Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
4. aug 2009

ahojte po dlhej dobe. jeeej sa mi páčilo, že ste niektoré začali hneď používať pre detičky plienky č.2. 😀 my ešte stále máme č. 3 😕 😀 . Ale (ťuk-ťuk) ika sa rozpapala 😉 tak snáď za mesiac-dva prejdeme na č. 4 😵

dejna: ešte raz gratulky 😵 boli ste obe baby hviezdy 😀 a manželik vás doplňal 😅

ada11: augustový príspevok 😕 ale super nápad, no v SR sa na také nemyslí 😖 ☹

mirka: gratulácia k zúbku... a je na obzore už aj druhý zúbok?

dejna3
autor
4. aug 2009

už som tu aj ja 😀
inak : čauteeeeee 🙂

ellen
4. aug 2009

ada11, to je dost mozne, no aj moj uz spi... ma odbehol... idem za nim. dobruuuu!

inffinity
4. aug 2009

Ahojte 🙂 hele k tomu augustovému příspěvku: v ČR bylo pastelkovné, ale co samozřejmě ho zase zrušili ne? 😀 😝

dejna3
autor
4. aug 2009

ika, vďaka aj tebe 😉
dnes volal fotograf, že posiela foto, tak možno zajtra - pozajtra už budú 🙂 ako poznám drahého - ehm - manžela (musím si zvykať 😀 ) ešte ich bude určite aj on upravovať, ale vynasnažím sa ich čoskoro hodiť na net 😉

ada11
4. aug 2009

ika, to ja som používala hneď plienky veľkosť 2, teda nie ja ale Anet 😀 dalo sa v pohode, ani v nich moc neplávala 😉

ellen, dobrú noc 😔

inffinity, u nás taký príspevok ani nedajú, tak nemusia rušiť 😝

dejna3
autor
4. aug 2009

ika, aj my ešte používame veľkosť 3 (t.j. 4-9 kg) a ešte zatiaľ v pohode..i keď mám doma teraz novonačatý balík, ten chcem domíňať a už prechádzam (teda sofi) na väčšie 😉

dnes som sa prvý krát predstavovala novým menom 😀 chvíľu som zaváhala, ale som si spomenula 😀 😀 😀

baby, to je strašné, jak to drahý okamžite začal zneužívať - už mi tu vykrikuje, že čo tu sedím a neplním si manželské povinnosti 😀 😀 😀

inffinity
4. aug 2009

😀 😀 my taky používáme od začátku rovnou 2. a malé holčičky trojčátkové mají 0. už jsem viděla fotky jsou nádherné a tak malinkaté ☹

ika8
4. aug 2009

baby, aké dávate detičkam jogurtíky? ja sa nejako neviem strafiť 😖 biele sú jej kyselé, to hneď strúhne grimasu a zavrie pusu... ovocné by snáď aj išli, ale to ovocie ju napína, aj keď sa snažím ovocie zjesť ja 😅 tak teda neviem 😒

dejna3
autor
4. aug 2009

ika, vanilkový zvolenský 😉

inffinity
4. aug 2009

holky a kde je Nada, to ji ta práce tak zmohla 🙂 snad je to ok a zvládá to 😎

ika8
4. aug 2009

dejna: dik za tip... a dávaš ten smotanový alebo obyč?

inffinity
4. aug 2009

já valím do postýlky pa pa zíra jdeme píchat naušničky tak nám držte palce at nás to moc nebolí 😖

ika8
4. aug 2009

idem ešte aj ja spratať do mrazáka tekvicu... príkrmy s tekvicou ike veľmi chutia 😵

ada11
4. aug 2009

ika, ja budem zajtra robiť tekvicu, muž doniesol zo záhrady 😉 ja som ešte jogurty nedávala, ale už čoskoro začnem 😉

dejna3
autor
4. aug 2009

ika, smotanový 😉
inffinity, miške držíme pästičky, aby čo najmenej bolelo 😉 dobrú noc 🙂

ika, a ty si sa kde "túlala" toľko dní 😕

idem je ešte umyť riad, kým je teplá voda a asi sa zvalím na gauč k tomu môjmu manželovi 😀

tak pápá a dobrú 😵

ada11
4. aug 2009

dobrú, idem aj ja, lebo Anet mám na rukách a je mi už ťažká 😉

ika8
4. aug 2009

ada11: ja som dnes navarila za plný hrniec tekvičky 😉 a k tomu hovädzinku 😵

tak dobrú všetkým mamičkám aj ratolestiam 😔

ika8
4. aug 2009

dejna: bola som tu ale neprispievala som... kolegynina neter "súrne potrebovala" všetky diely Barbie, tak som to musela vybaviť 😉

felixko
5. aug 2009

Ika presne o polnoci si hodila príspevok 😀
aj ja idem variť tekvičku pre mňa a pre Ninku, ale len ako polievku, manžel to nemusí, zvyšok dám zmraziť.

