Veštica Marta Zúbková zo Štiavnických Baní

majkamadu
25. aug 2012

aké máte skúsenosti s vešticou Martou Zubkovou so štiavncikých baní??????splnilo sa vám to čo predpovedala???

ibajaanikiny
16. júl 2021

Ja som u nej bola minuly rok a strasne to lutujem…som tam sla,lebo tam bola kamoska a ze jej vraj povedala pravdu z minulosti…v tom case som zvazovala,ci predat byt alebo prenajat alebo v nom ostat (mala som tazku zivotnu situaciu),tak reku,skusim. Dosla som a ta zacala na mna vytahovat preeeesne tie iste veci ako ma kamosku. Vo Vasej rodine bol potrat…😁 pyta sa ma,kto potratil?ja,ze neviem omg. Nasledne som zistovala,tak nikto o nikom nevedel. Rozhodujete sa medzi 2 muzmi…ja,ze nieee. Ona,tak budete,jeden mladsi a dalsi starsi,ktoreho z nich uz poznate?😄😄tak si myslim,zly zaciatok,toto by si mala asi vediet skor ty. Potom,ze mate dve moznosti,bud byt predate alebo prenajmete😃😃to ma uplne zabila,vravim si,ze faaaakt???a co je teda lepsie,pytam sa jej. A ona,to je ma vas😄😄oki,dik,si mi helfla. A ze dve deti budete mat,dievca a chlapca,jedno normalne a druhe sekciou…to som uz ale kukala na cas,ze nie je mi v jej pritomnosti najlepsie,ze by som uz aj sla,ale ona davala dalej…ze pocestujem,v duchu si vravim,ze kazdy raz niekam pocestuje,ale dobre vediet…
No cele zle,tusim skasla 25e a sla som viac zmatena ako osvatena,co robit…aaaa nic z toho som nesplnilo,byt som si poriesila sama a na ostatne cakam😄😄😄

sunflower33
16. júl 2021

@ibajaanikiny mne sa tiez zatial nic nesplnilo, bola som prvykrat pred 5 rokmi, ale mojim znamym sa to plni..

ibajaanikiny
16. júl 2021

@sunflower33 mooozno bola niekedy dobra,ale teraz je to podla mna hroza…ja som zabudla dodat,ze vlastne to s tym potratom a chlapmi vravela aj kamoske,no u nich mama mala ozaj potrat,tak ona si myslela,ako pekne vidi ich minulost🙂 proste ten uvod bol totozny ako u kamosky…a ako som aj pisala,ja som mala nie najlepsi pocit z nej a aj z jej pohladu…

ibatyanikiny
7. aug 2021

@ibajaanikiny Naozaj? Nik iný? Iba Ty?

ally99
4. jan 2022

Baby prosim vas,mate niekto jej adresu? V piatok ideme, myslela som,ze kolegyna vie, lebo tam bola...ale nepamata si...

notebook
6. jan 2022

@ally99 adresu neviem, ale keď dôjdete do Štiavnickych bani, tak za stanete pred obchodom. Pozrieš do kopca, taký žltý dom, ak si dobre pamätám. Do kopca sa dá prejsť poza obchod aj pešo. Alebo tam aj po ceste prekľučkujes, ale ťažko to vysvetľovať. A opýtaj sa na mieste, ľudia ju poznajú, poradia

ally99
6. jan 2022

@notebook dakujem 😉

angelinja
6. jan 2022

ano treba prist pred obchod a v podstate ale este pred obchodom je taky kriz a tusim okolo toho kriza hore tam sa tahat hore ano je to zlty dom s krasnym vyhladom, ale uz tam ked nevies kde musis sa opytat stale po pravej ruke ist

ally99
6. jan 2022

@angelinja oki dakujem za radu

notebook
7. jan 2022

@ally99 tak daj vedieť, ako si pochodila

ally99
7. jan 2022

@notebook pobludili sme trosku 🤦
V pohode bola pani...som spokojna, minulost sa trafila uplne

tamarrr
7. jan 2022

@angelinja Zdravím Vás. Spomenuli ste, že ste u veštíc " varená, pečená " . Môžete odporučiť niekoho overeného prosím. Vopred ďakujem !

sunflower33
7. jan 2022

@ally99 minulost aj mne trafila, ale z buducnosti vibec nic nevyslo

silvinka26
21. jan 2022

ja som bola pred 10 rokmi a keď premýšlam,do budúcnosti sa veľa veci trafila ale aj nie. povedala, že budem mať mladsieho muža, ktorého stretnem v práci a budem veľa cestovať. vtedy som si hovorila, že no to by mi už len bolo treba mladšieho 🙂 no a mám mladsieho, stretla som ho v robote a cestujeme 🙂 ale počkala som si nato kym sa to splnilo asi 6 rokov. jedine čo netrafila boli deti. vraj do 30tky. mám 35 rokov a teda žiadne dieta nemám. čiže to beriem že jej nevyslo.
Tiež kamoške hovorila, že dieťa bude mať v 40 rokoch a mala v 33. takže je to ako čo.

sandyka333
7. okt 2022

Ja som bola akurát dnes u Pani Zubkovej do minulosti sa trafila nemala skade vedieť veci ktoré som vedela len ja a budúcnosť to sa časom uvidí ale veľmi príjemná žena odporúčam

notebook
8. okt 2022

@sandyka333 a koľko sa teraz u nej platí za sedenie? Dávno som nebola, tak by ma to zaujímalo

sandyka333
9. okt 2022

@notebook dobrý večer 30e som platila

misiak29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jazminn
17. júl 2023

@sandyka333 Dobrý deň, ja by som chcela isť k tej pani veštici, neviete či žije a či veští ešte, ale išla by som n ie kvôli sebe, ale ide mi o dcéru, ktorá si našla nevhodného frajera, nechce pracovať, flákač..

notebook
31. júl 2023

@jazminn no však zavolajte jej a objednajte sa

jazminn
1. aug 2023

@notebook počula som, že ona ma pred dverami chlapa, vyberá peniaze 20 min a další...von...to je čo?

notebook
7. aug 2023

@jazminn neviem, nebola som davno

n_i_k_a_90
28. feb 2024

@angelinja ano..pred trištvrte rokom...a stalá sa mi taká vec že reálne môžem ppvedať že vec ktorú mi povedala sa do polroka udiala..a nie len jedna.takže zamňa zatial jediná žena ktorej 100%verím