Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
2. okt 2009

tak tebe verím, ale mne bolo zle aj netehu 😝

dejna3
autor
2. okt 2009

som si celý večer kuki sofinkine fotos, keď bola malé bábenko 🙂 tak ma to nejak chytilo, že sa už neviem dočkať, kedy už budeme mať znovu také malilinké drobuliatko 😵 😀

ika8
2. okt 2009

🙂 🙂 🙂 spomienky 😵

dejna3
autor
2. okt 2009

veď to.. bolo to nedávno, ale už sa to nevráti ☹ tí človiečikovia tak strašne rýchlo vyrastú.... 😅

ika8
2. okt 2009

aj dnes mi hovorila jedna známa, že iku nevidela asi 3týždne a že sa veľmi zmenila

dejna3
autor
2. okt 2009

ja som nakúpila sofi pred mesiacom overaliky na spanie a už sú jej akurát, ak nie aj malé ☹
idem het, dobruuu 😔

ika8
2. okt 2009

dobrú

fejusa
3. okt 2009

no ja som ma tom bola 5kraaat 😀 haluz nikdy neviem kedy sa mozu povolit srobiky a zabijem sa,jednoducho adrenalin 😀 len moj krpec zacal palkat ked ma videla na tom tak sa uz rasej ani nepozerala na mna 🙂

dejna3
autor
3. okt 2009

fejuša, teba som videla keď si vychádzala aj s kámoškou 😉 😀

felixko
3. okt 2009

ahojte,
my sme opäť chorí, Ninka to asi chytila od manžela, v noci mala teploty, ráno 38,5...kašle, soplí, odsávanie sme zažili prvý krát, no hrúza, ale teraz sa už toľko nebráni, vie, že sa jej po odsatí soplíkov ulaví. boli sme aj na pohotovsti, kvôli tej teplote, lebo sa držala na 38 a stále sa drží, preto dostala ďalšie ATB. už som jej ich aj nasadila. dr. na pohotovosti bola trochu odmeraná, asi že čo otravujeme, ale ja som sa chovala tak isto odmerane a potom zmiernila aj ona svoje správanie.

ellen
3. okt 2009

felixko, tak sa skoro uzdravte!

evolution? 😅 🙄 😖 bleeee.... v zivote nikdy... ale zato mala chcela ist strasne na detsku manez, tak som jej kupila listok... raz uz bola - na hody topolcianske - ale to nam bolo obom soufl... ale ze skusime znova. tak najskor nevedela kam, potom som ju posadila na motorku, ale vybrala si rychlo konika... a kyyyyyyyyyyyyvalaaaaaa ocinovi.. uplne uzasnuta bola. este aj vecer sme boli - teda o nejakej siedmej, takze bolo uplne hotova, ze vsetko svietilo, blikalo, vsade vela ludi a len by chodila a chodila.... a vecer zas nemohla zaspat 😀 huncut... 🙂 alebo betarka...? 😵

fejusa
3. okt 2009

dejan ja som blazon na take kolotoce.a juuuj prater 😀

sssimi
3. okt 2009

Kočky aj ja som bola dnes na tom kolotoči s mm 😀 😀 😀 😀 Bolo to supéééééééééééér... Konečne dáke vzrúšo 😀 Nie len kojenie a prebalovanie dookola 😀 .... síce to bolo len 5 minút, ale bola to paráááda... V ceckoch mám teraz smotanku ako ma tam hádzalo 😀 😀 😀 .... Jáááj častejšie by mohli chodiť a zlaviť v prvom rade 😀

dejna3
autor
3. okt 2009

kokos, baby, ja by som tam fakt nevliezla ani za peniaze 😀 😀 😀
ale zas nie som úplný strachopud... milujem lietanie - ale lietadlami a nemám z nich vôbec strach,,, keby mám toľko peňazí, tak lietam aj každý mesiac 🙂 bolo by kam 😅

teri3
3. okt 2009

no, tak my sme dnes úspešne ostrihali Filipka 🙂 - strojčekom 🙂 a ani moc nemrnčal, skôr sa krútil. Ale samozrejme manžel ho držal nad vaňou a ja som strihala, lebo on a sedieť - takú stoličku ešte nevyrobili 😀

ika, ešte som Ti zabudla napísať k tej Tvojej špagetke - Filipko za rok vlastne pribral necelých 5 kíl (PH 4200 😀 ) a vidí sa mi, že Ikuška bude dačo podobné. Asi má dobrý metabolizmus...raz zaňho bude vďačná, že sa nebude musieť starať o svoju postavu 😉 . Inak Filipko už papá celkom dobre. Síce z fľašky, ale už na jeden krát 😕 a nemusím mu už robiť až také prapodivné mixy 😅

teri3
3. okt 2009

a k tomu evolution - prvý krát som to videla ísť naprázdno, tak sa mi krútil žalúdok a mala som pocit, že by som sa tam po... aj po..... 😝 . Na druhý deň som však videla, ako tam sedelo asi dákych 12 pubertiačok a kričali len vtedy, keď to išlo hore, asi tak do polovice a potom už nie, ani keď boli dolu hlavou a pozerala som, že sa to vlastne ani nejak rýchlo nekrúti. Ale aj tak by som na to nešla, len už z toho nemám desný pocit...vo všeobecnosti kolotoče dáko nemusím a na veľkom retiazkovom som bola asi 3x v živote, stále som sa držala tých reťazí a čakala som, kedy to už skončí 😝 . A podobne ako dejna mi lietanie nerobí žiadny problém 😉

dandulik
3. okt 2009

kkkatarinkaaa......tak už mate za sebou krštenie.............super........že samalá ržala...ta naša celý krst preplakala..zabudli sme doma dudel....
............koncom oktobra ideme na svadbu................normálne sa teším že trošku vypadnem medzi ludí a zabavím sa.....malinku nechávame doma starím rodičom a budem za nou odbehovať.....
.............dobrú nocku všetkým..............

