Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

eimiky
28. máj 2009

Claudi tak ste mali veselo.
My sme boli doma po očkovaní prevenarom teplota a opobede sme boli trošku vonku.
Inak navrhujem premenovať tému na Maminkovské veci 😀

claudinka
autor
28. máj 2009

🙂 veru veru 😀

paola.o1
28. máj 2009

caute zeny, aj my sa vyvalujeme doma, ale pojdem sa poobede korculovat. oskara tiez ockovali a ma tu nohu straaasne napuchnutu. akoby mu tam druha hlava rastla 😲 no a dr. ma este nahovara ze nech mu dam aj ockovanie proti kliestom, ze je to lepsie ako potom riesit nasledky, tak si idem o tom cosik vyguglit.

natalii: thajska specialita bola super, akurat v recepte som mala ze jednu malu cili papricku tak som ju tam dala, ale bolo to palive uplne strasidelne 🙂 manzel sa bal ist na zachod, ze ho to bude stipat aj druhy krat 🙂

inak baby do zoo by som sla, nie teraz na den deti, ale niekedy.... oskar uz vazne cumi do klietok a kuka na tie zvieratka, minule som odparkovala pri zirafe a oskar sa zobudil, zbadal to dlhokanske krcisko a spustil taku sirenu, ze zirafa nie ze odisla, ale utiekla do tej svojej garaze.

baby davate uz krpcom do ovocia keksiky? mamina ma nahovara ze mi donesie marina kekse, ze mu ich tam mozem rozpucit, ale som si ich vyguglila a obsahuju vajcia, tak neviem. tusim by zatial mohli jest iba zltko nie cele vajcio nie?

eimiky
28. máj 2009

Paola ja dávam buď tie detské piškoty čo sú od 6mes mu ich nastrúham, alebo popučím, alebo sú aj také keksíky rôzne aj sunarka aj hero, skús popzerať, obsahujú prebiotiká čo je dobré na bruško, ale na hryzkanie nie sú dobré, sú dosť tvrdé ja ich pomrvím a zamiešam k výžive, alebo k jablku. 😉

paola.o1
29. máj 2009

super, tak zacnem aj ja mrvit piskoty. ake mate plany na vikend? ze bude hnusne a uprsane, tak my budeme sediet doma a mozno sa donutim konecne trocha cvicit🙂 juuuj a mam novinu, oskar si konecne sadol, sice je taky nejaky pokrceny cely, ale strasne sa tomu raduje, tak ho necham sediet chvilku aj pokrceneho.

eimiky
29. máj 2009

Heej no tak super, keď ti už sedká, ale chviľu ho môžeš určite nechať
My budeme asi doma.Nemáme nič na programe, má byť veru hnusne 😒

kristinka.s
29. máj 2009

ahojte vsetci, pripajam sa k vam, tiez sme v BA - sami - doma - ja a moja dcerka (2 m)
oco pride o piatej. a takto to bezi kazdy den ☹
obcas sa mi ziada ten stereotyp trocha spestrit ale do zoo to este asi nebude, sme este prilis maly
chodime sa kocikovat do lesaparku (P. Biskupice) ale vzhladom na pocko dnes aj to odpadne.
Tak mala spi a ja klepem do pc

eimiky
29. máj 2009

Kristinka.s vitaj, kľudne sa môžeš pripojiť k nám ale my sa skôr stretávame na štrkovci, neviem ako to máš daľeko,či by sa ti dalo niekedy dobehnúť, alebo môžme niekedy dať stretko s babami niekde poblíž teba
Nebude sa malá báť toľkých chalošov? My máme všetky chlapcov 😉

kristinka.s
29. máj 2009

hadam nie, aspon si skoro zvykne na muzsku spolocnost
budem rada, ak budem vediet pridem aj na strkovec, ja byvam vo vrakuni, to hadam nejak zvladnem
teraz idem na tyzden domov k rodicom, potom sa znova ozvem
prajem kazdemu krasny vikend a este krajsi buduci tyzden - hlavne nech nam dietky posluchaju

claudinka
autor
29. máj 2009

kristinka a v lesoparku sme sa nevideli? casto tam chodim 😀 kuk moje foto 😉 aj ja byvam vo vrakuni 😉

claudinka
autor
1. jún 2009

fuj to je ale pocko 😒

eimiky
1. jún 2009

my sme dnes s manželom a amalým dali kolečko okolo štrkovca, no ale mraky boli riadne 😒 teraz sa už vyčasilo trošičku

claudinka
autor
2. jún 2009

furt je inak, ja sa zblaznim.. co robite s deckami cele dni? mna uz picne, dajte tipy

eimiky
2. jún 2009

Ja som bola dnes na cvičení a tak sa motkáme ked neprší idem fontánu pozrieť, doma sa hrajkáme a tak

paola.o1
2. jún 2009

no tak ja posledne tri dni nepretrzite sedim za pc a guglim, lebo oskar je nejaky divny, cez den v pohode, ale v noci stale vrieska, ukludni sa az ked je s nami vo velkej posteli (ale ona az tak velka zase nieje), takze sme nevyspaty, manzel ani nesiel dnes do prace, lebo kazdu pol hodinu maly v noci vrestal nuz tak neviem co s nim spravim zeny. musim si ho nastahovat naspat do spalne, aby som nemusela stale v noci behat do inej izby a asi mu zalepim usta izolepou.