dejna k tým manželským povinnostiam, my keď sme boli s manželom na fare na poučenie pred sobášom, boli tam vtedy viaceré páry, tak nám farár hovoril, že ak si manžel večer nesplní povinnosť /všetci sme pochopili, čo tým myslel/, má si manželka dať na kľučku na dvere košík, kde jej bude manžel po nesplnení povinnosti každý večer prispievať 500,-sk. my sme sa tam válali od smiechu,lebo sme to nečakali od farára, že začne takúto tematiku. možno by sme si aj zarobili 😉 ale on bol vo všeobecnosti úplne perfektný, vo všetkom nám pomohol, nemali sme žiadne problémy ani čo sa týka krstu na rozdiel od topoľčianskych kňazov, ktorí to vraj berú až s prehnanou vážnosťou

baby, poraďte mi, kde by som mohla dať urobiť Ninke tortu k 1.rôčiku,niečo originálne, čo by ju potešilo, napr. vo forme zvieratka

sofia122
5. aug 2009

ahojte dakujem ika za gratulaciu zatial ma len jeden zubcek vam jako rastli zubky po sebe?babenky budete dnes v meste v pondelok nebolo nikoho meste a to sme sa so sofinkou prechadzali na bicigliku.dnes budete niekto meste,ze by sme prisli? ika mne sofinka strasne zboznuje jogurtiky ci bieli,alebo s ovocim jej to je jedno hlavne ,ze ma.

sofia122
5. aug 2009

mi uz pouzivame plienky vecie 7-13kg a su jej trochu vecie,ale ona do nich narastie

dejna3
autor
5. aug 2009

felixko 😀 😀 😀 a čo by bolo v opačnom garde? 😝 😀 😀 😀

ellen
5. aug 2009

ika, ja som davala zo zaciatku activiu bielu - obycajnu, potom som skusila aj tu sladku a uz potom to islo... nasa by jogurty stale tlacila... ides papat?, ano, jogutik, a uz aj cupita do kuchyne ku chladnicke, pyta lyzicku a bezi k stolicke.. alebo si sadne na zem, roztiahne nohy a polozi si to pred seba.. uz dnes mame aj sedacku oznackovanu, dala som jej riedkejsi a plna lyzicka kvacla na sedacku.. 😅 no co uz.... 😎
este nam bobek zatial spinka, uvidime, do kedy...

felixko... ja by som mala zarobeneeeeeeee (tych 500sk kazdy vecer... fuuuha..) 😀 😀 uz by sme sami byvali 😵

dejna, to sa im vykrikuje, ze si my mame plnit, ale ked dojde na nich... na toto som pocula dobru hlasku: vyhodou manzelstva je, ze mas sex, aj ked nechces alebo nemusis... 😀

sofi - nam isli zuby v paroch, horne, dolne predne, ostatne po jednom, nam chybaju este ocne...

baby, presli sme na ofenzivu voci Babu... trucuje a teda paradne, tak to robime stylom, nepaci sa nam to a ked prestanes, pridi za nami... segra ma poucila, ze ju mam naucit aj prepac, uz nebudem zla... uvidime, ako to pojde dalej, s manzelom sme sa "spolcili" (aj ked to nie je doslovne, teda dohodli, ze musime byt jednotni...)

aaa sme horeeeee.. cafteeee! 😉

ada11
5. aug 2009

felixko, to bolo super 😉 😀 ešte teraz sa rehocem a povedala som to aj mužovi 😀

ellen, tak už vieš prečo sme mi už na svojom 😀 😀 😀 a aj prerobené, no za tých takmer 7 rokov som už našetrila z toho košíka 😀 😀 😀

felixko
5. aug 2009

baby a čo myslíte, z čoho sme tak rýchlo splatili pôžičku?? 😀 😀 😀 😀

takže úloha na večer znie: pripraviť košíky, zavesiť na klučku, prepočítať 500,-sk na euráče, nech sa kasa plní, aby boli štedré Vianoce 🙂 🙂

dandulik
5. aug 2009

ahojte.............no my ideme zajtra na faru za farárkom dohodúť sa kedy by nám malu okrstil...takže máme plné ruky práce s krstom.... 🙂
..kkkatarinkaaa.....sa už dlho neozvala........žeby to už na ňu prišlo?????? 😵

dejna3
autor
5. aug 2009

ok, babule - dohodnime sa, že takto o 4 mesiace sa "pochválime" koľko sme si zarobili na vianočné nákupy 😝 😀 😀 😀

kkkatarinkaaa
5. aug 2009

caute kocky

prave som prisla z poradne ...vsetko ok, uz sa mame hlasit na buduci tyzden v nemocke, uz mam chodit na poradne len tam. Ale idem tam uz zajtra 🙂 tak super....uz sa tesim, ze sa to pohlo a uz sa to bliiiizi 😵
dandulik- ale kdeze...vidis, este som pekne doma 😀 a stretla som tam jednu dievcinu z konika, ktora caka o chvilu dvojicky 😵
infinity- drzte sa, hadam bude Miska statocna 😉
musim vas docitat....

teri3
5. aug 2009

ahojte 🙂

tak dejna, medové dníčky Ti skončili, začína trpký, či pardón, sladký manželský život 😀

kkkatarinkaaa, to je super, že už sa Ti to pomaličky blíži, bolo by super, keby sa maličká narodila tak, ako Filipko - 7.9. 😎

ozaj, som sa nepochválila, ešte dakedy na jar som Filipkovi kúpila tričko s nápisom v takom oblúku "super číslo" a pod tým samozrejme 7 😀 😵 😎

ellen, dakde v "múdrom časopise" som čítala, že deti potrebujú mať hranice, takže jasné, že nie od nevidím do nevidím 😉 . Aj u Filipka už začína trucovanie a to ešte nemal ani rok 😕