ika8
3. okt 2009

teri: no pokiaľ bude ika po tatinovi, tak sa nemusí obávať pribratia 😵 ním všetko iba prejde a nepriberie, hoci sa futruje vo dne v noci, kedy mu príde chuť 😠 a to zas ja nemôžem 😠 😀
a 5kg mooožno priberie do prvého roka, nakoľko pri narodení mala 3260g. uvidíííme 😅

dejna3
autor
3. okt 2009

tak sofinka už 5kg hranicu prekročila... ešte 2 týždne, takže tipujem, že to bude do roka tak cca 5,5 - 5,7kg... 🙂
pri narodení 3,3kg, teraz 8,8kg - ale v pančuškách a bodyčku 😉

ika8
3. okt 2009

ozáj, a ika už asi tretí deň štvornožkuje 😕 zatiaľ neprejde veľa, tak 4-5 krôčkov, ale ona keď sa dostala na štyri, tak strašne plakala... takže pokrok 😅

katinka0000
4. okt 2009

ahojte!

ako travite nedelu? my ideme o chvilu so svokrovcami a so svagrovcami do restauracie, lebo svokor mal min. tyzden narodeniny. nico isiel este na chvilu s neterkou na ihrisko.

inak k tomu priberaniu. ja mam kamaratku, ktora ked chodila este do skolky, tak bola ako sliz. rodicia s nou chodili k dr. na injekcie, aby pribrala. no a predstavte si, ze teraz ma asi 80 kg a je dost malinka.

katinka0000
4. okt 2009

ika: ikuske gratulujeme k stvornozkovaniu. 🙂

felixko
4. okt 2009

ahojte,
hlásime sa už pomerne zdraví 😀 😀 😀 , len nám je dlho doma. malá už velmi nemá ani soplíky, ani nekašle, v noci mala ešte teplotu, takže užíva ATB, ale už je to lepšie.

dejna Ninka dostala na narodeniny umelohmotnú buginku, leto tiež všetko tlačí pred sebou, ale keď zistila, že aj ona by sa mohla v tej buginke voziť, bábiku odtiaľ vyhadzuje a vtoparí sa tam ona. potom začala celý kočík dvíhať a hádzala ho do nás. tak sme boli nútení kočík schovať, lebo by ho dolámala. vytiahneme ho, keď bude tomu rozumieť. myslím, že toto by robili všetky deti.

my sme v sobotu na trhoch neboli,ale malá dostala od babky a sestier dve tričká, tielko, pančuchy, perník, bábiku hraciu...bola z toho všetkého celá užasnutá, chúďa, ale tá choroba jej dala zabrať, do tváričky je taká upadnutá, aj očká ma také iné smutné

ika8
4. okt 2009

felixko: ninke skoré uzdravenie, nech už má tie čertovské ohníčky v očinkách 😵 vtedy vieme, že sú tie naše potvorky OK 😀

katinka0000
4. okt 2009

felixko: aj nas nico ma trosku kaslik a soplik nema skoro vobec. ale ja som k dr. nesla, lebo viem, ze by mu zase napchala atb. ale zase ninka mala teplotku, tak to je ine.

a kde ste vsetky? superstarujete?

dejna3
autor
4. okt 2009

hej, superstarujeme... teda baby sú tohto roku úplne špica 😉 total prevalcovali chalanov..

felixko, ninke želáme skoré uzdravenie 😉 .. som kuki buginu v tvojom albume - no ja som myslela trošku inú...... tá vaša sa mi fakt vidí veľmi ľahúčka, ale aj tak si teda dôkladne poobzerám tú, ktorú mám vyhliadnutú... to je táká, čo sa vyrábala ešte za totality 😀 ona je úpne celučká z umelej hmoty, aj tá "sedacia" časť pre bábiky, dúfam, že ju nebude vládať zdvihnúť a ešte aj hádzať 😝 😅

ika8
4. okt 2009

to fakt, baby sú zatiaľ oveľa lepšie ako chalani

dejna3
autor
4. okt 2009

dneska spí sofi prvýkrát v spacom vaku.. zaspala celkom v pohode, bola dosť unavená, ale som zvedavá, čo bude v noci, keď zistí, že je zakrytá a nebude sa jej dať odokryť 😕 ona vždy nervačí až sa z toho prebudí 😝

katinka0000
5. okt 2009

ahojte!

presne tak, baby spievali fakt super, no az na par vynimiek. 🙂

my sme mali celkom dobru noc. nico bol hore len 2-krat. 🙂

felixko
5. okt 2009

ahojte,
katinka veď presne, ak by mala Ninka len soplíky dokine by som s ňou nešla. ale tie teploty mala dve noci a celý deň a nad 38, takže to som nechcela riskovať. dnes som jej kúpila probiotiká, včera som volala s ellen, tiež dáva malej ako prevenciu

zajtra idem s malou k jej obvodnej doktorke, to zas budú revy, už sa na to duševne pripravujem. ja som dnes bola na gynde, manžel strážil malú, keď som prišla vozili sa po spálni v hrnci 😀 😀 😀

k superstar: aj my pozeráme, dnes som videla na titulke nového času jednu z finalistiek tuším Aneta sa volá, ukázala svoje "trojky" - ak si myslí, že týmto zaujme