Mali ste vo svojom okolí večného sťažovateľa a zmenil sa?

amelia000
22. júl 2019

Ahojte, mate vo svojom okoli podobneho cloveka?
Vzdy sa len na nieco stazuje, nema peniaze, nema dobru pracu, nevie sa vyspat atd.., ale aj ked mu date rady tak nemieni pohnut ani prstom? Takeho co caka ze mu pecene holuby zacnu padat do huby? Zmenil sa niekedy ten clovek od kedy ho poznate?

barborka291
22. júl 2019

@amelia000 to su energeticki upiri, nezmenia sa.. treba sa ich akurat stranit a nie im davat rady, nikdy im nic dobré nebude

akecheta
22. júl 2019

@amelia000 to je narcis alias ako je tu spomenuté upír, vysaje z teba život, energiu, peniaze...preč preč...len bežať preč čo najďalej.

ladybug138
22. júl 2019

Fu, poznam minimalne jednu takuto osobu, presne ako pise @barborka291, su to energeticki upiri, tym stazovanim cloveka uplne znechutia, ze aj on zacne byt nespokojny a ma zlu naladu... Rozhodla som sa takychto ludi uplne odstrihnut, lebo by ma znicili

natinka36
22. júl 2019

@amelia000 ano, mame taku v rodine a nieje jej pomoci. Mysli si ze vsetko co hovori je spravne a ma pravdu. Kazda kolegyna je krava a kazdy chlap je debil a podobne. Nic neni dost dobre vsetko lem to co sa paci jej. Musela som prerusit kontakt lebo sa to uz nedalo.

whatever1
22. júl 2019

@amelia000 Poznam takých viac, dolezite je nepytat sa ich ako sa maju😅 a ak sa aj tak začnú stazovat - nepytat sa na nic a radsej sa snazit odbočiť od temy alebo sa robit ze sa ti chce súrne na zachod😂

amelia000
autor
22. júl 2019

Ono preto sa pytam lebo mam takych ludi v rodine..no uz som ich po dlhej dobe..lietania, snazenia, financovania atd odstrihla. A je mi za nimi smutno len tak sa to uz vazne nedalo. :(

jany149
23. júl 2019

@amelia000 uplne viem o com hovoris/pises....ja mam taku svokru.....
Ja v mojej praci pracujem s ludmi uz 21rokov,a stretla som sa uz s kadejakymi povahami ale toto je aj na mna vela....
Ako je vsetko zle...ona ma najtazsi zivot.....aka je tazko chora a nevladze....pritom vsetci lekari su podla nej ........odmieta aj vysetrenia co jej navrhuju aj lieky co jej predpisu...tak ako jej maju pomoct.....no proste tazko s nou....
Ja som stretnutia obmedzila na minimum tie povinne gratulacie na sviatky Vianoce.....
Ked som tam prisla len tak niekedy cca 1,5som sa odtial nevedela dostat..potrebovala sa postazovat a vykecat....len uz sa to nedalo..taky typicky "vyciciavac" energie vzdy som sla odtial ako keby ma "presiel vlak"....
V zaujme svojho psychickeho zdravia som to musela obmedzit....
Toto su taki ludi nezmenia sa maju to v povahe....

jany149
23. júl 2019

1,5 hodiny som sa odtial nevedela dostat.....

terezka1947
23. júl 2019

@amelia000 ide o to,ci ludia naozaj maju problem...a komu sa vystazovat,ked nie rodine...ci ludia problem.nemaju,ale stazuju sa.
Takze trosku treba rozlisovat....a castokrat takym odstrihnutim sa,lebo odmietame travit cas s ludmi,kt.problem.maju,ublizujeme.
Otazka je...ci mame v okoli energ.upira,ci sme sebci,hm.

babina_33
24. júl 2019

Takym ludom nepomozes, aj keby si sa velmi snazila. Oni si to potrebuju povedat, postazovat sa. Ja takych ludi vypustam zo zivota, pretoze ma vycerpavaju!