Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
23. sep 2009

no nemám v meste na teba sťastie... prv sme sa stretali často a teraz keď ťa chcem vidieť, tak ani náhodou 😒 ale je pravda, že dnes som cez mesto iba preletela, ale aj tak som nikoho známeho nevidela... inak ako sa máš?

dejna3
autor
23. sep 2009

ika, dnes sme boli doma, mali sme návštevu 😉 boli u nás kámošky kuki ešte fotos zo svadby a tak... veru, ani ja som ťa už dlhoooo nevidela... zajtra idem do mesta, ale zdržím sa asi len tak do tretej, lebo by som chcela behnúť ešte ku kaderníčke, ak teda stihnem 😅
inak máme sa celkom fajne, dnes som celý deň behala za sofinkou, lebo mi furt ueká do kúpeľky a do kuchyne 😝 ohromne ju to baví 😠 😠 dúfam, že takto aspoň nepriberiem znovu 19 kg 🙄 i keď neviem, neviem, asi máme takéto tehu priberanie v rodine 😖 😝
a vy s ikuškou ako?

ika8
23. sep 2009

my stále rovnako... aj iku bavia iba veci, ktoré nemôže... napr. šuflíky, ale už sa po niekoškých pricviknutiach poučila, už ich iba otvára a zatvorenie nechá na mňa... a najnovšie už začala z nich aj vyťahovať veci a chodí sa chváliť tatkovi, čo si zasa ulovila 😀 😀 😀
a sofinka už chodí alebo štvornožkuje?
ika trošku chodí, ale stále sme jej v pätách lebo stabilita ešte nie je dobrá. A vôbec neštvornožkuje 😖

dejna3
autor
23. sep 2009

sofinka chodí zatiaľ len za ruky a štvornožkuje občas... ona sa väčšinou plazí ako vojak na manévroch 😀 😀 😀 ale ide fakt veľmi rýchlo 😝
a tiež vyťahuje obsah šuflíkov a skriniek 🙄 a dnes sa držala úchytky na trúbe 😨 a skoro mi porozbíjala v kuchyni poháre so zaváraninami 😠
najlepšia bola večer, keď drahý niečo hľadal v tých skrinkách a ona, keď ho zbadala, mu okamžite letela "pomáhať" 😠 😀 😀 😀

ika8
23. sep 2009

to sú naše pomocnice 😀 😀 😀 😀
ika sa zasa po našej posteli premiestňuje iba gúľaním 😅 ale ona sa hneď pýta na nohy a kráčať, lebo sadnúť si nie je žiaden problém... už len ten kúsok "postaviť sa" 😕

ika8
23. sep 2009

a sofi má už aj štvrtý zúbok? my stále iba 3 a už ho je aj vidno 🙂

ika8
23. sep 2009

pozeráš rím? nezabudla si? veď si sledovala už v prvom tehu... tak neporuš tradíciu 😉 len nech to zasa nevysielajú tak často 😀 😀 😀

dejna3
autor
23. sep 2009

chúďatenko moje, a aké má modriny na kolienkach ☹
sofi sa plazením presunie, kam potrebuje a potom sa už štverá... a často sa chytí niečoho dosť nestabilného 😅
niekedy chce veľmi chodiť, a niekedy s ňou proste nepohnem, sadne si a sedí a môžem ju ťahať, koľko chcem 😀 tvrdohlavec, si presadzuje svoje 😅

ozik, včera sme šli na poradňu a dr. má dovču, takže až budúci týždeň...

dejna3
autor
23. sep 2009

hehe 😀 😀 😀 tak to ma ani nenapadlo 😀 😀 😀
dnes som práve konštatovala - o týždeň sú michalské trhy... pred rokom som finišovala, mala som týždeň pred TP a teraz som opäť tehu 😀

dejna3
autor
23. sep 2009

a dnes som zistila, že začiatkom apríla je veľká noc 😕 dúfam, že mi urobia sekciu tak, že na sviatky už budem doma..

