Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
8. júl 2009

moja malinka sa este nepostavyla ked je v postielke len ked ja ju dam sadnut tak sa skusa postavit,ale nejde jej to.

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, asi hej, ale tieto sa fakt 😒 roztiahnu, máme doma také biele, a po prvom pranííííí ...

inak, aj ja som počula, že kahne sú teraz dosť rozšírené ☹ tak držíme palce, aby to tak nebolo, a ak náhodou, tak nech to nico čo najlepšie zvládne 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

neviem, či "kahne" ale "kiahne" 😝 😝 😝 sa daríííí dnes - des 🙄

ika8
8. júl 2009

mne sa tie kiahne nepáčia pre také malinké bábätká ☹ ešte nevedia povedať čo ich bolká, ako sa cítia ☹ : myslím, že vek medzi 2-6rokov je taký ideál pre túto mrchu

ika8
8. júl 2009

dejna: vieš o tom,že dospelý človek čí tak že eviduje prvé a posledné písmeno z textu a ostatné si viac-menej domýšľa. inak by sme čítali straaašne pomaly... asi tak ako ja píšem 😀 😀 😀

ika8
8. júl 2009

dejna: malo byť číta a nie čí 😉 už je to tady 😝 😀 😀 😀

sofia122
8. júl 2009

co malinka ikuska ma kiahne?

ika8
8. júl 2009

no teraz keď po sebe čítam ešte raz, tak ani nie tak prvé a posledné písmeno z textu, ale zo slova 😝 . Z toho textu to by sme boli faaakt rýchli a asi aj trochu jasnovidci 😝 😀

ika8
8. júl 2009

ika nie, ale asi katinkin nicolasko ☹

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, ja som to už tiež počula/čítala... ale, to je asi moja úchylka, že si furt kontrolujem pravopis... z diktátov som mávala vždy jedničky, tak som asi z toho ostala nejak postihnutá, či čo? 😀 😀 😀
a okrem toho ešte musím kontrolovať všetky písomnosti aj po drahom... takže ja som taký kontrolór 😝

nada.hope
8. júl 2009

Ahojte zocharecky,..................som doumyvala cely byt, nevladzem som vycicana ako citron............ 😝
Od rana som si sadla az teraz,.................boli sme dnes v Nitre na gastre Ninka pribaral 220g za dva tyzdne takze mame 5800g super....................

Inac poviem vam baby, ze v poslednych dnoch sa Ninka zobudi o 03,00 ja ju presuniem do nasej postele a tam spi, ale nie da sa mi na brusko,................ dnes spala cez den a tiez iba na brusku. 😅 Aj ked sa bojim aby si nezabudla hlavicku dat na bok,.....no ale co mam robit ked ink spat nechce?

nada.hope
8. júl 2009

Dejna takze by sme si aj my mali dat pozor na pravopis 😀 😀 😀 😀

nada.hope
8. júl 2009

Inac co sa tyka kiahni, ja by som urcite chcela aby ich Ninuska dostala, pretoze som prezivala pocas tehotenstva v istu dobu skutocne hrozny strach, lebo ja som ich este nemala a zrovna ich dostala manzelova sestra,...........takze ak ich dostane Ninuska dostanem ich urcite s nou a ja pevne verim, ze zrovna nebudeme cakat surodenca 😝

ika8
8. júl 2009

dejna: mne sa niekedy vôbec nechce písať s dĺžňami, mäkčeňmi a čiarkami, lebo to by ešte len dlho trvalo 😕

ika8
8. júl 2009

ja som mala kiahne ako prváčka na ZŚ 😉

sofia122
8. júl 2009

jaj tak som to zle precitala.sofinka spinka dufam,ze celu noc.dnes to bolo take vselijake pocasie.dufam,ze zajtra to bude lepsie.

ika8
8. júl 2009

dejna: aj si dnes brázdila námestie? Ja som sa prešla, ale práve sa zatiahlo a len čo som došla k mame začalo pršať. Išli sme z domu dosť neskoro lebo ika spala poobede od 12 do 15h, potom papala a až potom sme sa vyterigali...a to sa už mračilo

nada.hope
8. júl 2009

inac babule mam dilemu, v kolkych mesiacoch by mala byt farba oci vykrystalizovana? nasa NInka ma stale modre a skor uz ma bledo modre, tak neviem ci jej ta farba oci zostane alebo bude mat po mne hnede,...........
Ika inac ta poboda s malickou je velka 😉 je zlatucka 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

nadi, také zlé to nie je 😀 😀 😀

a teda, aby ste to zle nepochopili - tými diktátmi som sa nechválila, to malo byť len zdôvodnenie mojej úchylky 😀 a navyše v práci som tiež vydávala písomné rozhodnutia, pri ktorých by mal byť pravopis 100%-ný, inak to znižuje dôveryhodnosť inštitúcie a človeka, čo to vypracoval 😉

ika, hej, bola som v meste asi od 14-tej do 18-tej, potom som bola ešte v tescu a u našich, a počas búrky sme boli v simetrii 🙂

sofia122
8. júl 2009

aho nada ako sa mate co sa neozves ved mozme ist sa preist s malinkymi von.aka je uz na prechadzke uz vydrzi?

dejna3
autor
8. júl 2009

nadi, myslím, že do roka, ale niektorým detičkám sa očká zmenia aj skôr 😉 naša láska má tiež modré a dúfame, že už jej aj ostanú - napokon - obaja sme modrookí 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

nadi, nie som si istá, či si to ty, tak sa chcem spýtať, či máš blízku rodinu aj mimo SR? 😕

dejna3
autor
8. júl 2009

idem doplniť tekutiny a nasadiť perlu 😀 😀 😀

nada.hope
8. júl 2009

Mirka, no malicka uz vonku vydrzi aj bez toho ze sa jej nechce spat, ale ked spinka, tak musi mat uplny klud, lebo je hned hore, tak sa snazim chodit tichymi ulickami, nech sa aspon trochu vyspi zabka mala,................ma sluch po mne, ja som tiez hned hore ked sa manzel co i len pohne v posteli 😀 😀 😀

Dejna ja tiez dufam, ale neviem manzel ma modre a ja hnede a hovori sa, ze tmava farba prebije svetlu, tak hadam to u nas bude naopak 😀 😀

nada.hope
8. júl 2009

ano mam dejna preco sa pytas? poznas niekoho? 😉

sofia122
8. júl 2009

dejna kupujes si casopisi :Mama A ja,Dieta?mne sa lubia tie casopisi dozvies sa znich vela.

nada.hope
8. júl 2009

Mirka a Sofinka je ako na tom so zubami, nejaky naznak sa crta? 😨

sofia122
8. júl 2009

a jako ti spinka malinka v noci.a uz pije viacej mliecka?

ika8
8. júl 2009

nada: aj ika má ešte modré oči 😉 ja mám hnedé od narodenia a drahý má také sivé.

dejna: tak ty naozaj konkuruješ svokrovi námestníkovi 😀 😀 😀

nada.hope
8. júl 2009

Mirka malicka hned po vecernom kupani a papani, zalahne, teda ja ju polozim 😀 do postielky a spi az do 6 alebo 7 takze je to uplne idealne dietatko, aj cez den si sem-tam pospinka po pol hodinke 😉