Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

ahoj danka!! tak uz takto normalne nova tema? hmmm 😀 tak v tejto novej by uz mala byt konecne aj zo man maminaaaa 😉

kpn
25. jún 2009

Jeej zienky ahojte, i ja som z TO teda aspon zatial este ano.

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

a este gratulation k prvemu zubku 😀
a ten prispevok....bodaj by si mala pravdu 😅

bubinko83
25. jún 2009

ahojte supeeeeeeeeer už mame dvojku 🙂

adkato
25. jún 2009

jeeeeej ahojteeee! 🙂 🙂 🙂 super,kam sme sa uz dopracovali... 😀
dejna,gratulujeeeeme k zubku!!!!!!a teda sofnika mi mruzta nepripadala vobec...akurat,ze sa jej moc spinkat poobede nechce,ale ved to ani nam pri zubku sa nechcelo... 😉 inak citala som o tej CP rucke...dani,nieco na tom bude,podla mna by si to mohla spomenut pred "nasim" =predajcom... 🙂 som zvedava,ci vobec nieco taketo vie....
ten prispevok by ale ozaj mohol vyjst..ale nejak tomu neverim,ze by to schvalili.. 😖 ale nestracajme nadej... 🙂

sofia122
25. jún 2009

ahojte a neni rodicovsky pryspevok 5400sk alebo nie

sofia122
25. jún 2009

gratulujeme aj mi dejna3 mi este stale nic uz sa nevieme dockat kedy pryde prvy zubok ☹

dejna3
autor
25. jún 2009

ahojte 😉
ešte raz všetkým ďakujeme za gratulácie 🙂 je to také strašne zlatulinké, taký malilinký zubonček 😵 - veď vy ste sa tiež určite tak rozplývali na tým prvým... 🙂

sofia, to je už suma RP - PnD (rodičovský príspevok + prídavky na deti) RP je teraz okolo 4 800 Sk a PnD okolo 600 Sk... ani neviem presné sumy, to je hanba 😔 😀 a od januára by vraj mal byť RP 8900 Sk + k tomu ešte prídavky 🙂 ... sorry za Sk, ešte furt nemám eurokalkulačku 😀

adkato, no veď to určite spomeniem 😉 v tej debate už viac kočiek písalo, že má tento problém 😝

babulky, písala mi dnes adminka, že vraj podľa nového usmernenia z 12.6., už nie je nutné zamykať témy nad 10000 príspevkov... a môžeme písať i naďalej
nevedela som o tom, no i tak som ju poprosila, aby sme ostali v tejto novej téme, lebo názov tej predošlej odrádzal niektoré kočky, čo ešte len snažilkujú alebo tehuľkujú 😉

vitaj, kpn 🙂

nada.hope
25. jún 2009

Ahojte maminky,................... 😉
To je ale pocasie 😒 😠
Takze v skratke, dala som sa objednat s nasim refluxom do Nitry a tak taka mila pani doktorka, a zasa iba reflux ma kazdy, a kazdy z neho skor ci neskor vyrastie, popozerala NInku napisala stihla a dlha, mame 62 cm a iba 5460g ☹ a nasadili sme nove mlieko bebu AR, a vraj o dva tyzdne kontrola,........... ale klop klop zda sa mi to lepsie, uz zostaneme po papani suchy dlahsie ako pol hodinu, co je uspech. 😉
gratulujeme aj my k prvym zubkom, ja uz by som tiez nejaky ten maly zubok prijala 😉 😉
Inac ja som ohladne toho rodicovskeho neni az taka optimistka, ved nemaju peniaze ani na dochodky, kde by naskrabali na rodicovsky prispevok, slubovali to uz tento rok pokial sa nemylim, ale ved sa uvidi, kazdopadne ja sa od 1. augusta chystam do roboty, aj ohladne miesta, aby mi ho niekto neslohol 😝 😝 😝 😝 S malou zostane moja maminka, keby ona nebola na dochodku, tak by som zostala ja, ale takto sme doma obidve a ona je s malou velmi rada, a ja zas nepracujem tazko a ani na smeny 😀 😀 😀 No a kto by za nas platil dve hypoteky za dva byty 😝 😝 😝 😝 😝
Inac vcera som bola v tescu a nejake pii vecicky maju aj o 50 percent lacnejsie 😉

nada.hope
25. jún 2009

chcela som napisat pidi vecicky 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
25. jún 2009

to je čo za počko? 😖 som sa tešila na trhy... 😔

felixko
25. jún 2009

dejna aj my, ale už je tuším po búrke, tak ideme sa obliecť a pálime. gratulujeme k zúbku 🙂 🙂 🙂 a čo sa týka toho rodičovského, veľmi sa neteším, ale keď sa to u vás šušká, tak hádam sú nejaké zákulisné informácie z vyšších kruhov 😎 že by predsa bola k nám teta tomanová taká štedrá??? hneď by sa nám o trochu lepšie žilo. ja aj tak plánujem byť doma tie 3 roky, predbežne

nada.hope - minule som stretla kamarátku, kt. sa po roku vrátila do práce. ja som jej vravela, že si zatiaľ neviem predstaviť, že by som od malej odišla a ona mi na to povedala, že čím ďalej, tým sa mi bude ťažšie odchádzať. je super, že ti mamina postráži Ninku, môžeš jej dôverovať, nie je to, ako keď dieťa zveriš cudziemu človeku

kpn vitaj 😀

rýchlo odosielam príspevok, lebo Ninka mi predchvílou vypla PC

katka09
25. jún 2009

Ahojte prosim vas viete mi napisat termin kedy suu vas jarmoky od kedy do kedy?Moc dik 🙂

felixko
25. jún 2009

elen včera som stretla našu spoločnú známu a čaká druhé bábo. hádaj kto to je???? určite sa ti o chvílu ozve.