eimiky
2. jún 2009

paola a nebudú to zúbky? alebo možno to bude niečo také, že tak okolo 8 mesiacov je také obdobie,že sa dieťa nejak naviaže ešte viac na matku a potrebuje jej prítomnosť.Možno to bude niečo také..Neviem čítala som to,že to je v tomto období...

claudinka
autor
3. jún 2009

moj spava s nami.. a eimiky ma pravdu, v tomto obdobi byvaju viac detuse citlive na maminu 😉

eimiky
12. jún 2009

Čaute baby,
no ako sa máte? čo drobci? nejak je tu ticho 😕

claudinka
autor
13. jún 2009

no veru veru eimiky treba chodit do temy mladych maminiek, tam to zije furt 😉

eimiky
13. jún 2009

to je kde???

eimiky
13. jún 2009

Claudi už viem čo si myslela ale ja asi ž nie som taká príliš mladá 😠

paola.o1
15. jún 2009

cafte, ticho tu je ticho, my sa stale tulame po vonku ked je tak pekne tak ani nepismenujem. inak sa mame fajn, az na to ze oskar ma stale teploty, ale iba take nizke, snad koli zubom, lebo uz je to skoro dva tyzdne v kuse ale jemu to evidentne neva, zacal luz aj liezt po stvornozky, tak chodime do parku a tom leze a hojdame sa a uz bol aj v piesku, no sranda je s nim. a vy co nove?

eimiky
15. jún 2009

ahoj paola , no tak pekne sa vyšvihol, keď už aj 4nožkuje, môj sa aj dá do takej polohy, ale nechce na styri.No ale sa dvíha na nohy a pohupuje.V postielke stoji vyrehotaný.My tiež chodíme von často.Paola a už si mu kupovala aj topánočky?? Také už na prvé kroky? My ideme už v sobotu na dovču tak budeme mať trošku zmenu 😉

paola.o1
15. jún 2009

cafko, no vidis, oskar zase nestoji. ja mam zatial len tenisky , musim kupit nejake take sandale ked je teplo, videla som minule v auparku v nexte pekne a prave na prve kroky, ale nekupila som ich, lebo neviem ake su najlepsie boty. ci nejake speci, alebo take normalne z soping centra.... a kam sa chystate na dovcu?

eimiky
15. jún 2009

No neviem či z nextu sú ok, nepozerala som ale ževraj nejaké so žirafkou sú dobré na prvé kroky, musia byť také vysoké, aby tam nejako ten členok držal.Ja som pozerala na www.rak.sk tam sú všeliake ale su skôr také klasické.No neviem sama aké kúpiť.Na dovču však som ti spomínala Taliansko.

paola.o1
16. jún 2009

no, asi sa vyberiem do klasickej obuvy a tam nieco kuknem. na herlianskej je obuv a kukali sme tam s mamcou uz na boticky, maju tam docela velky vyber, alebo u bata kuknem. ale tak my mame zatial cas, on sa nejako ani nesnazi postavit. tak ked sa vratis mozme ist na jazero zase. uz bude krasne teplo, strcime vsetky krpcov na hojdacky a dame si pivo 😝

eimiky
16. jún 2009

No jasne tak potom sa dohodneme.Claudi dúfam, že sa pridáš? a ako sa má Ľubko ten už asi stojí a hopká?
Ano videla som tu obuv a rozmýšľala, že skusim aj tam pozrieť. 😉

paola.o1
22. jún 2009

caute zeny co nove mate? uz ste niekto kupili boticky? a ake?

claudinka
autor
22. jún 2009

ahojte, vobec nestiham vas citat 😉 my sme kupili boticky z protetiky, normal ortopedicke sandalky.. maly vymysla, vsade sa stavia uz dlhsie, kroky robi, ale s pomocou mojou spravi iba par krokov, to ho nebavi, on sam vsetko najradsej 🙂 utorky a soboty budem chodit na osmicky do roboty, zajtra idem prvykrat, tak som zvedava, ako to maly so svokrovcami zmakne 🙂 drzte mi palce, nech to bez neho zvladnem psychicky 😀 😀

ozaj, poslite mi svoje ciselka do ip-cky, ked mi niekedy nieco napadne, tak Vas tu nie vzdy zastihnem a takto to bude ta komunikacia rychlejsia 😵 😵

ivankask
25. jún 2009

ahojte,

my byvame na dolnych honoch a tiez sme vacsinou same s malou dcerkou a tiez sa nam ziada nejaka spolocnost, aspon na prechadzky............. 😎