Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
15. júl 2009

adi, tak víkend platí 😉 dúfam, že vyjde počko 😎 bola som v solárku nad vzorodevom

babulky, ešte mám otázočku: olejčekujete ešte drobčekom aj hlavičku? lebo sofi mala asi 2 mesiace problémy so seboroe (tie chrastičky - hompora?), no už je to dlhší čas o.k. 🙂 , a ona už má dosť husté dlhé vlásky, tak neviem, či ju mám ešte stále olejovať alebo už nemusím 😕

a dnes tu neni ika ani nada? 😨

u nás boli dneska vymerať priestor na vstavanú skriňu, tak sa teším, konečne si čoskoro spraceme ten neporiadok na chodbe 🙂

nada.hope
16. júl 2009

Djena vcera sme Ta tu nechali samu s misom? alebo misa vcera nebol? 😵
No ja som vcera spadla do postele a vstala som pred pol hodinkou, mala papala, ona spi dalej 😀 😵 a ja si idem poupratovat kupelnu, dnes tam daju strop a uz bude vsetko tam kde ma byt, aj ked este ho bude treba namalovat a nalepit listy dookola, ale to je robota, ktoru si ked tak urobim aj ja sama.

Inac babule stretko bude kedy? lebo moj cas kedy idem do roboty je tu co by dup, august sa blizi, ale zasa na druhej strane mam celu dovolenku co je 30 dni takze pocitam ze sa v praci ohrejem tak tyzden a pojdem zasa "oddychovat" 😀 😀 😀 😝

ika8
16. júl 2009

dejna: mne sa včera nechcelo ani pustiť PC a nie ešte aj písať 😕 Ale dnes večer sem asi dokvitnem 😀

ika8
16. júl 2009

ako vám spinkali dnes v noci detičky v tom teple?tak naša spinkala do 0,30h v postieľke, potom s nami do 3h, od 3 do 6 v postieľke a potom papala a spala v postieľke do 8,30h

inffinity
16. júl 2009

ika: my jsme měli doma v ložnici celkem chládeček, takže jsme spinkali jako obvykle..dneska je aspon venku trochu příjemněji jak tam pofukuje..

felixko
16. júl 2009

baby, neviete mi poradiť, aké sú podmienky pre poskytnutie mestského bytu? a asi aké sú náklady pri dvojizbovom byte?
dakujem

adkato
16. júl 2009

dejna3:ok,vikend plati! 🙂 len nebude dobre pocko na kupalisko,tak aspon vybehneme von..

ellen:ja som sa minule dostala do tej temy "zemrelo mi dite",ani neviem preco ma to tam zatiahlo,asi som bola zvedava...boze,ked som tam citala tie pribehy a pozerala si tie fotky deticiek... ☹ ☹ ☹ strasne som plakala.. 😢 😢 😢 je to hrozne,hrozne,nikdy v zivote sa toho nechcem dozit!!!!mala som husiu kozu,a slzy nie nie a zastavit...precitala som si toho dost....... ☹ ☹ ☹ odvtedy,vzdy ked maly vymysla,alebo mrnka,len sa na neho usmejem a poviem si aka som stastna,ze ho mam!!!!!!!!!!co by za to druhe dali............... ☹

dejna3
autor
16. júl 2009

ika, sofi spinkala celú noc, ale dosť mrnkala zo spánku a bola nejaká nepokojná ☹ spala do 8,30, napapala sa a ešte ťahala do 10,00... a dnes spala cez deň asi 2 hoďky v kuse... to je najnovší rekord 😝 😀

nada, ešteže toho míšu som včera mala 😀

adkato, ja som tam tiež raz zablúdila... a nikdy viac 🙄 ja si tie príbehy nemôžem čítať, ani reflex a tomu podobné nepozerám... 😒

felixko - podať žiadosť na MsÚ na špeciálnom tlačive, a žiadateľ(ia) nesmú byť vlastníkmi inej nehnuteľnosti (byt, dom) ... to sú také základné podmienky... náklady sa pohybujú, myslím, cca 300 euro/mesačne

dnes sme vybehli znovu po 16-tej na kupko, sofinka už je z vodičky vytešená, máme aj nové koleso a parádne sa vybláznila 😵 😵 😵 boli sme tiež aj na hojdačkách, to sa jej páčilo ešte viacej, rehotala sa a výskala 😀

bubinko83
16. júl 2009

ahojte ,my sme boli aj včera na kupku 🙂 dneska sme si dali prestavku ,lebo maly mal včera trošku nožičky už červene.Baby aj vaše deti sa tak tešia v tych bazenoch? Naš filipko je uplne hotovy tak sa stranšne teši vždy.My sme vo vodičke asi tak pol hodku vždy to stači,aj ked ideme odtial s plačom ale zda sa mi to dost pre neho.A tiež chodime na tie hojdačky........teri diky za tip 😉 A je tam aj pri malom bazeni taky nafukovaci malilinky bazenik pre take male babatinka tak chodime aj tam.

