Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
7. júl 2009

aku protezu mas na bielenie zubou?

sofia122
7. júl 2009

nic sa nestalo.ja sa nehnevam.dnes malinkej kupila krsna satky su zlate a moc nestali.

ika8
7. júl 2009

aj v tescu maju nejake zlacnené vecičky a aj v kauflande sa dá 😉

sofia122
7. júl 2009

v kauflande som este nigdy nekupila malej veci.ano v tesku maju zlacnene,ale taku velkost co ja potrebujem su vypredane.nad DM maju tie satky po 45sk.skus tam pozriet maju tam teraz dobre veci aj dobre ceny.

ika8
7. júl 2009

ja teraz ani nič nezháňam, okrem žltých ponožiek 😅

dejna3
autor
7. júl 2009

taký gél - biela perla, dáva sa to do násadky, čo si vyformuješ podľa svojich zubov... 2x30min. denne, čo ja nestíham, tak večer mávam dlhšie... je to v pohode, je tam aj gél, ak by náhodou zuby zcitliveli, už som to mala pred pár rokmi a výsledok ma viac než milo prekvapil 😉

dejna3
autor
7. júl 2009

ika 😀 zafarbi, nenájdeš 😔

ika8
7. júl 2009

dejna: tak ty chceš byť super pekná nevesta 😕 😀

ika8
7. júl 2009

dejna: musím nájsť 😝

sofia122
7. júl 2009

baby musim koncit idem uz spat neviem ako bude sofinka spinkat cet noc.dobru nocku detickam prajem 😔

dejna3
autor
7. júl 2009

aspoň super 😀

dejna3
autor
7. júl 2009

dobrú, mirka 😔

ika8
7. júl 2009

dobrú...

ika8
7. júl 2009

v tom oli oli nemali tovar... možno zajtra

dejna3
autor
7. júl 2009

aj sme tam boli kuk, ale nič, hehe - chvalabohu 😀 ja tam už budem chodiť asi len bez peňaženky 😝

dejna3
autor
7. júl 2009

aj v tom disney-ku, čo je pod krajčík - elektro, by mali mať tovar, jesenné vecičky 😉

ika8
7. júl 2009

jáááj a ty čo ešte chceš??? svadobné pre sofi??? tie už isto spichla svokra, že? 😉

ika8
7. júl 2009

škoda že sofi ešte nechodí, to by bola paráda 😵

ika8
7. júl 2009

bola by to najkrajšia družička 😉 😉 😉

dejna3
autor
7. júl 2009

ika, veď to aj bude 😉
a šaty má herečka objednané z tej istej firmy, ako ja 🙂 ale veru máš pravdu - zháňam bolerko, tenučké, resp. háčkované, ak by bolo chladnejšie, lebo šatky má bez rukávov 😉

dejna3
autor
7. júl 2009

keby už chodila, mohla kráčať pred nami 😵 😵 😵

dejna3
autor
7. júl 2009

takto bude na rukách, no aj tak si myslím, že hviezda bude ona, nie ja 😀 😀 😀

dejna3
autor
7. júl 2009

kokso, to jaký lejak z ničoho nič 😨

ika8
7. júl 2009

jaaaj, dúfam, že potom hodíš aj foto 🙂

dejna3
autor
7. júl 2009

jasnačka 😉

ika8
7. júl 2009

no už idem hodiť sprchu a spať... dobrúúúú 😔

dejna3
autor
7. júl 2009

oka, dobrúúú 😔

ada11
8. júl 2009

ahojte 😉

včera som tu nebola, lebo muž okolo 19,00 doniesol stráááášne veľa hríbov - 2 väčšie košíky a 2 kartóny /od kureniec/ 😕 😕 😕 toľko hríbov som nevidela už dávno pokope 😕 a to išiel až poobede na hríby, len škoda, že nesvieti slnko, tak sa budú dlhšie sušiť a nemôžem ani na balkón vešať prádlo, lebo všade máme sitá 😀
včera mala Anet 11 mesiačikov, tak už len mesiac budeme mať doma dojča 😉 ozaj, máte niektorá robené profesionálne fotky detí ? 😉 ak áno, kde ste si ich dali urobiť a za koľko? 😉 ja by som ich veľmi chcela, len tie ceny sú neprijateľné 😠

dejna, malinká bude určite krásna, len to nepreháňaj aby nebola krajšia ako nevesta 😉 😀 ale to by si jej hádam aj odpustila, nie? 😀 ale je to zaujímavé, mať vlastné dieťa na svadbe 😉 a tie fotky so Sofi budú nádherné, snáď sem nejakú hodíš 😉

ika, tak žlté ponožky, ja mám jeden pár ešte nový nenačatý, ale to by určite boli Ikuške malinké 😉

ja akurát rozmýšľam, že čo s vecami, ani nie tak s oblečením ale veci ako hrazdička, chodítko, hracia deka, kolotoč a pod.., či to mám popredať alebo pre istotu nechať 😀 , ale zaberá to dosť miesta...ach..kebyže aspoň brat čaká, ale keď sa nemajú k ničomu...táto mládež 😀 no teda on ani nie je tak ultra super mladý, mám 32 rokov ale švagriná len 25 tak ona má ešte čas 😉 a tých veci po 2 deťoch je tiež dosť, ale väčšina ladená dievčensky / čo dá asi logiku/ 😉

dandulik
8. júl 2009

baby dakujem za podporu..................... 🙂 to čakanie ide na nervy............. 🙂

ika8
8. júl 2009

dandulik: ja som to tiež tak prežívala a chcela som aby už bolo po TOM a boli sme traja 😉 aj ťa objednali už s taškou do nemocky? ja som mala v pondelok termín a povedala dr, že keď to nepríde samé, tak mám prísť v piatok s taškou. Ale aj tak ma ešte v piatok nechcela, ale ja som sa už odtiaľ nenechala vyhodiť... raz povedala že s taškou a basta 😅