Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
20. feb 2010

teri: aká bola masáž? ja idem zas budúci týždeň 😉

dejna3
autor
20. feb 2010

ika, aj sofinke ide tuším očný zúbok... ale tiež si nenechá siahnuť do pusy

ika8
20. feb 2010

dejna: a sofi stále tak super spí? u nás to došlo až tak ďaleko, že ika bola hore každú polhoďku a to viac nocí po sebe, pričom nemala ani soplík, ani som nevidela zmeny v puse. A to už bolo náročné. Lebo aj ika bola potom cez deň dosť mrzutko 😝 A včera bol návrat do starých časov - ani raz za noc nemrnkla 😉 Mne nevadí, keď zopárkrát za noc zamrnčí, ale ona fakt v kuse mrnčala, sa mi zdalo, že som často ani nestihla zaspať. A niekedy sa nechcela utíšiť ani za polhodinu - v kuse plačkala 😝 potom na chvíľu prispala a o chvíľu sme boli zase hore 😝

teri3
20. feb 2010

ika, masáž bola super, ako vždy 😉 . No pozerám, že to si mala ozaj náročné noci. Dúfam, že už to bude len lepšie 🙂

inffinity
20. feb 2010

holky heelp... ☹

Mišinka má škaredý kašlík myslíte že s tím máme jít zítra na pohotovost? Nebo co s ním? díky rýmečka zhoustla a odsáváme jí to at se může vůbec najíst a napít... a tedka spinká a hodně kašle.. ☹

inffinity
20. feb 2010

PS: přidala jsem fotečky 😎

ika8
20. feb 2010

inffi: my sme dávali ike mukosolvan junior a dr to odobrila 😉 kašlík vtedy ustúpil cca po 5dňoch úplne 😉

ika8
20. feb 2010

a fotočky sú krásne.
aj ja som teraz nejaké pridala, čo sme boli minulý týždeň u tety na oslave a bola tam aj ikina sesterka z druhého kolena... baby boli zlaté, navzájom si ponúkali hračky...a ja som sa bála, že budú stále iba plače 😅

dejna3
autor
20. feb 2010

ika, sofi spáva dobre, pokiaľ nie je chorá 😵 síce sem tam aj ona mrnkne, ale už ani zakaždým nevstávam, lebo často je to len zo sna a rýchlo sa sama ukľudní... občas treba dať dudlík 😉

nffi - no vy máte doma tiež tedy modelku 😵

ika - tá sesterka sa ozaj veľmi podobá črtami do vašej rodiny 😵

dejna3
autor
20. feb 2010

blbne mi myš a utekajú písmenká 😝 mmusíme kúpiť novú, táto zrejme doslúžila... "inffi" - malo byť 😅

ika8
20. feb 2010

inak sú presne rovnako vysoké... len kike sa pusa nezatvorí, krásne rozpráva a všetko opakuje... hneď som si spomenula na ninku od felixka 😉 a naša ika stále iba mama, tata, hap (havo), papa, dede, baba a potom ešte svoje hatlaniny a pazvuky 😝 😀 😀 😀 takže my si ešte počkáme na opakovanie slov 😅 veď má ešte čas

dejna3
autor
20. feb 2010

ika, sofi má tiež veľmi podobnú slovnú zásobu 😀 sem tam sa jej podarí nejaké iné slovko, ale inak sa jej pusa nezatvorí 😀 😀 😀 tiež si svojou "batolštinou" mrmle od rána do večera 🙂

inffinity
20. feb 2010

ika ale jsou to fešandy tam spolu.. 🙂

dejna jo jo ona vidí foták a hned se ksichtí 🙂

ika8
20. feb 2010

idete kuki hokej o 01,30? ja asi áno, minulú noc som sa super vyspala 😵

dejna3
autor
20. feb 2010

ja ešte neviem, ale drahý určite 🙂

inffinity
20. feb 2010

já se dodívám na film na nově a jdu spát ale drahý má budíka 🙂

ika8
20. feb 2010

inffi: otázka na telo: fandíš šechom alebo slovákom keď hráme spolu? 😀 😀 😀

ika8
20. feb 2010

pardon, malo byť čechom a nie šechom 😝

inffinity
20. feb 2010

no to si všichni dělají z nás srandu že jak to u nás vypadá když hrajeme spolu 😀 😀 a víš že ani nevím..ráda se podívám ale asi to nijak neřeším 😉

jdu hajat tak pa pa 😔 😔

ika8
20. feb 2010

inffi 😀 😀 😀
dobrú 😔 😔 😔

dejna3
autor
20. feb 2010

ika, a ty by si komu fandila na jej mieste? 😀 😀
u nás doma bola veľmi podobná situation - brat s fotrom sa išli počas hokeja posekať 😀 teda hlavne brat vždy vyrýval, keď sme náhdou dali gól

dobrú inffi 😔

ika8
20. feb 2010

dejna:jáááj, ozaj, veď u vás je to tiež zmiešané a teda cez hokej na nože 😀 😀 😀
ja osobne by som fandila našim, ale nerýpala by som určite 😉

dejna3
autor
20. feb 2010

a najlepší bol otec teraz - vraj volal drahému doobeda na mobil, že mu gratuluje k víťazstvu 😀 😀

ika8
20. feb 2010

otec musí byť srandista 😀 😀 😀

dejna3
autor
21. feb 2010

no, berie to "športovo" 😀 😀 😀

ika8
21. feb 2010

na joj začali gangy v new yorku - to je masaker 😒 nechcela by som žiť v takej dobe 😝

dejna3
autor
21. feb 2010

drahý fičí na discoveri.... nehrozí prepnúť 😝

ika8
21. feb 2010

😅

dejna3
autor
21. feb 2010

inak periem - lebo inokedy som bez šance 😀 musela som dať oprať sofinkinho najobľúbenejšieho plyšáka, tak som čakala kým s nim (s ňou - ovečka) zaspí, aby som ju šupla do práčky a do rána na radiátor 😀 dúfam, že v noci jej nebude chýbať 😅

ika8
21. feb 2010

no aj ja tak niekedy periem 😉 tak sa lúčim, idem kuki, ale škoda, že nemôžem kričať... som zvedavá na susedov, ako budú fandiť, isto budem všetko počuť 😝 😀 😀 😀
dobrú 😔