bubinko83
16. júl 2009

dejna o kolkej davaš sofinku spat,ked ti tak krasne spinka dlho rano?Inak ani ja nemusim reflex v TV ani podobne pribehy a tiež som tu videla tie detičky v tych truhlach pofotene tu na konovi. ☹

dejna3
autor
16. júl 2009

bubinko, no sofi zaspáva po 22hod 😔 položím ju do postieľky, sem tam mrnkne a o chvíľku odfukuje... 😉
tak ten malý bazénik som ešte nevidela 😕 dnes bola inak trošku chladnejšia voda v porovnaní s utorkom 😔

dejna3
autor
16. júl 2009

adkato, gratulujeme matúškovi k výmesačninám 😵 😵 😵

ika8
16. júl 2009

dejna: tak ja už mám schladenie za sebou... cart de dor caramel 😉 je fakt super, ale odložila som si aj na ďalšie horúce večere 😀

adka: matúškovi gratulujeme 😵

a počko má byť cez víkend škaredé 😖

inak som rada, že aspoň vaše dietky dobre v noci spinkali 😉

nada.hope
16. júl 2009

Ahojte babenky,..............no dnes tu tu skor 😉
Manzel zapasi so stropom v kupelni a ja beham k Ninke 😖 , uz od osmej je v postielke a nie a nie zaspat, chuda asi jej je teplo, tak som ju nechala odokrytu 😅 uvidime kedy zaspi, ale inac o takomto case uz odfukuje ☹ a ako tak pocuvam neda sa jej stale zaspat ☹
Adkato gratulujeme Matuskovi 😉

nada.hope
16. júl 2009

Inak ja ssa na to skarede pocasie tesim, ako male dieta 🙂

dejna3
autor
16. júl 2009

už fičíte, bamabulky? 😀 😀

nada.hope
16. júl 2009

my uz spime konecne 😉

adkato
16. júl 2009

babulky,dakujeeeeeemeeee za gratulacie 🙂 🙂 🙂 a kde ste vsetky?ci este neudrela ta spravna neskora hodina,aspon po polnoci? 😀 😀

dejna3
autor
16. júl 2009

my dnes máme fest posun 😝 tu sa práve dofotilo 😀
ika, mala si pravdu, ešte teraz cítim ten vpich, ale moc to neregistrujem, oproti tej bolesti, pri vŕtaní, je to pre mňa nič 🙂 a ozik, dnes to trošku bolelo, napriek anestéze ☹ takže si ani nechcem predstaviť, akoby to bolelo bez nej ☹
o pol hoďku som s5 😉

katinka0000
16. júl 2009

ahojte!

dejna: ja som nicovi hlavicku neolejovala nikdy, lebo mal hrivu uz od narodenia. ved pocas tehotenstva ma aj riadne zrala kyselina.

my sme boli dneska prvykrat na kupku. boli sme ale v BN.

bubinko: jasne, aj nicovi sa hrozne paci vo vodicke. doma sa doobeda dvakrat kupal v bazeniku a potom od 16:00 do 19:00 na kupku. zajtra ideme na plavaren, ale mozno poobede skocime do TO na kupko. chystate sa niektora?

adkato: matuskovi vsetko naj. 🙂

inffinity
16. júl 2009

holky tak jsem konečně dožehlila a fičím na chvíli zavřít oči, než to moje malé bude chtít papat 🙂 dobrou zítra se ukážu..snad..

taky gratulujeme Matúškovi 🙂

inffinity
16. júl 2009

Ps: tak fájně jsem se napapkala čerstvých borůvek 🙂 mňam 😀 😀 ještě tam mám na zítra.. 😝

nada.hope
16. júl 2009

Deniska a kde si ich natrhala,............ 😉

inffinity
16. júl 2009

Juriuskovi rodiče byli na Detve 🙂 oni trhali, my papáme 😀 😀 😀

nada.hope
16. júl 2009

no super 😉

dejna3
autor
16. júl 2009

katinka, dík, veď ja už by som tiež najradšej prestala, už to aj tak flákam, len sa trošinku obávam, aby sa jej znovu neporobili tie chrastičky 😔

ika8
16. júl 2009

dejna: nechcela som tu bolest privolat ☹ 😕

ika8
16. júl 2009

a k olejčekovaniu: my olejčekujeme, my máme 7vlasov v 5radoch 😉 😀 😀 😀

nada.hope
16. júl 2009

aj my sa este olejcekujeme, tych nasich par chlpkov 😉

katinka0000
16. júl 2009

dejna: ja viem, ale skus prestat a denne jej to sleduj. ak by sa jej nieco objavilo, hned jej to zacni olejcekovat. aj moja neter to mala, ked bola este malinka a sestra jej to olejcekovala len vtedy, ked to mala, ked to preslo, tak jej to nerobila. ale samozrejme si urob podla toho, ako uznas ty za vhodne.