ika8
23. sep 2009

pekné konštatovanie 😀 😀 😀 ty toho ale postíhaš 😉
a ako teraz sofi papá? stále tak dobre priberáte? ja som iku vážila a má iba 7700g 😖 teda teraz toho zošrotuje podstatne viac, ale sa aj viac hýbe... je to stále taký dlhý slíž 😖

ika8
23. sep 2009

no myslím, že termín ti dajú ešte na marec 😉 takže žiadne aprílové dieťa... a na sviatky to potom stíhaš 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

neviem, koľko váži, ale nosiť ju na rukách... no nič moc 😅
skúšame nejaké nové jedlá, niečo jej chutí, niečo nie...
keď bude sofi úplne bez soplíkov, tak sa chystáme na plaváreň, je to tam pre detičky lepšie než na kupku, teplá vodička, vezmeme koleso, krhličku a vodné potvorky.... ja si chcem tiež zaplávať, vraj je to v tehu veľmi dobré 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

ja si tiež myslím, že možno koncom marca.. hádam nebudú plánovať sekciu tesne pred svaitkami, keď si budú aj dr. brať dovče 😕

dejna3
autor
23. sep 2009

a ozaj - ešte:

teri) to foto bolo na tretí pokus, takže neviem neviem... 😝 😀

ika8
23. sep 2009

na normálnu plaváreň do topoľčian? 😕 do malého bazéna?

dejna3
autor
23. sep 2009

hej na normálnu 😀 prečo?

katinka0000
23. sep 2009

ahojte!

dejna: naaaaaadherne!!!! som sa normalne presunulu myslou do minuleho roka, ze ake to bolo, ked som bola tehotna. je to fakt uzasne obdobie. ako to zvladas? vsetko o.k.? ci ti je aj trosinku zle?

a kde to chces chodit plavat?

ako ste prezili den?

ja idem zajtra do plynarni do nr, tak chcem ist pozriet aj do toho centra "mlyny". dufam, ze tam nieco pekne nakupime.

dobru noc!

ika8
23. sep 2009

ja mám stále pred očami tie staré baby, čo si tam chodili močiť otlaky 😠 ale inak nemám nič proti tomu 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

svokor chodí každý týždeň (teda, pred rekonštrukciou tam bol furt) a hovoril, že detskom takmer nikto nebýva... v sobotu poobede... veď pôjdeme raz pozrieť a uvidíme 😉

kati, bývam vyčerpaná a už mi dosť lezú na nervy tieto vyššie denné teploty... ráno mávam takú ťažobu na žalúdku, ale aj keby som chcela, von nejde nič 😝 ... u mňa sa to prejaví skôr hnačkami, mala som to aj pri sofi... ale to sú banality, ináč som zatiaľ o.k. ťuk - ťuk, chystám sa na kontrolu na urológiu, nech mi pozrú obličky, lebo tie mi narobili najväčšiu šarapatu v tehu 😒

dejna3
autor
23. sep 2009

kati, daj vedieť, ako v mlynoch... aj ja sa tam chystám 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

jeminéé, dnes peťo listoval kalendár a vzdychal... zasa sa nedohodneme 😝 inak ja by som chcela dievčenské asi simonka (k sofinke 😉 ) a chlapčenské možno samko... kokso, to budú zasa vadenice 😀

ika8
23. sep 2009

no tak zisti situáciu a daj vedieť... ja by som aj išla, ale drahý ešte ee 😒 chce až v nejakých dvoch rokoch a hneď učiť plávať 😅 on je totižto plavec - teda bol 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

jasné, potom napíšem 😉

ika8
23. sep 2009

dani, samkov teraz je toooľko 😕 ale ty chceš isto iniciály ss tak to bude ťažký výber 😕

ika8
23. sep 2009

inak mne sa páči samuel, ale iba v tomto tvare, alebo potom sam...samko ee 😨

dada2007
23. sep 2009

ahojte....ja len na skok skokovýýýýýýýý....že vás idem kuki...a čo to nevidííííííííím....dejna-gratulujéééééééém...prajem krásne, bezproblémové tehotenstvo a ešte bezproblémovejší pôrod 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...my sa máme ok....Lili je zlatíčko-na budúci mesiac má 2 roky...to letíííííííííííííííííííí......muž zmenil prácu...a ja stále v obchode a keď nie, tak s Lili alebo domácnosť...ale už od augusta sme u našich na dedine...takže sme dve na domácnosť...záhradu...aj školský rok sa mi začal...takže....malá...muž...obchod...domácnosť...škola....a tak dokolááá...dokolááááá....ale som rada, že sa nenudííííííííím...

...všetky vás moooc pozdravujem 😉 😎

dejna3
autor
23. sep 2009

čau dada, ďakujem 😉 už si sa dlho neozvala, veru

dada2007
23. sep 2009

dejna...nestíhačky... 😅 😅 😅 a inak OK? žiadne tehu problémiky?

dejna3
autor
23. sep 2009

ika, je viem, že je moc samkov...mne sa to meno páčilo už ale strašne dávno, ešte ani moderné nebolo... aj matej - pre chlapca sme vybrali spoločne asi pred 4 rokmi... a teraz je to aké frekventované meno 😕
ale páčia sa mi tie iniciály, keď už sme zvolili túto alternatívu pri sofi... 😉