Urobíme burzu detských vecí v Bratislave?

claudinka
5. nov 2008

Ahojte maminky a tehulky,
ktore ste v okoli Ruzinova, Podunajskych Biskupic, Vrakune..?
Mohli by sme spravit nieco ako burzu 😀 ja mam napriklad rozne vecicky, aj nove, ktore maly ani nestihol vynosit a neviem, co s nimi.. aj by som si nechala pre druhe babatko, ale aj tak sa vecicky hore-dole poziciavaju a daruju.. tak preco nevyuzit tuto moznost sa stretnut a vymysliet, co s nimi?
popripade povymienat? blizi sa zima a vecicky sa zidu.. hmh? kto sa prida?

paola.o1
20. apr 2009

caute, tak uz mame v partii jedno zubadlo 🙂 my sa za chvilku asi pridame, malemu stale mazem dasna zazracnym gelom, tak uz mu idu asi tesaky, alebo je po mamicke a chutna mu, kedze je tam nejaky alkohol 🙂 buduci tyzden si skocim do BA, ked bude pekne pocko, lebo sa musim ist pohadat do t mobilu, tak napisem predtym.

eimiky
21. apr 2009

tak už aj vy máte zúbky 😉
Tak sa potom ozvi dáme stretko 🙂

claudinka
autor
21. apr 2009

my sme ani nevedeli, ze nam idu.. bol nejaky jedovitejsi, ale sme si mysleli, ze je rozmaznany 😀 😀 a jemu chudacikovi isli zubky.. ziadne teploty, sopliky, iba trosku kaslal a vobec nemal navrete dasienka.. a z nicoho nic sa prerezali dva zubky po sebe.. no supove 😀

paola.o1
26. apr 2009

caute baby. ako sa mate co nove. pocula som ze minuly tyzden bola v ba zadarmo zoo aj vselico ine. mohli ste ist na pelikany. my sme doma lebo sa tu nejak rozfukalo.... a zajtra ideme odniest na test moc tak drzte prsty nech tam maly nema baktrie zase. mam autiak v oprave ale hned ako mi ho vratia, pocitam stvrtok tak vyrazim do ba tak mozme ist na kofcu

eimiky
27. apr 2009

Ahojte, aj v Ba fúka už zo 3 dni,malý sa mi potom budí v kočiari tak mám nervy 😠
Tak držíme palce a ako ste ho chytali, nám sa do skúmavky nepodarilo nikdy 😒 , tak som kupila tie sáčky 😉
Bolo niečo zadarmo ale my sme boli na tom minulý rok a v zoo sa nedalo ani prejsť, takže som to zamietla, strašne bolo veľa ľudí, neviem ako by som sa trepala s kočiarom 😒
ok tak sa ozvi potom 🙂

claudinka
autor
27. apr 2009

paola naozaj? som o tom ani nevedela 😒 ale aj tak by som nesla 😀 som bola minuly rok s bruskom a tolko ludi, no stacilo mi 😒 budeme siiilno drzat palceky 😉

veru to je pocko 😠 😠

netmona
27. apr 2009

no vidímim že ZOO už funguje na plno,,ale 1x do roka adi stačí tam ísť 😨

paola.o1
29. apr 2009

ahojte baby tak co mate na plane v piatok? ja sa dovalim stvrtok vecer tak dufam ze bude pekne pocko, lebo tu je hnus 😒

claudinka
autor
29. apr 2009

ja som piatok mimo 😒 ideme za svokrom na ryby robit cigaaansku 😵

paola.o1
5. máj 2009

no co ako bolo na rybach. neodfuklo vas? ja som normalnr lutovala ze som sa vobec trepala na slovensko. take hnusne pocko bolo. tento vikend nam pridu hostia, ideme konecne spachat krstiny oskarove a dalsi vikend zase pridem do BA. vy uz mate krstiny za sebou? ja zhanam malemu nejaky slusny ohoz na tu slavu, zatial som zohnala len kravatu s mackom pu, tak snad nebude vypadat ako trulo.

claudinka
autor
5. máj 2009

my nekrstime 😀 a na rybach sme boli len 3 hodky, taky vietor sa pustil, ze sme radsej isli domov 😝

eimiky
5. máj 2009

ahojte my sme vo štvrtok ochoreli, cez víkend sa to vylepšilo a dnes zas zhoršilo, tak sme zas boli u dr.Tak sa liečime.Von veľmi nechodíme.Ale hádam koncom týždňa to už bude ok.My už máme po krstinách.my sme ich mali v Pd keď mal malý 2 mesiace.bola to rychlovka.Prespal 😀

paola.o1
5. máj 2009

ahoj eimiky a co mate? nejakeho bacila? tak zelam nech ste coskoro fit. my tiez moc nechodime von, lebo stale fuka, ale maly je nauceny kazdy den chodit po vonku, takze je nenormalne neprijemny ked nejdeme, tak ho aspon strcim na balkon, dobre ho prefuklo a potom uz von ist nechcel, takze mam pokoj a nikam nemusim ist. uz mi z toho pelikana v zoo sibalo. sa mi o nom uz snivalo, som zvedava ako bude maly reagovat ked ho zase navstivime, vtaka jedneho...

