Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
14. júl 2009

Ahojte babenky,.....tak sa zasa hlasim vecer ako vzdy 😀 😀
A musim sa pochvalit, kachlicky su uz nalepene, este treba dve steny zasparat, ale uz sa zacina crtat nejaky ten vysledok. Manzel slubil, ze v nedelu sa budem most osprchovat konecne doma, jaj ale sa tesim 😉 😉 😉
Gratulujem k narodeninam, vsetko naj, vela vsetkeho co si len zelate 😵
Infinity aj Ninke brali krvicku z hlavicky aj v nemocnice aj potom doktorka a tiez ma poslala prec a ja som radsej sla, lebo ten pohlad a ta bolest a ten narek,.....no chvalobozku mame to za sebou a teraz v Nitre na gastre nam uz brali krv z vrchu pasticky.

nada.hope
14. júl 2009

Ja sa este s Ninkou na kupko tohto roku nechystam, pre istotu 😕 😅

katinka0000
14. júl 2009

ahojte!

nico sa dneska trikrat kupal v bazeniku. este o pol deviatej vecer do tristvrte na devat sa tam pytal. co neurobim pre jeho usmev? 🙂 😉 vo vode sa citi ako "prasa v zite". ale to bude asi aj tym kurzom plavania. trochu sme sa dnes doma aj potapali, ale velmi mu to neslo, lebo bola mala voda.

zajtra by sme chceli ist tiez na kupko aj s manzelom. ale az poobede ked sa nicolasko vyspinka. t.z. o nejakej tretej - stvrtej. este ale neviem kde. mozno do TO alebo do BN. dufam, ze zajtra nebude uz prsat.

katinka0000
14. júl 2009

nada.hope: to je jasne, ved ninka ma este len 5 mesiacov. to by som nesla ani ja. nico bude mat uz rok a chceli by sme ist zajtra prvykrat. ale este uvidime.

nada.hope
14. júl 2009

kati ja poznam aj expertky, ktore sli s trojmesacnymi babatinkami na kupko, tak ja len pre istotu nepatrim k nim 😅 😅

dejna3
autor
14. júl 2009

ika, do 6 rokov.... sú tam plavčíci a sledujú to 😉 povolia tam sedieť na okraji len rodičom takých bábätiek, ako máme my 🙂

ada11
14. júl 2009

ika, do toho najmenšieho bazénika môžu ísť deti do 6 rokov, čítala som to v sobotu, keď sa hralo vodné pólo, tak sme sa tam boli pozrieť.

ja asi tiež napustím bazén za činžiakom, nech sa tam herečky čľapkajú ale asi až budúci týždeň až bude pekne 😉 ja by som rada išla na kupko, ale keď ja sa bojím, že tam niečo babule chytia, no nebolo to nič moc, keď som ich mala naraz obe choré 😠 no a Anet ešte aj skrz tie močové cesty, tak váham, ak aj niekam pôjdeme tak Anet dovolím asi len po kolienka a Maťke po pás 😀

nada.hope
14. júl 2009

Dejna uz maskrtis? Ma napadlo preco si nekupis rodinne balenie misa? ja mam v chladnicke tusim jahodovo-tvarohove, myslim 😅

dejna3
autor
14. júl 2009

nadi, keď ja ľúbim ten klasický nánuk aj s čokoládkou 😵 😀 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

presne ten jahodovo-tvarohový 😉

dejna3
autor
14. júl 2009

ika, hádaj, čo robím? 😀 😀 😀

ika8
14. júl 2009

dejna: vešiaš prádlo? 😕

dejna3
autor
14. júl 2009

😀 😀 😀 no čo už ja môžem po večeroch robiť... drahý kuk telku, sofi zarezáva odušu a ja tu furt poskaujem okolo sušiaka 😝 a compu 😀

ika8
14. júl 2009

ja som si bola teraz tiež vyvesiť tričká a ika plačkala, dala si 3glgy čajiku, poplácala som ju párkrát po riťke a už spinká 😉 len sa obávam, že kvôli tomuto teplu bude hore každú hodinu ☹

dejna3
autor
14. júl 2009

my máme teraz okno otvorené, v noci dám len vetračku... ale keď sa tak "vyšantila" vo vodičke, tak hádam bude dobre spinkať 😉

ika8
14. júl 2009

a k tomu kupku: ani my ešte tento rok na kupko nikam nepôjdeme 😕

ika8
14. júl 2009

dejna: zatvoriť okno na vetračku? 😕 veď je tropická noc, my spíme od jari pri úplne otvorenom 😵

dejna3
autor
14. júl 2009

ale my máme v celom byte vetračky (krížom) a mám trošku obavy, aby ju nejak neofúklo 😕 , lebo predsa len tak ten vzduch prúdi...

ada11
14. júl 2009

aj ja som dovešala prádlo a uschnuté som poskladala, ale ukladať do skríň budem až zajtra 😉

dejna3
autor
14. júl 2009

babule, mne zas mrzne koň 😠

ika8
14. júl 2009

no prievan je zlý... my máme iba to jedno okno dokorán 😉

ika8
14. júl 2009

a neprehrieva sa??? alebo máš blízko nanuk 😀

ada11
14. júl 2009

ika, dejne od toho nanuku mrzne kôň 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

no, vy ste to teda poriešili 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

zdá sa, že sa spamätal 😅

ika8
14. júl 2009

už si isto zjedla nanuk 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

hej, a ďalší sa na mňa usmieva v mrazáku... asi ho zjem v kuchyni... pre istotu 😀

ada11
14. júl 2009

ale čo nastane keď dejna vytiahne z mrazáku ďalší 😕 ja byť dejnou rodinné balenie by som si nekúpila, lebo kôň zamrzne v celom okrese 😀 😀 😀

dejna3
autor
14. júl 2009

ada, 😀 😀 😀 😀 😀

ika8
14. júl 2009

😀 😀