felixko
25. jún 2009

katka od dnes do soboty

nada.hope
25. jún 2009

felixko, no je to tak cudziemu a dokonca ani svokre by som tak nedoverovala, ako vlastnej mamine 😉
Ta tvoja Ninka je ale sikovna, ked uz vie vypnut pc 😀 😀 😀 no co uz mama nesmie byt dlaho pri obrazovke 😝

felixko
25. jún 2009

nada nejak sa jej podarilo vypnúť gombíček 😀 chce, aby som sa jej venovala, teraz "češe" bábiku

katka09
25. jún 2009

Moc dakujem a do kolkej asi?mate tam aj kolotoče?To viete ako je to s detmi len na take somarinky 😀

dejna3
autor
25. jún 2009

felixko, aj my sa napapáme a idemeee 🙂
mne nemá byť kto doma s malinkou, mama pôjde do dôchodku asi tak za 2 roky, keď bude mať sofi 3 roky 😀 a svokre dôchodok nehrozí ani z ďaleka...
a cudziemu by som ju nedala
sofi mi pred chvíľou tresla na zem myš 😝 , našťastie to prežila... tá myš 😀

felixko
25. jún 2009

katinka hoď tip, čo práve čítaš? ja som včera dočítala knižku Tajomstvo príťažlivosti sŕdc, neviem, či ju tu niekto čítal, ale vrelo odporúčam, mne pomohla sa v sebe trochu zorientovať, chcem si kúpiť aj druhú časť.

naša Ninka sa naučila konečne zaspávať, musím si zaklopať, je to lepšie, bez plačov, bez kočíka, ale ešte sa nenaučila v noci spávať, ale nemôžem chcieť všetko naraz, zatiaľ ma teší tento úspech

nada.hope
25. jún 2009

no tak to je super 😉 dufam, ze ta nasa sa bude s babikami hrat viac ako ja ked som mala, 😝, ale ked sme vcera boli v tej nitre, tak Ninku strane zaujalo male auticko kamion, tak sa manzel trochu potesil, ze sa s nou bude moct hrat 😀

felixko
25. jún 2009

katka sú tam aj kolotoče, dnes a zajtra by mali byť trhy do nejakej l7-l8, v sobotu asi do 13

dejna ani ja nemám komu malú zveriť, mama má do dôchodku ešte daleko a svokra tá má svoje zdrav.problémy, sama mi povedala, že sa mi na malú nedá.
z našich detí sa stávajú počítačoví maniaci, ako z ich mám 😀

katka09
25. jún 2009

dik 🙂

ika8
25. jún 2009

tak sa hlásim aj ja do zostavy z Topoľčian 🙂

lucia563
25. jún 2009

Ahoj maminy 🙂 🙂 🙂 pridavam sa 😵 😵

felixko
25. jún 2009

lucia vitaj medzi nami 🙂
baby myslíte, že môžem dať malej marhulu? ja myslím že by sa nemalo nič stať??

boli sme na trhoch, trošku sme nakúpili, stretli sme adu so svojimi babami 😀 a viac nikoho

dandulik
25. jún 2009

ahojte..............dnes som si dala poriadnu prechádzku po trhoch.....normálne sa čudujem že som vládala....už sa neviem dočkať,kedy to malinke bude pri mne....síce je pri mne stále, ale....mať ho v náruči.... 🙂

lucia563
25. jún 2009

dakuje felixko 🙂 s tou marhulou myslim nic nepokazis, aj ja som skusala takto cca pred rokom, hacik bol v tom, ze to nechcel a nechcel ani teraz prave broskynu 😒 ked vidi nieco nove, je to problem dostat do neho 😖

adkato
25. jún 2009

ahojt e...

luci,vitam ta aj ja medzi nami... 😉 🙂

felixko,a ako sa ma ada?uz tu dlhsie nebola...co baby,su uz zdravucke??

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

ahojte!

aj ja vitam nove clenky 🙂
dandulik- hadam si ho tou prechadzkou trosku vyprovokovala a mozno sa bude pytat na vzduch 😀 inak, ja idem asi zajtra k mojmu dr. nejako mi tvrdne brusko 😒 uz to trva nejaky ten den a mam pocit, ze coraz castejsie a dlhsie to trva ☹ tak sa bojim, ked ide vikend, aby som sa netrepala po nemocnici....mate s tym skusenosti niektora??