eimiky
5. máj 2009

Boli sme dnes u dokiny a tá nám zápal nepotvrdila,robili nám test z prstíka.je to len nejaké vírusové ochorenie, má hrdieko trošku chytené a soplíky.Má aj teploty dosť vysoké, tak je taký nijaký.Vo štvrtok sa máme u nej ukázať.Najlepšie je,že vo štvrtok nám zastupujúca dokina povedala,že to má zo zúbkov,chudiatko a on mal boľavé hrdielko.Zuby nikde. ☹
Tak pelikán určite už smúti za vami 😉

claudinka
autor
6. máj 2009

eimiky aj ja vam drzim s lubkom palceky, nech sa co najskor date dokopy.. je to na ostaru byt s takym drobcom nasilu cele dni doma 😒

ani my nechodime von, ked tak fuka.. som leniva, co narobim 😀

eimiky
6. máj 2009

No veď to, že jeho to tak zmohlo, je to nanič, no musíme vydržať.
Počasie je pekne nanič 😒

paola.o1
9. máj 2009

caute baby. tak aj my sme teplotovali, uz uz som letela k dr., ze zase ten mocovy mechur, a kde sa vzal tu sa vzal, oskar na mna vyceril tesak. tak uz jeden mame aj my 🙂 a vy ako. co mate nove? Tobiasko uz je vylieceny?

eimiky
9. máj 2009

Ahoooj, no teda tak už aj vy máte... no my nič zuby 😒 Už je lepšie, ale bolo to o držku, lebo do včera mal vysoké teploty.Ale dnes to už bolo lepšie a hádam zajtra bude ešte lepšie 😉 Ale už je zas pekne vonku, dnes sme boli na chviľku.Cez týždeň by si už mohla dobehnúť dali by sme stretko.Malinký už museli podrásť...
Claudi idete na míľu?

claudinka
autor
10. máj 2009

aj sme chceli, ale nemali sme kde parkovat, tyak sme to vzdali a isli do ruzinova..

paola.o1
10. máj 2009

zeny, pridem v piatok , budeme vikendovat na slovensku. tak mozme niekam vyrazit. napiste ze ci mate cas a kedy a tak. najradsej by som uz dosla stvrtok, ale nemozem, mangel ma zase prihlasil na nemcinu, lebo vraj rozpravam hrozne - vsetko v neurcitkoch, tak stvrtok som az do 9 do vecera v skole...

claudinka
autor
10. máj 2009

paola eejha to bude zabava 😒 kde bude oskarko?

eimiky
11. máj 2009

paola ja zatial v piatok nemám nijaký program takže môžem 😉

paola.o1
12. máj 2009

chudacik oskar musi ostat s tatom a to je taky bambulo. vsetko mu oblieka naopak a ked je pokakany tak si zapchava nos a pracuje na oskarkovi len jednorucne, takze sa mu vzdy nieco stane... dnes tu leje hrozne, dufam ze piatok bude dobre pocko zeny.

claudinka
autor
12. máj 2009

ze bambulo 😀 😀 super pomenovanie 😀

claudinka
autor
14. máj 2009

zajtra idem poobede k tete na Ostredky - tak ak sa niekde pojde, treba napisat 😉 ja si precitam a dobehnem, ak sa bude dat a bude fajn pocko 😉

eimiky
14. máj 2009

no veď s tým počkom je to pekne nanič, dnes celý deň len leje 😒

claudinka
autor
14. máj 2009

vsak to, ani my sme dnes nikde neboli 😖

eimiky
14. máj 2009

ani my , ja som z toho počasia taká oťapená, len by som spala 😖

paola.o1
14. máj 2009

ja som aj spala baby a donutila som aj oskara. cely den sme sa vyvalovali a ani do skoly som nesla 🙂 nemam energiu no. ale zajtra musim prist do BA, tak ostanem do soboty a zevraj ma byt zajtra uz mimoriadne pekne, no zatial to tak nevypada, kazdopadne napisem keby som isla von a kto budete mat cas sa dostavite 🙂

eimiky
15. máj 2009

ok no zatial to tak naozaj nevypadá... veď ak by bolo pod mrakom ale nepršalo môžme aspon za dom isť...