sofi si vie zapnúť a prepnúť, ale radšej pred ňou skrývam ovládač, lebo pár krát už "vypeckovala" zvuk na 75 - 80 bodov 😝 😀 😀

teri3
13. feb 2010

ika, keď sme ešte bývali v meste, tak mi telka bežala takmer nonstop, ale zvykla som si. Ale ja si tú tv závislosť nahrádzam za počítačom 😕 akurát hrám hru 😅

teri3
13. feb 2010

dejna, však aby aj mimi no.2 z toho niečo malo...to mi pripomenulo jeden vtip

že prečo prd smrdí? Aby aj hluchý z toho niečo mal 😀 😀 😀

dejna3
autor
13. feb 2010

😝 😀 😀 😀

inffinity
13. feb 2010

teri dohoda by byla fajn jenže u nás to zrealizovat půjde horko těžko přítel chodí z práce až 16:30 a to se tak za půl hodky po té vracím s miškou domů z venku a to není už moc pak čas abych měla volno..leda pátky to chodí ve 14h ale i tak, co budu dělat? půjdu se sama ven projít?S kým se dohodnu s někým z vás a zas to bude jen o dětech.. ☹ jak píšete mám to o to těžší že tu nikoho neznám.. ☹ ale co už dala jsem se na boj tak budu bojovat ( asi zase uteču do Ostravy 😀 ) co jiného 😉 jinač tayk bych chtěla chodit cvičit..na spining bych chtěla jen nevím jestli je to vhodné když ještě kojím..co myslíte..

inffinity
13. feb 2010

teri dobrý 😀 😀 😀

dejna3
autor
13. feb 2010

inffi - to je super nápad 😉 aerobic ťa nebaví? keď sa dám ako tak po pôrode dokopy, tak musím striasť už konečne zo seba kilečká, takže asi aj začnem chodiť sem do vitalisu 😉
to je pravda, keď si v lete sadneme spolu na lavičku my dve, tak budeme zas len o tých plienkach točiť 😀

inffinity
13. feb 2010

já už to vidím před domem na pískovišti 😀 😀 😀 aspon že někoho mám tak blízko 😉 ale ano i na aerobic chodím ráda..tý jo ani se mi nechce počítat jak dlouho jsem se sebou nic bnedělala 😒 se normálně stydím.. 😅 po porodu jsem byla tak akorát no začínám nějak nabírat 😠 😠 čokolády se nevzdám tak už jedině pohyb..ale kdyby se někdo našel kdo by chodil semnou cvičit třeba od 18 do 19 to by mohl tatínek doma zvládnout s Miškou a já bych se odreagovala a měla i pohyb 😎 😎

inffinity
13. feb 2010

jo jinač včera jsem stihla přidat jednu fotku tak kuk 😉

teri3
13. feb 2010

inffinity, s tým fitkom je to dobrý nápad, tam by si sa aj s niekým mohla zoznámiť, s dákou "nemamičkou", alebo aj mamičkou, ale takou, čo má staršie dieťatko a to je potom o inom 😉 . Neskúsila by si na začiatok niečo miernejšie, napríklad ten aerobic, alebo normálnu posilku? Ten spinning je fakt makačka (ja som unavená, len na to pozerám 😅 a ja na stacionárnom vydržím z určitých dôvodov len cca 15-20 min.)

inak ma napadol ešte jeden...

Starší manželský pár sedí v kostole, ona sa nakloní k manželovi a hovorí:
- Potichu som si prdla, čo mám robiť?
Manžel na to:
- Vymeň si baterky v načúvacom prístroji 😀 😀 😀

teri3
13. feb 2010

inffinity, no Miška je už aká veľkáááá a aká zlatáááá 😎

inffinity
13. feb 2010

teri kde ty na to chodíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já jsem na spining chodívala 2x týdně takže časem bych se do toho dostala a někdy je aerobic větší makačka než spin.. no uvidíme ale sama se nikam nedokopu 😅 😅 😅

inffinity
13. feb 2010

teri díky 🙂 roste jak z vody PS: už se zkouší zvedat na kolínka šikulinka moje 🙂

jinak holčiny jdu se spršnout a do postele jdu využít chvíli klidu a jdu si zalyžovat s kačerem donaldem 😀 😀 😀 jo jo čtete dobře 😉 mám na mobilu perfektní hru no je to sranda jak cip.. (jak se říká u nás v ostravě 😉 )

tak dobrů nocku 🙂

dejna3
autor
13. feb 2010

inffi, miška je veľkačka 😵 😵 😵 a tiež je taký vlasatec 😉

ja som sa chystala chodiť cvičiť aj pri sofinke, ale nejak zo mňa išli tie kilečká pekne samé dolu (a ja jem čokoládu na tony 😀 ) v lete som bývala dlho vonku, potom do toho svadba a zrazu som bola zasa tehu 😀 takže som ani nestíhakovala 🙂 ale teraz sa už určite musím dať do formy, tretie mimi neplánujeme... a ak predsa len, tak určite až omnoho neskôr 😉 ako drahý povedal, na staré kolená, na maznanie 😀 😀