Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

paola.o1
30. mar 2009

super dievcata, opravte si kuki, ziadne teplotky a vyrazime! 😀

eimiky
31. mar 2009

Nás neočkovali, doktorka je chorá, takže môžme vyraziť, tak na kedy sa dohodneme? Pozerala som predpoveď na nete dážď nehlásia, len polooblačno okolo 17 stupňov.Paola.01 tebe, ktorý deň vyhovuje, ty to máš ďalej.Ja sa prispôsobím.Claudi a ty ako očko? už je ok?

claudinka
autor
31. mar 2009

co je kuki? 😀 😀

eimiky nastastie to vyzera, ze to ustupuje.. tak mam radost jak blska 😉

eimiky
31. mar 2009

očká nie? tak super claudi

claudinka
autor
31. mar 2009

ahaaa lebo vyraz kuki som este nepocula 😀 😀

paola.o1
31. mar 2009

caute, tak podme v piatok. vyhovuje? na jazere. povedzte si kedy ja mozem hocikedy, ale nie o 6 rano! 😀

eimiky
31. mar 2009

dobre super tak v piatok,mne je to tiež jedno kedy ale asi okolo obeda bude najkrajšie 😉

claudinka
autor
31. mar 2009

my povacsine o 11.30 obedujeme a o 12.00 ide hajat na obedny.. ale ked tak mu mozem dat papat aj tam pri jazere, ked mi to tam zohreju 😵 😵

eimiky
31. mar 2009

My nemáme nejak nič načasované, takže mne je to jedno 😉 Claudi môj keď uvidí Ľubka papať sa bude zalizovať, pre istotu vezmem aj jemu papu ale asi mliečko, lebo my keď papáme príkrm sme zamazaný až za ušami. paola povedz kedy ty dorazíš? 😉

claudinka
autor
1. apr 2009

mno popripade mozem vybehnut k svokrovcom mu dat papu a zohriat, oni byvaju pri tom novom lidli

paola.o1
1. apr 2009

cafte, tak navrhujem 12:30? claudinka stihate to s papanim? moj krpec tiez papa hocijako tak snad nam tu vodu niekde zohreju 😀

claudinka
autor
1. apr 2009

mno ja som za.. stiham stiham 😉 a kde teda? pri strkovci pri trampolinach?

eimiky
1. apr 2009

OKi tak môže byť tak o 12:30 trampolíny piatok 😉

paola.o1
1. apr 2009

oki, super

claudinka
autor
2. apr 2009

tesim tesim 😉

claudinka
autor
3. apr 2009

babule,budeme meskat,nestihame.. 13.20 sme tam..

claudinka
autor
3. apr 2009

alebo stihame,dam mu jest az tam..

eimiky
4. apr 2009

My sme boli na štrkovci aj dnes 😉 Vonku bolo super. 😀 Paola ako si teda pochodila s tým kočíkom?

claudinka
autor
5. apr 2009

my sme boli na strkovci dnes 😀

paola.o1
6. apr 2009

ahojte dievcata. aj my chodime teraz kazdy den von. je kraaasne. dufam ze uz sa to nepokazi. ten kocik som zohnala, nieje ten speedy, ale tak isty velikansky a iba za 120 eur, tak ho skusame. kupila som si tu celorocny listok do zoo tak kazdy den tam chodime, lebo oskar sa zamiloval do pelikana. dokaze na neho pozerat aj hodinu. buduci tyzden pojdem do BA tak urcite aj na jazero, ked budete mat cas, mozeme sa tam zase stretnut

eimiky
6. apr 2009

heh 😀 tak pelikán ho zaujal 🙂
jasne môžme sa zas stretnúť na jazere 😉

claudinka
autor
6. apr 2009

my sme dnes boli pri jazere, teraz sme dosli dom, sme sa od dvanastej flakali 😀 😀

paola do pelikana? 😀 😀 😀 to musi byt inaaa laska 😉

netmona
8. apr 2009

claudi,,,,,tak ešte vlázdeš?? ešte maš fajn že, kočiariku sedí,,,ja už len behám za babetkom 😀

claudinka
autor
9. apr 2009

netmona ale aj tak furt nechudnem, sakris 😀 😀

paola.o1
17. apr 2009

caute baby, tak som sa vratila z bratislavy zase do viedne, bola som tam tri dni a jasne, ze zrovna nam tam nesiel internet, tak som vam nemohla napisat, ale poctivo som bola kazdy den na jazere a vy sa ulievate! vobec som vas tam nevidela 😀

eimiky
17. apr 2009

ahoj paola, ja som tam bola včera okolo obeda,škoda sme sa mohli stretnúť, bola som tam sama ☹ tak nabuduce daj vedieť... 😉

claudinka
autor
18. apr 2009

paola mnoo skoda, ze si nedala vediet, ja tam sama nikdy nechodim 😀 😀

paola.o1
18. apr 2009

a to ja chodim aj sama. som zvyknuta z viedne🙂 nabuduce napisem radsej dopredu a dame zraz🙂 a co mate nove? vedia uz chlapci nieco nove? moj sa este stale len prevaluje vselijako, vzdy si omlati hlavu o parkety ale inak nic. nuda je snim🙂

claudinka
autor
19. apr 2009

paola 😀 my mame dva zubky prerezane hned jeden po druhom par dni a drobec sa pokusa sadnut si, ked je na styroch.. dvihne jednu ruku a pokusa sa davat do sedu, vzdy skonci v takom polosede, tak mame z neho radost 😀 😀

eimiky
19. apr 2009

Ahojte,
Claudi tak vy už ste zubáči 😀 😀 😀 my zatial nič... no uvidíme..
Paola aj my sa len prevalujeme a už aj sami obsedíme chvilku, ale nenechávam ho dlho.Aj my sa prevalujeme ešte nelozíme, takže asi tak podobne 😉