Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
10. feb 2010

dejna: tak šup vypisovať, nech je z teba nejaký úžitok 😀 😀 😀

inffinity
10. feb 2010

juuj vy tu jste dneska zase 🙂) Mišinka šla spinkat 21:15 protože mi venku 17:30 do 18 usnula tak jsem ji dala později a tuk tuk ještě žádná odezva z postýlky 😎

dejna3
autor
10. feb 2010

ja už vypisujem za pochodu... ika, moc sa nevzdiaľuj 😀

inffi, tak naša sofi dnes zaspala postojačky 😀 😀 😀 sme sa tak rehotali na nej... chúďatenko, oprela si hlavičku o válendu a spala... chvíľami sa kolísala, čo sa jej nôžky podlamovali 😅

inffinity
10. feb 2010

juuj zlatinko malé.. já jsem si zas dneska myslela že to miška vydrží a v obchodě už ji očka padaly kolem těch 17:30.. zlatinko moje..ale jsem i já nějaká unavená dneska jdu si asi za něma lehnout.. tak pěkně vypisuj 🙂 a dobrou noc 😉

ika8
10. feb 2010

dejna: tu som 😀 ale ty to isto zvládneš 😉
inffinity: dobrú 😔

dejna3
autor
10. feb 2010

no nejak som to vyplnila 😅 čo som nevedela, nechala som prázdne - veď to je všetko v tých potvrdeniach - navyše, keď som brala materskú, ešte sme neboli manželia... a iný príjem som nemala 😅
idem ešte pohľadať kópiu sobášneho listu

dejna3
autor
10. feb 2010

inffi, dobrú 😔

ika8
11. feb 2010

idem, papanie máme za sebou, dobrú 😔

dejna3
autor
11. feb 2010

ja mám tiež všetko hotové, tak dobrúúú 😉

felixko
11. feb 2010

ahojte,
dejna ja som dnes ráno hladala originál sobášneho listu, vybrala som zo šuflíka všetky dokumenty, hľadala som asi 15min. a nenašla som. potom som otvorila ďalší šuflík a tam hneď navrchu bol sobášny list. môj drahý mi hovorí, čo hľadáš? sobášny list? áno, tam je v tom šuflíku, to si nevedela?. tak som ho zjazdila, že či mi nevie povedať, veď 15min. vedľa neho hľadám medzi kopou dokumentov sobášny list a on mi nepovie, že je v šuflíku? naša NInka sa hneď zapojila do debaty a povedala: starý a ukázala prstom na hlavičku a povedala šiši?

alicc
11. feb 2010

ahojte,
felixko, malá má už v takom nízkom veku svoj názor, no to je nádhera 😀 😀 😀

dandulik
11. feb 2010

inffinity.........dobrá kadernička,ktorá robí melír je aj na MEXIKU v tom SUPERMARKETE JEDNOTA....melír stojí okolo 4OOsk, na polodlhé vlasy a stríhanie...uff to presne neviem....ale cirka 2O€ by si platila.....

alicc
11. feb 2010

K tej kaderníčke a kozmetičke, aj na mravenisku je dobrá kaderníčka a kozmetička, je to pri cirkevnej základnej škole taký dom postavený. ja chodím už roky tam, nie je najlacnejšia ale robí fakt dobre.

karinka25
11. feb 2010

ahojte,ja som sa este len dnes prihlasila dufam ze tu niekoho spoznam,volam sa karin mam 25 a 7rocneho syna,som rozvedena.je tu niekto na pokec??

dejna3
autor
11. feb 2010

felixko 😀 😀 😀 som sa dobre nasmiala 😉
kam na to to vaše dieťa chodí??? 😅

dejna3
autor
11. feb 2010

vitaj, karin... bývaš priamo v TO?

karinka25
11. feb 2010

ahoj,priamo nie som yo solcian ale tu som stale da sa povedat a ty??

dejna3
autor
11. feb 2010

ja bývam v TO... ale zo solčian som mala na strednej veľa spolužiakov 🙂

karinka25
11. feb 2010

kolko mas rokou ak sa smiem spitat???babo uz kope??

dejna3
autor
11. feb 2010

jasnačka, bábo kopcuje o 106 😀 😀 a rokov budem mať čoskoro toľko - ako teraz týždeň tehotenstva 😉

inffinity
11. feb 2010

Dejna to jako fakt??? 😲 😲 😲 já sem myslela že máš méně 😉

Karin taky zdravím 🙂

jinak my dneska máme bojový den..Miška se od 9:30 ukládala na spinkaní a usnula až ve 13h celou dobu byla nalepená na mě jak přísavka..ale co je nejhorší 😠 😠 ona už je vyspanáááááá 😀 😀 😀 jejich obvyklých 30minut 😒 jsem myslela že bude spát aspon dve hodky..sem se stihla jen osprchovat a umyt vlasy 😢 😢

dejna3
autor
11. feb 2010

inffi, ďakujeeeem 😉 teraz, keď sa cítim ako hrošica, poteší každý kompliment 😵 😀 😀

my ideme trošku na sánky a potom k našim, takže pápá, večer 😉

ika8
11. feb 2010

ahojte, tak my sme vrátili od kaderníčky a doniesli sme si domov chlapčeka 😵 kuk posl. foto 😅

felixko
11. feb 2010

ahojte,
ika malá je úžasná na fotkách 🙂 a tú čiapku s tými ušiskami ste kde zohnali? inak, v kúpeľni máte rovnaký obklad ako my 🙂

dejna ja presne viem, kde na to naša malá chodí, moje sestry ju to učia 😒 minule ju cvičili: Ninka, ukáž prstom na hlavičku, šiši ti? a naše dieťa poctivo všetko opakuje. sem tam sa jej podarí povedať do iti, ale to je zas náš zlozvyk, lebo niekedy niečo poviem rýchlejšie, ako stihnem myslieť a deti sú v tomto veľmi šikovné, že práve to neslušné slovo vedia zopakovať a potom aj používať.

dnes sme boli na matrike overovať podpisy na kúp.zmluvách a matrikárka overila môjmu mužovi podpisy bez toho, aby bol podpísaný 😀 najskôr som sa podpisovala ja, potom matrikárka zmluvy vzala a povedala, aby sme počkali vonku. tak sme čakali. asi o 5 min. môj drahý zistil, že veď on sa nepodpisoval. matrikárka to ani nezistila. až vnútri jej to povedal, zmluvy už boli zviazané, overené. takže sme spravili všetko dodatočne. inak sme natrafili na veľmi príjemné úradníčky, ani nereptali, že sme prišli cez obed. keby všade také boli.

ika8
11. feb 2010

felixko: na matrike sú naozaj úžasné baby. Vždy ma vybavili s úsmevom, pokecali sme, hoci sa nepoznáme... fakt, bodaj by všade boli také úradníčky. a čiapka s uškami je z tatier, brat bol lyžovať a nezabudol na svoju jedinú neterku 😵

karinka25
11. feb 2010

ahoj inffi tiez zdravim...

inffinity
11. feb 2010

Jinak děkuji za tipy na kadeřnice..zkusím zítra něco stihnout.. 😉

ika malá je moc roztomilá 🙂 🙂

dejna a kdeže jako hrošice??? vždyt ty jsi ještě v normě..už jsem viděla i takové lidi u kterých přemýšlíš jestli jsou tlustí nebo těhuš 😀 😀

ika8
11. feb 2010

inffi: nechcem hovoriť za dejnu, ale skôr si myslím, že sa cíti ako hrošica a nie že by tak vyzerala 😉
😉 😉
a ika je šidlo, ktoré musí byť všade, kde sa niečo šuchne 😝 😵

felixko
11. feb 2010

súhlasím s ikkou, naposledy, keď som dejnu videla, ani na nej nebolo vidno, že je tehu, hoci vtedy už mohla byť v nejakom 22tt, takže to bude len o pocite dejna, my ťa vidíme inak, teš sa 😀

ika to ako keby som počula o našej Ninuške, že musí byť všade, momentálne má moje gorále, náramky, všetko vešia na seba, tie gorále sú také pomotané, že dovidenia.

baby, aj vaše deti sú také zaťažené na autá, autobusy? my musíme stále stáť v okne a pozorovať autá. Ninka sa ide z toho doslova posr.. keď vidí auto. hneď kričí ató, ató, de si, de si. keď sme vonku a vidí auto, tak vrieska od radosti. najlepšie je, keď zbadá drozdov, to je pre ňu cica 🙂

karinka vitaj 😉 synček už chodí do školy?

katinka0000
11. feb 2010

ahojte!

ako sa mi mate? som tu uz dost dlho nebola. vsetci ste zdravi?

dejna: co drobcek? stale neprezradis, co to bude?

ika: krasny chlapcek. kto to je?

felixko: nico je v poslednej dobe zatazeny na vlaky. ale samozrejme vsetky bagre, kombajny, traktory su jeho vasen. 🙂 som mu slubila, ze sa bud. tyzden pojdeme povozit vlakom, tak dufam, ze uz nebude snezit.

karinka: vitaj medzi nami.

u nas so spanim je to take vseliake. ale vcera sa nico prekonal. len jedenkrat bol za celu noc hore. to sa nestalo uz ani napamatam. naposledy asi ked bol babatko. snad sa to casom upravi. my sme si ale nato uz zvykli a problem nam to nerobi.

zajtra je u nas karneval, tak nico ma uz vybratu masku - ninja korytnacka. hrozne sa uz tesime. potom pridam foto.